Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

50 zł premii dla NOWYCH klientów PKO BP i po 100 zł premii dla OBECNYCH za polecenie konta

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wystartowała kolejna już edycja programu poleceń, w której zyskują zarówno nowi jak i obecni klienci PKO BP. W promocji na 50 zł premii GWARANTOWANEJ mogą liczyć nowi klienci, którzy założą konto w PKO BP z polecenia, a osoby polecające konto (obecni klienci) zyskają za każde skuteczne polecenie 100 zł.

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji mogą skorzystać dwie grupy osób – tak jak wspominałem: obecni i nowi klienci PKO BP. Ci pierwsi na potrzeby promocji będą osobami POLECAJĄCYMI konto w PKO BP, a Ci drudzy POLECONYMI.

Bank za osobę POLECONĄ (nowego klienta) będzie uznawał osobę, która w ciągu ostatnich 3 lat nie posiadała konta w PKO BP oraz obecnie nie jest rozpatrywany żaden jej wniosek o otwarcie konta w PKO BP.

Z kolei POLECAJĄCYM (obecny klient) będzie osoba, która ma konto w PKO BP i zarejestruje się na stronie promocyjnej, a podczas rejestracji: wyrazi zgodę na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych oraz zaakceptuje Regulaminu Programu.

Spełniasz warunek nowego klienta?

Jeżeli spełniasz warunek nowego klienta PKO BP to teraz możesz przejść na specjalną stronę promocyjną i zawnioskować o Konto w PKO BP. Podczas wnioskowania o konto z kartą:

 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych
 • w specjalnym polu „Kod polecenia” podać kod polecenia, który uprawni Cię do odbioru premii

>>Otwórz Konto dla Młodych i odbierz nagrodę<<

>>Otwórz Konto za Zero i odbierz nagrodę<<

Możesz poprosić o kod polecający kogoś ze swoich bliskich. Jeżeli nie masz kogoś kto mógłby polecić Ci konto to śmiało możesz użyć naszego Moniakowego kodu plecenia: 661988601.

Po złożeniu wniosku zadzwoni do Ciebie konsultant – potwierdzicie wszystko a następnie odwiedzi Cię kurier w celu podpisania umowy oraz dostarczenia niezbędnych dokumentów.

W tej promocji konto musi być aktywowane do 4 maja 2018 roku więc maksymalnie do tego dnia musimy mieć podpisaną umowę.

Ale wróćmy jeszcze do samego zakładania konta. W promocji proponuję założyć jedno z dwóch kont: Konto dla Młodych lub Konto za Zero. Warunki prowadzenia obu kont wyglądają następująco:

>>Otwórz Konto dla Młodych i odbierz nagrodę<<

>>Otwórz Konto za Zero i odbierz nagrodę<<

Jak odebrać 50 zł premii wykonując tylko 1 zadanie?

Kurier dostarczył niezbędne dokumenty – umowa o konto podpisana więc teraz możesz zacząć spełniać jeden warunek postawiony przez Bank, dzięki czemu otrzymasz 50 zł premii jako osoba POLECONA w tej promocji.

ZADANIE DLA POLECONEGO:

W ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy o Konto w PKO BP z Kartą wykonaj obydwie czynności:

 • płatności kartą na kwotę min. 200 zł (może być jednorazowa płatność lub kilka płatności) w punktach handlowo-usługowych (sklepy, stacje benzynowe, apteki, kina bary itp.) wykluczone są płatności w internecie
 • min. 1 płatność z użyciem IKO (kod BLIK) na min. 40 zł – z wykluczeniem płatności internetowych i wypłat z bankomatów (dla ułatwienia: Gdzie mogę płacić BLIKiem, Jak płacić BLIKiem)

Musimy pamiętać, aby wszystkie płatności w terminie do 30 dni były zarówno wykonane jak również zaksięgowane na Twoim koncie.

To wszystko!

Promocja składa się z 3 następujących po sobie etapów, bank zobowiązuje się w regulaminie promocji, że premia będzie wypłacana uczestnikom w ciągu 75 dni od zakończenia każdego z etapów.Przypomnę, osoba polecona odbierze 50 zł za spełnienie, warunków, a osoba polecająca 100 zł za każde skuteczne polecenie.

Czyli w zależności od tego na jaki etap się załapiesz to w 75 dni po jego zakończeniu otrzymasz premię (zazwyczaj jednak następuje to szybciej). Etapy wyglądają następująco:

1) 1 etap 02.02.2018 r. –03.03.2018 r.
2) 2 etap 04.03.2018 r. –01.04.2018 r.
3) 3 etap 02.04.2018 r. – 04.05.2018 r.

>>Otwórz Konto dla Młodych i odbierz nagrodę<<

>>Otwórz Konto za Zero i odbierz nagrodę<<

UWAGA! Jeżeli skorzystałeś z promocji jako NOWY KLIENT to teraz sam możesz zarejestrować się na stronie promocyjnej i polecać konto swoim kodem polecenia. Wtedy Ty odbierzesz 100 zł premii a osoba polecona 50 zł.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Darek pisze:
  Czy książeczka oszczędnościowa zamknięta rok temu dyskwalifikuje z udziału w promocji jako polecana osoba?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Czy było to coś z wymienionych poniżej opcji:
   1)PKO Konto za Zero,
   2)PKO Konto bez Granic,
   3)Superkonto Oszczędne,
   4)PKO Konto Pogodne,
   5)PKO Konto dla Młodych,
   6)Pakiet Biznes Debiut 18,
   7)Pakiet Biznes Rozwój,
   8)Pakiet Biznes Komfort Plus,
   9)Pakiet Biznes Sukces Plus,
   10)Pakiet Mobilny dla Firm?
   Jeżeli nie to możesz przystąpić do promocji.
 2. Natalia pisze:
  Czy to potwierdzone, że w pierwszym warunku może to być kilka płatności na łączną kwotę 200 zł? Zapłaciłam już jednorazowo BLIKiem ponad 40 złotych i kartą łącznie ponad 200 złotych, a na koncie osoby polecającej wciąż widnieje, że nie spełniłam jeszcze warunków. W regulaminie jest to sformułowane w taki sposób, że nie jestem pewna, czy nie chodziło im o jedną transakcję na min. 200 złotych.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak to sprawdzone na własnej skórze 🙂 Bank weryfikuje spełnienie warunków zbiorczo czyli maksymalnie po zakończeniu każdego etapu promocji. Jeżeli warunki były spełnione w marcu to w kwietniu wszystko powinno być zweryfikowane 🙂 Jeżeli osoba polecająca zalogowałaby się na stronę https://mam.pkobp.pl/ to tam widziałaby pewnie, że jakieś polecenie czeka na rozliczenie 🙂

Napisz komentarz