Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zyskaj z Santander Bank: 50 zł za założenie konta, lokata 2% do 20 000 zł na 4 miesiące oraz do 300 zł zwrotów rocznie

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klient obecny klientKonto osobiste Lokata
Magda Kopiczko

Wśród większości naszych czytelników trwa poszukiwanie banku, w którym można ulokować oszczędności na korzystnym procencie. A trzeba powiedzieć, że jest to obecnie trudne zadanie – większość banków po kolejnych obniżkach stóp procentowych oferuje oprocentowania w granicach 1% rocznie (a część nawet mniej).

Dostaliśmy prośbę, by opisać dokładniej lokatę mobilną od Santander Bank Polska. Nic dziwnego: Można na niej ulokować do 20 000 zł na 2% na 4 miesiące. Dodatkowo możesz zgarnąć 50 zł za konto oraz do 300 zł zwrotów rocznie za rachunki.

Plan działania na dziś jest taki: omówimy sobie po kolei dla kogo jest promocja, jak założyć konto i czy coś kosztuje, potem przejdziemy do lokaty i zwrotów za rachunki. Gotowi? No to lecimy!

Dla kogo przygotowana jest oferta promocyjna?

Jeżeli nie masz jeszcze konta osobistego w Santanderze to warto otworzyć je przez Internet wraz z kodem polecającym 1009860817, spełnić prosty warunek i zgarnąć dodatkowo 50 zł w gotówce. W tej promocji możesz wziąć udział, jeśli 🗓 od 1 maja 2019 roku nie posiadałeś konta osobistego w Santander Bank Polska.

Natomiast co do lokaty mobilnej to mogą założyć ją osoby, które mają w Santander Bank Polska konto osobiste lub konto oszczędnościowe. Z tej oferty można skorzystać tylko raz.

Jeśli jesteś już klientem banku i nie korzystałeś z lokaty to znajdziesz ją dostępną w aplikacji mobilnej (o tym, jak założyć lokatę, będzie mowa w dalszej części artykułu).

Zyskaj więcej z kontem osobistym

Jeśli nie masz jeszcze konta w Santanderze, a chciałbyś skorzystać z oferty lokaty mobilnej najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie otworzenie konta przez Internet, korzystając z programu poleceń. Jeśli otworzysz konto z kodem polecenia 1009860817  i w ciągu kolejnego miesiąca zapłacisz kartą na min. 300 zł otrzymasz 50 zł nagrody przelewem na swoje konto.

Co lepsze, później możesz wygenerować swój kod poleceń i polecać konto rodzinie i znajomym – za każdą osobę, która otworzy konto z Twojego polecenia i spełni warunki otrzymasz kolejne 50 zł, maksymalnie 500 zł.

Omówimy sobie teraz krok po kroku co masz zrobić, by otrzymać nagrodę.

#Krok 1 – Otwórz konto Jakie Chcę lub Select z kartą debetową bądź kartą mobilną oraz z dostępem do bankowości internetowej

Wejdź na stronę promocji i 🔎 otwórz konto osobiste z kodem polecającym.

Wypełniając wniosek pamiętaj o tym, by:

 • wpisać kod polecającego;
 • zaakceptować oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem promocji;
 • nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną;
 • wyrazić zgodę na Elektroniczny kanał kontaktu (EKK);
 • wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej
 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu.

Koniecznie wpisz kod polecający otrzymany od znajomego – bez tego premia przepadnie! Jeśli nie znasz nikogo z wiarygodnym kodem poleceń, użyj naszego, Moniakowego kodu: 1009860817 

Kod polecający wpisujesz na etapie wyboru karty, pod spodem:

Konto możesz otworzyć na 2 sposoby:

 • podczas video rozmowy z konsultantem – przygotuj dowód osobisty, konsultant potwierdzi Twoje dane osobowe, założy dla Ciebie konto, które będzie od razu aktywne;
 • podczas wizyty kuriera, z którym podpiszesz umowę.

Pamiętaj, że konto musi być otwarte do końca promocji, czyli 🗓 do 31 lipca.

#Krok 2 – zapłać za zakupy

To będzie naprawdę proste! Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Santander lub aplikacji mobilnej banku;
 • 🔎 dokonaj płatności na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą nowej karty debetowej, mobilnej karty debetowej lub BLIK. UWAGA! Jedna z tych płatności musi być płatnością za pomocą kodu BLIK. Możesz zapłacić nim w sklepie lub w Internecie (nie liczą się wypłaty gotówki i transakcje cashback).

Zakupy możesz zrobić w sklepach stacjonarnych, na stacjach benzynowych, pubach, restauracjach, w kinie lub Internecie. Może to być jeden większy zakup lub mnóstwo mniejszych – ważne, żeby zostały zaksięgowane do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta z polecenia. Nie zostaną wzięte pod uwagę wypłaty gotówki oraz transakcje cashback, zarówno te dokonane kartą, jak i BLIKiem.

To wszystko. Teraz sam możesz wygenerować kod polecenia i zarabiać dalej. W ten sposób możesz dorobić do 500 zł w obecnej edycji programu poleceń. Brzmi nieźle, prawda? Nagrodę otrzymasz przelewem na konto najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Pamiętaj, że na dzień wypłaty nagrody mieć aktywne konto. Nie odwołuj również przed tym terminem wyrażonych zgód marketingowych.

Ile kosztuje konto?

Powiedzieliśmy już sobie co musisz zrobić by założyć konto i zgarnąć 50 zł. Należy jeszcze wspomnieć o opłatach za konto. Na szczęście Konto Jakie Chcę będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. A co lepsze, otrzymujesz w pakiecie nielimitowane przelewy natychmiastowe. Minusem są płatne bankomaty innych sieci – ale łatwo obejdziesz tę opłatę. Zamiast kartą wypłacaj gotówkę BLIKiem. Spójrzmy na szczegóły:

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 10 czerwca 2020

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

10 zł

Już wiesz, że konto jest całkowicie darmowe. Czas opowiedzieć kilka słów więcej o karcie do konta.

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Jest ona niezależna od liczby transakcji – czy zapłacisz kartą 100 razy czy w ogóle, 3 zł co miesiąc zostanie pobrane za obsługę karty. Ale łatwo możesz to zmienić i mieć kartę za 0 zł.

Możesz samodzielnie ustawić opłatę na taką, która będzie zależeć od liczby transakcji w miesiącu. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

Karta Dopasowana – opłaty

  Aktualne na dzień: 10 czerwca 2020

Miesięczna opłata za kartę

0zł/3zł/5zł

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych

10 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Lokata mobilna w pigułce

Tak jak już wcześniej wspomniałam, lokatę możesz otworzyć w aplikacji mobilnej pod warunkiem, że nigdy wcześniej z niej nie korzystałeś. Lokaty nie założysz, jeśli posiadasz konto wspólne z osobą, która miała tę lokatę, lub jesteś pełnomocnikiem do rachunku osoby, która skorzystała z oferty lokaty mobilnej.

Najważniejsze informacje o lokacie:

 • możesz ulokować na niej od 1 000 do 20 000 zł;
 • oprocentowanie w skali roku wynosi 2%;
 • czas trwania lokaty to 4 miesiące;
 • kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec trwania lokaty;
 • lokata jest nieodnawialna;
 • zerwanie lokaty przed czasem powoduje utratę odsetek;
 • można założyć tylko jedną lokatę.

Lokata mobilna – jak założyć

Nieważne, czy jesteś klientem od 2 lat, czy dopiero zakładasz konto w Santanderze – sposób otwarcia lokaty będzie taki sam.

Niezbędnym narzędziem będzie oczywiście aplikacja mobilna (jak sama nazwa lokaty wskazuje). Ściągnij ją z Google Play lub App Store i aktywuj. Następnie zaloguj się do aplikacji. Na głównym ekranie (zakładka Pulpit) na samym dole znajdziesz Lokaty – zacznij oszczędzać. Kliknij w to. Następnie podstawi Ci się opcja Otwórz lokatę. Uzupełniasz po kolei wymagane dane:

 1. wybierasz rachunek, z którego mają być pobrane środki na lokatę (o ile masz ich w Santanderze kilka);
 2. następnie wybierasz Lokata mobilna;
 3. wpisujesz kwotę lokaty (od 1 000 do 20 000 zł), zaznaczasz potwierdzenie zapoznania się z treścią arkusza informacyjnego dla deponentów i przechodzisz dalej.
 4. zakładasz lokatę (pamiętaj, że środki muszą być na koncie w momencie założenia lokaty).

Gotowe 🙂 Właśnie założyłeś promocyjną lokatę.

UWAGA

Niestety nie wiemy, do kiedy będzie dostępna ta oferta – warto się pospieszyć i założyć ją jak najszybciej.

Zyskaj do 300 zł rocznie płacąc za rachunki

Jeśli korzystasz z Konta Jakie Chcę lub właśnie zamierzasz zacząć to warto wspomnieć o dodatkowych pieniądzach, jakie możesz otrzymać od banku. Wystarczy że będziesz opłacać swoje faktury z Konta Jakie Chcę.

Za te rachunki otrzymasz zwroty:

 • gaz;
 • prąd;
 • internet;
 • telefon;
 • telewizja.

UWAGA

Zwroty za płatności nie zostaną naliczone, jeśli stanowią część czynszu (np. gaz wliczony w czynsz).

Za opłacanie tych faktur (przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty) otrzymasz co miesiąc zwrot 1% ich wartości, maksymalnie 25 zł miesięcznie.

Aby otrzymywać zwroty za rachunki musisz najpierw zgłosić fakturę od dostawcy (ostatnią którą otrzymałeś). Możesz zrobić to poprzez pokazanie faktur w oddziale banku lub dołączyć ich skany/zdjęcia w bankowości elektronicznej. W panelu Dopasuj konto wybierz zwroty za rachunki.

Pamiętaj, że faktura musi być wystawiona na Twoje imię i nazwisko. Zwroty za wszystkie rachunki opłacone w poprzednim miesiącu otrzymasz 🗓 do 7 dnia kolejnego miesiąca. Gdyby dostawca zmienił nr konta do wpłat konieczne będzie ponowne wskanowanie faktury z nowym numerem rachunku.

Licząc na szybko, aby otrzymać tytułowe 25 zł zwrotu miesięcznie trzeba by opłacić rachunki na min. 2500 zł. Sporo. Ale skoro i tak rachunki trzeba opłacać to dlaczego by nie zyskać nawet kilku czy kilkunastu złotych miesięcznie zwrotu? Szczególnie że nic więcej Cię to nie kosztuje – oprócz kilku minut czasu poświęconych na dodanie zdjęć faktury po raz pierwszy.

Połącz promocje, zyskaj jeszcze więcej!

Mam dla Ciebie jeszcze dwie propozycje dodatkowego zarobku z Bankiem Santander. Nie wiem jak Ty, ale ja lubię wykorzystać na maxa każdą możliwość jaką daje mi dany bank 🙂

1.Konto firmowe

Dla tych osób, które prowadzą działalność gospodarczą bank przygotował drugą promocję – możesz otrzymać aż 900 zł zwrotów za płatności kartą i zyskujesz na 24 miesiące całkowicie darmowy rachunek firmowy. Warto połączyć wszystkie promocje aby zyskać jak najwięcej. Szczegóły promocji z kontem firmowym w artykule:

2.Karta kredytowa Visa Pajacyk

Dzięki tej karcie możesz zyskać do 300 Monet Allegro (1 moneta=1 zł). 120 monet otrzymasz za samo założenie karty, a kolejne możesz zdobyć płacąc kartą.

Więcej o promocji w artykule:

Podsumowanie

Warto skorzystać z lokaty mobilnej, dopóki jest jeszcze w ofercie. Głośno mówi się o zerowych, a nawet ujemnych stopach procentowych. Jeśli jesteś klientem banku i jeszcze nie korzystałeś z tej oferty najwyższa pora to zrobić. Natomiast jeśli jeszcze nie masz konta teraz możesz je założyć i otrzymać 50 zł na start.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VII edycji programu poleceń: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa, a więć trzeba zainstalować aplikację mobilną)
  Pozdrawiam i dziękuję.
  • Grzegorz pisze:
   zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia

   1010747461

   wszystkie zgody zaznaczone,
   po wybraniu mojego kodu spełnijcie wszystkie wymagania, a obydwoje skorzystamy
   zapraszam

 2. emeryt pisze:
  W tej promocji Santander praktycznie wykluczył osoby 60+, które chciałby założyć tu konto. Blik w tej grupie wiekowej jest prawie nieznany.
 3. Bogumiła pisze:
  Santander Bank Polska- aktualny KOD POLECEŃ 1009773519
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  SKORZYSTAJ- bo warto!
 4. Walenrod pisze:
  Lokata to +54 zł ekstra. Szał normalnie. Nie rekompensuje: zakładania, zamykania, pilnowania ilości płatności karta itp.
  A 300 zwrot za rachunki (np. prąd) dostaniesz jak wydasz 30 000. Toć to oferta chyba dla malego miasteczka tylko te 300 zł jakieś cienkie dla nich.
  Jedyny interes jaki tu widzę to Pani Magdy, choć pewnie nie całe 50 pln idzie do jej portfela,ale jest to ok. Śmieszą mnie natomiast łowcy naiwnych? Czyli osoby wpychający się pod tekst z ręka po 50 pln.
  Czasy promocji bankowych się skończyły Bonifacego ciężkie czasy dla nich: mało kredytów, a społeczeństwo z problemami finansowymi.
 5. Mariusz pisze:
  Może warto wspomnieć, że masa ludzi, która założyła konta w lutym nie dostała jeszcze pieniędzy a organizator jest zasypany reklamacjami i ogólnie wyjdzie z tego wielka afera i kompromitacja.
  Proponuje łasym na gotówkę przewertować komentarze poprzednich edycji, tak by świadomie podjąć decyzję. Santander to banda oszustów i czeka was tylko nerwica. Odradzam całym sercem.
 6. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania
 7. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości lub apki oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem – to nowy wymóg). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 8. Anna pisze:
  Witam wszystkich zainteresowanych na otrzymanie 50 pln, podaję aktywy kod polecającego: 1008687983. Kod jest aktualny i aktywny. 100% że zadziała po spełnieniu warunków czyli płatność kartą ogółem 300 pln w tym płatność BLIK. Wystarczy wpisać przy składaniu wniosku, sprawdziłam osobiście, także wpisałem kod podany przez użytkowników tej stronki. Polecam, to działa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
  Kod polecającego: 1008687983
 9. Bogusia pisze:
  Santander Bank Polska- aktualny KOD POLECEŃ 1009773519
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  SKORZYSTAJ- bo warto!
 10. Jack pisze:
  Cienkie,cienkie nie warto i nie mam kodu.
 11. Andrzej pisze:
  Witam, kod polecającego: 1008687930.
  100% że zadziała po spełnieniu warunków czyli płatność kartą ogółem 300 pln w tym płatność Blikiem w miesiącu kolejnym po podpisaniu umowy i oczywiście logowanie do serwisu. Wystarczy wpisać przy składaniu wniosku, sprawdziłem, także wpisałem kod podany przez użytkowników tej stronki. Polecam, to działa.
  Kod polecającego: 1008687930
 12. Marzena pisze:
  Mój kod polecający 1000748445 . Zapraszam do skorzystania 😉 Mam wyrażone wszystkie zgody, nie zamierzam zamykać konta.

Napisz komentarz