Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł w prezencie na dowolne zakupy w zamian za założenie darmowego konta w Alior Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Wyobraź sobie, że wchodzisz do jakiegoś sklepu: odzieżowego, supermarketu, hipermarketu, drogerii lub jubilera – robisz niezbędne Ci zakupy, a przy kasie dowiadujesz się, że zapłacisz za wszystko o 100 zł mniej. A może chciałbyś mieć darmowe tankowanie na jakiejś stacji paliw i tym samym zaoszczędzić aż 100 zł.

Myślisz, że to trudne, albo że to jakaś szalona promocja, ale tylko dla kilku osób, które znajdą się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie? Nic bardziej mylnego!

Dzięki najnowszej promocji Alior Banku, Ty również możesz zdobyć 100 zł w bonie do Sodexo, do wykorzystania na dowolne zakupy. A żeby nie było…promocja jest naprawdę prosta!

Dowolne zakupy, czyli jakie?

Zakupy to pojęcie o szerokim znaczeniu, warto więc jasno rozwinąć temat i zdefiniować, gdzie będziesz mógł wykorzystać promocyjny bon. Tak jak wspominałam na początku wartość bonu to 100 zł i możesz wykorzystać go w różnych sklepach.

Do punktów akceptujących bony Sodexo zaliczamy m.in. niektóre:

 • 5-10-15
 • 50 style
 • ABC
 • ADIDAS
 • AVANS
 • AUCHAN
 • Biedronka
 • BIG STAR
 • BOBBY BURGER
 • CAMAIEU
 • CARREFOUR
 • CROPP
 • DECATHLON
 • DOUGLAS
 • DUKA
 • EMPIK

i wiele innych sklepów. Lista jest przeogromna, najlepiej będzie jak wejdziesz na stronę https://dlaciebie.sodexo.pl/ , wpiszesz miasto z którego pochodzisz i wyskoczy Ci lista sklepów, w których zrealizujesz swój bon na 100 zł. Możesz zrealizować go od razu lub poczekać na jakąś okazję – jest on ważny pół roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli nie posiadałeś lub wspólposiadałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku od 1 stycznia 2017 roku aż do dnia złożenia wniosku o konto w tej promocji (z wyłączeniem Karty Kibica, Karty Rejestracyjnej i Konta Technicznego).

Co więcej, możesz przystąpić do promocji jeżeli posiadałeś/posiadasz konto w Kantorze Walutowym lub w T-Mobile Usługi Bankowe.

Promocja dotyczy Konta Internetowego, które wydaje się być bardzo atrakcyjną propozycją, biorąc pod uwagę dzisiejsze realia:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł (bezwarunkowo)
 • WYDANIE KARTY – 0 zł
 • OBSŁUGA KARTY – opłata nie jest wydana w miesiącu wydania karty, a później 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 300 zł/m-c (w przeciwnym razie 6 zł/m-c)
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW ALIOR oraz PLANET CASH – 0 zł
 • WYPŁATY Z POZOSTAŁYCH BANKOMATÓW – 5 zł

Liczba nagród nie jest żaden sposób ograniczona, a co za tym idzie odebrać bon może każdy kto spełnia warunek nowego klienta i najpóźniej do 25 sierpnia 2017 roku złoży wniosek o Konto Internetowe wraz z kartą.

Do końca promocji pozostało tylko:

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł na dowolne zakupy!<<

Jak dostać 100 zł na zakupy – instrukcja

Zdobycie bonu na 100 zł jest naprawdę dziecinne proste i nie wymaga zbyt dużego poświęcenia, wystarczy:

#1 KROK [wykonaj do 25 sierpnia 2017 roku]

Złóż wniosek o Konto Internetowe z kartą. Możesz zrobić to wygodnie na stronie promocyjnej banku, bez konieczności wychodzenia z domu.

