Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij proste 220 zł z kontem 360 od Millennium + 60 zł za konto dla dziecka

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł przelewem na konto + 20 zł do wykorzystania w aplikacji Goodie

Za co?

-za otwarcie konta i karty z dedykowanego linku

-za zapewnienie w lipcu, sieprniu i wrześniu (w każdym z tych miesięcy):

wpływów na łączną kwotę min. 1 000 PLN oraz;

jednej płatności kartą lub BLIKiem

-za aktywację aplikacji mobilnej

Ile to kosztuje?

0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);

0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);

0 zł – za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

200 zł: przelewem do 30 października

20 zł do Goodie – sms-em do 22 lipca

Dla kogo?

Dla osób, które obecnie nie mają żadnego produktu w Banku Millennium ani aktywnego wniosku ani nie brały udziału w poprzednich edycjach promocji konta 360.

Do kiedy promocja?

Do 22 czerwca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeżeli szukasz dobrego konta w znanym i pewnym banku to śmiało mogę zaproponować Ci konto 360 w Banku Millennium. A jeżeli dodatkowo szukasz fajnej, łatwej promocji z atrakcyjną nagrodą – tym lepiej. Możesz połączyć dwa w jedno i za jednym zamachem zyskać dobre konto i 220 zł nagrody, które zostanie na nie przelane po spełnieniu warunków.

A co najważniejsze, wszystko zrobisz zdalnie, bez wychodzenia z domu!

Do promocji możesz przystąpić 🗓 do 22 czerwca 2020 roku. Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę. Im później, tym cieplej i wtedy wiadomo, każdy będzie chciał skorzystać z pięknej pogody, a nie zajmować się kontem bankowym 🙂

Czy łapię się do promocji?

Promocja przygotowana jest dla nowych klientów banku. Co to oznacza? Aby wziąć w niej udział musisz spełnić dwa warunki:

 • 🗓 na dzień 30 kwietnia 2020 roku nie byłeś klientem banku. Oznacza to, że nie mogłeś mieć w banku Millennium żadnego produktu, nie mogłeś również być pełnomocnikiem dla innej osoby lub przedstawicielem ustawowym;
 • nigdy nie brałeś udziału w żadnej z poprzednich edycji promocji konta 360 lub 360 Student. Czyli bank nadal nie zmienił zasad i osoby, które zakładały konto w poprzednich edycjach promocji nadal są niestety wykluczone.

Jeśli spełniasz te dwa wymagania oznacza to, że ta promocja jest dla Ciebie i śmiało możesz z niej skorzystać.

Osoby, które mają niepełnoletnie dzieci mogą wziąć udział w jeszcze jednej promocji. Za założenie konta 360 Junior i zapewnienie wpływów przez 3 miesiące po 100 zł (+ew. 1 płatności kartą miesięcznie w przypadku młodzieży od 13 do 18 roku życia) zyskacie 60 zł w formie e-karty podarunkowej Goodie.

Nie chcę płacić za konto

I my również. Na szczęście w banku Millennium nie będzie to trudne. Szczególnie, jeśli nie masz jeszcze ukończonych 26 lat. Sprawdźmy szczegóły obu kont.

Miła niespodzianka dla nowych klientów: w miesiącu otwarcia konta oraz w kolejnym, nawet jeśli nie spełnisz warunków do bezpłatnego konta, opłata i tak nie zostanie pobrana.

Konto 360 Student

Zacznijmy od konta dedykowanego dla osób do 26 roku życia. Jeśli masz od 18 do 26 lat to będzie dla Ciebie najlepszy wybór. Dlaczego? Ponieważ wystarczy tylko raz w miesiącu zapłacić kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę, by mieć wszystko za darmo. Brzmi całkiem spoko? Sprawdźmy szczegóły:

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360

Dla osób starszych, które już ukończyły 26 lat bank przygotował konto 360. W prosty sposób będziesz miał je również całkowicie za darmo. Wystarczy, że w miesiącu przelejesz na nie lub wpłacisz 1000 zł (nie musi to być jeden wpływ, liczy się suma) oraz raz zapłacisz kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę).

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Jeśli nie spełnisz ŁĄCZNIE dwóch warunków, czyli:

 • nie zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł łącznych wpływów na konto (brane są pod uwagę również przelewy ze swojego konta w innym banku)

ORAZ

 • nie dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

to naliczona zostanie opłata za konto oraz kartę (zostanie pobrana na koniec miesiąca), a w kolejnym miesiącu wypłata z bankomatów będzie dodatkowo płatna. Warto zatem przypilnować tych warunków, zwłaszcza, że nie są zbyt wygórowane.

Odbieram 200 zł – instrukcja w 2 prostych krokach

#Krok 1 – złóż wniosek i podpisz umowę

Pierwszym krokiem do nagrody będzie 🔎 złożenie wniosku o konto i kartę z dedykowanego linku. Masz na to czas 🗓 do 22 czerwca 2020 roku.

UWAGA!

Ta promocja nie łączy się z programem poleceń!

Jak możesz złożyć wniosek? Masz do wyboru dwie metody:

 • na telefonie w opcji Online: wypełnij wniosek w przeglądarce na swoim telefonie i potwierdź tożsamość zdjęciami dowodu i twarzy
 • na komputerze lub urządzeniu mobilnym w opcji Kurier: wypełnij wniosek przez internet, a umowę podpisz podczas wizyty kuriera

Jeżeli nie lubisz czekać i chcesz mieć konto jak najszybciej aktywne, lub po prostu nie chcesz podpisywać umowy z kurierem wybierz opcję złożenia wniosku na telefonie.

Jak złożyć wniosek na telefonie:

 • przygotuj dowód osobisty;
 • kliknij w dedykowany link na telefonie;
 • wypełnij wniosek, zrób zdjęcie dowodu i twarzy – zgodnie z instrukcjami, jakie będą Ci się wyświetlać podczas wypełniania wniosku;
 • wyślij wniosek – bank go zweryfikuje (nawet w ciągu 15 minut);
 • jeśli weryfikacja przebiegnie prawidłowo Twoje konto będzie aktywne – dokumentację otrzymasz na maila.

Jeśli zdecydowałeś się na złożenie wniosku w tradycyjny sposób to umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera. Po złożeniu wniosku zadzwoni do ciebie konsultant z banku, potwierdzi dane z wniosku i zamówi kuriera. Pamiętaj, w obu przypadkach 🔎 podpisz umowę o konto i kartę 🗓 do 22 czerwca 2020 roku.

Wypełniając wniosek pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu i wyrażeniu zgód marketingowych – są niezbędne do promocji. Zgody, jakie musisz wyrazić to zgoda na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

🗓 Od 15 czerwca masz okazję załapać się na dodatkową nagrodę – 20 zł na Goodie. Co najlepsze, nic więcej nie musisz robić – wystarczy że założysz konto i wyrazisz wymagane zgody marketingowe (wg instrukcji opisanej powyżej) i 🗓 do 22 lipca🗓 otrzymasz sms-em kod do odbioru w aplikacji Goodie o wartości 20 zł wraz informacją jak z niego skorzystać.

Po użyciu kodu, Twoje konto cashback w goodie powiększy się o 20 zł. Zgromadzone środki możesz przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu, po uzbieraniu w koncie cashback przynajmniej 21 zł ze zwrotu za zakupy.

Uwaga

Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku na ostatnią chwilę – jeśli wybierzesz opcję podpisania umowy za pośrednictwem kuriera, może on nie zdążyć dotrzeć do Ciebie z umową.

#Krok 2- korzystaj aktywnie z konta

Pierwszy krok za Tobą, konto aktywne, karta dotarła. Co teraz? Wystarczy, ze będziesz aktywnie korzystał z konta.

W każdym z kolejnych miesięcy, to znaczy 🗓 w lipcu, sierpniu i wrześniu:

 • 🔎 zasil konto na kwotę min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy

ORAZ

 • 🔎 dokonaj min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy

ORAZ

 • 🗓 do 30 września 🔎 aktywuj aplikację mobilną banku (później nie musisz się na nią logować, wystarczy że ją ściągniesz i aktywujesz).

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Co miesiąc musisz zasilić swoje konto na kwotę min. 1000 zł. Mogą być to przelewy z Twojego konta w innym banku. Nie musi to być jeden jednorazowy przelew – możesz na przykład przelać 5×200 zł i to również zostanie uznane.

Nie będą liczyć się jedynie przelewy z Twojego innego konta w banku Millennium.

📄 Płatności kartą lub BLIKiem – sprawdzamy definicję

Raz w miesiącu zapłać kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę – nawet 1 zł. Możesz zapłacić w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Nie wliczą się do promocji:

 • wypłaty gotówki,
 • transakcje niebędące zapłatą za towary czy usługi (czyli na przykład doładowania Revoluta),
 • transakcje związanych z uczestnictwem w grach hazardowych,
 • transakcje zwrócone (kupiłeś coś, dokonałeś zwrotu i środki wróciły na konto).

Prawda, że proste? A czy zauważyłeś, że warunki promocji pokrywają się z warunkami do darmowego konta? Jeśli masz więcej niż 26 lat to za jednym zamachem spełniasz oba: wystarczy wpływ 1000 zł i jedna płatność co miesiąc, a dzięki temu i nie płacisz za konto, i zyskasz 200 zł nagrody.

No właśnie, a co z nagrodą? Kiedy ją otrzymasz? Już śpieszę z odpowiedzią. 🗓 Do 30 października 200 zł trafi na Twoje konto, i możesz wydać je, na co tylko zechcesz.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty oraz nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania nagrody!

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Podsumowanie

Promocje Millennium cieszą się wielką popularnością od lat. Nic dziwnego, Millennium przoduje w rankingach banków, warunki konta są dobre, a warunki do uzyskania nagrody niezmiennie łatwe do spełnienia. A więc, jeśli możesz – korzystaj! My korzystaliśmy i nie zawiedliśmy się. Teraz pora na Ciebie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. Moniaki.pl - Magda pisze:
  UWAGA! Ta promocja nie łączy się z programem poleceń „Lubię to, polecam”. Aby nie wprowadzać innych czytelników w błąd, komentarze pod tym artykułem z kodami polecającymi będą usuwane.
 2. Klaudia pisze:
  nie działa link z PDF z warunkami do spełnienia :c
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Klaudia, faktycznie coś się zepsuło ale już naprawiliśmy 🙂 Można pobierać

Napisz komentarz