Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

#zostajewdomu – chwyć łatwe i szybkie 100 zł od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł przelewem na konto

Za co?

– za założenie konta z dedykowanego linku oraz;

– w maju wykonanie min. 4 płatności BLIK oraz zasilenie konta na min. 500 zł

– uzupełnienie do 25 czerwca 2020 r numeru konta do wypłaty nagrody (z linku z maila, którego otrzymasz do 19 czerwca)

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania 1 płatności w miesiącu

Kiedy bonus?

Do końca czerwca

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 10 maja lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków

Skorzystaj z tej promocji »

Być może jesteś na tej stronie po raz pierwszy w życiu. Być może jesteś naszym stałym czytelnikiem. Kimkolwiek jesteś – jeżeli masz ochotę na szybkie i łatwe 100 zł to dzisiaj masz ku temu znakomitą okazję.

Otwierając konto wraz z kartą w BNP Paribas i wykonując w maju kilka aktywności na koncie, w czerwcu stówka trafi przelewem na Twoje konto. Szybko, łatwo i przyjemne – lubimy takie promocje 🙂

Promocja trwa 🗓 do 10 maja lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków. Najlepsze w tej promocji jest to, że wszystko zrobisz w pełni zdalnie, nie wychodząc z domu – zaczynając od otwarcia konta, poprzez podpisanie umowy aż na spełnieniu warunków kończąc.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Wystarczy że w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem konta osobistego w BNP Paribas i śmiało możesz brać udział w obecnej promocji.

Jeśli masz inne produkty w tym banku, ale nie konto osobiste, to nadal łapiesz się do promocji.

Chcesz mieć bezpłatne konto? Tutaj jest to możliwe!

Bardzo lubię promocje BNP Paribas nie tylko z powodu nagród. Ważną rolę odgrywają tutaj koszty prowadzenia konta i karty. Koszty – a raczej ich brak. W łatwy sposób możesz mieć wszystko za darmo.

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe.

Konto Otwarte na Ciebie:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

Co natomiast z kartą do konta?

Kart do konta w promocji masz do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Możesz wybrać którą chcesz podczas zakładania konta.

Najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. Dlaczego? Ponieważ wystarczy zapłacić nią tylko raz w miesiącu i ona również nie będzie Ciebie nic kosztować (a jeżeli masz mniej niż 26 lat to nie musisz nią płacić nawet ten jeden raz – karta będzie bezwarunkowo darmowa). Przekonaj się sam:

Karta Otwarta na Dzisiaj

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.;
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści one oferują sprawdzisz to TUTAJ.

Zgarniam 100 zł w 3 prostych krokach

Wiesz już, co zrobić, by nie płacić nic za konto i kartę. Teraz czas na spełnienie warunków promocji. Będzie łatwo i bez ruszania się z domu – obiecuję.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą – bez wychodzenia z domu

Maksymalnie 🗓 do 10 maja 2020 roku zarejestruj się na stronie promocji i 🔎 złóż wniosek o konto wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej (pamiętaj, najtańsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj). Obowiązuje limit 3000 wniosków. Gdyby się skończył, na stronie promocji będzie informacja o zakończeniu.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez Ciebie kartą. Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się” na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a – bez wychodzenia z domu

Po złożeniu wniosku masz czas 🗓 do 29 maja 2020 roku na 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową. Na szczęście nie musisz się fatygować do oddziału banku – zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Kurier dostarczy Ci kartę. Pamiętaj, ją również musisz aktywować do 29 maja.

Jak w praktyce wygląda zakładanie konta?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności – bez wychodzenia z domu

I teraz czas na najważniejsze, czyli spełnienie warunków aktywności. Obiecałam, że będzie łatwo i za moment sam się przekonasz o tym, że nie kłamałam.

Jedyne, co musisz zrobić to 🗓 w maju:

 • 🔎 zrobić min. 4 transakcje BLIK

ORAZ

 • 🔎 zapewnić wpływ/wpływy na łączną kwotę min. 500 zł

📄 Transakcje BLIK – sprawdzamy definicję

Wystarczy że w maju minimum cztery razy zapłacisz za pomocą BLIKa. Nieważne, czy płatności dokonasz w sklepie stacjonarnym czy internetowym. Pamiętaj, że musi to być transakcja płatnicza, czyli przelew BLIK nie wlicza się do promocji. Płatności możesz dokonać na dowolne kwoty, nawet po 1 zł.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ 500 zł NIE MUSI być wpływem jednorazowym. Masz tu pełną dowolność – dysponując kwotą, na przykład 100 zł miesięcznie, możesz zrobić przelew 5 razy po 100 zł na konto w BNP i z powrotem na Twoje konto w innym banku. Środki te NIE MUSZĄ leżeć na koncie przez cały miesiąc – zostaną zaksięgowane i możesz ich dalej używać (płacić kartą, wypłacić czy przelać). Jedynymi ograniczeniami są te przedstawione poniżej. Nie musi to być również wpływ wynagrodzenia od pracodawcy. Przelew z Twojego rachunku jak najbardziej wystarczy.

Do promocji nie wliczają się następujące wpływy:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

Widzisz sam, że wystarczą 4 płatności BLIKiem i jeden przelew, a 100 zł już za chwilę będzie Twoje. Jedyne, co pozostało Ci już tylko zrobić to uzupełnić nr konta do wypłaty premii i cieszyć się nagrodą, która trafi na Twoje konto🗓 do 30 czerwca. Pamiętaj tylko, by nie zamykać konta ani karty przynajmniej do momentu wypłaty nagrody.

UWAGAUZUPEŁNIJ NUMER KONTA DO WYPŁATY PREMII!

🗓 Do 19 czerwca 2020 r otrzymasz e-maila z wiadomością o przyznaniu nagrody. W tym mailu będzie również podany link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora.🗓  Do 25 czerwca musisz zalogować się za pomocą podanego linku i 🔎 uzupełnić numer swojego konta w BNP  do wypłaty nagrody.Pamiętaj, aby w okolicach 22 czerwca sprawdzać dokładnie email – wiadomości lubią wpadać w SPAM lub do innych folderów.

Adres z którego przyjdzie e-mail to: [email protected] Gdybyś nie uzupełnił numeru konta w wymaganym terminie nagroda nie zostanie wypłacona.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że pomimo spełnienia warunków promocji nie otrzymałeś maila z danymi do uzupełnienia nr konta, napisz na podany wyżej adres mailowy.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Podsumowanie

Bardzo lekka i sympatyczna promocja, w której najlepsze jest to, że nie musisz czekać na nagrodę długimi miesiącami. Raz, dwa, trzy, zakładasz konto, spełniasz łatwe warunki bez wychodzenia z domu i stówka jest na Twoim koncie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz