Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Wraca hit: nawet 1300 zł za kartę kredytową Citibanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 1300 zł nagród.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

– wykonanie płatności na określone kwoty przez kolejnych 12 miesięcy.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę przez pierwszy rok; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 24,09%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 30 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków promocji, otrzymasz nagrodę.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 lipca 2023 roku nie posiadały w Citi Handlowym głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 16 października 2023 r. lub do wyczerpania limitu 300 umów.

Skorzystaj z tej promocji »

Wrócił hit ostatnich tygodni: nawet 1300 zł nagród za kartę kredytową Simplicity od banku Citi Handlowy. Jednak jest to powrót na chwilę. Promocja trwa 🗓 tylko do 16 października lub do wyczerpania limitu 300 umów o kartę. Dlatego warto się pospieszyć 🙂

Dodatkowo, jeśli założysz kartę w tej promocji, zyskujesz brak opłat za jej prowadzenie przez kolejne 12 miesięcy.

W razie wcześniejszego zakończenia promocji bank ma o tym poinformować na stronie Citibanku.

Karta kredytowa Citibanku w promocji — kto może z niej skorzystać?

Karencja dla powracających klientów jest bardzo krótka. To tylko 3 miesiące: wystarczy, że 🗓 od 1 lipca 2023 roku nie miałeś w Citibanku karty kredytowej. Musisz być również polskim rezydentem podatkowym (czyli z podatków rozliczasz się w Polsce, a nie za granicą).

Inne produkty, np. rachunek Citikonto, nie wykluczają Cię z udziału.

Co masz zrobić, żeby odebrać 1200 zł nagród za kartę kredytową Simplicity?

Promocje są dwie: główna, gdzie nagrody to do 1200 zł i druga, oddzielna, z nagrodą do 100 zł na zakupy w Bezcennych Chwilach.

#Krok I: załóż i atywuj kartę Simplicity

  1. 🗓 Do 16 października 2023 r. lub do wyczerpania limitu kart w promocji 🔎 złóż wniosek o kartę ze strony promocji karty Simplicity.
  2. 🗓 W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku 🔎 dołącz wymagane przez bank dokumenty dochodowe. Najczęściej bank poprosi o wyciągi z konta z 3 miesięcy. Dokumenty dodaj podczas składania wniosku o kartę (jeśli otrzymasz propozycję karty z mniejszym limitem i bez dostarczania dokumentów to i tak do promocji musisz dokumenty dostarczyć) lub dodaj je później, na TEJ STRONIE.
  3. Podczas podpisywania umowy 🔎 wyraź zgody marketingowe: na marketing środkami komunikacji elektronicznej i przez telefon.
  4. 🔎 Aktywuj kartę (czyli nadaj PIN) przez bankowość lub aplikację mobilną.
  5. 🗓 Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy 🔎 zapisz się do programu Mastercard Bezcenne Chwile.

#Krok II — płać kartą w 3 kolejnych miesiącach, odbierz punkty w Bezcennych Chwilach

🗓 W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać kartą za zakupy na łączną kwotę minimum 500 zł w każdym z miesięcy.

Jeśli w tych miesiącach zapłacisz kartą na kwoty 500 zł – 1.999 zł otrzymasz 12.000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. 12000 punktów = nagrody o wartości 150 zł.

Jeśli natomiast we wszystkich trzech miesiącach suma transakcji wyniesie po ponad 2.000 zł, otrzymasz 2x więcej punktów, czyli 24.000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 300 zł.

Aby otrzymać nagrodę, musisz wykonać płatności we wszystkich 3 miesiącach. Jeśli któryś pominiesz, nie otrzymasz punktów.

#Krok III — płać kartą w kolejnych 8 miesiącach

🗓 W miesiącach kalendarzowych od czwartego do jedenastego po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać kartą za zakupy na łączną kwotę minimum 500 zł w każdym z miesięcy.

I ponownie, nagroda zależy od kwoty transakcji:

Miesięczne płatności na 500 – 1.999 zł: 50 zł moneybacku na rachunek karty kredytowej miesięcznie.

Płatności na ponad 2.000 zł miesięcznie — moneyback 100 zł za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki.

Jeśli w którymś z tych miesięcy nie spełnisz warunku płatności na min. 500 zł, to za ten miesiąc nie otrzymasz nagrody, ale nadal możesz dostać kolejne.

#Krok IV — zapłać kartą w ostatnim miesiącu

🗓 W 12 miesiącu kalendarzowym po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać kartą za zakupy na minimum 500 zł.

Za to otrzymasz ostatnią nagrodę, czyli 100 zł na rachunek karty kredytowej.

Bank poinformuje Cię o przyznaniu każdej z nagród w wiadomości w bankowości, którą wyśle do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym masz spełnić warunki do jej otrzymania.

Sama nagroda zostanie przekazana w ciągu 30 dni od momentu wysłania wiadomości.

Punkty w Bezcennych Chwilach są ważne 9 miesięcy.

W momencie odbioru każdej z nagród musisz mieć aktywną kartę.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Płać kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych. Biedronka, Lidl, Allegro, Orlen i miliony innych sklepów, nawet Twój osiedlowy warzywniak. Kwoty są dowolne, liczy się suma transakcji. Może to być jedna duża płatność, może być kilkadziesiąt mniejszych.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga — transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;

transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;

transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Ile kosztuje karta kredytowa Citibanku?

W tej promocji zyskujesz kartę kredytową za darmo, bez opłaty miesięcznej przez pierwsze 12 miesięcy + miesiąc założenia karty.

Po tym czasie obowiązywać będzie standardowy cennik. Jeśli do tej pory się nie zmieni, to aby karta była nada darmowa, będziesz musiał wykonywać nią płatności na min. 1.000 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Aby nie naliczały się odsetki ni inne opłaty a karcie kredytowej pamiętaj o:

  • Spłacie karty w terminie.
  • O tym, by kartą płacić, a nie wypłacać gotówkę z bankomatów i nie wykonywać przelewów z rachunku karty.
  • By nie wykonywać kartą transakcji szczególnych, czyli np. nie doładowuj Revoluta.

Połącz promocje Citibanku, zyskaj jeszcze więcej

100 zł w Bezcennych Chwilach

Za rejestrację karty i dokonanie nią płatności w dwóch sklepach z podanej w artykule listy, dostaniesz (o ile wyrobisz się w limicie nagród) 2×4.000 punktów, czyli odbierzesz nagrody o wartości 100 zł.

400 zł za konto

Chcesz jeszcze więcej? Super, bo mam dla Ciebie kolejną promocję, tym razem konta osobistego Citikonto.

Dodam, że Citikonto warto mieć: jest to rachunek całkowicie bezpłatny, tak samo jak i karta do niego wydana, która na dodatek ma funkcję wielowalutową.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Napisz komentarz