Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 150 zł od BGŻ BNP Paribas za sprawdzenie bezwarunkowo bezpłatnego Konta Optymalnego.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Wypróbuj Konto Optymalne w BGŻ  BNP Paribas w miesiącach styczeń – marzec 2019, a bank wynagrodzi Ciebie kwotą 150 zł! Już ruszyła nowa promocja  banku „Bonus dla Ciebie”. Warto się pospieszyć, bo promocja jest ograniczona do 1500 zarejestrowanych uczestników.

Przy minimalnym zaangażowaniu zyskujesz bonusowe 150 zł, na przykład na bilet na koncert lub gadżet, na który brakuje Ci w Twoim budżecie. Poza tym, nie ryzykujesz dodatkowymi opłatami, bo Konto Optymalne jest bezwarunkowe bezpłatne.

Co oferuje Ci Konto Optymalne?

 • 0 zł – za prowadzenie konta,
 • 0 zł – za kartę debetową,
 • 0 zł – wypłaty z  bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash,
 • 5 zł – pozostałe bankomaty,
 • 5 zł – od lutego 2019 roku – wypłaty BLIK z bankomatów w Polsce oznaczonych znakiem systemu BLIK, do końca stycznia 2019 obowiązuje opłata 0 zł,
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów grupy BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą, z pozostałych – 10 zł
 • 0 zł – przelew internetowy,
 • 5 zł – przelew natychmiastowy,
 • 6 zł – przelew w oddziale.

Nie musisz, zatem pamiętać o regularnym zasilaniu konta, czy wymaganych operacjach kartą, aby nie ponosić  opłat za obsługę konta.

Unikaj raczej operacji gotówkowych, czyli wpłat i wypłat gotówki w oddziale banku, które kosztują każdorazowo 10 zł. Za wypłatę nie zapłacisz tylko w przypadku, gdy przy oddziale nie ma bankomatu.

Sprawdź, czy możesz skorzystać z promocji?

 • tak, jeżeli nie jesteś, ani nie byłeś w okresie ostatnich 24 miesięcy właścicielem ani współwłaścicielem konta w BGŻ BNP Paribas albo w Raiffeisen Banku oraz
 • aktualnie nie masz podpisanej umowy ramowej rachunków bankowych z bankiem BGŻ BNP Paribas, tj. na dzień składania wniosku o umowę konta.

Dobra wiadomość jest taka, że z promocji mogą skorzystać osoby posiadające produkt w BGŻ Optima.

Jak przystąpić do promocji?

#1 zarejestruj się na stronie promocji „Bonus dla Ciebie” poprzez formularz rejestracyjny , zaznaczając wszystkie zgody. Zrób to jak najszybciej, bo promocja trwa do osiągnięcia limitu 1500 rejestracji, albo do 14.12.2018 roku. Po przesłaniu formularza otrzymasz potwierdzenie na maila oraz link do złożenia wniosku o Konto Optymalne;

Tutaj kliknij, aby założyć konto z bonusem 150 zł w banku BGŻ BNP Paribas>>>

#2  złóż internetowy wniosek o konto wraz z kartą i bankowością elektroniczną korzystając z linku otrzymanego w mailu, masz na to czas do 14.12.2018 roku. Pamiętaj o podaniu na wniosku takich samych danych jak w formularzu rejestracyjnym. W terminie do 11.01.2019  podpisz umowę konta za pośrednictwem kuriera.

Jak zdobyć bonus 150 zł?

Jeżeli dwa kroku opisane powyżej masz już za sobą to przechodzimy dalej. Aby otrzymać pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł aktywuj aplikację mobilną banku GOmobile oraz wykonaj przynajmniej jeden przelew za pomocą tej aplikacji lub bankowości elektronicznej.

Masz na to czas do końca stycznia 2019. Aplikację możesz pobrać z GooglePlay lub Appstore, a przyjazny filmik na stronie www.bgzbnpparibas.pl/aplikacja-mobilna-go-mobile pokaże Ci jak ją aktywować.

I NAGRODA 

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz mailem do 15.02.2019 roku. W wiadomości będzie znajdował się link oraz dane do logowania na specjalnej stronie. Każdy musi do 25.02.2019 roku kliknąć w link, zalogować się na stronie i podać numer konta do wypłaty premii. Przelew kwoty 50 zł  trafi na konto w BGŻ do 28.02.2019 roku.

Kolejne 100 zł otrzymasz, jeśli w miesiącach lutym i w marcu na Twoje Konto Optymalne wpłynie przelew w wysokości co najmniej 1000 zł oraz w obu tych miesiącach zapłacisz kartą na kwotę minimum 300 zł. Możesz wykonać przelew z innego swojego konta, oby nie z banku BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Banku.

II NAGRODA

Informację o drugiej nagrodzie otrzymasz do 19.04.2019 roku, a przelew 100 zł trafi na konto w BGŻ do 30.04.2019 roku.

WAŻNE: Pamiętaj, aby pozostać właścicielem Konta Optymalnego wraz z kartą do czasu otrzymania nagrody.

Podsumowanie

Bank BGŻ BNP Paribas, po niedawnym przejęciu Raiffeisen Banku, rośnie w siłę i staje się ważnym graczem na bankowym rynku. Posiada w swojej ofercie atrakcyjne produkty bankowe, w tym też konta oszczędnościowe, atrakcyjne kredyty. Być może pozostaniesz z bankiem BGŻ BNP Paribas na dłużej, a jeśli nie będziesz miał radość z bonusu.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 12

 1. Karolina pisze:
  Witam. Jak rozumiem od 01.05.2019 r. mogę już swobodnie wypowiadać umowę na to konto?
 2. Jakub pisze:
  Witam, czy bezpieczne jest załączenie zdjęć dowodu przy składaniu wniosku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   O konto wnioskujemy na bezpiecznej stronie Banku, załączanie scanu dowodu jest bezpieczne.
 3. Wiesia pisze:
  CZY POSIADAJĄC KARTĘ KREDYTOWĄ O KTÓRĄ WYSTĄPIŁAM ZGODNIE Z PROMOCJĄ – 300 NA WYDANIE W BIEDRONCE- MOGĘ RÓWNIEŻ UCZESTNICZYĆ W TEJ PROMOCJI ZA ZAŁOŻENIE KONTA ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Czy przy karcie kredytowej podpisywałaś umowę ramową o Elektroniczne Kanały Dostępu?
 4. Lena pisze:
  Jak długo czeka się na podpisanie umowy? Czy Wy również macie jakieś problemy? Ja czekam od 23 listopada, kuriera ani widu, ani słychu, w banku żadnej konkretnej informacji, tylko lakoniczne – mam czekać na kontakt ze strony kuriera.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Umówmy się, że jak jutro nie będzie kontaktu ze strony kuriera to się przypomnij i postaramy się coś w tej kwestii pomóc 🙂
 5. Daniel pisze:
  „Kolejne 100 zł otrzymasz, jeśli w miesiącach lutym i w marcu na Twoje Konto Optymalne wpłynie przelew w wysokości co najmniej 1000 zł oraz w obu tych miesiącach zapłacisz kartą na kwotę minimum 300 zł.”
  To 1000 zł musi „leżeć” na koncie przez jakiś czas, czy mogę np. wpłacić 1000 zł i po zaksięgowaniu przelewu od razu przelać go z powrotem?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po zaksięgowaniu jak najbardziej możesz przelać sobie pieniądze dalej! 🙂

Napisz komentarz