Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 250 zł gotówki w łatwej promocji darmowego konta osobistego w BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

250 zł w dwóch przelewach: 100 zł i 150 zł

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– w październiku wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł oraz min. 1 logowanie na konto;

ORAZ

– w listopadzie wykonanie płatności kartą na min. 300 zł, min. 1 logowanie na konto oraz zapewnienie wpływów min. 1000 zł na konto ;

ORAZ

-uzupełnienie numeru konta do wypłaty nagrody.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

Nagroda 1 – do 30 listopada;

Nagroda 2 – do 31 grudnia.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 15 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 20 września 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Często słyszę że „promocje bankowe to ściema”, „szkoda na to czasu”, „to niemożliwe, żeby bank dawał coś za darmo.” Prawda jednak wygląda inaczej: gdyby promocje byłyby ściemą to nie brałyby w nich udziału tysiące ludzi. Co do argumentu za darmo – nie do końca tak jest, gdyż bank przyznaje nagrodę (która jest gwarantowana – to nie konkurs) dla wszystkich, którzy spełnią warunki. Nie wejdziesz do oddziału i nie otrzymasz x zł za nic – najpierw musisz spełnić kilka prostych warunków. A czy szkoda czasu – cóż, nam nie jest szkoda bo za pół godziny poświęconego czasu 200/300 czy nawet 400 zł wydaje się całkiem niezłą sumą 🙂

Jeśli nigdy nie brałeś udziału w promocji zachęcam – spróbuj dzisiejszej. W zamian za otwarcie darmowego konta w BNP Paribas, logowanie się na konto, zapewnienie jednego wpływu oraz używanie karty do codziennych płatności otrzymasz 250 zł w gotówce.

Promocja potrwa 🗓 do 20 września lub do wyczerpania puli pierwszych 3000 promocyjnych wniosków.

Jeśli promocja zakończy się przed czasem to strona promocji zostanie zablokowana i nie będziesz miał możliwości złożenia wniosku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest dla nowych i powracających klientów banku. Oznacza to, że możesz w niej wziąć udział, jeśli 🗓 w okresie ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Posiadanie innych produktów, na przykład karty kredytowej, nie wyklucza z promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Opłaty, a raczej ich brak – ponieważ Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Tak samo jak darmowe są krajowe przelewy internetowe.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 12 kwietnia 2021

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

Czas sprawdzić, jak przedstawia się sytuacja z kartą do konta. W tej promocji masz ich do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat. My omówimy sobie Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy 1 płatność w miesiącu na dowolną kwotę, by była ona za darmo. Chyba że masz mniej niż 26 lat – wtedy nie musisz nic robić by nie płacić. Natomiast pozostałe karty są płatne, bez możliwości uniknięcia tej opłaty.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 12 kwietnia 2021

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

Miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą (również poprzez Google/Apple Pay); jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą w EUR w krajach EOG

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Zgarniam 250 zł – 3 proste kroki

Nagroda podzielona jest na dwie części. Pierwszą część, 100 zł, otrzymasz już w październiku, natomiast drugą, 150 zł, dostaniesz przelewem na swoje konto do końca grudnia.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 20 września 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 3000 pierwszych wniosków.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Masz dwie możliwości otworzenia konta: tradycyjnie, przez stronę internetową (umowę podpiszesz sms-em a kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje tożsamość) lub przez aplikację GoMobile z wideoweryfikacją.

1. Wniosek tradycyjny

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego klikasz w przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji, konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

2. Wniosek przez aplikację GoMobile

W tym przypadku uzupełniasz formularz rejestracyjny a następnie 🔎 pobierasz aplikację GoMobile i klikasz opcję „Otwórz nowe konto”.

Najpierw uzupełniasz swoje dane, załączasz zdjęcia dowodu osobistego oraz nagrywasz swoją twarz (wg instrukcji w aplikacji). Następnie Twój wniosek jest weryfikowany – o wyniku weryfikacji dowiesz się z maila i sms-a od banku. Następnie podpisujesz umowę przez sms-a, ale o tym już w kolejnym akapicie.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a

Kolejnym krokiem będzie 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość. Nie martw się, nie musisz fatygować się do oddziału. Wszytko odbywa się całkowicie zdalnie. Umowę podpisujesz za pomocą sms-a a serwisie Autenti. Wszytskie dokumenty otrzymasz na maila.

Umowę musisz podpisać maksymalnie 🗓 do 30 września. Również do tej daty 🔎 musisz aktywować kartę

Jeśli wybrałeś tradycyjny wniosek to kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje Twoją tożsamość.

Natomiast przy wniosku przez aplikację nic więcej nie musisz robić – karta przyjdzie pocztą.

UWAGA

Nadaj PIN do karty w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu jej otrzymania – tylko wtedy konto będzie w pełni aktywne.

