Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 400 zł do wydania w Biedronce w łatwej promocji od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKarta kredytowa
Kasia Giedyk

BNP Paribas uruchamia ostatnio co i rusz nowe promocje. W obecnej, dotyczącej karty kredytowej, w bardzo łatwy sposób możesz zgarnąć bon na 400 zł to wydania w Biedronce i najważniejsze, że jest to nagroda gwarantowana. Promocja jest ważna do 30.11.2019.

Jakiś czas temu były spore problemy z realizacją bonów w tej sieci. Jeśli się tego obawiasz, to mogę Cię uspokoić – korzystałam z e-bonów w kilku placówkach i nikt nie odmówił mi ich realizacji. Zatem, zapraszam po szczegóły.

Dla kogo jest nowa promocja?

Promocja jest skierowana do nowych jak i obecnych klientów. Jedynym warunkiem jest to, byś od 01.01.2018 nie miał w Banku umowy o kartę kredytową. Śmiało możesz składać wniosek, nawet jeśli posiadasz konto bankowe albo inny produkt banku.

Ile kosztuje karta kredytowa Banku BNP Paribas?

Podejrzewam, że obecnie pojawia się w Twojej głowie obawa, że korzystanie z karty kredytowej jest drogie. Często znajomi straszą ogromnymi odsetkami albo opłatami. Jeśli mądrze zarządzasz kartą i spłacasz saldo w terminie, nie musisz się obawiać żadnych dodatkowych opłat. Unikaj również wypłat gotówki z bankomatu – karta kredytowa służy do płacenia w sklepach lub internecie, a nie wypłacania gotówki. Sama mam dwie karty kredytowe od ok. 3 lat (obie otwarte w promocjach) i jeszcze ani razu nie zapłaciłam bankom odsetek.

Bank zastrzega, że w ramach promocji możesz wybrać kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Jednak my polecamy kartę MasterCard Standard, dla której łatwiej spełnić warunki o bezpłatności.

Samo wydanie karty jest bezpłatne. Jej obsługa również, pod warunkiem, że dokonasz płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł, natomiast w innym przypadku opłata wynosi 9 zł miesięcznie.

A jak wyglądają pozostałe opłaty?

 • 0 zł – wysyłka karty pocztą (możesz poprosić o wysyłkę kurierem, wtedy opłata wyniesie 35 zł);
 • 0 zł – nadanie numeru PIN (możesz poprosić o wysyłkę kurierem, wtedy opłata wyniesie 35 zł albo pocztą wtedy 10 zł);
 • 4,9% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł – wypłata z bankomatów w kraju i za granicą;
 • 0 zł – zmiana dnia rozliczenia;
 • 5 zł – sporządzenie zestawienia transakcji papierowo i wysłanie go listownie;
 • 25 zł – opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia podpisania umowy;

Instrukcja w kilku prostych krokach

Krok 1. Złóż wniosek o kartę kredytową

Do 30.11.2019 złóż wniosek o kartę kredytową BNP. W formularzu zaznacz zgody, by konsultant z banku mógł do Ciebie oddzwonić.

Do wyboru mamy dwie karty kredytowe – Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Jednak my polecamy kartę MasterCard Standard, dla której łatwiej spełnić warunki o bezpłatności.

Pamiętaj, że bank przydzieli kartę dopiero po pozytywnej analizie Twojej zdolności kredytowej.

Krok 2. Zawrzyj umowę o kartę kredytową z Bankiem do 30.11.2019

W BNP Paribas umowy są podpisywane w oddziale, zatem musimy się udać do jednej z placówek, by zawrzeć umowę. Pamiętaj, że należy to zrobić do 30.11.2019, ale lepiej nie zwlekać. Po co się denerwować, czy na pewno zdążymy? Dodatkowo, by uniknąć opłat, poproś o wysłanie karty pocztą polską (wysyłka kurierem jest płatna dodatkowo 35 zł).

Kartę można aktywować dzwoniąc na infolinię, poprzez bankowość internetową (ale musisz o to zawnioskować) lub dokonując pierwszej płatności i potwierdzić ją numerem PIN. Ale skąd będziesz znać nr PIN? Najprościej, po otrzymaniu karty wysłać wiadomość SMS na numer 4884. Powinna ona zawierać słowo PIN oraz 6 ostatnich cyfr numeru karty. W informacji zwrotnej otrzymasz nr PIN.

Krok 3. Dokonaj płatności kartą

Do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje na łączną kwotę co najmniej 1 500 zł. Płacić możesz przez Internet lub w sklepie za zakupy lub za bilety do kina. Ważne, by płatności zostały zaksięgowane na wyciągu w terminie oraz nie zostały anulowane, czy zwrócone.

Za transakcje kartą nie zostaną uznane:

1. Przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku

2. wszelkiego rodzaju wirtualne portfele (zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług).

Przykładowo:

Ania zawarła umowę w dniu 10 października. Do końca stycznia 2020 ma czas na zrealizowanie płatności na łączną kwotę 1 500 PLN.

Krok 4. Nie wypowiadaj umowy o kartę

W regulaminie bank zastrzega, by nie wypowiadać umowy o kartę do dnia 30.04.2020. Nie wypowiadaj również umowy o kartę w ciągu 6 miesięcy od jej zawarcia (czyli jeśli zawrzesz ją 30.11, termin na wypowiedzenie bez opłat minie 31.05.2020), inaczej zapłacisz 25 zł.

Kiedy otrzymam mój bonus?

Bank zobowiązuje się przyznać nagrodę (czyli e-bon) w ciągu 60 dni od spełnienia warunków, czyli do 30.06.2020. Nagrodę można odebrać po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia.

E-bon do Biedronki można zrealizować w każdym sklepie, wystarczy podać go kasjerowi. Będzie on ważny do 30.11.2020 i można z niego korzystać wielokrotnie (tzn. nie musisz robić jednych zakupów na 400 zł).

Aby zarejestrować się na stronie, należy podać identyfikator klienta nadany przez bank oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zaakceptowanie regulaminu Programu Lojalnościowego.

Podsumowanie

400 zł to bardzo fajny bonus, który może zasilić Twój wakacyjny budżet. A żeby go otrzyma,  zamiast dotychczasową kartą płać za zakupy kartą wydaną do konta z BNP Paribas i przypilnujesz łącznej kwoty transakcji. Pamiętaj również, by nie wypowiadać umowy o kartę do 30.04.2020.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 40

 1. Piotr pisze:
  1. Czy trzeba rozliczać się z przyznanych nagród w tego typu promocjach?
  2. Czy trzeba zaznaczyć wszystkie zgody w formularzu?
  3. Umowy podpisywane są w oddziale a czy wypowiedzenie umowy również musi odbyć się w oddziale?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie trzeba się rozliczać. Nagrody są zwolnione z podatku. Jeśli chodzi o formularz to wystarczy zaznaczyć te niezbędne zgody. I jeśli chcesz zrezygnować z karty, może to zrobić w oddziale, przez infolinię lub listownie.
 2. Kamil pisze:
  Pamiętajcie takie umowy mają wiele haczyków. Chyba nie wierzycie, że banki rozdają pieniądze „za darmo”… Patrzcie na cennik wszystkich opłat związanych z używaniem karty. Znam sporo osób, które korzystały z tego typu promocji i zawsze kosztowało ich to więcej niż zyski.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To zależy jak kto używa karty. Jeśli spłacasz ją w terminie to nie musisz się obawiać żadnych dodatkowych opłat.
  • Dominik pisze:
   Polecam! Skorzystałem z poprzedniej promocji BNP i przez ok. pół roku zarobiłem 600,- w bonach, które już wydałem w Morele.net.
   Tak, jak mówi autorka – mądrze zarządzana karta nic nie kosztuje, a można jeszcze na niej zarobić.
 3. Kris pisze:
  Umowę można podpisać przez kuriera?
 4. Maraian Z pisze:
  Czy uznawane są przez bank transakcje internetowe dokonane za pośrednictwem aplikacji mobilnej „sprytny bil?”
  • Dominik pisze:
   Nie wiem, ale uznawało mi transakcje przekierowane przez Curve oraz Revoluta – włącznie z wypłatami w bankomatach.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   I nie naliczyli Ci prowizji za nie? Szczęściarz 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Zasadniczo nie są wykluczone przez regulamin. Jednak pytanie czy bank nie potraktuje ich jako transakcji specjalnych? Do tej pory nie było z tym problemów.
 5. Przemysław pisze:
  Ważny Warunek. ”.Jedynym warunkiem jest to, byś od 01.01.2018 nie miał w Banku umowy o kartę kredytową.”
  Tylko w pariba czy też innych Bankach?
 6. Przemysław pisze:
  Czy kupujac przez internet evoucher z firmy CASHBACKWORLD.COM np. do zalando, czy empik. To będzie zaliczone?
 7. Piotr pisze:
  znajdzie się może jakaś lista placówek ;)? I czy muszą to być tylko i wyłącznie placówki banku BNP?
 8. Daniel pisze:
  Czy do wymaganego obrotu kartą liczą się zakupy przez PayU na Allegro?
  • Moniaki.pl pisze:
   Daniel, z tego co nam wiadomo, to tak, takie transakcje się liczą w tej promocji. 🙂 Oczywiście z wpisaniem numeru karty, daty ważności i kodu cvv (inaczej będzie to przelew z karty, za który jest słona prowizja).
 9. Mateusz pisze:
  Czyli aby karta była w pełni darmowa, należy przez 6 miesięcy dokonywać płatności na 1000zł w każdym miesiącu tj. listopad, grudzien, styczen…. w każdym z tych miesięcy wydać należy 1000zł, tak ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Mateusz, tak, dokładnie.
  • Mat pisze:
   Więc ekonomiczniej wychodzi zrezygnować wcześniej z tej karty i zapłacić karę 25zł niż co miesiąc płacić 9zł za niespełnienie warunku 1000 zł wydanych
 10. Magdalena pisze:
  Ta promocja jest już nieaktywna? Klikając odnośnik do strony nie pojawia się już możliwość wyboru karty kredytowej w BGŻ.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Magdalena, BNP ma w długi weekend prace systemowe, stąd problem. Spróbuj jutro, ta promocja obowiązuje do końca miesiąca i nie ma limitu wniosków.
 11. Grzesiek pisze:
  Przeczytałem regulamin i nie ma tam nic, że jest obowiązek zwrotu nagrody po jej otrzymaniu jak od razu zrezygnuję się z karty.
  Moniaki.pl czy to się zgadza? Dajcie proszę znać
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Grzesiek, rzeczywiście w regulaminie nie ma takiego zapisu. Jeśli mogę coś zasugerować to wstrzymaj się kilka dni, wyślę zapytanie do banku odnośnie tego punktu i jak dostanę odpowiedź to dam Ci znać.
  • Grzesiek pisze:
   I co odpisali coś?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Grzesiek, niestety do tej pory nic – dostałam tylko maila jakiś czas temu że przekazują sprawę do odpowiedniego departamentu i od tej pory cisza. Na ponowne zapytanie do tej pory również nie odpisali, nadal czekam. Na infolinii konsultantka niezbyt wiedziała co odpowiedzieć.
 12. Paweł pisze:
  Czy kartę muszę aktywować jeszcze w listopadzie (jeszcze jej nie posiadam)? Czy mogę ją aktywować 1 grudnia (a więc w następnym miesiącu kalendarzowym niż podpisana umowa) i wtedy do końca lutego mam zrobić zakupy za 1500? Jak wygląda „kalendarz” tego co mam zrobić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Paweł, regulamin nic nie mówi o aktywacji karty. Wręcz nierozsądne byłoby jej aktywowanie w momencie, gdy jej nie posiadasz. Jeżeli umowę zawarłeś w listopadzie to transakcje musisz wykonać do końca lutego:
   „(…)i dokonania jednej lub więcej Transakcji Kartą o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1500 PLN, nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, licząc od dnia zawarcia Umowy o Kartę.” – 3 pełne miesiące po miesiącu, w którym zawarłeś umowę. Gdybyś umowę podpisał 1 listopada, to tak naprawdę miałbyś aż 4 miesiące 🙂
  • Agnieszka pisze:
   Niekoniecznie – mnie udzielono informacji, iż 1500 zł mam ” wydać ” w ciągu konkretnie 3 pełnych miesięcy 😉 „należy dokonać kartą jedną lub więcej transakcji o łącznej wartości co najmniej 1500 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Agnieszka, to chyba zależy kto jak rozumie regulamin – cytat w odpowiedzi do Pawła to właśnie wyciąg z regulaminu promocji. Ja interpretuję to tak, ze skoro -nie później niż do- to jest okres maksymalny do którego muszę zrobić transakcje. To nie jest równoznaczne ze stwierdzeniem -w ciągu-. Kto udzielił Ci takich informacji? Ja dla potwierdzenia wyślę jeszcze zapytanie do BNP, żeby było jasne na 100% 🙂
  • Agnieszka pisze:
   Najpierw pytałam w banku, potem napisałam maila , ale racja- po prostu w regulaminie można to bardziej korzystnie interpretować, na stronie promocji jest już ” dokonają tą kartą jednej lub więcej transakcji o łącznej wartości co najmniej 1500 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową ” . Mylnie nieco :/ szczególnie, że karty używam już prawie 3 tygodnie to zasada z regulaminu byłaby korzystniejsza.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Agnieszka, jutro mam nadzieję że mi odpiszą i sprawa się wyjaśni 🙂 Regulamin jest zawsze najbardziej wiążącym dokumentem w promocji, ale dobrze byłoby, gdyby jednak zapisy były jednoznaczne.
 13. Magdalena pisze:
  Hej, czy orientujecie się, jakie dokładnie opłaty mogą pojawić się za użycie ich karty kredytowej na Revolucie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Magdalena, z informacji które posiadam i które potwierdzałam na infolinii banku wynika, że nie ma prowizji za doładowanie Revoluta 🙂
 14. Magdalena pisze:
  Świetnie! Dziękuję za info.
 15. Przemysław pisze:
  Witam. Dostalem ten bon. I mam pytanie czy można jednak zrezygnować wczesniej (np. W marcu) z karty, bo ten temat się pojawił ale nic się nie wyjaśniło.
 16. Magdalena pisze:
  Bonus otrzymany! 🙂 dziękuję za klarowne opisanie promocji!

Napisz komentarz