PROMOCJA ZAKOŃCZONA

NARESZCIE: Bank Który Daje Coś za Darmo – Zgarnij 100 zł za Założenie Całkowicie Bezpłatnego Konta

Robert Wiliński

6 listopada 2015

EDIT: 01.12.2015 – Dostaliśmy oficjalne stanowisko z Banku BZWBK. Jeśli bank z niewiadomych przyczyn odrzucił Twój wniosek to możesz złożyć reklamację pod adresem http://godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/kontakt/ (najlepiej podając od razu e-mail na jaki się zarejestrowałeś)

Pełne oświadczenie banku:

W wyniku bardzo dużego zainteresowania akcją “Konto Godne Polecenia na 4% bez opłat za kartę i z premią pieniężną aż 100 złotych” wystąpiły pewne opóźnienia w procesie obsługi złożonych wniosków. Bank informuje, że każdy z prawidłowo złożonych wniosków internetowych zostanie obsłużony zgodnie z obowiązującymi w Banku procedurami.

Informujemy, że czas otwarcia wszystkich kont założonych w ramach akcji pozwoli na swobodne spełnienie przez Klientów pozostałych wymagań akcji, niezbędnych do otrzymania premii przewidzianej Regulaminem.

Wszystkich uczestników Akcji, którzy otrzymali automatyczną informację o odrzuceniu ich wniosku przez Bank, a którym nie udało się ponownie złożyć wniosku, prosimy o kontakt z Organizatorem Akcji, za pomocą formularza kontaktowego dostępnego pod adresem http://godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/kontakt/ . Takie zgłoszenia będą rozpatrywane w trybie indywidualnego postępowania reklamacyjnego.

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tej promocji to pomyślałem, że to jakaś ściema. Bank daje coś za darmo? Ale wraz z Dominiką, która pomaga mi ogarnąć nowe promocje zgłębiliśmy się w regulamin i szczęki nam opadły! Rzeczywiście bank daje nam 100 zł i nie ponosimy przy tym żadnych kosztów. Sprawdziliśmy to 2 razy, więc możesz czuć się bezpiecznie. 🙂

W dodatku bonus jest zwolniony z podatku, więc otrzymujesz okrągłą stówkę na swoje konto. Nie zwlekając ani minuty publikuję dla Ciebie praktyczną instrukcję krok po kroku, abyś szybko zgarnął ten prezent. Też jesteś tak podekscytowany jak ja?

Uczestnictwo w promocji jest możliwe tylko po zarejestrowaniu się na stronie http://godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/ ale zanim to zrobisz, poświęć 3 minuty i przeczytaj artykuł do samego końca, aby nic Cię nie zaskoczyło.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Zanim przejdę do kluczowej części instrukcji, sprawdź czy w ogóle możesz wziąć udział w tej promocji. Promocja skierowana jest do nowych klientów banku BZWBK oraz powracających, którzy zamknęli swoje konto przed 31.08.2015 roku.

Czyli, jeżeli jesteś nowym klientem lub miałeś konto w BZ WBK dawno temu i obecnie nie jesteś związany z bankiem umową, możesz śmiało czytać dalej ten tekst.

Do promocji możesz dołączyć tylko do 27 listopada 2015r. do godziny 23.59 (liczy się data wysłania wniosku o darmowe konto).

Do końca promocji pozostało jeszcze:

k-ref

Jak zakładając darmowe konto odbierzesz bonus 100 zł?
– instrukcja krok po kroku

Wystarczy kilka prostych kroków, abyś założył to w pełni darmowe konto bez haczyków i odebrał dodatkowy bonus w wysokości 100 zł. Zobacz:

 1. Zarejestruj się na stronie promocji http://godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/ poprzez podanie adresu e-mail i potwierdź rejestrację klikając w link wysłany na Twój e-mail.
 2. Po kliknięciu zobaczysz stronę z linkiem, który przeniesie Cię na stronę banku i tam wypełnij wniosek o promocyjne Konto Godne Polecenia. Pamiętaj, że musisz mieć konto z kartą (konto i karta są darmowe).
 3. Podpisz umowę o konto korzystając z opcji kuriera lub wykonując przelew ze swojego innego konta. Polecam przelew (wygodniejsza opcja), ale wybierz jak Ci wygodniej.
 4. Po otrzymaniu karty, do końca roku wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł. Masz więc prawie dwa miesiące na spełnienie tego warunku. Jest to tym bardziej proste, że liczy się suma transakcji. Możesz zrobić kilka razy zakupy w markecie i/lub internecie, a ich łączna wartość musi wynosić minimum 100 zł.

