Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

10% zniżki na świąteczne zakupy w Carrefour, jeśli zapłacisz za nie kartą BGŻ BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasobecny klientKarta kredytowa

Zastanawiałeś się już ile wydasz na święta? Z badania, które przeprowadziła firma Deloitte wynika, że Święta Bożego Narodzenia w 2018 roku będą nas przeciętnie kosztować blisko 1 200 złotych.

Najwięcej wydamy na prezenty, ale sporą kwotę planujemy też przeznaczyć na jedzenie. Jeśli jesteś statystycznym Kowalskim, to wydasz na nie ponad 500 zł. Na szczęście Carrefour wraz z bankiem BGŻ BNP Paribas przygotował promocję, dzięki której na przygotowaniu świąt możesz zaoszczędzić nawet do 50 złotych. Wystarczy tylko odpowiednio zaplanować swoje zakupy świąteczne.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja trwa do 24.12.2018r. i możesz w niej dostać 10% zwrotu za zakupy w supermarketach lub hipermarketach sieci Carrefour.

Skorzystasz z niej, płacąc kartą wydaną do rachunku w banku BGŻ BNP Paribas lub kartą kredytową tego banku. Z promocji możesz skorzystać jeśli już jesteś klientem banku BGŻ BNP Paribas, albo jeśli nim zostaniesz przed końcem promocji.

Co zrobić, jeśli nie korzystasz jeszcze z usług banku BGŻ BNP Paribas?

Mam dla Ciebie dwa rozwiązania. Na każdym z nich możesz dodatkowo zarobić:

  1. pierwsza możliwość: jeśli wolisz zwykłą kartę, załóż bezwarunkowo darmowe Konto Optymalne. Korzystając z prostej promocji, możesz zarobić nawet 150 złotych. Kliknij tutaj i przeczytaj, aby poznać szczegóły promocji.
  2. druga możliwość: skorzystaj z karty kredytowej BGŻ BNP Paribas i odbierz nawet 300 złotych na zakupy w sklepach sieci Biedronka. To doskonały sposób, aby płacić mniej – i to nie tylko za świąteczne zakupy. O szczegółach karty kredytowej oraz tej promocji pisaliśmy tutaj.

Oczywiście możesz skorzystać zarówno z konta, jak i z karty kredytowej. Zyskasz w ten sposób łącznie nawet 450 zł, które dostaniesz od BGŻ BNP Paribas. Niestety, korzystając z 2 kart w BGŻ nie zwiększysz w ten sposób swojej zniżki na zakupy w Carrefour. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy z (dorosłych) członków rodziny posiadał kartę w BGŻ i każdy odebrał swoje -10% zniżki.

Zniżka jest jednorazowa, a jej szczegóły opisuję poniżej.

Jak odebrać 10% zniżki, kiedy już masz kartę od BGŻ BNP Paribas?

Krok 1 – ściągnij aplikację Mój Carrefour i się w niej zarejestruj. Jeśli używasz już aplikacji, wystarczy, że się do niej zalogujesz.

Uwaga! Adres e-mail, który podajesz w czasie rejestracji, musi być prawdziwy. Dostaniesz na niego link aktywacyjny. Nie obawiaj się nadmiaru spamu – nie musisz zaznaczać wszystkich zgód marketingowych.

Krok 2 – Zaplanuj duże zakupy świąteczne w Carrefour (za minimum 300 zł) i aktywuj kupon premiowy. Znajdziesz go w zakładce Kupony w dolnym menu aplikacji.

Krok 3 do 24.12.2018 roku zrób zakupy w sklepie Carrefour i zapłać za nie kartą do konta lub kartą kredytową Banku BGŻ BNP Paribas. Kwota zakupów nie może być niższa niż 300 złotych po uwzględnieniu wszystkich rabatów i promocji naliczanych bezpośrednio przy kasie. Zwróć na to uwagę, jeśli kupujesz produkty „z gazetki” lub korzystasz z innych kuponów.

Warunkiem skorzystania z promocji jest przedstawienie kasjerowi Twojej Mobilnej Karty Carrefour, którą również znajdziesz w aplikacji. Niestety, z tej promocji nie skorzystasz, robiąc zakupy przez internet.

Do kwoty objętej promocją (zniżka 10% w postaci dodatkowego kuponu na kolejne zakupy) zaliczone będą prawie wszystkie produkty dostępne w sklepie. Wykluczone przede wszystkim zostały papierosy i wyrobów tytoniowe, papierosy elektroniczne, alkohol, doładowania do telefonów komórkowych. Szczegółowa lista jest zawarta w regulaminie i wygląda tak:

Lista produktów wykluczonych z promocji

Jak będzie wypłacona premia?

Swoją premię dostaniesz w postaci elektronicznego bonu na kolejne zakupy. Będziesz miał 60 dni na wykorzystanie bonu. Kupon otrzymasz w aplikacji Mój Carrefour od razu po zapłaceniu za zakupy.

Wysokość nagrody jest uzależniona od kwoty, jaką zapłacisz po aktywowaniu promocji:

  • 30 zł premii dostaniesz za zakupy na kwotę od 300 zł do 349,99 zł,
  • 35 zł premii dostaniesz za zakupy na kwotę od 350 zł do 399,99 zł,
  • 40 zł premii dostaniesz za zakupy na kwotę od 400 zł do 449,99 zł,
  • 45 zł premii dostaniesz za zakupy na kwotę od 450 zł do 499,99 zł,
  • 50 zł premii dostaniesz za zakupy na kwotę równą lub wyższą 500 zł.

Uwaga, kupon „nabijający zniżkę” jest jednorazowy! Jeśli użyjesz go przy zakupach za 300 złotych, to dostaniesz tylko 30 zł zwrotu i stracisz szansę na dodatkowe 20 złotych. Radzę zaplanować większe zakupy świąteczne i wtedy aktywować tę promocję w aplikacji „Mój Carrefour”. Pamiętaj, żeby za te zakupy koniecznie zapłacić kartą BGŻ BNP Paribas – inaczej ze zniżki nici.

Bonusy za płacenie kartą nawet po zakończeniu promocji

Jeśli nie jesteś klientem banku BGŻ BNP Paribas i zastanawiasz się między kartą do konta a kartą kredytową, to osobiście rekomenduję ten drugi wybór (tutaj więcej informacji). 50 zł za zakupy z Carrefour i dodatkowe 300 zł na zakupy w Biedronce, to pokaźny bonus, który przyda Ci się niezależnie od tego, ile chcesz wydać na święta.

Poza tym… płacąc kartą kredytową BGŻ BNP Paribas bierzesz udział w programie mamBonus.pl i możesz korzystać z wielu zniżek między innymi na zakupu we frisco.pl (30 zł), ansewr.com (20%), mytaxi (50%) oraz zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody takie jak np. zabawki dla Twoich dzieci,  sprzęt elektroniczny, który zawsze chciałeś mieć, ale szkoda ci było pieniędzy, czy bilety do kina, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Jeśli zamiast karty kredytowej zdecydujesz się na zwykłą kartę do konta to również skorzystasz z ciekawych zniżek, ale punkty wymieniane na nagrody obowiązują tylko przy karcie kredytowej.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz