Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

440 zł za konto w promocji BNP Paribas – wystarczą 2 przelewy i 6 płatności! [+lokata 5%]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

400 zł gotówki

40 zł do Żabki

Za co?

1. Za założenie konta wraz z kartą i bankowością i aktywowanie karty;

2. W lipcu i sierpniu

-wpływy min. 400 zł na konto;

-min. 3 płatności BLIK

3. Za uzupełnienie numeru konta do przelewu nagrody do 28 sierpnia.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 3 płatności kartą miesięcznie, inaczej 5 zł (dla osób po 26 r.ż.)

Kiedy bonus?

40 zł do Żabki i 200 zł gotówki – do 31 sierpnia.

200 zł gotówki – do 30 września.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego oraz nie mają zawartej umowy o bankowość internetową.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2022 lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków promocyjnych.

Skorzystaj z tej promocji »

Było to w roku 2015. Pracowałam wtedy w banku. Koleżanka podeszła do mnie na przerwie i mówi: „Słuchaj, zakładamy konto w promocji? Dają 100 zł do Rossmana.” Na początku trudno mi było w to uwierzyć. Dla mnie, która pracowała w banku! No bo czemu bank rozdaje nagrody? Ale usiadłam i przeczytałam regulamin. Przemyślałam sprawę. Założyłam konto i niedługo poszłam na darmowe zakupy do Rossmana 🙂 Od tego czasu minęło sporo lat, a ja nadal chętnie korzystam z promocji i podciągam swój domowy budżet.

I Ty możesz zacząć przygodę z promocjami. Doskonałą do tego okazją będzie promocja konta w BNP Paribas. A to dlatego, że raz, konto jest darmowe, dwa, nagroda atrakcyjna, bo do odebrania jest 440 zł. I ostatnie, najważniejsze: warunki do promocji są tak proste do wykonania, że poradzi sobie z nimi każdy. Nawet osoba całkowicie w promocjach nowa, jak ja 7 lat temu 🙂 Wystarczą 2 przelewy i 6 płatności BLIKiem!

Promocja potrwa 🗓 do 30 czerwca lub do wyczerpania limitu 3000 kont w promocji. Nie martw się tym, że limit może się skończyć, a Ty założysz konto bez promocji – w takiej sytuacji strona promocyjna banku BNP Paribas przestaje być aktywna i nie złożysz wniosku.

Dlaczego bank rozdaje nagrody za konto?

To bardzo dobre pytanie, a odpowiedź jest prosta: dla reklamy. Tak samo jak Biedronka organizuje promocje i przeceny, by zachęcić klientów do przyjścia właśnie do tego sklepu. Tak samo banki prześcigają się w promocjach dla nowych klientów. Czy zwracasz uwagę na reklamy banków w TV czy radiu? Pewnie nie, jak zdecydowana większość z nas. A jeśli usłyszysz, że bank zapłaci Ci 440 zł za konto? Wtedy już słuchasz uważniej 🙂 Nie ma w tym czarów, dla banku i tak jest taniej zapłacić Tobie, niż za reklamę w TV 🙂

Spróbuj sam. Przekonasz się, że nie ma w tym nic trudnego i że banki faktycznie płacą klientom za konto.

Kto może wziąć udział w promocji konta osobistego w banku BNP Paribas?

Ta promocja jest przygotowana dla nowych i powracających klientów. Oznacza to, że może z niej skorzystać każdy, kto 🗓 w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miał w BNP Paribas konta osobistego, a także w dniu składania wniosku nie ma podpisanej umowy ramowej (o konto, kartę i bankowość).

Miałeś konto, ale zamknąłeś je ponad rok temu? Możesz znów je założyć w promocji. Nie miałeś konta w BNP? Tym bardziej korzystaj. Masz tam inne produkty, na przykład limit Allegro, ale nie masz konta? Ta promocja jest dla Ciebie.

Jak odebrać 440 zł nagród od banku BNP Paribas – 3 proste kroki

Nagrody podzielone są na 3 części. Możesz łącznie otrzymać 440 zł nagród od banku, z czego 400 zł to gotówka (2×200 zł), a 40 zł to e-bony do Żabki.

Przeczytaj uważnie, co musisz zrobić, by odebrać wszystkie nagrody. Nie zapomnij o żadnym kroku, ponieważ wtedy nagrody przepadają.

#Krok I – załóż konto z kartą w promocji

1. 🗓 Do 30 czerwca 2022 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji banku BNP Paribas oraz zaznacz na tak wszystkie zgody i oświadczenia.

Na maila otrzymasz potwierdzenie zapisania się do promocji oraz link do złożenia wniosku o konto. 🔎 Złóż wniosek o konto, kartę (wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj, bardzo łatwo możesz mieć ją za 0 zł, a inne nie) oraz bankowość internetową.

Wniosek złóż najlepiej tradycyjnie na stronie internetowej (wtedy kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje tożsamość) lub ewentualnie w aplikacji Go Mobile na selfie (wtedy karta przyjdzie pocztą). Pamiętaj, by podać te same dane, które podałeś w formularzu rejestracyjnym. Polecam kuriera (ze względów, o których piszę w ramce poniżej).

UWAGA – wniosek w aplikacji

Najpierw wypełniasz formularz, później dostajesz sms-a z linkiem do pobrania aplikacji i dopiero wtedy wypełniasz wniosek. Jeśli przerwiesz składanie wniosku (na przykład po to, by wejść w sms-a autoryzacyjnego) musisz odinstalować aplikację i jeszcze raz wejść z linka z wiadomości sms. Jeśli tego nie zrobisz może się okazać, że założyłeś konto, ale bez promocji.

2. 🗓 Do 14 lipca 🔎 podpisz umowę o konto. Umowę podpisujesz sms-em i otrzymujesz na maila.

3. 🗓 Do 14 lipca 🔎 nadaj PIN do karty. Powinieneś nadać PIN w ciągu 7 dni od momentu otrzymania karty, ale to termin 14 lipca jest datą graniczną – nie przegap jej.

Tyle wystarczy, byś otrzymał od banku pierwszą część nagrody, czyli 2 e-kody do Żabki, każdy o wartości 20 zł. Otrzymasz je sms-em do 31 sierpnia.

#Krok II – aktywnie korzystaj z konta i odbierz za to 400 zł od banku

Popatrz, jakie to bajecznie proste! Za wykonanie tych czynności bank przeleje Ci 2 razy 200 zł!

🗓 W lipcu oraz w sierpniu, w każdym z tych miesięcy:

 • 🔎 zapewnij wpływ lub wpływy na łączną kwotę min. 400 zł na konto w obu miesiącach (na przykład przelew z Twojego innego konta w banku)

ORAZ

 • 🔎 wykonaj po min. 3 płatności BLIK na dowolne kwoty w obu miesiącach.

#Krok III – uzupełnij numer konta do wypłaty nagrody

Jeśli wykonałeś wszystkie czynności, o których pisałam wyżej, to 🗓 do 22 sierpnia dostaniesz maila z adresu [email protected] (uwaga, sprawdzaj również folder SPAM, wiadomości od banków lubią tam wpadać). Znajdziesz w nim link do uzupełnienia danych do wypłaty nagrody.

🗓 Do 28 sierpnia musisz 🔎 wejść w link i uzupełnić dane oraz numer konta otwartego w promocji BNP.

200 zł za warunki wykonane w lipcu dostaniesz przelewem do 31 sierpnia. Natomiast drugie 200 zł bank przeleje Ci do końca września.

Nie zamykaj konta i karty przynajmniej do momentu odebrania ostatniej nagrody – inaczej bank Ci jej nie wypłaci.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy mogą pochodzić z Twojego konta w innym banku. Nie musi to być jeden przelew, może być kilka, liczy się suma w miesiącu kalendarzowym.

Nie będą liczyły się wpłaty gotówki, przelewy z innych Twoich kont w BNP Paribas lub dawnym BGŻ Optima oraz środki z udzielonych przez BNP pożyczek.

📄 Płatność BLIKiem – sprawdzamy definicję

Płać BLIKiem za zakupy w sklepach stacjonarnych i Internetowych. Kwoty płatności są dowolne, możesz zapłacić 3 razy za bułkę i warunek spełniony. Nie policzą się płatności w punktach z MCC wymienionymi niżej.

Do promocji nie liczą się płatności w następujących miejscach:

 • MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Konto osobiste za darmo w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Nic za nie nie zapłacisz.

Karta Otwarta na Dzisiaj będzie za 0 zł, jeśli zapłacisz nią min. 3 razy miesięcznie. A jeśli masz od 18 do 26 lat to nie musisz nic robić, karta i tak będzie dla Ciebie za darmo.

Pozostałe karty są płatne, 6 i 10 zł miesięcznie, bez możliwości uniknięcia tych opłat.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 7 czerwca 2022

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

Dodatkowy bonus od banku dla chętnych – lokata 5%

Kiedy już zdecydujesz się na konto osobiste i je założysz, zyskasz możliwość założenia promocyjnej lokaty GoMobile na 5%. Oto jej warunki:

 • możesz ulokować od 1000 zł do 50 000 zł;
 • wybierasz, czy chcesz lokatę na 3 miesiące na 3% czy na 5 miesięcy na 5%
 • dla klientów banku, którzy mają w banku ROR lub Rachunek Oszczędnościowy.;
 • lokatę założysz tylko w aplikacji mobilnej GoMobile;
 • jeden klient może założyć tylko jedną lokatę;
 • lokata jest nieodnawialna;
 • zerwanie lokaty powoduje utratę odsetek.

Podsumowanie

Jeśli nadal nie dowierzasz, że banki rozdają kasę w promocjach zapraszam Cię do poczytania komentarzy czytelników pod naszymi starymi promocjami. Od początku działalności strony moniaki.pl opisaliśmy ich ponad 1000! Przez te lata tysiące czytelników skorzystało i nagrody odebrało 🙂 Zakończone promocje znajdziesz TUTAJ.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 7

 1. Fabian pisze:
  „warunki do promocji są tak proste do wykonania, że poradzi sobie z nimi każdy.”
  No nie. Blik dla staruszków bez smartfona odpada.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Fabian, tak, to akurat prawda. Niemniej jak idąc na spacer widzę 3/4 staruszków ze smartfonami, rozmawiającymi z kimś na msg albo whatsappie to zaczynam myśleć, że takich niemobilnych jest już mało – i wtedy raczej nie siedzą w Internecie i nie czytają o kontach zakładanych on-line 😉
 2. Magda pisze:
  Bardzo się cieszę, że trafiłam na waszą stronę! Chcę rozpocząć swoją ,,przygodę” z zarabianiem poprzez zakładanie kont i chciałam się zapytać czy jak dostanę już nagrodę za spełnienie wszystkich warunków to mogę zamknąć konto? Chodzi mi konkretnie o tę promocję z BNP Paribas.
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź 🙂
  Magda
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Hej! Cieszę się, że tak postanowiłaś 🙂 Jasne, że możesz. Po odebraniu nagrody to Ty decydujesz, czy zostawiasz konto i kartę, czy też bank Cię do siebie nie przekonał i zamykasz bez żadnych konsekwencji czy kar 🙂
 3. Magda pisze:
  A mam jeszcze pytanie. Właśnie jestem przy zakładaniu tego konta za pomocą aplikacji i po wejściu w aplikację mam kliknąć najpierw ,,Złóż wniosek”, a następnie ,,Otwórz konto” i będzie to Konto ,,Otwarte na Ciebie”?
  • Magda pisze:
   Z tym już sobie poradziłam :)) A można jakoś sprawdzić czy na pewno założyłam to konto z promocją? Robiłam wszystko przez aplikację i chciałabym się upewnić czy na pewno wszystko zrobiłam dobrze 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Powinnaś otrzymać maila z potwierdzeniem zapisania Cię do promocji. Przynajmniej tak jest w przypadku wniosków na komputerze, myślę, że w aplikacji powinno być tak samo 🙂

Napisz komentarz