Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł do wydania na zakupy w Biedronce za założenie DARMOWEGO konta w mBanku oraz dodatkowe 650 zł dla osób bardziej aktywnych

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Niedawno cała Polska oszalała na punkcie Gangu Świeżaków ostro promowanego przez sieć sklepów Biedronka. To zabawne i w sumie fajne, że potrafimy oszaleć na punkcie zwykłych pluszaków.

Dziś dodatkowo wystartowała promocja, w której nowy klient mBanku ma okazję odebrać bon o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolne zakupy właśnie w Biedronce. Promocja jest naprawdę prosta ponieważ nagrodę odbiera każdy kto spełni jeden podstawowy warunek promocji:

 • dokona 5 dowolnych transakcji (tak tylko to!) – mogą to być przelewy z konta, płatności kartą lub płatności internetowe – pełna dowolność!

Promocja trwa do 12.11.2017 roku i co ważne nie jest w żaden sposób ograniczona jest to zatem gwarancja, że nagrodę odbierze każdy, która naturalnie jest zwolniona z podatku.

Kto i kiedy może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych i powracających klientów mBanku, a dokładnie wszystkich osób, które nie posiadały w mBanku żadnego rachunku oszczędnościowego lub oszczędnościowo-rozliczeniowego od 1 stycznia 2016 roku.

Aby się do niej kwalifikować musisz za pośrednictwem dedykowanej strony złożyć wniosek o eKonto w wersji Standard wraz z kartą debetową. Sprawdziłam tabelę opłat i prowizji i wychodzi na to, że konto jest dostępne na naprawdę bardzo dobrych warunkach, a co więcej mBank daje nam GWARANCJĘ niezmienności opłat przez najbliższe 2 lata!

 • opłata za otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł/m-c
 • przelewy internetowe – 0 zł/m-c
 • wydanie karty – 0 zł
 • opłata za utrzymanie karty – 0 zł przez okres 2 lat!
 • wypłaty z bankomatów (mBanku, BZ WBK, Euronet lub Planet Cash ) – 0 zł pod warunkiem wypłaty pow. 100 zł, w przeciwnym razie będzie to 1,30 zł za wypłatę
 • pozostałe bankomaty – 7 zł/wypłatę
 • wypłaty z bankomatów przy pomocy BLIKa – 0 zł BEZWARUNKOWO – sprawdź jak wygodnie wypłacać pieniądze BLIKiem

GWARANCJA!

źródło: regulamin promocji – „Lepiej z eKontem II edycja”

Do końca promocji pozostało:

Instrukcja jak odebrać 100 zł do Biedronki?

Jeżeli spełniamy powyższy warunek to nie pozostaje nam nic innego jak rozpocząć spełniać warunki, które przygotował dla nas mBank. Na całe szczęście to nic trudnego i cały proces zamyka się w 2 bajecznie prostych krokach.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł do Biedronki<<

#1 KROK [WYKONAJ DO 12 LISTOPADA 2017 ROKU]

Przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy. Przy tym kroku konieczne jest zaakceptowanie regulaminu promocji (pierwsza zgoda).

Po chwili otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację wraz z linkiem, który przekieruje Cię na stronę banku w celu złożenia wniosku o promocyjne konto. Złóż wniosek o eKonto Standard wraz z kartą do konta (przypominam i konto i karta są bezwarunkowo darmowe). Podczas składania wniosku koniecznie:

 • zwolnij Bank z tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji

#2 KROK [podpisz umowę]

Teraz pozostaje Ci tylko podpisać umowę o konto. Spokojnie możesz wybrać taki sposób, który najbardziej Ci odpowiada, do wyboru masz:

 • wizyta kuriera – w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie
 • w Oddziale Banku
 • w mKiosku

#3 KROK [wykonaj 5 aktywności]

Teraz czas na wykonanie 5 dowolnych aktywności na Twoim koncie. Co ciekawe Bank daje Ci naprawdę szerokie możliwości ponieważ zaakceptuje:

 • płatności kartą – płacisz za co chcesz
 • przelewy na konto w innym banku niż mBank – opłacaj rachunki lub rób przelew znajomym, albo na swoje konto w innym banku
 • płatności internetowe

Możesz więc 5 razy zapłacić gdzieś kartą lub wykonać 5 przelewów z konta (nawet na swoje inne konto), ale równie dobrze możesz wykonać 3 płatności kartą i 2 dowolne przelewy lub płatności internetowe.

Transakcje mogą być wykonane na dowolną kwotę, ich liczba ma sięgnąć po prostu 5 i niczego więcej bank nie wymaga. Co ważne, transakcje te muszą być wykonane najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy i również do końca tego miesiąca muszą być zaksięgowane na Twoim koncie.

Czyli jeżeli podpiszesz umowę w październiku to 5 aktywności wykonujesz jeszcze w październiku lub możesz spokojnie wykonać je w listopadzie.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł do Biedronki<<

To wszytko!

Ty ze swojej strony zrobiłeś wszystko co mogłeś, teraz czas na nagrodę. Bon do Biedronki zostanie przekazany poprzez wiadomość mailową, w dniu 31.01.2018 roku. Przypominam, że możesz go wykorzystać na dowolne zakupy z asortymentu sklepu.

Bon będzie ważny do 31 grudnia 2018 roku i jest wielokrotnego użytku możesz więc kilka razy robić zakupy aż do wykorzystania 100 zł. Bon nie jest imienny więc możesz oddać go komuś w prezencie.

Dla aktywnych dodatkowe 650 zł premii

Jeżeli już korzystamy z pierwszej części promocji to jednocześnie możemy załapać się na dodatkowe 4% moneyback’u za aktywne płacenie kartą przyznaną do konta i BLIKiem w sklepach/punktach handlowo-usługowych stacjonarnych. Zwroty będą naliczane począwszy od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto, czyli jak umowa będzie podpisana w październiku to wszystko startuje od listopada.

Maksymalnie w każdym miesiącu do zgarnięcia będzie 130 zł.

WARUNKI NALICZANIA MONEYBACK’U:

 • zapewnienie wpływu min. 1 000 zł/m-c (jednorazowy wpływ)
 • zalogować się do aplikacji mobilnej np. na telefonie – w każdym miesiącu
 • wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 250 zł – w każdym miesiącu
 • zaakceptuj regulamin promocji i oświadczenie: Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.

Podsumowanie

To kolejna bardzo dobra i prosta promocji mBanku, ale zdecydowanie lepsza i bardziej przystępna niż poprzednie. Wystarczy tylko założyć darmowe eKonto Standard (mamy gwarancję jego bezpłatności) wraz z bezpłatną kartą, a następnie wykonać 5 dowolnych aktywności na dowolną kwotę.

Dzięki temu klient odbiera aż 100 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepach Biedronka. Łatwiej się nie da – przyznasz, że taka okazja nie może przejść Ci obok nosa.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł do Biedronki<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty obowiązujące w tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 44

