PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Zostań klientem BGŻ BNP Paribas i zgarnij nawet 320 zł premii!

Już jest aktywna promocja, w której za założenie i korzystanie z darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas można zdobyć aż do 320 zł. Nagrodę dostajemy za… normalne, aktywne korzystanie z konta! Co więcej, łącząc dwie aktualne promocje banku, można zdobyć aż 720 zł. Szczegóły znajdziesz w poniższym artykule.

Promocja jest limitowana i obejmuje tylko 1 500 rejestracji – warto więc jak najszybciej przejść na stronę promocji i zarejestrować w niej swój udział. W przypadku wcześniejszego osiągnięcia limitu, strona promocyjna zostanie wyłączona.

Możesz skorzystać z promocji, jeśli:

 • nie byłeś i nie jesteś posiadaczem ani współposiadaczem konta w BGŻ BNP Paribas, ani w Raiffeisen Bank Polska przez ostatnie 2 lata (posiadanie innych produktów w BGŻ Optima nie wyklucza z udziału w promocji);
 • dokonasz poprawnego zgłoszenia na stronie promocji przed wyczerpaniem limitu 1500 rejestracji lub przed 28 lutego, a także spełnisz warunki promocji według instrukcji poniżej.

Promocja ma za zadanie zachęcić nowych klientów do zakładania Konta Optymalnego w banku BGŻ BNP Paribas i aktywnego korzystania z jego możliwości. Samo konto jest darmowe i zgodne z nowoczesnymi standardami.

Możesz korzystać z intuicyjnej bankowości on-line i dedykowanej aplikacji (dostępnej na Android i iOS). Przed zdecydowaniem się na założenie konta możesz zapoznać się z czytelną tabelą opłat i prowizji (link do niej znajdziesz pod artykułem), z której kilka najważniejszych pozycji prezentujemy poniżej:

 • 0 zł za prowadzenie konta;
 • 0 zł za obsługę karty debetowej;
 • 1 zł za obsługę nośnika zbliżeniowego (naklejka) – opcja dodatkowa;
 • 0 zł za korzystanie z bankomatów Banku BGŻ BNP Paribas i sieci Planet Cash w Polsce (5 zł za korzystanie z pozostałych bankomatów);
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Grupy BNP oraz w ramach Global Alliance za granicą (10 zł w pozostałych bankomatach za granicą);
 • 0 zł za przelewy z PLN za pomocą Bankowości Internetowej i Bankofonu;
 • 5 zł za przelew natychmiastowy;

Skorzystaj z promocji i odbierz 320 zł premii! Jak to zrobić?

W promocji możesz otrzymać aż 10 nagród, na łączną sumę do 320 zł. Pierwsza nagroda wysokości 50 zł, przyznawana jest za poprawne przystąpienie do promocji i aktywowanie aplikacji GOmobile. Nagrody od drugiej do dziesiątej o łącznej wartości 270 zł są przyznawane za aktywne płacenie kartą oraz wykonywanie przelewów. 

#1 KROK – do 28 lutego 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej limit – 1 500 rejestracji) – wypełnij formularz rejestracyjny na tej specjalnej stronie promocji.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz potwierdzenie na e-mail (jeżeli nie widzisz potwierdzenia, koniecznie sprawdź folder SPAM), w którym będzie link promocyjny. Kliknij w niego i złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

#2 KROK – do 21 marca 2019 roku zawrzyj umowę z bankiem za pośrednictwem kuriera.

#3 KROK – do 31 marca 2019 roku pobierz i aktywuj aplikację mobilną GOmobile.

#4 KROK – w każdym miesiącu od kwietnia do grudnia, spełniaj powtarzalnie dwa zadania:

 • wykonuj przynajmniej 3 przelewy miesięcznie aplikacją mobilną GOmobile – możesz wykonać np. przelew na swoje konto w innym banku. Do promocji nie zaliczają się: przelewy natychmiastowe, płatności przez systemy internetowe: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media oraz płatności BLIK;
 • aktywnie płać kartą – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w internecie. Za wykonane płatności będziesz otrzymywać zwrot w wysokości 3% ich wartości, maksymalnie w każdym miesiącu możesz odebrać 30 zł. 

Nie trudno się domyśleć, że maksymalny zwrot otrzymamy wykonując płatności na 1 000 zł miesięcznie. Czyli tak naprawdę wykonując standardowe, codzienne płatność część wydanej kwoty zwróci się w postaci moneybacku. Ale żeby nie było tak prosto, z promocji wyłączone są: transakcje BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995 – kasyna, zakłady bukmacherskie itp.,
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna,
 • 6012 – instytucje finansowe,
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi,
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.

>>Załóż konto i odbierz 320 zł premii<<

To wszystko!

Jeżeli nadal jesteś posiadaczem konta i karty założonych w promocji to Bank przyzna Ci nagrody. Ich wydanie będzie wyglądało w następujący sposób:

 • I NAGRODA 50 zł – o jej przyznaniu będziesz poinformowany mailowo do 17 kwietnia 2019 roku, następnie będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i do 25 kwietnia uzupełnić dane do wypłaty premii. 50 zł trafi do Ciebie do 30 kwietnia 2019 roku;
 • II – X NAGRODY MONEYBACK- będą przyznawane w 3 transzach, a informację o ich przyznaniu otrzymasz w następującym czasie:
 1. do 16 lipca 2019 roku za nagrody od 2 do 4 (łącznie max. 90 zł);
 2. do 16 października 2019 roku za nagrody od 5 do 7 (łącznie max. 90 zł);
 3. do 15 stycznia 2020 roku za nagrody od 8 do 10 (łącznie max. 90 zł)

Przyznane nagrody będą wypłacane do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymałeś informację o przyznaniu nagrody.

Przykład:

Ania spełniła warunki otrzymania pierwszej nagrody. Następnie wykonywała w każdym z miesięcy od kwietnia do grudnia min. 3 przelewy przez aplikację GOmobile. W kwietniu dokonała kwalifikujących się do promocji, płatności kartą na sumę łącznie 1000 zł, w maju nie dokonała takich płatności, a w czerwcu dokonała płatności na sumę łącznie 700 zł.

Ania dostanie łącznie 101 zł:

 • 50 zł pierwszej nagrody za poprawne przystąpienie do promocji i aktywowanie aplikacji GOmobile,
 • 30 zł za aktywność kwietniową,
 • 0 zł za aktywność majową,
 • 21 zł za aktywność czerwcową.

Łącz promocje i zyskuj więcej!

Przystąp dodatkowo do promocji, w której testując kartę debetową BGŻ BNP Paribas, możesz odebrać aż 400 zł na zakupy w Allegro! Więcej o tej promocji przeczytasz tutaj. Łącząc obie promocje, możesz otrzymać łącznie niemałą kwotę 720 zł!

Podsumowanie

Promocja jest korzystna ze względu na dwie cechy – zakładane w jej ramach konto przy odpowiednim korzystaniu może być bezpłatne, a łączna suma nagród to aż 320 zł. Dodatkowym atutem jest możliwość połączenia promocji z drugą, które dają łącznie możliwość zgarnięcia sumy aż 720 zł! Takie okazje nieczęsto się zdarzają.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Anna pisze:
  Aktualna promocja?

Napisz komentarz