PROMOCJA ZAKOŃCZONA

BGŻ BNP rozdaje vouchery na 150 zł do Biedronki – kto pierwszy ten lepszy!

Zakupy robić trzeba, chociaż te podstawowe – spożywcze bez których żyć się nie da. Ale jak zaradzić temu, że ceny ciągle rosną, a nasze dochody niekoniecznie? Jedyne co możemy zrobić w tej sytuacji to zmniejszać koszty zakupów, a jak to zrobić?

Z rozwiązaniem przychodzi nam BGŻ BNP Paribas, który przygotował promocję z voucherem na 150 zł do sieci sklepów Biedronka, w zamian za założenie Konta Optymalnego. Dodatkową premią będzie 300 zł za płatności wykonane telefonem.

Jak zawsze promocje organizowane przez BGŻ BNP Paribas są w jakiś sposób ograniczone. Nie inaczej jest tym razem ponieważ premie zgarnie pierwsze 1 500 osób, które za pośrednictwem strony promocyjnej założą Konto Optymalne.

UWAGA! PROMOCJA AKTUALNA – VOUCHERY JESZCZE DOSTĘPNE NA STRONIE BANKU – w przypadku wykorzystania limitu zakończymy promocję na blogu.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja została przygotowana z myślą o nowych i powracających klientach. Dokładnie uznane będą za nie wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy nie posiadały w BGŻ PNP Paribas (wcześniej: BGŻ i BNP) żadnego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli ktoś ma konto oszczędnościowe w BGŻ Optima to jak najbardziej MOŻE skorzystać z tej promocji. Jeżeli więc już wiesz, że spełniasz warunek nowego klienta to wystarczy, że skorzystasz z dedykowanej strony Banku i założysz Konto Optymalne, którego warunki prowadzenia kształtują się następująco:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności zapewniania stałych wpływów)
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności wykonywania płatności na określoną kwotę)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH BANKOMATÓW – 5 zł – warto więc unikać tego rozwiązania
 • PRZELEWY – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0 zł

Jak odebrać 150 zł premii od BGŻ BNP Paribas?

#1 KROK – złóż wniosek o Konto Optymalne z kartą

Do 18.03.2018 (ale lepiej zrobić to szybciej – limit kont 1 500) – wejdź na stronę Banku i zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji (wszystkie 3 okienka). Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta oraz dostępem do systemu bankowości online;

#2 KROK – podpisz umowę i aktywuj konto

Do 31.03.2018 roku – podpisz umowę o Konto z kartą przy kurierze oraz aktywuj je;

#3 KROK – spełnij warunki promocji

Aby otrzymać 3 vouchery na 150 zł (łącznie) musisz w kwietniu, maju oraz czerwcu 2018 roku (w każdym z tych miesięcy) wykonać trzy zadania:

 • zapewnij wpływy na konto o łącznej wysokości min. 1 000 zł – mogą one pochodzić z Twojego konta w innym banku, możesz przelać jednorazowo 1 000 zł lub rozbić sobie tę kwotę na kilka mniejszych przelewów, po zaksięgowaniu wpływu możesz zwrócić sobie pieniądze na inne konto;
 • wykonaj płatności kartą na min. 200 zł – płatności powinny być wykonane w punktach handlowo-usługowych, transakcje powinny być wykonane i zaksięgowane w danym miesiącu;
 • wykonaj przelew za pomocą aplikacji GOmobile – należy zrobić min. 1 dowolny przelew na dowolną kwotę;

To wszystko!

Jeżeli będziesz nadal posiadał konto i kartę to za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz jeden voucher na kwotę 50 zł. Łącznie będą to 3 vouchery na kwotę 150 zł. Vouchery będzie można wykorzystać maksymalnie do 29 czerwca 2019 roku.

 • I VOUCHER ZA KWIECIEŃ – o jego przyznaniu Bank poinformuje mailem do 18 czerwca 2018 roku, a otrzymasz go SMSem do 29 czerwca 2018 roku;
 • II VOUCHER ZA MAJ – o jego przyznaniu Bank poinformuje mailem do 18 lipca 2018 roku, a otrzymasz go do 31 lipca 2018 roku;
 • III VOUCHER ZA CZERWIEC – o jego przyznaniu Bank poinformuje mailem do 17 sierpnia 2018 roku, a otrzymasz go do 31 sierpnia 2018 roku

>>Załóż Konto Optymalne i odbierz 150 zł do Biedronki<<

*Każdy kto bierze udział w promocji musi wiedzieć, jakie płatności (ze względu na kod mcc) będą wykluczone podczas spełniania warunku płatności kartą:

 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

Odbierz 300 zł zwrotu za płatności mobilne

Aby uczestniczyć w tej części promocji (nie jest ona obowiązkowa) należy aktywnie korzystać z konta, a dokładnie spełnić DWA RAZY w każdym miesiącu JEDEN z dwóch warunków (do wyboru):

 • wykonać przelew w ramach: opłaty za media (prąd, woda, telefon, internet itp.), szkołę/przedszkole/żłobek/klub dziecięcy/akademik lub przelew na konto banku w ramach spłaty raty kredytu/pożyczki LUB
 • zapewnić wpływ wynagrodzenia za pracę

Czyli np. nie chcesz zapewniać wpływu wynagrodzenia i wygodniej jest Ci zrobić jakieś przelewy. Opłacasz więc rachunek za internet i prąd – WYKONUJESZ TYM SAMYM DWA PRZELEWY.

Jeżeli ktoś spełni jeden z powyższy warunków dwa razy w miesiącu to otrzyma 1 zł premii za każdą płatność zbliżeniową telefonem na min. 5 zł. Maksymalnie 25 zł/m-c przez okres 12 miesięcy czyli łącznie 300 zł.

Czyli najprościej mówiąc, w danym miesiącu wykonujesz tylko 25 dowolnych płatności telefonem zamiast kartą i za to otrzymujesz łącznie 25 zł premii. Jeżeli wykonasz tylko 20 płatności to również otrzymasz zwrot, ale tylko 20 zł.

Zwrot będzie naliczany za wykonywanie płatności: Android Pay oraz GO mobile (w przypadku GOmobile – w jednym miesiącu otrzymasz 1 premię za przelew do tego samego odbiorcy, czyli jak zrobisz 5 przelewów na konto męża to otrzymasz premię tylko za 1 przelew)

Premia będzie przekazywana na Twoje konto do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli:

 • za płatności wykonane w marcu zwrot otrzymasz do 8.04.2018 roku
 • za płatności wykonane w kwietniu zwrot otrzymasz do 8.05.2018 roku

Jakie formy płatności Bank będzie brał po uwagę?

Ktoś może zapytać – ok płatności mobilne, ale jakie dokładnie? Od razu śpieszę ze szczegółowymi wyjaśnieniami i instrukcjami – mam nadzieję, że to ułatwi Ci korzystanie z promocji. Bank akceptuje 2 formy płatności:

#1 ANDROID PAY – płatności zbliżeniowe telefonem do którego masz przypiętą swoja kartę płatniczą. Tu będziesz potrzebować telefonu, który obsługuje system Android min. 4.4 z NFC

#3 GOmobile – aplikacja Banku BGŻ BNP Paribas dzięki której bardzo szybko i łatwo możesz wykonywać przelewy z użyciem telefonu.Aplikacja GOmobile została zaprojektowana dla telefonów z systemami Android od 5.0, iOS od 10. Aplikacja jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

Podsumowanie

Promocja jest całkiem fajna – prawda? Ale pamiętaj że promocja może zostać zakończona w każdej chwili i musisz działać zdecydowanie, przejdź więc już dziś na stronę promocyjną i załóż Konto Optymalne z karta! Później w każdym miesiącu w okresie od kwietnia do czerwca zapewnij wpływy na konto, płać kartą i rób przelewy – to wszystko!

Jeżeli jesteś bardziej aktywny to płać często telefonem, a dzięki temu zyskasz dodatkowe 300 zł.

>>Załóż Konto Optymalne i odbierz 150 zł do Biedronki<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Marek pisze:
  Witam.
  BGŻ BNP rozdaje vouchery na 150 zł do Biedronki – kto pierwszy ten lepszy! – do opisu tej promocji zakradł się błąd. Skąd pojawił się tekst: “Jak odebrać 160 zł premii od BGŻ BNP Paribas?”; zamieszczony tuż za przedstawieniem opłat dla oferowanego konta z kartą. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dzięki za zwrócenie uwagi -oczywista omyłka pisarska 🙂
 2. Marek pisze:
  Witam.
  Opis promocji wymaga wprowadzenia istotnych poprawek np. dotyczących płatności mobilnych, dwukrotnego wpływu wynagrodzenia w jednym miesiącu, płatności zbliżeniowych czy GOmobile.
 3. Marek pisze:
  Android Pay czy Google Pay? Czy to to samo bo podlinkowane jest to drugie.
 4. Marek pisze:
  Aby skorzystać z promocji “płatności mobilne” należy “spełnić DWA RAZY w każdym miesiącu JEDEN z dwóch warunków”; czyli dwa przelewy albo dwa WYNAGRODZENIA za PRACĘ ? Czy w aplikacji GOmobile można ustawić zlecenia stałe? Jeżeli tak to czy one się również zaliczane jako przelewy? Dlaczego umieściłaś link do Tabeli opłat i prowizji KART KREDYTOWYCH a nie kosztów prowadzenia konta? Premia 1 zł za każdą płatność zbliżeniową telefonem lub po prostu płatność mobilną ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Odpowiedzi:
   1. Tak – spełniamy dwa razy jeden z dwóch warunków
   2. Nie wiem czy w aplikacji GOmobile można ustawić zlecenie stałe, ale i tak proponuję wykonać zwykły przelew
   3. TOiP zaktualizowana
   4. Płatności mobilne telefonem
 5. Marcin pisze:
  Czyli trzeba wydać 600zł tak na prawdę.Lipne.

Napisz komentarz