PROMOCJA ZAKOŃCZONA

NARESZCIE: Bank Który Daje Coś za Darmo – Zgarnij 100 zł za Założenie Całkowicie Bezpłatnego Konta

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tej promocji to pomyślałem, że to jakaś ściema. Bank daje coś za darmo? Ale wraz z Dominiką, która pomaga mi ogarnąć nowe promocje zgłębiliśmy się w regulamin i szczęki nam opadły! Rzeczywiście bank daje nam 100 zł i nie ponosimy przy tym żadnych kosztów. Sprawdziliśmy to 2 razy, więc możesz czuć się bezpiecznie. 🙂

W dodatku bonus jest zwolniony z podatku, więc otrzymujesz okrągłą stówkę na swoje konto. Nie zwlekając ani minuty publikuję dla Ciebie praktyczną instrukcję krok po kroku, abyś szybko zgarnął ten prezent. Też jesteś tak podekscytowany jak ja?

Uczestnictwo w promocji jest możliwe tylko po zarejestrowaniu się na stronie http://godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/ ale zanim to zrobisz, poświęć 3 minuty i przeczytaj artykuł do samego końca, aby nic Cię nie zaskoczyło.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Zanim przejdę do kluczowej części instrukcji, sprawdź czy w ogóle możesz wziąć udział w tej promocji. Promocja skierowana jest do nowych klientów banku BZWBK oraz powracających, którzy zamknęli swoje konto przed 31.08.2015 roku.

Czyli, jeżeli jesteś nowym klientem lub miałeś konto w BZ WBK dawno temu i obecnie nie jesteś związany z bankiem umową, możesz śmiało czytać dalej ten tekst.

Do promocji możesz dołączyć tylko do 27 listopada 2015r. do godziny 23.59 (liczy się data wysłania wniosku o darmowe konto).

Do końca promocji pozostało jeszcze:

k-ref

Jak zakładając darmowe konto odbierzesz bonus 100 zł?
– instrukcja krok po kroku

Wystarczy kilka prostych kroków, abyś założył to w pełni darmowe konto bez haczyków i odebrał dodatkowy bonus w wysokości 100 zł. Zobacz:

 1. Zarejestruj się na stronie promocji http://godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/ poprzez podanie adresu e-mail i potwierdź rejestrację klikając w link wysłany na Twój e-mail.
 2. Po kliknięciu zobaczysz stronę z linkiem, który przeniesie Cię na stronę banku i tam wypełnij wniosek o promocyjne Konto Godne Polecenia. Pamiętaj, że musisz mieć konto z kartą (konto i karta są darmowe).
 3. Podpisz umowę o konto korzystając z opcji kuriera lub wykonując przelew ze swojego innego konta. Polecam przelew (wygodniejsza opcja), ale wybierz jak Ci wygodniej.
 4. Po otrzymaniu karty, do końca roku wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł. Masz więc prawie dwa miesiące na spełnienie tego warunku. Jest to tym bardziej proste, że liczy się suma transakcji. Możesz zrobić kilka razy zakupy w markecie i/lub internecie, a ich łączna wartość musi wynosić minimum 100 zł.

To już wszystko! Do 31.01.2016 otrzymasz e-mail z informacją o przyznaniu bonusu, następnie uzupełniasz dane do przelewu na podanej stronie i odbierasz swoje 100 zł bonusu.

WAŻNA INFORMACJA: Aby bez przeszkód odebrać premię, zakładając konto w BZ WBK musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych, podać swój numer telefonu i wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej.

Z doświadczenia wiem, że bez tego mogą pojawić się problemy przy odbiorze premii, włącznie z całkowitym wykluczeniem z promocji. Tych wszystkich zgód WYMAGA regulamin promocji i trzeba o ich zaznaczeniu koniecznie pamiętać podczas zakładania konta.

Konto jest darmowe (bez żadnych haczyków), karta jest darmowa (bez żadnych haczyków) i wykonując te kilka prostych kroków otrzymujesz na swoje konto okrągłą stówkę, ale zanim skorzystasz, rzuć jeszcze okiem poniżej na parametry konta i karty:

Szczegóły konta:

Rachunek bankowy, który należy założyć, aby wziąć udział w promocji to Konto Godne Polecenia w promocji – Konto 4%. Jak się okazuje, to rewelacyjne rozwiązanie, dla wszystkich, którzy szukają uczciwej oferty z wieloma dodatkowymi korzyściami.

 • RACHUNEK OPROCENTOWANY – 4% bez konieczności systematycznych wpływów na konto i wykupowania dodatkowych produktów bankowych.
  środki na koncie do 4 000 zł – oprocentowanie 4% w skali roku
  środki na koncie powyżej 4 000 zł – oprocentowanie 1% w skali roku
 • DARMOWE KONTO – bez konieczności przelewania na konto pensji i bez konieczności wykonywania transakcji kartą na określoną kwotę
 • DARMOWE ZLECENIA STAŁE
 • DARMOWE POLECENIA ZAPŁATY
 • DARMOWE PRZELEWY ONLINE – bez limitów i ograniczeń.

Szczegóły karty:

Do wyboru dostajesz jedną z dwóch kart, a co więcej, w ramach tej promocji utrzymanie każdej z nich jest zupełnie BEZPŁATNE (bez promocji utrzymanie karty kosztowało 7 zł/m-c)

MasterCard Omni

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – BEZWARUNKOWO
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
 • wypłaty z bankomatów za granicą – 5 zł
 • karta umożliwia płatności zbliżeniowe MasterCard PayPass,
 • rabaty u partnerów Programu Rabatowego
 • przewalutowanie – 2,8%

MasterCard PAYBACK Omni

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – BEZWARUNKOWO
 • za płacenie, tą kartą, otrzymujemy punkty w programie PAYBACK i możemy wymienić je na nagrody – każde wydane 6 zł = 1 pkt
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • karta zbliżeniowa, co gwarantuje nam swobodne płacenie w systemie MasterCard PayPass
 • przewalutowanie – 2,8%

Dla wszystkich, którzy nie są naszymi stałymi czytelnikami, dodam, że linki zamieszczone na tej stronie to linki w modelu afiliacyjnym. Oznacza to, że otrzymujemy od banku BZ WBK drobną prowizję za każdą osobę, która skorzysta z promocji. Korzystając z tych linków, możesz wynagrodzić nam trud, jaki wkładamy w dokładną analizę i rozpisanie promocji.

Co i kiedy, czyli kalendarium promocji

Dla ułatwienia podaję dodatkowo terminy, w których musisz wykonać poszczególne kroki, aby możliwie jak najszybciej otrzymać bonus 100zł.

27
LISTOPADA

Zakończenie promocji. Koniecznie zarejestruj się przed końcem tej daty.

31
GRUDNIA

Do tego czasu podpisz umowę i wykonaj transakcje kartą na kwotę min. 100 zł

31
STYCZNIA

Do końca stycznia 2016 otrzymasz e-mail potwierdzający przyznanie bonusu.

14
LUTEGO

Przed tym terminem uzupełnij w aplikacji promocyjnej, swoje dane i numer założonego Konta Godnego Polecenia.

29
LUTEGO

Najpóźniej do tego dnia (prawdopodobnie dużo wcześniej) otrzymasz przelew 100 zł na swoje konto BZ WBK.

Na zakończenie – kilka przydatnych porad

Promocja jest łatwa i przejrzysta, a odebranie bonusu banalnie proste. Niemniej, przed skorzystaniem, warto pamiętać o kilku rzeczach, które tutaj wypisałem:

 • pamiętaj o tym, aby wyrazić niezbędne zgody marketingowe (pisałem o nich w ramce powyżej)
 • po otrzymaniu nagrody, możesz zamknąć konto, ale odradzam. Takie atrakcyjne warunki na tym koncie będą obowiązywać minimum do 30.06.2017 roku, a szkoda by było zrezygnować z darmowego konta z dużym oprocentowaniem
 • nagroda jest zwolniona z podatku, więc możesz być spokojny o formalności
 • z jednego profilu w promocji, można założyć tylko jedno takie konto z bonusem. Aby odebrać kilka bonusów, kolejni członkowie rodziny powinni od początku przechodzić cały proces zaczynając od rejestracji nowego adresu e-mail na stronie http://godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/

Podsumowanie

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji? Zdecydowanie tak. Otrzymujesz tutaj okrągłe 100 zł, jako bonus do zupełnie DARMOWEGO konta osobistego z oprocentowaniem 4%. Do tego BEZPŁATNA karta, za którą normalnie zapłaciłbyś 7 zł/m-c.

Wystarcz, że spełnisz jeden prosty warunek zakupów za 100 zł i wraca do Ciebie całe 100 zł w postaci bonusu. Możesz chociażby kupić komuś prezent na święta, zapłacić kartą, a później odzyskać to w postaci premii z promocji. Ostatecznie, wygląda to tak, jakbyś zrobił zakupy na 100 zł i nic za nie nie zapłacił.

Moja ocena promocji: 5star

UWAGA! WAŻNE!: Na koniec chcę jeszcze przypomnieć kluczową kwestię: Oferta z bonusem 100 zł obowiązuje tylko na specjalnie przygotowanej w tym celu stronie. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty kliknij tutaj: >> Zakładam konto z bonusem 100 zł << i wypełnij formularz rejestracyjny, a następnie załóż konto.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: