Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zyskaj do 800 zł z programem poleceń Getin Banku

Getin Banknowy klient obecny klientKonto osobiste Konto oszczędnościowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Dla polecającego: do 800 zł w bonach do Allegro, Empik lub Decathlon za polecenie konta (po 80 zł za skuteczne polecenie).

Dla poleconego: 50 zł w bonie na Allegro/Empik lub Decathlon za otwarcie konta z polecenia i spełnienie warunków.

Za co?

– Za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej oraz;

– Za otwarcie przez osobę polecaną Konta Proste Zasady lub Konta Osobistego Noble z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną warunków promocji ( w każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta trzeba zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł)

Ile to kosztuje?

Konto Proste Zasady:

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem (inaczej opłata wyniesie 8 zł – dla osób do 26 r. ż konto jest bezwarunkowo darmowe); 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo); 0 zł – wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Po spełnieniu warunków przez osobę polecaną.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci banku.

Jako osoba polecona: osoby, które od 30 listopada 2019 roku nie miały w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Właśnie ruszyła kolejna edycja programu poleceń Getin Banku. Jeśli masz tam konto, poleć je nowej osobie (żonie, chłopakowi, siostrze, tacie) – po spełnieniu łatwych warunków przez nową osobę Ty otrzymasz bon do Allegro/Empiku lub Decathlon na 80 zł, a nowa osoba bon na 50 zł.

Możesz polecić maksymalnie 10 osób, czyli masz okazję zgarnąć nagrody o wartości aż 800 zł.

Jeśli czujesz niedosyt to mam coś jeszcze: gwarantowane przez 12 miesięcy 2% na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 10 000 zł.

Promocja potrwa 🗓 do 31 sierpnia 2020 roku.

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Program skierowany jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Getin Banku. Możesz zostać polecającym jeśli już posiadasz konto osobiste w Getin Banku.

Polecanym, czyli nowym klientem może zostać każdy kto:

 • ma ukończone 18 lat;
 • nie posiada konta osobistego w Getin Banku 🗓 od dnia 30 listopada 2019 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Jeśli posiadasz konto w Getin Banku, to czas najwyższy zacząć na nim zarabiać. Wystarczy, że wygenerujesz kod polecenia i przekażesz go swoim znajomym.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Getin Banku – nic straconego. Użyj kodu polecenia do założenia konta i skorzystaj z TEGO linku do założenia konta (bądź dowolnego w tym artykule).

Jeśli nie znasz nikogo z wiarygodnym kodem polecenia, użyj naszego Moniakowego: 1BXBN7.

Czy będę musiał płacić za konto w Getin Banku?

W promocji biorą udział dwa konta: Konto Proste Zasady oraz Konto Osobiste Noble. Skupimy się na omówieniu Konta Proste Zasady. Dlaczego? Ponieważ wystarczy że tylko raz w miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKiem i będziesz mieć je za free. A do tego możesz korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce i Unii Europejskiej bez dodatkowych opłat.

Konto Proste Zasady

2020-06-01T15:10:00

Miesięczna opłata za konto

0 zł/8 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zapłaciłeś przynajmniej raz kartą lub BLIKiem

Miesięczna opłata za kartę do konta

0 zł

Wypłaty z bankomatów w Polsce i Unii Europejskiej

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Co zrobić, by otrzymać bonus – instrukcja krok po kroku

Osoba polecająca

Jeśli jesteś już klientem Getin Banku i chcesz polecać konto znajomym to wystarczy że: 🔎 wygenerujesz swój kod poleceń w bankowości internetowej, aplikacji lub w oddziale banku 🗓 do 31 sierpnia i przekażesz go osobie poleconej.

Najszybciej swój kod wygenerujesz poprzez bankowość internetową. Jak to zrobić? Zaloguj się do bankowości internetowej Getin Banku, wejdź w zakładkę „Oferta i wnioski”, następnie kliknij na „Program Poleceń”.

Kod otrzymasz w wiadomości mailowej lub sms-em na numer telefonu komórkowego. Teraz możesz 🔎 przekazywać go już znajomym i rodzinie 🙂 Pamiętaj, możesz otrzymać nagrody za polecenie aż 10 osób, czyli w sumie możesz się wzbogacić o nagrody o wartości 800 zł.

Sprawdź, czy masz wyrażone niezbędne do promocji zgody marketingowe i zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego. Są one niezbędne, byś mógł polecać konto – musisz je mieć aktywne przynajmniej do dnia wyboru nagrody za polecenia.

Osoba polecająca

Tutaj będzie nieco więcej zadań do wykonania, ale nie bój się – warunki do spełnienia są bardzo proste.

#Krok 1 – załóż Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble

Na początek musisz mieć otwarte konto. Masz już kod, co dalej? 🔎 Wejdź na TĘ STRONĘ, kliknij przycisk „Otwórz konto” i wypełnij wniosek. Pamiętaj oczywiście 🔎 o wpisaniu kodu polecającego we wniosku. Czas na założenie i aktywowanie konta masz 🗓 do 31 sierpnia.

Pamiętaj, żeby we wniosku o konto koniecznie wpisać kod polecenia. W przeciwnym razie nie otrzymasz bonusu. Jeżeli Twoi znajomi nie posiadają konta w Getin Banku, a chcesz wziąć udział w promocji to śmiało użyj Moniakowego kodu: 1BXBN7 . Pole do wpisania kodu znajduje się na drugiej stronie formularza, tuż pod dokumentami.

Składając wniosek o konto pamiętaj o:

 • podaniu kodu polecenia – (pod oświadczeniami);
 • wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • wyrażeniu zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • wyrażeniu zgodę na przekazanie przez Bank informacji osobie polecającej, że spełniłeś warunki promocji.

Następnie 🔎 podpisz umowę za pomocą kuriera. Cały proces od złożenia wniosku do aktywowania konta znajdziesz na poniższym obrazku:

#Krok 2 – spełnij proste warunki aktywności

Masz już aktywne konto, co dalej? Teraz wystarczy, że 🗓 w każdym z 3 pełnych pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta 🔎 zapewnisz jednorazowe wpływy min. 1000 zł miesięcznie.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ 1000 zł musi być wpływem jednorazowym. Nie może być przekazany z innego konta w Getin Banku (oprócz rachunków firmowych). Możesz przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku. Pamiętaj również, że środki te nie muszą leżeć na koncie – po zaksięgowaniu możesz przelać je z powrotem.

Przykład

W czerwcu otworzyłeś konto z polecenia.

W lipcu, sierpniu i wrześniu zapewnij jednorazowe wpływy w wysokości min. 1000 zł w każdym z tych trzech miesięcy. (1000 zł w lipcu, 1000 zł w sierpniu i 1000 zł we wrześniu).

Uwaga!

Nie zamykaj i nie wypowiadaj konta przed otrzymaniem bonusów oraz nie wycofuj wyrażonych zgód marketingowych. Konto nie może również zostać przekształcone na konto wspólne. Dotyczy to zarówno osoby polecającej, jak też polecanej.

Kiedy otrzymacie bonusy?

Oboje: osoba polecana i polecająca otrzymacie bonusy po tym, jak osoba polecana spełni wszystkie warunki promocji. Polecający dostanie o tym informację w wiadomości w bankowości internetowej oraz na e-mail i sms-em.

Co dalej?

🔎 Musicie zalogować się do bankowości internetowej (lub odwiedzacie oddział banku) i dokonujecie wyboru nagrody. Do wyboru jest bon na Allegro/do Empiku lub do Decathlonu. Bony otrzymujecie w formie elektronicznej, jako wiadomość w bankowości internetowej oraz na e-mail. Pamiętaj, wyboru nagrody możecie dokonać maksymalnie 🗓 do 31 stycznia 2021 roku.

A DODATKOWO… Co jeszcze mogę zyskać zakładając konto w Getin Banku?

Obecnie bardzo trudno jest uzyskać przyzwoite oprocentowanie na koncie oszczędnościowym czy lokacie. Coraz więcej banków proponuje oprocentowania w okolicach 1%. Możesz skorzystać z oferty Getin Banku, który proponuje 2%.

1. Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym „Bonus za aktywność”

Jak otrzymać 2% dla kwoty do 10 000 zł?

Wraz z kontem osobistym możesz 🔎 założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Jeśli co miesiąc będziesz 🔎 zapewniał na ROR wpływy min. 1000 zł miesięcznie to przez te 12 miesięcy będziesz cieszyć się oprocentowaniem konta oszczędnościowego w wysokości 2% dla maksymalnej kwoty 10 000 zł.

Promocja „Bonus za aktywność” trwa 🗓 do 31 lipca 2020 roku i mogą w niej wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego w banku 🗓 od 11 maja 2017 roku do 31 maja 2020 roku.

Ile kosztuje konto oszczędnościowe?

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku;
 • 0 zł – za pierwszy przelew w miesiącu, każdy kolejny 9 zł;
 • 0 zł – za przelew na rachunek lokaty w Getin Banku.

2. Podwyższone oprocentowanie dla nowych środków: 1% do 200 000 zł

Jednocześnie możesz skorzystać z oferty na nowe środki na tym samym koncie oszczędnościowym. Na 2 miesiące uzyskasz oprocentowanie 1% w skali roku dla maksymalnej kwoty 200 000 zł, a dla nadwyżki ponad 200 000 zł do 400 000 zł – 0,5%. Oferta jest ważna 🗓 do 2 sierpnia 2020 roku.

Oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym:

Dla nowych środków – oferta na 2 miesiące

 • do 200 000 zł nowych środków – 1%;
 • od 200 000 zł nowych środków do 400 000 zł – 0,5%;
 • pozostałe – 0,3%.

Dla pieniędzy niebędących nowymi środkami:

 • 0,3%

Nowe środki to wszystko ponad kwotę, jaka znajdowała się na Twoich rachunkach (zwykłych, oszczędnościowych, lokatach) w Getin Banku na dzień 24 czerwca 2020 roku.

Pamiętaj, że przez cały czas musisz posiadać aktywne konto w Getin Banku oraz wyrażone zgody marketingowe. Ich wycofanie spowoduje obniżenie oprocentowania do standardowego 0,3%.

Podsumowanie

Jeśli szukasz dobrego i taniego konta ze wszystkimi bankomatami za darmo to dobrze trafiłeś. Dodatkowo zgarniasz nagrody – wybierz ten bon, który najbardziej Ci się przyda i zrób sobie prezent. A później polecaj konto dalej, dla znajomych i rodziny – zgarniesz kolejne nagrody, aż do 800 zł w wybranych przez siebie bonach.

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia (ważny do 31.08.2020) dla VIII edycji programu poleceń Getin Bank: FMZR17
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej VIII Edycji: P1H5FV
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 3. Natalia pisze:
  V71FEK Witam i zapraszam do skorzystania z mojego świeżo wygenerowanego kodu który pozwoli na otrzymanie premii. Zapraszam
 4. Maciej pisze:
  Polecam swój kod: 6KZP76
  Spełniam wszystkie wymagania.
  Polecam i pozdrawiam
 5. Andrzej pisze:
  Promocja „Polecam Proste Zasady VIII edycja”
  Kod ważny od 01.06.2020 roku do 31.08.2020 roku !!!
  KOD POLECENIA: M7VHB3
  Skorzystaj, naprawdę warto!!!
 6. Bogumiła pisze:
  Promocja „Polecam Proste Zasady VIII edycja”
  Kod ważny od 01.06.2020 roku do 31.08.2020 roku !!!
  KOD POLECENIA: K8TEM3
  Skorzystaj, naprawdę warto!!! Otrzymasz bon do Allegro/Empiku lub Decathlon na 50 zł.
 7. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w VIII
  edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: X1C9NC pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 31.08.20 r.
 8. Tomasz pisze:
  Serdecznie polecam Wszystkim chętnym nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VIII edycji (ważny do 31-08-2020), aktualny kod: BYMD83
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 9. Ryszard pisze:
  Siemka wszystkim mam kod polecający,na nową promocję mam konto pięć lat i wszystkie pierdoły wymagane do użycia.dawno nie brałem udziału w promocji więc co mi szkodzi skorzystać więc korzystam.Pozdrawiam.
 10. Marzena pisze:
  Kod polecenia aktywny od 01.06.2020 „J6PEN5” . Wszystkie zgody mam wyrażone.
 11. Matylda pisze:
  Promocja „Polecam Proste Zasady VIII edycja”
  Kod ważny od 01.06.2020 roku do 31.08.2020 roku !!!
  KOD POLECENIA: K8TEM3
  Skorzystaj, naprawdę warto!!! Otrzymasz bon do Allegro/Empiku lub Decathlon na 50 zł.
 12. Anna pisze:
  Polecam mój kod polecenia: CAT3D1. Kod wygenerowany 01.06.2020
  Wszystkie zgody marketingowe mam wyrażone. Z góry dziękuję.
 13. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w VIII
  edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: X1C9NC pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 31.08.20 r.

Napisz komentarz