Pamiętaj również, że masz czas maksymalnie 🗓 do 30 września, zarówno na podpisanie umowy, jak i aktywowanie karty. Nie zwlekaj z podpisaniem umowy na ostatnią chwilę – karta może nie zdążyć dotrzeć.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Być może dwa pierwsze punkty promocji wydają Ci się obszerne – ale składając wniosek sam się przekonasz, ze tak naprawdę jest to zaledwie 5-10 minut. Równie szybko możesz spełnić pozostałe warunki promocji.

⭐️  Zgarniam pierwszą część nagrody – 100 zł

Jeśli założyłeś konto oraz aktywowałeś kartę to pozostały Ci do wykonania dwa zadania 🗓 w październiku:

 • 🔎 zalogować się min. 1 raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 zapłacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 200 zł.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Do promocji liczą się również płatności kartą dokonane przez Google Pay/Apple Pay. Kwoty transakcji są dowolne – ważne by w ciągu całego października wydać kartą łączną kwotę min 200 zł.

Do promocji nie liczą się następujące płatności:

 • BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media,
 • MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

⭐️  Zgarniam drugą część nagrody – 150 zł

Jeśli w październiku wykonałeś oba zadania (logowanie i płatności kartą) to jesteś uprawniony do otrzymania pierwszej nagrody, 100 zł. Ale to nie koniec, bo skoro je wykonałaś to możesz również postarać się o drugą część nagrody, czyli 150 zł w gotówce. Gdybyś nie wykonał pierwszych aktywności w październiku to nie otrzymasz ani pierwszej, ani drugiej nagrody – nawet jeśli wykonałbyś listopadowe aktywności.

A jakie to aktywności? Już mówię. 🗓 W listopadzie wykonaj łącznie 3 czynności:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej lub aplikacji na telefonie

ORAZ

 • 🔎 wykonaj płatności kartą na min. 300 zł

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł nie muszą być jednorazowe. Oznacza to, że możesz zrobić kilka przelewów ze swojego konta w innym banku (na przykład 5 przelewów po 200 zł będzie OK). Środki po zaksięgowaniu w BNP możesz z powrotem odesłać na inne konto. Nie musi to być przelew wynagrodzenia od pracodawcy, w zupełności wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku.

Do promocji nie liczą się:

 • wpłaty gotówki;
 • przelewy z Twoich innych kont w BNP Paribas lub BGŻ Optima;
 • wpływy środków z udzielonych kredytów.

I to już wszystko. Sam widzisz, że wcale nie jest tak trudno wziąć udział w promocji bankowej i zgarnąć nagrody. Teraz pozostało Ci już tylko uzupełnić numer konta do wypłaty nagrody (o tym za moment) oraz ją wydać 🙂

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Kiedy nagrody?

Warunki wykonane, czas na nagrody, czyli to, co w promocjach bankowych lubimy najbardziej. Otrzymasz maila z informacją o spełnieniu warunków do wypłaty każdej z nich, oraz dodatkowo przy pierwszej nagrodzie będziesz musiał 🔎 uzupełnić nr konta do wypłaty premii.

 • do 23 listopada otrzymasz wiadomość z adresu [email protected] o przyznaniu pierwszej nagrody. W wiadomości otrzymasz link z unikalnym kodem do logowania, dzięki którym uzupełnisz numer konta;
 • 🗓 do 27 listopada 🔎 zaloguj się za pomocą linku z wiadomości i uzupełnij numer konta w BNP
 • nagrodę numer 1 otrzymasz 🗓 do 30 listopada;
 • do 23 grudnia otrzymasz wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody (nic więcej nie musisz robić);
 • drugą nagrodę otrzymasz 🗓 do 31 grudnia.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Podsumowanie

Zawsze chętnie opisuję promocje banku BNP Paribas. Charakteryzują się tym, czym dobra promocja bankowa powinna, czyli dobrym tanim kontem, łatwymi do spełnienia warunkami oraz atrakcyjnymi nagrodami.

Jeśli więc nie miałeś w ostatnich 15-tu miesiącach konta osobistego w tym banku – możesz śmiało zaryzykować i wziąć udział w obecnej promocji 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Krzysiek pisze:
  akualne?

  wniosek trzeba było złożyć do 2 września…..

  i skąd mam wiedzieć czy sie łapie w promocje? napisane jest iż tylko pierwsze 3 000 wniosków….

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Do 20 września. Jeśli limit się skończy nie dasz rady złożyć wniosku, jest o tym w artykule:
   „Jeśli promocja zakończy się przed czasem to strona promocji zostanie zablokowana i nie będziesz miał możliwości złożenia wniosku.”
 2. Edmund pisze:
  Czemu nie ma ogarniacza promocji?

Napisz komentarz