To już wszystko! Do 31.01.2016 otrzymasz e-mail z informacją o przyznaniu bonusu, następnie uzupełniasz dane do przelewu na podanej stronie i odbierasz swoje 100 zł bonusu.

WAŻNA INFORMACJA: Aby bez przeszkód odebrać premię, zakładając konto w BZ WBK musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych, podać swój numer telefonu i wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej.

Z doświadczenia wiem, że bez tego mogą pojawić się problemy przy odbiorze premii, włącznie z całkowitym wykluczeniem z promocji. Tych wszystkich zgód WYMAGA regulamin promocji i trzeba o ich zaznaczeniu koniecznie pamiętać podczas zakładania konta.

Konto jest darmowe (bez żadnych haczyków), karta jest darmowa (bez żadnych haczyków) i wykonując te kilka prostych kroków otrzymujesz na swoje konto okrągłą stówkę, ale zanim skorzystasz, rzuć jeszcze okiem poniżej na parametry konta i karty:

Szczegóły konta:

Rachunek bankowy, który należy założyć, aby wziąć udział w promocji to Konto Godne Polecenia w promocji – Konto 4%. Jak się okazuje, to rewelacyjne rozwiązanie, dla wszystkich, którzy szukają uczciwej oferty z wieloma dodatkowymi korzyściami.

 • RACHUNEK OPROCENTOWANY – 4% bez konieczności systematycznych wpływów na konto i wykupowania dodatkowych produktów bankowych.
  środki na koncie do 4 000 zł – oprocentowanie 4% w skali roku
  środki na koncie powyżej 4 000 zł – oprocentowanie 1% w skali roku
 • DARMOWE KONTO – bez konieczności przelewania na konto pensji i bez konieczności wykonywania transakcji kartą na określoną kwotę
 • DARMOWE ZLECENIA STAŁE
 • DARMOWE POLECENIA ZAPŁATY
 • DARMOWE PRZELEWY ONLINE – bez limitów i ograniczeń.

Szczegóły karty:

Do wyboru dostajesz jedną z dwóch kart, a co więcej, w ramach tej promocji utrzymanie każdej z nich jest zupełnie BEZPŁATNE (bez promocji utrzymanie karty kosztowało 7 zł/m-c)

MasterCard Omni

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – BEZWARUNKOWO
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
 • wypłaty z bankomatów za granicą – 5 zł
 • karta umożliwia płatności zbliżeniowe MasterCard PayPass,
 • rabaty u partnerów Programu Rabatowego
 • przewalutowanie – 2,8%

MasterCard PAYBACK Omni

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – BEZWARUNKOWO
 • za płacenie, tą kartą, otrzymujemy punkty w programie PAYBACK i możemy wymienić je na nagrody – każde wydane 6 zł = 1 pkt
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • karta zbliżeniowa, co gwarantuje nam swobodne płacenie w systemie MasterCard PayPass
 • przewalutowanie – 2,8%

Dla wszystkich, którzy nie są naszymi stałymi czytelnikami, dodam, że linki zamieszczone na tej stronie to linki w modelu afiliacyjnym. Oznacza to, że otrzymujemy od banku BZ WBK drobną prowizję za każdą osobę, która skorzysta z promocji. Korzystając z tych linków, możesz wynagrodzić nam trud, jaki wkładamy w dokładną analizę i rozpisanie promocji.

Co i kiedy, czyli kalendarium promocji

Dla ułatwienia podaję dodatkowo terminy, w których musisz wykonać poszczególne kroki, aby możliwie jak najszybciej otrzymać bonus 100zł.

27
LISTOPADA

Zakończenie promocji. Koniecznie zarejestruj się przed końcem tej daty.

31
GRUDNIA

Do tego czasu podpisz umowę i wykonaj transakcje kartą na kwotę min. 100 zł

31
STYCZNIA

Do końca stycznia 2016 otrzymasz e-mail potwierdzający przyznanie bonusu.

14
LUTEGO

Przed tym terminem uzupełnij w aplikacji promocyjnej, swoje dane i numer założonego Konta Godnego Polecenia.

29
LUTEGO

Najpóźniej do tego dnia (prawdopodobnie dużo wcześniej) otrzymasz przelew 100 zł na swoje konto BZ WBK.

Na zakończenie – kilka przydatnych porad

Promocja jest łatwa i przejrzysta, a odebranie bonusu banalnie proste. Niemniej, przed skorzystaniem, warto pamiętać o kilku rzeczach, które tutaj wypisałem:

 • pamiętaj o tym, aby wyrazić niezbędne zgody marketingowe (pisałem o nich w ramce powyżej)
 • po otrzymaniu nagrody, możesz zamknąć konto, ale odradzam. Takie atrakcyjne warunki na tym koncie będą obowiązywać minimum do 30.06.2017 roku, a szkoda by było zrezygnować z darmowego konta z dużym oprocentowaniem
 • nagroda jest zwolniona z podatku, więc możesz być spokojny o formalności
 • z jednego profilu w promocji, można założyć tylko jedno takie konto z bonusem. Aby odebrać kilka bonusów, kolejni członkowie rodziny powinni od początku przechodzić cały proces zaczynając od rejestracji nowego adresu e-mail na stronie http://godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/

Podsumowanie

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji? Zdecydowanie tak. Otrzymujesz tutaj okrągłe 100 zł, jako bonus do zupełnie DARMOWEGO konta osobistego z oprocentowaniem 4%. Do tego BEZPŁATNA karta, za którą normalnie zapłaciłbyś 7 zł/m-c.

Wystarcz, że spełnisz jeden prosty warunek zakupów za 100 zł i wraca do Ciebie całe 100 zł w postaci bonusu. Możesz chociażby kupić komuś prezent na święta, zapłacić kartą, a później odzyskać to w postaci premii z promocji. Ostatecznie, wygląda to tak, jakbyś zrobił zakupy na 100 zł i nic za nie nie zapłacił.

Moja ocena promocji: 5star

UWAGA! WAŻNE!: Na koniec chcę jeszcze przypomnieć kluczową kwestię: Oferta z bonusem 100 zł obowiązuje tylko na specjalnie przygotowanej w tym celu stronie. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty kliknij tutaj: >> Zakładam konto z bonusem 100 zł << i wypełnij formularz rejestracyjny, a następnie załóż konto.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 72

 1. Patryk pisze:
  Cześć! Przeczytałem Twój artykuł, zajrzałem do dokumentów związanych z promocją widzę że wszystko się zgadza z tym co napisałeś.

  Przystąpię do tej promocji bo jest uczciwa i w razie czego zawsze mogę zrezygnować z konta i z karty, jakby próbowali zmienić warunki.

  Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, jak to jest że banki mogą zaproponować tak korzystne warunki płacić dobrym oprocentowaniem i jeszcze dodatkowym bonusem finansowym nie wkładając w ofertę żadnych dodatkowych haczyków? Na czym oni zarabiają jeśli konto jest darmowe i znieśli nawet opłatę za kartę?

  Jak idę do spożywczaka po ziemniaki to wiem na czym oni zarabiają – tanio kupią, drogo sprzedają. A tutaj?

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Patryk, nigdy nie pracowałem w banku, ani tym bardziej nie byłem jego właścicielem, więc nie wiem 😀

   Ale mogę się domyślać:
   – liczą, że założysz konto, spodoba Ci się i będziesz używał przez kilka lat, a wtedy zarobią na jakichś opłatach i obrotem Twojej gotówki
   – może coś zarobią obracając Twoją gotówkę, którą liczą że wpłacisz na dobrze oprocentowane konto
   – liczą, że po założeniu konta weźmiesz u nich jakiś kredyt albo inny produkt, na którym dobrze zarabiają
   – muszą spełnić target na dany rok i potrzebują więcej nowych klientów (nie koniecznie muszą zarabiać)
   – chcą budować wizerunek marki przyjaznej dla klienta (nie zarobią teraz, ale zarobią później jak ktoś przyjdzie po kredyt)

   Na ten moment to mi właśnie przychodzi do głowy. Najważniejsze jest jednak to, że tu i teraz Ty i ja możemy na tym skorzystać i zarobić dodatkową stówę na łatwych warunkach 😉

 2. Tomasz pisze:
  przy weryfikacji przelewem trzeba przygotować i załączyć skany bądź zdjęcia dowodu osobistego.
 3. Krystyna pisze:
  Bardzo fajna promocja, ale przy próbie rejestracji przez Twoją stronę wyskakuje mi ciągle, że mój AWAST blokuje t ę stronę , bo wygasł jej certyfikat, Nie wiem, co się dzieje? Może potrafisz mi pomóc!Krystyna
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Dzięki za wiadomość Krystyno. To niedopuszczalne. Napisałem do kogo trzeba w tej sprawie, aby naprawili problem certyfikatu, ale jutro święto więc pewnie koło czwartku-piątku dopiero się z tym uporają. Pozdrawiam i dzięki za wiadomość, bo u mnie wszystko wygląda okej i nie wiedziałem o tym problemie.
 4. Krzysztof pisze:
  To w sumie jak to działa? Od podpisania umowy z bankiem muszę czekać do 31 stycznia za przyznaniem bonusu ( oczywiscie moze to byc wczesniej ) Lecz z tego wynika ze do tego czasu musze poprostu poczekac czy normalnie po podpisaniu umowy powinnem dostać ten bonus?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bonus, dostaniesz po tym jak bank poinformuje Cię o jego przyznaniu, a nastąpi to maksymalnie do 31.01.2016 roku. Czyli, najpierw mail od banku o przyznaniu nagrody, a później pieniądze trafiają na Twoje konto. 🙂
 5. Justyna pisze:
  Mam problem. Skorzystałam z linku powyżej, dostałam meila, zarejestrowana już więc jestem. Pojawił mi się komunikat: “pierwszy krok za Tobą. Pozostała część procesu akcji odbędzie się na stronach banku.
  zarejestruj się w akcji
  wypełnij wniosek na stronach Banku Zachodniego WBK
  wykonaj czynności przewidziane regulaminem
  otrzymujesz premię!
  Aby otrzymać premię, złóż wniosek używając przycisku poniżej. UWAGA! Założenie konta w inny sposób, niż korzystając z linku poniżej uniemożliwi skorzystanie z akcji. ”
  taaaaaaaaa…. klikam więc w ten magiczny czerwony przycisk “przejdź na stronę banku” i lipa… na stronę banku nie przechodzi za to pojawia mi się komunikat “Dla jednego konta, można wypełnić tylko jeden wniosek.” Tylko co mam zrobić jeśli żadnego konta wcześniej nie zakładałam? czy ktoś ma tez jeszcze taki sam problem?
 6. Justyna pisze:
  Po kilkukrotnym restartowaniu komputera i przeglądarki udało się 🙂 konto założone 🙂
 7. Kasia pisze:
  Konto założone i aktywne. Rozumiem, że teraz mam czekać na kartę, która przyjdzie pocztą? Warunki pozostają niezmienne do 2017 roku czyli i bezpłatne konto i karta i oprocentowanie 4%?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Tak, wszystko się zgadza. Czekasz na kartę, wykonujesz płatności na 100zł i czekasz na e-mail z potwierdzeniem przyznania bonusu. Wszystko jest bezpłatne i oprocentowane do końca czerwca 2017 😉
 8. Krzysztof pisze:
  Czyli do 30.1.2016 przyznają mi bonus, ale najpierw muszę wpłacić na nie 100zł i je wykorzystać ? Inaczej nie biorę udziału w akcji?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Tak Krzysztof. Do 31.01.2016 przyznają bonus, do 29.02.2015 wypłacą bonus, a jedyne co musisz zrobić po otwarciu konta to wpłacić 100zł (lub więcej), wykorzystać je przy użyciu karty i czekać na e-mail, aby podać dane do przelewu i odebrać stówkę.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do 31.01.2016 dostaniesz maila z informacją o przyznaniu bonusu.
   Do 29.02.2016 bonus wpłynie na Twoje konto.
   A do końca tego roku musisz wpłacić 100 zł na konto i je wydać.
 9. Jarosław pisze:
  Ta promocja nie działa. I proszę nie usuwać tego posta. Założenie konta poprzez stronę nie jest możliwe. Pomimo spełnienia wszystkich warunków promocji. Jeden wniosek z 8 listopada odrzucony. Pracownik banku nie chce powiedzieć jaka jest przyczyna odrzucenia wniosku przez system. Kolejny wniosek z 12 listopada wysłany po telefonicznej konsultacji z pracownikiem banku, czeka od 3 dni bez potwierdzenia, czy zostało konto założone,
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Jarosławie, przekazałem Twój problem do osób odpowiedzialnych za promocję. Jeśli w ciągu 24h nikt się z Tobą nie skontaktuje to napisz proszę reklamację na email: [email protected]
 10. Agnieszka pisze:
  Witam,

  bardzo podoba mi się oferta i chętnie bym skożystała, nie mniej jednak mam cały czas jakieś problemy. Podobnie jak u Pani Justyny, jak już udało mi się otworzyć stronę wniosku po wcześniejszych komunikatach, iż „Dla jednego konta, można wypełnić tylko jeden wniosek.” Pojawia mi się błąd systemu i tak po kilku próbach…Proszę o pomoc.

 11. Agnieszka pisze:
  “Jednakże proszę za pomocą innej przeglądarki zalogować się w aplikacji i złożyć wniosek ponownie.”

  Odpowiedz z centrum reklamacji, tylko ja nie mam dostępu do innej przeglądarki…trochę absurdalne.

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Agnieszko z jakiej przeglądarki korzystasz? Wyczyszczenie ciasteczek powinno wystarczyć.
 12. Agnieszka pisze:
  Korzystam z Firefox
 13. Agnieszka pisze:
  Dziękuję za pomoc, konto już założone. Wyczyszczenie ciasteczek nic nie dało, ale zmiana przeglądarki owszem.

  Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Cieszę się Agnieszko 🙂 Tym sposobem stworzyliśmy tu wspólnie mini-poradnik, jak sobie radzić z komplikacjami. Oby nie musiał się nikomu przydawać 😉 Pozdrawiam!
 14. Em pisze:
  A mi wyskakuje “wystąpił problem z założeniem konta. Spróbuj ponownie później”. Czy ktoś też miał taki komunikat?
 15. Em pisze:
  Napisałam maila do banku z zakładki kontakt o moich problemach z założeniem konta, a tymczasem wiadomość nie chce się wysłać, bo wyskakuje “server error (500)”. Masakra jakaś ten bank. Ani konta nie można założyć, ani się z nimi skontaktować. Aż strach powierzać im swoje dane i tym bardziej pieniądze.
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Pierwszy raz w historii naszego bloga widzę tak dużo komentarzy od osób zgłaszających problemy techniczne. W razie czego pamiętaj, że możesz też kontaktować się z Agorą – organizatorem promocji – pisząc na e-mail [email protected]
 16. Krzysztof pisze:
  U mnie niestety też odrzuciło wniosek, choć zrobiłem wszystko jak należy i do założenia konta przelałem 1 zł. Po trzech dniach sms, że mój wniosek został odrzucony bez jakiegoś kontaktu i wyjaśnień. Zadzwoniłem na infolinię i po 10 minutach rozmowy Pani i tak nie powiedziała mi o powodzie odrzucenia oprócz ewentualnym prawdopodobieństwie jakiejś niezgodności danych. Poprosiłem o przekazanie mojego zgłoszenia dalej z prośbą o oddzwonienie ale i tak bez pewności, że ktoś oddzwoni. Zatem złożyłem ponownie wniosek ale tym razem przez kuriera. Zobaczymy co tym razem się nie uda albo uda? Pozdrawiam
 17. Szymon pisze:
  Założyłem konto. Skąd wiem, że jestem objęty promocyjnymi warunkami? Otrzymałem umowę na maila, na której nie ma raczej nic o promocyjnych warunkach. Są raczej generalne i mało konkretne zwroty. Nie ma tam mowy o darmowej karcie, o 4% oprocentowania, o 100 zł bonusu.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Szymon, ja też założyłam to konto kilka dni temu, a dziś, dosłownie przed chwilą dostałam maila z informacją, że uczestniczę w promocji, mam oprocentowane konto na 4% i bonus 100 zł. Domyślam się że Ty też takiego maila dostaniesz 😉
 18. ZRYTY pisze:
  Cześć Wam człowieki grzecznie informuję
  Sam skorzystałem jeszcze reklamuję
  Przez Waszą stronę konto założyłem
  Jeszcze w nagrodę wierszyk ułożyłem
  Na fejsie właśnie już ludzie czytają
  i może przez to konta zakładają:)

  “Drogi kolego i koleżanko
  Mam ja do Ciebie drobne pytanko
  Masz może konto jakieś bankowe?
  A może chcecie mieć całkiem nowe?
  I przy okazji przytulić stóweczkę
  Interesuje, poczytaj chwileczkę
  Za darmo karta, syćkie bankomaty
  Nie będą zdzierać z Ciebie opłaty
  Nie czekaj długo bo czasu mało
  Niespełna dwa dni już tylko zostało
  Poczytaj z linka sobie informacje
  I się przekonaj, że miałem racje
  Ja na swój bank już tak się wk****łem
  Że wniosek o konto już wypełniłem”

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   O kurcze… Tego u nas jeszcze nie było 😉 Made my day, jak to mówią 😀 Dzięki!
 19. ZRYTY pisze:
  Za pracę i trud wcześniej w to włożony
  Założyłem konto sobie i dla żony
  Koledze z za płota też poleciłem
  I przy okazji wniosek wypełniłem
  To wszystko zrobione ze strony MONIAKI
  Zasłużyliście to macie złociaki
  Zatem trzy sztuki są z konta mojego
  Więc strona Twa działa mój drogi kolego
  Życzę powodzenia w dalszej działalności
  Jak są efekty jest więcej radości 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Za udział w promocji bardzo dziękujemy
   I zdobycia atrakcyjnych bonusów gratulujemy!
   Teraz już tylko spełnij proste waruneczki
   A po Nowym Roku, poczujesz przypływ gotóweczki.
   Niech żona na zakupach zaszaleje sobie
   Kto wie, może kupi też coś Tobie.
   Znajomym też polecaj promocje
   Niech tak jak Ty poczują fajne emocje.
   Na promocjach bankowych, każdemu zarabiać polecamy
   Abyście mogli się wzbogacić – taki cel mamy!

   Pozdrawiam! 😉

 20. ZRYTY pisze:
  Nie dość,że razem na tym zyskujemy
  To jeszcze przy niedzieli sobie rymujemy.
  Niech to innych ludzi zachęci do działania
  A przy okazji do wzbogacania.
  Dominiko, Robercie ciepło się trzymajcie
  Kolejne oferty banków prześwietlajcie.
  Kłaniam się w pas pełen emocji
  Do zobaczenia w następnej promocji !

  Pozdrowionka i miłego dzionka 😉

 21. Aneta pisze:
  U mnie sytuacja podobna jak u Krzysztofa. Pierwszy wniosek odrzucony – powód niestety nieznany. Na infolinii jedynie poradzono mi sprawdzenie poprawności danych konta z którego przelewam 1zł w stosunku do tych podanych w formularzu i ponowną próbę. Złożyłam ponowny wniosek, ale już sama nie wiem. W dowodzie mam dwa imiona i podobnie w nazwie właściciela rachunku z którego robiłam przelew, z tym że na potwierdzeniu przelewu widoczne jest tylko pierwsze, podobnie w formularzu – należy wpisać imię a nie imiona 🙂 tak sobie “gdybam” ponieważ nie wiem co może być przyczyną odmowy, a Pani na infolinii mówiła, że dane muszą być idealnie zgodne. Teraz oczekuję na kuriera, choć jeszcze nie mam informacji, że się do mnie wybiera, a wypełniłam w niosek w minionym tygodniu. Pozdrawiam!
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Aneta, trzymam kciuki i daj znać, czy wszystko poszło jak należy. Pozdrawiam!
 22. tomek pisze:
  Złożyłem wniosek, otworzyli mi konto 12 listopada, ale karty nie przysyłali i nie przysyłali. Dziś zadzwoniłem zapytać kiedy mogę spodziewać się karty. I dowiedziałem się że nie otrzymam karty gdyż została wykasowana z mojego konta i aby ją otrzymać musze wypełnić wniosek o kartę ponownie. Na pytanie co warunkami promocji, czy jeśli wypełnię wniosek oddzielnie na kartę nie będzie to złamaniem warunków Pani nie potrafiła odpowiedzieć Tak sam jak nie potrafiła odpowiedzieć dlaczego ktoś po prostu wykasował mi kartę w sytuacji kiedy jej numer jest integralną częścią umowy. Może Państwo macie jakieś rozwiązanie tej sytuacji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tomku, nie ukrywam, że to co się stało jest dla mnie dość dziwne. Zaraz po pracy udałam się do pobliskiego oddziału BZ WBK, aby zapytać się czy to możliwe, że komuś “wykasowano” kartę. Udało mi się dowiedzieć, że jest to możliwe, a powody mogą być różne.
   Powiedziano mi, że w takim przypadku należy zadzwonić na infolinię 1 9999 do obsługi klienta, a osoba Cię obsługująca, będzie miała wgląd do Twojego profilu i będzie znała powód “wykasowania” karty i powie w jaki sposób należy postępować dalej.
   Tylko tyle uzyskałam informacji, ale postaram się jeszcze czegoś dowiedzieć.
 23. Tomek pisze:
  Pod tym numerem nic nie wiedza, jutro udam sie do oddzialu i zobaczymy.
 24. Bartek pisze:
  Czy Komuś udało się już otrzymać 100zl po spełnieniu warunków?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja jeszcze nie dostałam maila z informacją o przyznaniu bonusu, ale w sumie Organizator ma na to czas do końca stycznia więc cierpliwie czekam 😉
 25. Krzysztof pisze:
  Droga Aneto może masz rację z tymi imionami, też mam w dowodzie dwa i może to było powodem odrzucenia wniosku. W każdym razie nikt pomimo mojej prośby na infolinii nie oddzwonił do mnie z wyjaśnieniami a odpowiedź z Agory była taka, że to bank podaje powód itp. itd. Także koło się zamyka. Przyjechał kurier i konto mam już otwarte od wczoraj z jednym imieniem. Najlepsze jest to, że wcześniej wybierając podpisanie umowy za pomocą przelewu odrzucili mi wniosek i do tej pory nie zwrócili mi 1 zł. Nie chodzi mi o pieniądzę tylko jaki bałagan mają. Nie mam już siły dzwonić na infolinię i przedstawiać swój problem a kontaktu mailowego bank nie ma. Mam tylko nadzieję, że z promocji skorzystam. Ciekawe czy kartę dostanę przed 31 grudnia. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Faktycznie Krzysztofie, zrobiło się małe zamieszanie. Wszystko spowodowane było dużym zainteresowaniem akcją, masa klientów i system może sprawiać problemy. Ale jak informuje bank, cytuję:
   “czas otwarcia wszystkich kont założonych w ramach akcji pozwoli na swobodne spełnienie przez Klientów pozostałych wymagań akcji, niezbędnych do otrzymania premii przewidzianej Regulaminem.”.
   Więc możemy być pewni, że wszyscy będą mieć szansę na spełnienie warunków i zgarnięcie 100 zł premii. 🙂
   Pozdrawiam!
 26. Marcin pisze:
  Witam,

  Nie za bardzo rozumiem daty 14 lutego: Przed tym terminem uzupełnij w aplikacji promocyjnej, swoje dane i numer założonego Konta Godnego Polecenia.

  Jaka to aplikacja promocyjna? i czy numer założonego konta chodzi po prostu o mój numer konta bankowego?
  Skąd muszę pobrać, śćiągnąć i jak tą aplikację promocyjną?

 27. Krzysztof pisze:
  To mamy ponownie wejść na tą stronę i uzupełnić dane?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Krzysztofie, w momencie kiedy spełnisz warunki promocji to otrzymasz maila z potwierdzeniem przyznania nagrody. Wtedy po zalogowaniu się na stronie promocji, dostępny będzie dla Ciebie specjalny formularz. Właśnie tam uzupełniasz swoje dane. Przypominam, że numer podajesz tam numer swojego aktywnego konta w BZ WBK.
 28. Bartek pisze:
  Zarówno zona i ja spełnili my warunki a maila nie otrzymaliśmy, kiedy będzie aktywna ta aplikacja do wprowadzania danych?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bartek, ja też spełniłam warunki i też czekam na maila. Organizator ma czas do końca stycznia, żeby wysłać do nas powiadomienie o zdobyciu bonusu więc trzeba cierpliwie poczekać 🙂
 29. Piotr pisze:
  Witam;
  Czy jest już ktoś kto otrzymał maila o zdobyciu bonusa?
 30. ZRYTY pisze:
  Ja, moja żona i kumpel z za płota,
  Nadal czekamy, aż przyjdzie ta kwota.
  Maila sprawdzamy, wypatrujemy,
  Też potwierdzenie przeczytać chcemy.
  Podobnie jak Bartek, Piotr i Monika,
  Chcemy doczekać się bonusika.
  Piszą MONIAKI jeszcze cierpliwości,
  I wszyscy będziecie pełni radości.
  Włosów nie wyrywać i czekać cierpliwie,
  Będziemy świętować później przy PIWIE 🙂
 31. Marcin pisze:
  No – dzisiaj 29 stycznia już prawie 14 godzina a maila nadal nie ma, chyba nie będą rozsyłali jednego weekendu do pewnie dużego grona odbiorców, bo im systemu padną…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mam nadzieję, że system ich nie zawiedzie – ja też czekam na maila. 😉
 32. Bo pisze:
  Mail przyszedł- uzupełniam dane, sprawdzam- jest ok.
  Wysyłam i …..nie chce się wysłać.
  Na czerwono komunikat :Brak wymaganego ciągu cyfr 12345678 w numerze konta.

  O co chodzi ?

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hej! Może robisz spacje w numerze konta a system ma blokadę aby ich nie przyjmować? I pamiętaj że musi to być numer tego konta w BZ WBK a nie dowolnego.

   Jak to nie pomoże to już nie wiem 🙂 napisz wtedy o pomoc przez formularz reklamacji na stronie promocyjnej.

 33. Bo pisze:
  …nie robię spacji i numer ten sam. Wszystko zgodnie z opisem w mailu. Nie wiem o co chodzi. Będę pytać bank. Pzdr
 34. Bartek pisze:
  Witajcie,

  Wczoraj mialem ten sam problem – dzisiaj przeszlo bez problemu na 2 kontach 🙂
  Teraz pozostaje czekać tylko na przelew

 35. Marcin pisze:
  A ja wszystkie warunki spełniłem a maila nadal nie dostałem ;/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Marcinie, jeżeli jesteś przekonany o spełnieniu wszystkich warunków promocji, proszę abyś napisał w tej sprawie reklamację do Organizatora i przesłał ją na ten adres mailowy: [email protected]
 36. Piotr pisze:
  Witajcie,
  Ja również mam taki problem. Reklamacje napisane, odpowiedz i prośba o udokumentowanie założenia konta itd. wysłane z mojej strony i na tym się kontakt z działem reklamacji zakończył. Ponowienie prośby o wyjaśnienia nic nie dały. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi z drugiej strony. Czy macie jakiś inny kontakt np. telefoniczny?
 37. rymi pisze:
  Dostał ktoś już tą stówkę? Bo niby “29 Lutego – Najpóźniej do tego dnia (prawdopodobnie dużo wcześniej) otrzymasz przelew 100 zł na swoje konto BZ WBK”, ale z dużą prawdopodobnością śmiem twierdzić, że nic się takiego nie stało. No chyba, że tylko ja się nie załapałem ;-D
 38. Aneta pisze:
  Dziś mamy 29.02 a przelewu brak – warunki spełnione, przebieg zgodnie z kalendarium, ale 100zł nadal nie ma… Wyprzedzając nieco 🙂 gdzie trzeba złożyć reklamację w tej sprawie? Bank twierdzi, że u organizatora.
 39. rymi pisze:
  Przelewy robione są partiami – u mnie pojawiła się stówka przed godz 14 🙂 Zamykamy jutro konto, bo przez te zgody marketingowe wydzwaniają na potęgę, a bez samych zgód marketingowych karta stanie się płatna 7zł na miesiąc.
 40. Adam pisze:
  e-mail o zakwalifikowaniu sie do nagrody przyszedł, wypełnione wszystko jak należy, i przelewu nie ma do dziś, złożona reklamcja zobaczymy co z tego bedzie ….:(

Napisz komentarz