#2 KROK

W dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych wykonaj płatności kartą na kwotę min. 500 zł (w każdym z tych miesięcy). Łącznie należy wydać 1 000 zł – myślę, że jest to wydatek w zasięgu ręki niemalże każdego, wystarczy opłacać jakieś rachunki, zapłacić za hotel lub np. za podręczniki szkolne dla dzieci, albo zatankować samochód.

Dokładnie, jak podpiszesz umowę w lipcu to możesz wykonać transakcje w lipcu i sierpniu. Ale równie dobrze możesz je wykonać w sierpniu i wrześniu.

Jeżeli podpiszesz umowę w sierpniu to możesz wykonać transakcje w sierpniu i wrześniu lub we wrześniu i październiku.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł na dowolne zakupy!<<

UWAGA! Punkty, w których wykonane transakcje NIE będą zaliczone do promocji:

 • 4111 – usługi transportowe,
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne,
 • 6012 – instytucje finansowe,
 • 6051 – kursy walutowe, przekazy pieniężne i czeki podróżne,
 • 6211 – brokerzy,
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie,
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna
 • 9406 –  Totalizator Sportowy

To wszystko!

Bank wyśle Ci bon do Sodexo o wartości 100 zł do dnia 30 listopada 2017 roku na Twój adres korespondencyjny, który podasz podczas zakładania konta. Co ważne, aż do momentu otrzymania nagrody trzeba posiadać konto w Alior Banku, później po odebraniu nagrody sam decydujesz, czy nadal potrzebujesz tego konta czy już nie. 🙂

>>Załóż darmowe konto i odbierz 100 zł na dowolne zakupy!<<

Podsumowanie

Cała promocja polega na założeniu darmowego Konta Internetowego wraz z kartą, za którą możemy wcale nie płacić – w zamian za co każdy uczestnik promocji odbiera 100 zł w bonie do Sodexo.

Warunki promocji też są proste – tylko wykonać transakcje kartą na kwotę 500 zł w każdym z dwóch miesięcy. Możesz opłacić szkołę, żłobek, zakupić podręczniki szkolne, opłacić rachunki lub zatankować samochód. Możliwości mamy wiele, a każda z nich ułatwia zdobycie bonu o wartości 100 zł do Sodexo.

Bon możesz wykorzystać za dowolne zakupy: odzieżowe, spożywcze, jubilerskie lub w perfumeriach albo drogeriach. Bon możesz wykorzystać osobiście, ale równie dobrze możesz oddać go komuś w prezencie. 🙂

Moja ocena promocji:

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 47

 1. krzysztof pisze:
  A kiedy i czy bez konsekwencji można zrezygnować z konta?
 2. Katarzyna pisze:
  Dzień dobry,

  mam pytanie. Piszecie, że OBSŁUGA KARTY – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 100 zł/m-c (w przeciwnym razie 4 zł/m-c), a w Tabeli opłat jest napisane:
  Opłata nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana Karta lub pod warunkiem, że w danym miesiącu na rachunku zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe wykonane Kartą na łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie. Opłata jest pobierana od Kart ze statusem ‚Do aktywacji’, ‚Aktywna’, ‚Zablokowana’.
  Z tego wniosek, że obsługa karty kosztuje 6 zł/msc, jeśli nie wykonam na kwotę 300zł. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę.

 3. Remigiusz pisze:
  Witam, konto jest internetowe. Czy mogę je zamknąć po otrzymaniu nagrody przez internet lub listownie wysyłając rezygnację czy koniecznym jest osobiste udanie się do oddziału banku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Konto możesz zamknąć i internetowo i listownie i udając się do oddziału – jak Ci wygodniej 🙂
 4. Łukasz pisze:
  Proszę napisać czy kartą można płacić w interecie , żeby spełnić ten warunek 500 zł.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz płacić kartą w internecie, ale pamiętaj żeby sprawdzić czy kod mcc sklepu nie jest wykluczony przez bank 🙂
 5. Michał pisze:
  Bank w opisie konta ma blad na stronie cytuje „Załóż konto, wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 100 zł w ciągu dwóch kolejnych miesięcy (min. 500 zł w miesiącu) i odbierz kupon Sodexo o wartości 100 zł.” Powinno byc 1000 w 2 miesiace
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To prawdopodobnie błąd po stronie banku – promocja naturalnie opiera się na regulaminie czyli po 500 zł przez 2 miesiące 😉
 6. Radosław pisze:
  A czy będzie honorowane np. płatność za czynsz mieszkaniowy zapłacony kartą na poczcie?
 7. Mariusz pisze:
  Czy płatność kartą na allegro wlicza się do promocji ? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak jeżeli będzie to płatność a nie przelew z karty i jeżeli będzie odpowiedni kod mcc transakcji. 🙂
 8. Kasia pisze:
  Jak mam robić takie duże zakupy to nie skorzystam najlepiej jakby ten bon dali od razu przy zakładaniu a nie jakieś dodatkowe kroki bo to jest po to żeby kogoś naciągnąć. Podobnie robi pzu płacisz składki i nic ci się nie należy.
 9. Ewa pisze:
  Czytałam sobie o MCC (www.najlepszekonto.pl/kody-mcc; jakimcc.pl) i jeżeli dobrze rozumiem to Przelewy24 (płatności rachunków) mają wykluczający kod MCC 4900, więc proszę uważać.
 10. Krzysztof pisze:
  Czy po wydaniu kartą wymaganej kwoty, mogę ją zamknąć, aby nie musieć za nią płacić prowizji do czasu otrzymania nagrody? W regulaminie pisze, że „Uczestnik otrzyma Nagrodę Premiową pod
  warunkiem, że co najmniej do czasu przekazania
  Nagrody Premiowej nie zostanie wypowiedziana
  ani rozwiązana Umowa o Konto.”
  Ja to rozumiem, że z karty mogę zrezygnować wcześniej, a nagroda i tak się należy.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, z regulaminu wynika że możesz zrezygnować z karty, ale musisz być posiadaczem konta 🙂
 11. Grzegorz pisze:
  Po założeniu konta za pomocą strony internetowej, oraz podpisania umowy (kurier) i tak musiałem się udać do banku, w celu podania numeru tel. do „kodów sms” w celu pełnego wykorzystani bankowości internetowej Alior? Czy tylko ja tak miałem, czy jest to normalna procedura (nielogiczna z punktu widzenia) zakładania konta przez internet? 🙂
 12. Marzena pisze:
  Płacąc za zakupy np w Biedronce.Liczy się?
 13. Maja pisze:
  Witam, podpisalam umowe we wrzesniu – wniosek zlozylam do 25.08 czyli moge wydac 500 w pazdzierniku i listopadzie? pozdr i dziekuje z gory za odp.
 14. Jerzy pisze:
  Dzień dobry, a MasterPass też się liczy? 🙂
 15. barbara pisze:
  też jestem ciekawa, czy juz ktoś dostał bon?
 16. Michał pisze:
  wczoraj dotalem 2 razy po 50
 17. Roming pisze:
  Dziś otrzymałem Pocztą Polską listem poleconym 2x 50 zł
  • Grzegorz pisze:
   Kiedy składać reklamacje, jeżeli nie otrzymało się bonu?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Reklamację możesz złożyć już ponieważ nagroda miała być przyznana do 30.11. Warto więc nawet w systemie bankowości online napisać o tym, że nie otrzymało się bonu i powołać się na promocję „Konto internetowe z bonem Sodexo”.
  • Grzegorz pisze:
   Kiedy składać reklamacje, jeżeli nie otrzymało się bonu?
 18. Grzegorz pisze:
  Pani Dominiko, sprostowanie, bon czekał sobie na poczcie od 30.11.2017 – brak awizo ze strony PP……

  Pozdrawiam.

 19. Grzegorz pisze:
  Kiedyś to chociaż chodzili do mnie awizonosze, a teraz już nawet ich nie ma….. 🙂

Napisz komentarz