Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Alior Bank: 100 zł premii GWARANTOWANEJ za założenie Konta Jakże Osobistego + zwrot za płatności telefonem i 3% na koncie oszczędnościowym

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste

W ten piękny dzień gorącego lata mamy dla Was promocję, która z pewnością dodatkowo podniesie temperaturę! Zgodnie z jej regulaminem, w zamian za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku oraz spełnienie prostych warunków, można zgarnąć 100 zł premii GWARANTOWANEJ (czyli dla każdego)!

Ale to nie wszystko! Dodatkowo każdy skorzystać z moneyback,u za płatności telefonem (BLIK, HCE, Android Pay) w wysokości 1% oraz może śmiało założyć konto oszczędnościowe na 3% do 20 000 zł.

Aby przystąpić do promocji konieczne jest zarejestrowanie się w niej najpóźniej do 30.09.2018 roku na specjalnie przygotowanej do tego stronie internetowej Banku. Z kolei wszystkie szczegóły promocji znajdziesz w dzisiejszym artykule.

Kto może skorzystać z promocji? 

Do promocji można przystąpić po założeniu Konta Jakże Osobistego za pośrednictwem specjalnej strony Banku. Równie istotne jest to, że przystąpić do niej mogą osoby, które nie posiadały w ciągu ostatnich 2 lat w Alior Banku (również Kantorze Walutowym) żadnego konta lub Kart Kibica.

Jednak zanim zdecydujemy się przystąpić do promocji warto zasięgnąć informacji o produkcie Banku. Dla każdego istotne powinno być to, aby rachunek był oczywiście darmowy z bezpłatną kartą i innymi usługami. Sprawdźmy jednak jak do tematu podchodzi sam Alior Bank.

 • PROWADZENIE RACHUNKU – 0 zł/10 zł – konto będzie bezpłatne dla osób poniżej 26 lat, a dla pozostałych pod warunkiem zapewnienia wpływu na konto (jednorazowego) na kwotę min. 1 500 zł – jeżeli nie spełnimy warunku to konto będzie kosztować 10 zł
 • UTRZYMANIE KARTY – 0 zł/5 zł – karta będzie zupełnie darmowa po wykonaniu nią (lub płatnością Android Pay) płatności na kwotę min. 300 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW – 0 zł/2,50 zł – bankomaty Alior Banku/inne bankomaty
 • WPŁATY GOTÓWKI W BANKOMATACH – 0,35% (min. 1 zł)/ 0,6% (min. 1 zł) – wpłatomaty Planet Cash/pozostałe wpłatomaty
 • PRZELEWY INTERNETOWE/ZLECENIE STAŁE/POLECENIE ZAPŁATY – 0 zł
 • SMS (do autoryzacji zleceń) – 0 zł

Jak widać rachunek Alior Banku (pod względem opłat) nie jest taki idealny – wymagane są wpływy na konto, chociaż dobre jest to, że pieniądze nie muszą być utrzymywane na kancie i po ich zaksięgowaniu można je cofnąć.

Opłaty już znamy, sprawdźmy więc co zrobić, aby trafiła do nas wspomniana wcześniej premia.

Jak krok po kroku odebrać 100 zł [prosta instrukcja]

#1 KROK – do 30.09.2018 r. przejdź na specjalną stronę Banku i zarejestruj się w promocji akceptując przy tym regulamin promocji (pierwsze „oświadczenie”).

Po chwili otrzymasz maila, kliknij w znajdujący się w nim link i przejdź do składania wniosku o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową, podczas wnioskowanie:

 • zwolnij Bank z tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji – to konieczne, aby promocja przebiegła prawidłowo, a nagroda trafiła do Ciebie na czas;

>>Załóż Konto Jakże Osobiste i odbierz GWARANTOWANE 100 zł<<

#2 KROK – w ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku podpisz umowę o Konto – przelewem weryfikacyjnym, w obecności kuriera lub podczas wideokonferencji z pracownikiem Banku;

#3 KROK – w ciągu 60 dni (najpóźniej do 30.12.2018r.) od dnia otwarcia Konta z kartą, wykonaj dwie czynności (aby odebrać premie wykonujesz je raz, nie musisz ich powtarzać):

 •  zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł (najlepiej jednak przelać 1 500 zł, aby być zwolnionym z opłaty za konto) – wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym Banku;
 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK w punktach handlowo-usługowych lub internecie (najlepiej wykonać płatności na 300 zł i zwolnić się tym samym z opłaty za kartę) płatności mają być wykonane i zaksięgowane

*Każdy kto bierze udział w promocji musi wiedzieć, jakie płatności (ze względu na kod mcc) będą wykluczone podczas spełniania warunku płatności kartą lub BLIKiem:

 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna

Wykluczenia są dość specyficzne mamy więc gwarancję, że zakupy np. na Allegro lub w aptece, albo Biedronce czy Żabce, a nawet na stacji benzynowej będą zaakceptowane.

>>Załóż Konto Jakże Osobiste i odbierz GWARANTOWANE 100 zł<<

To wszystko!

Teraz do 30 stycznia 2019 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu nagrody. W mailu będzie znajdował się również link, w który musisz kliknąć i podać swoje dane do wypłaty premii m.in. numer konta w Alior Banku –  (będziesz mieć na to 5 dni – do 06.02.2019 r.). Dane do logowania otrzymałeś mailem w dniu wnioskowania o konto.

Premia będzie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od dnia poinformowania a przyznaniu premii, czyli do 19 lutego 2019 roku na Twoje konto w Alior Banku.

UWAGA! Promocja w pigułce: 

Boisz się, że nie zapamiętasz warunków promocji, albo coś Ci umknie? Takie rzeczy nie na naszym blogu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przewodnik po promocji w wersji PDF. Możesz ją sobie pobrać, zapisać na komputerze lub wydrukować i kontrolować przebieg całej promocji bez obaw o to, że o czymś zapomnisz.

Promocja Alior Banku – 100 zł premii w pigułce- pobierz i miej wszystko pod kontrolą

A skoro już posiadasz Konto Jakże Osobiste to może…

zainteresuje Cię możliwość zdobycia dodatkowych profitów – wspominałam o nich: zwrot za zakupy 1% oraz 3% na koncie oszczędnościowym?

#1 KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

 • jeżeli założysz Konto Jakże Osobiste możesz zalogować się do bankowości online i tam założyć konto oszczędnościowe na 3%;
 • promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla kwoty do 20 000 zł;
 • promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 31.12.2018 r.

#2 ZWROT ZA PŁATNOŚCI TELEFONEM 

 • 1% wartości płatności – maksymalnie 20 zł/m-c;
 • zwrot za płatności: Android Pay, HCE, BLIK;
 • bardzo dobra propozycja dla osób, które często płacą telefonem.
 • Bank wyklucza płatności dot. następujących kodów mcc: 4111, 4829, 490060126051621179958999

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB: