Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nawet 1 000 zł premii dla obecnych klientów Citibanku za udział w programie poleceń

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowyobecny klientKonto osobiste

Wystartowała VI edycja programu “Poleć konto Citi Priority znajomemu” w Citibanku. Dzięki niemu obecny klient może odebrać 100 zł za każde skuteczne polecenie konta. Maksymalnie, każdy może zgarnąć 1 000 zł za 10 skutecznych poleceń.

Osoba polecona, po skorzystaniu z oferty również może polecać konto w Citibanku i odbierać premię za polecenie. Warto jednak działać zdecydowanie – Citibank przewidział tylko 1 000 promocyjnych kont.

Kto może skorzystać z programu poleceń Citibanku? 

Program poleceń Citibanku chociaż fajny – obecny klient poleca nowemu klientowi Konto Citi Priority, to ma dwie słabe strony. Pierwsza z nich to fakt, że premię odbiera tylko osoba POLECAJĄCA, czyli obecny klient.

Druga to to, że na uzyskanie premii przez obecnego klienta pracuje osoba POLECONA wykonując hmmm dość trudne warunki. Zanim jednak omówimy wymagania Banku, sprawdźmy kto może skorzystać z promocji.

a) POLECAJĄCY 

Obecny klient Citibanku, który posiada w nim Konto Osobiste lub Kartę kredytową. Biorąc pod uwagę fakt, że Citibank swoimi świetnymi promocjami przyciąga setki klientów to tu wiele osób będzie mogło skorzystać z programu poleceń i dodatkowo zgarnąć 100 zł. Polecający może polecić dowolną ilość kont, ale premię odbierze tylko za 10 skutecznie poleconych.

b) POLECONY 

To nowy klient, który od 1 stycznia 2017 roku nie posiadał, współposiadał i obecnie nie posiada w Citibanku żadnego Konta osobistego i/lub oszczędnościowego. To bardzo dobra wiadomość ponieważ jeżeli ktoś posiadał, albo np. obecnie posiada w Citibanku kartę kredytową to może przystąpić do tej promocji jako osoba polecona.

Konto Citi Priority w Citibanku – charakterystyka 

Przyznam, że w Citibanku konta nie mam więc nie mogę ocenić jego funkcjonalności. Ale…mam tam kartę kredytową i generalnie podejście do klienta oceniam na mocną piątkę. Jeżeli ktoś z Was posiada w tym Banku konto osobiste to śmiało wyraźcie na jego temat swoją opinię, ja poprzestanę na analizie tabeli opłat i prowizji:

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł/30 zł – miesięcznie za prowadzenie konta od 08.08.2018r., opłaty nie będzie jeżeli w każdym miesiącu spełni się jeden z dwóch możliwych warunków: zapewnienie miesięcznych wpływów na kwotę 5 000 zł (może być przelew z Twojego konta w innym Banku) LUB utrzymanie średniomiesięcznego salda na rachunkach w wysokości 30 000 zł;
 • 0 zł – za wydanie i miesięczne utrzymanie karty debetowej;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów za granicą;
 • 0 zł – za przelewy internetowe, zlecenie stałe oraz polecenie zapłaty;
 • 10 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 20 zł – za przelew SORBNET;
 • 5 zł – za przelew SEPA;

Jak skutecznie korzystać z programu poleceń?

Kwestie teoretyczne za nami więc teraz przechodzimy do sedna, czyli działania programu poleceń.

#1 KROK – do 31.12.2018 roku (ale najlepiej jak najszybciej limit 1 000 zgłoszeń)- jako obecny klient Banku (polecający) musisz przejść na specjalną stronę Citibanku i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Podaj w nim swoje dane oraz osoby, którą chcesz polecić (imię i nazwisko oraz nr telefonu). Dodatkowo zobowiązuje się, iż poinformuje poleconego o zgłoszeniu go do promocji.

#2 KROK – do 31.12.2018 roku – osoba polecona musi podpisać umowę o Konto Citi Priority oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej osobie POLECAJACEJ, w celu wypłacenia jej premii.

#3 KROK – najpóźniej do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym osoba polecona podpisała umowę o konto (jeżeli umowa będzie podpisana w listopadzie to do końca stycznia) spełnia ona dwa warunki:

 • wykona min. 2 płatności kartą na kwotę łączną min. 300 zł – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie – mają one być wykonane i zaksięgowane
 • zgromadzi i utrzyma średnimiesięczne saldo na rachunku/rachunkach wynoszące min. 30 000 zł LUB utrzyma dzienne saldo na rachunku/rachunkach w kwocie min. 5 000 zł

To wszystko! 

Po spełnieniu powyższych warunków, osoba POLECAJĄCA odbierze 100 zł premii. Wpłynie ona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków – na konto osobiste lub na konto karty osoby POLECAJĄCEJ.

Osoba POLECONA niestety żadnej nagrody nie odbiera, ale jeżeli już będzie klientem Citibanku to może też polecać konto i na tym zarabiać.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. klient pisze:
  aby konto nie miało opłaty wystarczy sam wpływ bez karty kredytowej. Zachęcam do zapoznania się z TOiP zanim coś wrzucicie sprawdźcie To.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie wiem jakie warunki zwolnienia z opłat za konto były kiedyś (skoro piszesz w czasie przeszłym “konto nie miało oplaty”). Obecnie warunki są takie jak opisujemy i w pełni potwierdza to zapis z tabeli opłat i prowizji znajdującej się na stronie Banku:

   „0 zł gdy w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach min. 30 000 zł LUB wpływu na Konto Osobiste min. 5000 zł ORAZ Klient posiada aktywną główną Kartę Kredytową Citibank lub ma zawartą umowę o kredyt oferowany przez Bank konsumentom”

   Jeżeli posiadasz inną tabelę opłat i prowizji z innymi warunkami to bądź tak uprzejmy i podeślij ją nam ?

 2. kuba pisze:
  UTRZYMUJ ŚREDNIE SALDO ŚRODKÓW W WYSOKOŚCI MIN. 30 000 ZŁ (NA KONCIE OSOBISTYM, OSZCZĘDNOŚCIOWYM, LOKACIE, INWESTYCJACH LUB UBEZPIECZENIACH), LUB ZASILAJ KONTO WYNAGRODZENIEM LUB SUMĄ WPŁYWÓW W WYSOKOŚCI MIN. 5 000 ZŁ MIESIĘCZNIE. nie trzeba mieć karty kredytowej. to wycinek ze strony Citi
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A to zapis z tabeli opłat i prowizji:
   “0 zł gdy w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach min. 30 000 zł LUB wpływu na Konto Osobiste min. 5000 zł ORAZ Klient posiada aktywną główną Kartę Kredytową Citibank lub ma zawartą umowę o kredyt oferowany przez Bank konsumentom”

   Tabela oplat i prowizji pobrana że strony Banku. Proszę opierać wiedzę na aktualnych dokumentach ponieważ to one A nie strona Banku mają większe znaczenie. ?

  • kuba pisze:
   Pani Dominiko proszę zadzwonić i się upewnić podajecie Tabele opłat i prowizji z maja 2018 a jest z sierpnia 2018 i jest jasno napisane : dla kont otwartych od 8.08.2018 r.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kubo, możecie mieć rację. Nawet nie tyle szukałam potwierdzenia na infolinii co dokładnie przeszukałam stronę Banku i jest informacja o zmianie opłat od sierpnia, z uwagi na to zwracam honor i przyznaję rację. Niemniej błąd figuruje również na stronie Banku ponieważ na stronie promocyjnej załączona jest tabela opłat i prowizji z informacjami zawartymi w artykule i to ją pobrałam automatycznie do artykułu. Zwrócę się jeszcze do Banku o potwierdzenie i oczywiście podmianę tabeli opłat i prowizji na stronie.

Napisz komentarz