 1. Agnieszka pisze:
  Czy promocja łączy się z programem poleceń ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ta promocja łączy się tylko z promocją Lepiej z eKontem II edycja (czyli moneyback) i nie może łączyć się z inną promocją organizowaną przez Bank.
 2. Tomek pisze:
  Widzę ,że obecnie na blogu macie 2 promocję z voucherem do Biedronki, rozumiem ,że spełnienie warunków daje możliwość osiągnięcia w sumie 500 zł do Biedronki? To jest jeden voucher czy 2 osobno?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, mamy opisane dwie promocje: 100 zł do Biedronki od mBanku i 400 zł do Biedronki od Citibanku. Jeżeli spełnisz warunki dwóch promocji to możesz odebrać dwa vouchery oddzielne na łączną kwotę 500 zł. 🙂 Przy czym realizować możesz je standardowo, czyli kilka razy aż do wykorzystania całych kwot. 🙂
 3. Michał pisze:
  czy jak mam raty w mbank i mam konto techniczne to załapię sie na promocję ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli nie posiadasz/posiadałeś, nie współposiadasz/współposiadałeś:
   rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku i/lub
   rachunku oszczędnościowego w Banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017
   to możesz skorzystać z promocji, rozumiem że konto techniczne jest tylko do spłaty rat kredytu/karty kredytowej 🙂
  • Michał pisze:
   tak rachunek tylko do spłat ale jak widzę rachunek techniczny zaczyna się na 05 1140 2004 czyli nici z promocji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale jest to rachunek techniczny, nie oszczędnościowo-rozliczeniowy. Regulamin mówi o rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym jako wykluczonym z promocji. 😉
 4. Mark pisze:
  Czy płatności przez sprytny bil zalicza sie do moneyback
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po ponownej weryfikacji regulaminu informuję, że płatności SprytnyBill nie będą zaliczone do moneyback’u – artykuł już został poprawiony.
 5. Anna pisze:
  Czy to konto w mbanku z promocją 100zł- można rozwiązać umowę bez kosztów, w dowolnej chwili?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jasne, po odebraniu nagrody możesz zamknąć konto w dowolnym momencie i to bez wychodzenia z domu – wystarczy kilka kliknięć w panelu internetowym 🙂
 6. Rafal pisze:
  W artykule karta niby jest darmowa, ale jak otworzylem regulamin, to jest tam zapis w tabeli oplat i prowizji o 4zl za karte.
  • Moniaki.pl pisze:
   W pierwszej kolejności obowiązuje to co jest w regulaminie promocji – on jest najważniejszy i on zawiera gwarancję bezpłatności karty na 24 miesiące. Dopiero kwestii których nie reguluje regulamin uregulują inne dokumenty np. tabela opłat i prowizji. 🙂
 7. Kacper pisze:
  Zadziała do założonego pare dni temu ekonta m?
 8. ja pisze:
  Jak i gdzie zaakceptowac regulamin ( MONEYBACK’U ) zaakceptuj regulamin promocji i oświadczenie: Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji
 9. Michał pisze:
  WARUNKI NALICZANIA MONEYBACK’U:
  „wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 250 zł – w każdym miesiącu”. Czy chodzi o jednorazową płatność na kwotę 250 zł, czy łącznie na ww. kwotę?
  • Moniaki.pl pisze:
   Może być jednorazowo wydana kwota, a może być łączna suma. 🙂 Ważne żeby spełnić ten warunek ponieważ po tym każda kolejna płatność kartą lub BLIKiem będzie premiowana 4% moneybackiem
 10. Michał pisze:
  W sumie to mam jeszcze jedno pytanie. W Regulaminie promocji pisze:
  „B. zawrze z Bankiem Umowę o Konto, (dalej „Umowa”) wybierając jedną z możliwości:
  […]
  ii. w placówce mBanku – wybierając placówkę mBanku, w której tego samego dnia może
  podpisać Umowę;”
  Wypełniłem formularz dzisiaj (niedziela) i zaznaczyłem, że podpiszę umowę w oddziale banku, ale oddział jest czynny dopiero w poniedziałek. Czy jak podpiszę umowę w poniedziałek to będę łapał się do promocji? Bo termin „w której tego samego dnia może podpisać Umowę” można rozumieć dwojako. 1. należy wybrać taką placówkę, która będzie czynna tego dnia kiedy wypełnisz formularz i że wyrobisz się w czasie aby do niej tego samego dnia dotrzeć. 2. „może” rozumiane, że możesz sobie wybrać palcówkę banku i udać się w dniu dzisiejszy, albo jutro lub pojutrze.
  Taki dylemat 😉
  • Moniaki.pl pisze:
   Tu chodzi o to, że możesz podpisać tego samego dnia, ale równie dobrze możesz podpisać umowę innego dnia. 🙂
 11. Jacek pisze:
  Rozumiem że jak wypłacam blikiem z bankomatu to jest darmowe z każdego?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ze strony Banku: BZ WBK, ING, Millenium, PKO BP, Planet Cash oraz Euronet – bezpłatne.
 12. Jacek pisze:
  aby otrzymać 650zł trzeba wykonać wykonać płatność kartą lub blikiem ,czy może to być przelew na telefon blikiem?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przelew na telefon przy użyciu BLIK’a nie będzie liczony do moneyback’u.
 13. Jacek pisze:
  „Ze strony Banku: BZ WBK, ING, Millenium, PKO BP, Planet Cash oraz Euronet – bezpłatne”.
  Chyba z bankomatu a nie ze strony,ale mi chodzi o wypłate z bankomatu blikiem
 14. Michał pisze:
  Podbijam pytanie – w którym miejscu należy zaakceptować to: „Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.”?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Składasz wniosek o konto i przechodzisz w pewnym momencie do kroku Podsumowanie i oświadczenia i tam są oświadczenia i akceptujesz wszystkie oświadczenia. I jeszcze potwierdzeniem uczestniczenia w promocji z moneybackiem jest to co zapisano w „Podsumowaniu danych wniosku” czyli „Promocja do rachunku” i tam powinno być „tak” i jak klikniesz to zostaniesz przeniesiony do regulaminy „Lepiej z eKontem”.
 15. Piotr pisze:
  Czy do transakcji w punktach handlowo – usługowych zalicza się :
  – płatności blikiem w Internecie np. w allegro, pizza- portal,
  – płatności kartą na poczcie np. opłacając rachunki ?
  Pozdrawiam Psz
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, wspomniane przez Ciebie rodzaje płatności zgodnie z regulaminem powinny być zaliczone do promocji. 🙂 Możesz również wykonać przelewy z konta na konto w innym banku.
 16. M pisze:
  A jeżeli chcę otrzymywać cashback, ale zaznaczyłem tylko wybrane zgody we wniosku? Czy wystarczy zmienić to po zalogowaniu się do bankowości internetowej?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Moneyback 🙂 Tak, możesz np. zadzwonić na infolinię i spróbować uzupełnić wymagane zgody. 🙂
 17. Piotr pisze:
  Hej
  Dominiko co masz na myśli pisząc, że można wykonywać przelewy z konta na konto w innym banku ? domyślam się, że chodzi o przelewy dokonane blikiem z konta w mBanku na konto w innym banku ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Chodzi o to, że np. możesz zrobić zwykły przelew z konta w mBanku na konto np. w Millennium lub BGŻ lub na konto w każdym innym Banku, nie musi to być BLIK może być zwykły przelew. 🙂
 18. Piotr pisze:
  ooo fajnie 🙂 a czy to jest sprawdzone ?
 19. Jacek pisze:
  Jest 01luty a nie dostałem vouchera
 20. Wioletta pisze:
  Ja tez niestety mimo spełnienie warunkow nadal nie otrzymalam vouchera:/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Poproszę o wiadomość prywatną z adresem mailowym podanym podczas rejestracji, imieniem i nazwiskiem osoby, na którą było założone konto oraz numer wniosku 🙂

Napisz komentarz