Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł od ING za regularne inwestowanie [nowy i obecny klient]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klient obecny klient
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł gotówki

Za co?

Za:

1. Zapisanie się do promocji

2. Wypełnienie ankiety inwestycyjnej i podpisanie umowy pośrednictwa

3. Zakup jednostek uczestnictwa funduszu na min. 1000 zł oraz złożenie dyspozycji regularnego inwestowania na min. 300 zł. Do 30 września musi zostać zrealizowane min. 6 nabyć w ramach regularnego inwestowania.

Ile to kosztuje?

Nabycie funduszów jest bez opłat.

Kiedy bonus?

Do 15 października 2021 r.

Dla kogo?

Dla osób, które mają konto oszczędnościowe w ING oraz na dzień 15 stycznia nie miały w ING jednostek uczestnictwa żadnego (oprócz IKE) funduszu inwestycyjnego.

Do kiedy promocja?

Do 12 marca 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

ING po raz kolejny pokazuje, że czyta mi w myślach. Mianowicie taka sytuacja: siedzę sobie wieczorem przed komputerem, opłacam rachunki i patrzę na konto oszczędnościowe, na którym moje pieniądze nie zarabiają. Mało tego że nie pracują. One są zżerane przez inflację. Niby jest ich tyle samo, a jednak coraz mniej.

Siedzę i sobie myślę, że chyba czas ponownie zaprzyjaźnić się z funduszami. Wchodzę sobie w fundusze w ING i co widzę? Promocja 😀 100 zł za regularne inwestowanie w fundusze w ING. Darmowych stówek nigdy za wiele, więc skorzystałam i dzielę się z Wami tą promocją dzisiaj.

Promocja trwa 🗓 do 12 marca.

Kto może wziąć udział w promocji?

Na początek uwaga: w żaden sposób nie wymuszam na nikim rozpoczęcia inwestowania w fundusze. Jeśli ktoś nigdy nie miał z nimi do czynienia sugeruję najpierw zapoznać się z tematem, gdyż żaden fundusz nie przynosi gwarantowanego zysku, a można ponieść stratę. O funduszach pisałam tutaj:

Jeśli temat masz ogarnięty i wiesz, z czym to się je, to wystarczy, że 🗓 od 15 stycznia 2021 roku nie masz w ING jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Nie wlicza się do tego IKE – IKE możesz mieć i nie wyklucza Cię to z promocji.

Aby skorzystać z promocji, musisz mieć konto oszczędnościowe w ING i dostęp do bankowości.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z poniższej promocji – możesz dodatkowo zgarnąć do 160 zł:

Jak zacząć inwestować i zgarnąć 100 zł bonusu

To bardzo łatwe, szczególnie dla osób które już wcześniej miały do czynienia z funduszami.

1. 🔎 Zaloguj się do Mojego ING i zapisz się do promocji. Wejdź w Oferta ING>Promocje>Inwestuj w fundusze i rób swoje>Zapisz się.

2. Następnie 🔎 wypełnij ankietę inwestycyjną. Znajdziesz ją w tym samym miejscu co zapis do promocji, ale nieco niżej. NIE ODMAWIAJ WYPEŁNIENIA ANKIETY -wtedy nie weźmiesz udziału w promocji.

3. Kolejnym krokiem jest🔎 podpisanie umowy pośrednictwa w zakupie funduszy. Ja taką umowę już miałam podpisaną wcześniej, więc jeśli ktoś już miał fundusze w ING nie musi tego robić ponownie. Jeśli wybierzesz Investo (poczytasz o nim TUTAJ) musisz podpisać dodatkowo umowę doradztwa.

4. 🔎 Wybierz fundusz dla siebie, dokonaj pierwszego zakupu na min. 1000 zł i złóż dyspozycję regularnego inwestowania na kwotę min. 300 zł miesięcznie.

ING jest bardzo fajne pod tym względem, że nie pobiera opłaty za zakup funduszy. Kupujesz fundusz za 1000 zł i 1000 zł na niego trafia.

Tutaj się zatrzymamy. Pierwsza wpłata na wybrany przez Ciebie fundusz musi wynieść min. 1000 zł. Musisz również ustawić dyspozycję regularnego inwestowania (DRI) na min. 300 zł co miesiąc. Oznacza to, że ustalonego dnia każdego miesiąca 300 zł będzie pobierane z Twojego konta i za tę kwotę zostaną zakupione jednostki uczestnictwa wybranego przez Ciebie na początku funduszu.

🗓 Od 18 stycznia do 30 września DRI musi zostać zrealizowana co najmniej 6 razy. Miej to na uwadze w momencie, kiedy będziesz ustalać datę pobierania 300 zł z konta (tak, żeby do końca września pieniądze zostały pobrane min. 6 razy.)

I to tak naprawdę koniec. Na dzień wypłaty premii, 🗓 15 października musisz mieć na rejestrze jednostki uczestnictwa nabyte za min 1000 zł oraz otwarte konto oszczędnościowe. Oznacza to, że w międzyczasie możesz dokonywać odkupień z rejestru.

100 zł premii zostanie przelane na Twoje konto oszczędnościowe.

Jaki fundusz wybrać?

I tutaj podpowiedzieć mogę jedynie tyle, że to zależy tylko od Ciebie. Czy znasz się już na funduszach, czy lubisz ryzykować, co chcesz osiągnąć: mały, ale stabilny wzrost, czy większy, ale bardziej ryzykowny. Czy o funduszach myślisz „na poważnie” i masz zamiar dłużej w nie inwestować, czy chciałbyś tylko skorzystać z promocji. ING oferuje ponad 100 różnych funduszy. Pełną listę znajdziesz TUTAJ.

Podsumowanie

Jeśli od jakiegoś czasu rozmyślasz nad funduszami to moim zdaniem promocja w ING może Ci tylko pomóc w podjęciu decyzji. 100 zł jest nagrodą gwarantowaną. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz bardzo bezpieczny fundusz, który raczej nie zarobi dużo, ale ryzyko straty jest bardzo niewielkie, czy też podejdziesz do sprawy długoterminowo i zaczniesz inwestować na dłużej.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz