PROMOCJA ZAKOŃCZONA

150 zł kieszonkowego dla najmłodszych klientów klientów BGŻ BNP Paribas za 5 płatności kartą

Promocje bankowe cieszą się tak dużą popularnością, że coraz częściej pytają o nie osoby niepełnoletnie. Zdarza się również, że  to rodzice wysyłają nam zapytania o to, jakie konto założyć dziecku i najlepiej żeby było z jakimś bonusem.

Naprzeciw takim oczekiwaniom klientów wychodzi BGŻ BNP Paribas, który zorganizował promocję z premią 150 zł kieszonkowego dla młodzieży w wieku 13-17,5 lat. Wystarczy tylko założyć DARMOWE Konto Maksymalne <18 i wykonywać nią min. 5 dowolnych płatności kartą.

Kto może skorzystać z promocji? 

Promocja została przygotowana z myślą o osobach młodych – w wieku 13-17,5 lata, które przy pomocy rodziców (przedstawicieli ustawowych) założą zupełnie bezwarunkowo darmowe Konto Maksymalne <18 wraz z kartą.

Rodzic jak najbardziej może być klientem BGŻ, ale nie musi. Sprawdźmy więc jak łatwo zgarnąć taką premię.

Konto Maksymalne <18 – prześwietlenie 

  • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta;
  • 0 zł – za wydanie i miesięczną obsługę karty;
  • 0 zł – za przelewy;
  • 0 zł – za wypłaty z bankomatów;

Zupełnie bezpłatne konto jest idealne dla dzieci – one czasami są takie roztargnione i zajęte swoim szczęśliwym, dziecięcym życiem, że mogłyby zapomnieć o spełnianiu warunków bezpłatności konta. Z tym kontem nie dość, że nie muszą pilnować żadnych opłat to jeszcze będą odbierać kieszonkowe.

Jak krok po kroku odebrać 150 zł 

#1 KROK – do 31.10.2018 roku udaj się ze swoim dzieckiem do oddziału BGŻ BNP Paribas i złóż wniosek o Konto Maksymalne <18 wraz z kartą i dostępem do bankowości online. Podczas składania wniosku:

  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
  • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną

#2 KROK – dziecko w każdym miesiącu musi wykonać kartą min. 5 dowolnych płatności – na dowolną kwotę. Płatności należy wykonywać przez 6 kolejnych miesięcy.

>>Sprawdź szczegóły promocji na stronie BGŻ BNP Paribas<<

To wszystko! 

Za każdy miesiąc, w którym dziecko spełni warunek 5 płatności otrzyma 25 zł premii. Premia będzie wypłacana do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki.

Premia będzie naliczana przez 6 miesięcy, co łącznie da zysk 150 zł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz