Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 3 bilety do kina od Banku Millennium za konto dla dziecka

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klient obecny klientKonto osobiste
Kasia Giedyk

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

3 kody wymienialne na bilety do kina Helios ważne co najmniej 60 dni

Za co?

Założenie Konta 360 Junior, zasilenie tego konta kwotą 100 zł i zrealizowanie jednej transakcji kartą debetową

Ile to kosztuje?

Konto jest bezwarunkowo darmowe

Karta debetowa, przy 1 transakcji miesięcznie również jest darmowa

Kiedy bonus?

SMSa z kodami otrzymasz do 29 lutego 2020

Dla kogo?

Dla nowych i obecnych klientów, którzy są rodzicami

Do kiedy promocja?

Konto możesz założyć do 4 stycznia 2020

Skorzystaj z tej promocji »

To już jedna z ostatnich promocji ogłoszonych w 2019 roku! A warto się spieszyć, bo do zdobycia są 3 bilety do kina Helios na dowolny seans. Promocja jest krótka bo trwa do 4 stycznia 2020 i objęte jest nią tylko 5 000 pierwszych kont. Wystarczy spełnić proste warunki i 3 bilety do kina są Twoje. (Konto 360 Junior możesz założyć dla każdego ze swoich dzieci – wtedy za każde z kont dostaniesz po 3 bilety).

O wyczerpaniu limitu bank poinformuje na tej stronie.

Pierwsze konto, to pierwsza samodzielność, ale i możliwość nauczenia dziecka odpowiedzialności. Banki mają często oferty skierowane do niepełnoletnich klientów. Bank Millennium poszedł o krok dalej i za założenia konta dla swojego dziecka, dostaniesz 3 bilety do kina Helios.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest skierowana do nowych i obecnych klientów Banku Millennium, którzy są posiadaczami Konta 360 lub karty kredytowej. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie dzieci – ponieważ promocja polega na założeniu Konta 360 Junior dla swojego niepełnoletniego dziecka.

Bank zaznacza, że „należy posiadać zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE”. Jeśli otrzymujesz SMSem kody do autoryzacji przelewów – warunek masz na pewno spełniony.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millenium, możesz skorzystać z poniższej promocji i również zgarnąć nagrodę za konto :

UWAGA!

Sprawdź czy posiadasz wyrażone poniższe zgody (są one niezbędne do skorzystania z promocji):
– przetwarzanie przez Bank danych kontaktowych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne;
– otrzymywania informacji handlowych przez telefon.

Nie odwołuj zgód do końca trwania Promocji.

Opłaty za konto 360 Junior

Przyjrzyjmy się, jak wyglądają podstawowe opłaty za konto:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunkowo);
 • 0 zł za krajowe przelewy dokonywane przez Bankowość Elektroniczną;
 • 0 zł– opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku przez pierwsze dwa miesiące (a w kolejnych miesiącach, pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą miesięcznie (kartę można wyrobić wyłącznie w przypadku 13-latków lub starszych posiadaczy Konta 360° Junior)), w innym przypadku opłata wynosi 4 zł;
 • 0 zł – za wypłaty w bankomatach w Polsce (pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą miesięcznie), w innym przypadku opłata wynosi  5 zł.

UWAGA

Przy koncie dla niepełnoletniego dziecka obowiązuje miesięczny limit wypłat/przelewów w wysokości nieprzekraczającej zwykłego zarządu. w 2019 roku kwota ta wynosi około 5000 zł – oznacza to, że jeżeli na rachunku dziecka znajduje się większa suma, to nie wypłacisz jej jednorazowo.

Jak odebrać premię w kilku prostych krokach?

Znasz już opłaty, z jakim i wiąże się Konto 360 Junior teraz pora na poznanie szczegółowych warunków.

Krok 1 – załóż konto

Za pośrednictwem bankowości internetowej (Millenet) załóż Konto 360 Junior dla swojego dziecka. Tak jak pisałam wyżej, możesz założyć jedno konto dla każdego swojego dziecka (które nie ukończyło jeszcze 18 lat).

Przy zakładaniu konta zaznacz, że zapoznałeś się z Regulaminem i akceptujesz jego warunki.

Krok 2 – zasil konto na kwotę 100 zł

Do 31 stycznia 2020 zasil Konto 360 Junior kwotą co najmniej 100 PLN. Pamiętaj, żeby zasilić każde nowo otwarte konto.

Krok 3 – wykonaj jedną płatność kartą

Do 31 stycznia 2020 roku wykonaj jedną transakcję kartą debetową do konta. Ten warunek obowiązuje, jeśli dziecko, dla którego zostało założone konto ma powyżej 13 lat.

Płatność możesz zrealizować w sklepach stacjonarnych lub przez Internet.

Jak zostanie wypłacona premia?

Bilety otrzymasz SMSem, po trzy kody za każde otwarte konto i spełnione do niego warunki wymieniane na bilety do kina. Kody będą ważne nie krócej niż 60 dni. A same wiadomości zostaną wysłane najpóźniej do 29 lutego 2020.

UWAGA! Nie zamykaj Konta 360 Junior do 31 stycznia 2020!

Szczegóły, jak wymienić kody na bilety możesz znaleźć na tej stronie.

Uwaga! Bank zastrzega sobie, że nie będzie ponownie wysyłać kodów, jeśli np. numer telefonu był wadliwy lub nieaktywny.

Podsumowanie

Założenie Konta dla swojego dziecka, daje super możliwości. Możesz nauczyć go dysponować określoną kwota pieniędzy przez tydzień czy przez miesiąc. Możesz nauczyć go korzystać z bankowości elektronicznej czy karty debetowej. Możesz również nauczyć, że jeśli będzie odkładać mniejsze sumy to zrobi się z tego większa i może kupić coś bardziej wartościowego. A też dla Ciebie będzie łatwiej przelać mu tygodniówkę niż wypłacać w bankomacie. A dodatkowo zgarniesz 3 bilety do kina! Aż żal nie skorzystać.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Pawel pisze:
  W koncie sa limity wyplat do wysokosci kwoty tzw normalnego zarzadu. Warto o tym wspomniec. Konto jest dosc zbujeckie lepiej zalosyc na siebie normalne i traktowac je jako dziecka niz faktycznie uruchamiac nieoprocentowane konto dla dziecka na ktorym inflacja zje srodki zanim np.bobas skonczy 18
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Paweł, dzięki za celną uwagę – uzupełnimy to w artykule, faktycznie ta informacja może okazać się przydatna. W przypadku oszczędzania na dziecko „od bobasa” warto zainteresować się funduszami inwestycyjnymi, gdyż wszystkie znane mi konta oszczędnościowe na dzieci są oprocentowane promocyjnie tylko przez kilka miesięcy, a później, jak to ująłeś „inflacja zje środki”.
 2. Pawel pisze:
  Moja wiedze niestety poszerzyła na temat kont dla dzieci wlasnie inna promocja w millennium tego konta.zgarnalem 100 zl a dodatkowo millennium pozwalał na otworzenie dla dziecka konta oszczednosciowgo profit na 3 mce do 100 tys. Wiec skorzystalem z mysla aby po3 mcach te srodki przelać dalej aby sobie oracowaly i tak na ponad rok srodki zamrozilem w millennium i po 5104 zł co miecias odzyskuje 🙂 na szczescie mofe sobie tam krotkir lokaty otwierac wiec korzzystam z rozrzerzonej rzeczywistosci to fajna u jicj promocja na lokate mobilna i srodowe hapoy houers
 3. Karol pisze:
  Po okresie promocji (otrzymaniu kodów) można zamknąć konta dla dziecka? Jeśli tak to przez bankowość internetową czy też konieczna jest wizyta w oddziale?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak najbardziej można konto zamknąć po odebraniu nagrody, nie ma wymaganego okresu utrzymania konta. Do tej pory trzeba było konta zamykać w oddziale osobiście (jeżeli masz dostęp do millenetu możesz sprawdzić, czy przy zamykaniu rachunków podstawia się junior).
 4. Karol pisze:
  Widzę, że po założeniu konta dla juniora pojawia się również konto oszczędnościowe Profit – czy mam rozumieć, że na to konto również mogę wpłacić max 100.000 i mieć łącznie 200.000 na 2,7%?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Karol, teoretycznie tak, ale obowiązuje limit wypłat z tego konta w ramach zwykłego zarządu – co miesiąc można wypłacić około 5000 zł, więcej nie da rady. Jest o tym informacja w artykule 🙂
 5. Maciej pisze:
  niestety jak już kiedyś otworzyło się konto dziecku w banku Millennium, następnie zamknęło i próbuje się otworzyć obecnie to nie ma takiej możliwości pojawia się komunikat że mam pojawić się w placówce i to nie tylko mój przypadek ale moich znajomych również na złożone reklamację od dwóch tygodni brak odpowiedzia nie każdy ma czas na bieganie po bankach po to jest bankowość internetowa żeby z niej korzystać

Napisz komentarz