PROMOCJA ZAKOŃCZONA

[blog] Nagrody za 500 000 zł i gwarantowane vouchery na 250 zł do Biedronki dla każdego?? Prześwietlam Wielki Konkurs Citibanku!

Ostatnio wszędzie widzę reklamy Wielkiego Konkursu Citibanku. Chcą oni zwiększyć reklamę swojej DARMOWEJ karty Citi Simplicity i postawili na nietypowy sposób. W konkursie można zdobyć nagrody o łącznej wartości pół miliona złotych, a do tego vouchery na 250 zł do Biedronki dla WSZYSTKICH uczestników.

Wszystko dlatego, że konkurs został podzielony na 2 części:

 • CZĘŚĆ 1 – Voucher do sklepów Biedronka o wartości 250 zł [nagroda gwarantowana – bez losowań]
 • CZĘŚĆ 2 – Nagroda główna – 250 000 zł lub jeden z 200 telefonów Samsung Galaxy A6 Dual o wartości około 1 000 zł [trzeba wymyślić hasło reklamowe]

W dzisiejszym artykule prześwietlam wszystkie warunki tego konkursu i szukam haczyków.

Co możemy wygrać w Wielkim Konkursie Citibanku?

Nie ulega wątpliwości, że nagrody w tym konkursie są bardzo cenne, a łączna pula nagród o wartości pół miliona złotych robi wrażenie. Opis nagród zacznę od nagrody głównej (najcenniejszej) natomiast z mojego punktu widzenia, tą na którą powinniśmy tutaj zwrócić szczególną uwagę jest nagroda gwarantowana (wymienię ją jako ostatnią):

#1. Nagroda główna: 1 x 250 000 zł w gotówce!

Wow! Ćwierć miliona złotych w gotówce to kwota która naprawdę może odmienić życie. Otrzyma ją osoba, która w formularzu konkursowym poda wykona najlepsze hasło konkursowe i wykona 3 obowiązkowe kroki, o których napiszę za chwilę.

Na pierwszy rzut oka szanse na bycie najlepszym i wygranie tak dużych pieniędzy wydają się niewielkie. Szczególnie jeśli – tak jak ja – uważasz się za osobę mało kreatywną.

Prawda jest jednak taka, że Twoje szanse na wygranie tej nagrody mogą być 10 000 razy większe niż w Lotto. Połowa uczestników pewnie w ogóle nie poda hasła konkursowego, a kolejna część zapomni o wykonaniu 3 kroków rozpisanych poniżej. Trudno to oceniać liczbowo, kiedy nie jest się w zarządzie Citibanku, natomiast obstawiam, że 1000 osób, które będzie walczyć o główną nagrodę to jest całkowity max – więc Twoje szanse są naprawdę spore.

#2. Nagroda pocieszenia: 200 x Samsung Galaxy A6 Dual o wartości ponad 1 000 zł!

Sprawdziłem właśnie na Allegro. Samsung Galaxy A6 Dual to świetny sprzęt, którego cena waha się w okolicach 1 000 zł. Zupełnie się nie spodziewałem, że w konkursie bankowym nagrody pocieszenia będą tak cenne… w dodatku otrzyma je aż 200 osób!

Kierując się założeniami z poprzedniego punktu. Jeśli rzeczywiście zakwalifikowanych osób będzie około 1000 to Twoje szanse na dostanie świetnego telefonu za wymyślenie hasła reklamowego wynoszą aż 20%. To naprawdę bardzo dużo – szanse prawie milion razy większe niż szóstka w Lotto.

Aby zdobyć tę nagrodę pocieszenia, oprócz wymyślenia hasła reklamowego musisz oczywiście również spełnić 3 obowiązkowe kroki, o których za chwilę.

#3. Nagroda GWARANTOWANA: Voucher do Biedronki o wartości 250 zł dla KAŻDEGO!

Darmowe zakupy w Biedronce to kusząca rzecz. Za 250 zł to już można sporo kupić. Sprawdziłem regulamin konkursu (znajdziesz go jak zawsze na końcu artykułu) i rzeczywiście voucher o wartości 250 zł do sklepów Biedronka jest nagrodą GWARANTOWANĄ.

Otrzyma ją każdy kto wykona 3 obowiązkowe kroki opisane poniżej – bez żadnych losowań, bez wymyślania hasła reklamowego. Nie ma żadnego limitu voucherów, ani żadnych innych haczyków. Brawa dla Citibanku za wymyślenie tak korzystnych warunków konkursu.

Voucher udostępniany jest w formie 13-sto cyfrowego kodu, który należy podać kasjerowi po skasowaniu ostatniego produktu. Po prostu powiesz „Chcę zapłacić voucherem z Citibanku” i podasz numer vouchera.

Voucher jest wielorazowego użytku, aż do wyczerpania kwoty 250 zł, wiec możesz codziennie chodzić po bułki płacąc voucherem za każdym razem małe kwoty.

Kto może wziąć udział w Wielkim Konkursie Citibanku?

Chciałbym powoli przejść już do opisu 3 obowiązkowych kroków, które są dokładnie opisane w regulaminie promocji i są szalenie ważne. Zanim jednak te 3 kroki to najpierw przyjrzyjmy się temu kto w ogóle może wziąć udział w tej wielkiej promocji.

Otóż, w konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które nigdy nie miały karty kredytowej w Citibanku, lub zrezygnowały z niej przed 1 czerwca 2015 r.

Limit karty przyznawanej w ramach konkursu ustalany jest na podstawie zarobków, dlatego dodatkowo podany jest również minimalny próg dochodów: Osoby na umowie o pracę lub zlecenie muszą mieć minimum 18 lat, być zatrudnione w obecnym zakładzie pracy przez minimum 3 miesiące i mieć dochód powyżej 1 200 zł netto. Osoby z własną działalnością gospodarczą muszą prowadzić firmę ponad 2 lata i mieć ukończone 18 lat i dochód minimum 2 500zł netto..

3 obowiązkowe kroki w Wielkim Konkursie Citibanku

Po dokładnym przeanalizowaniu regulaminu zauważyłem, że niezależnie od tego czy chcemy powalczyć o główną nagrodą i telefony Samsung, czy chcemy odebrać tylko voucher do Biedronki na 250 zł  to należy wykonać 3 obowiązkowe kroki. Nie powinny one zabrać uczestnikowi więcej niż 11 minut:

 1. Wypełniamy ten formularz konkursowy – podanie hasła reklamowego nie jest wymagane. Wpisz je, aby walczyć o nagrodę główną i telefony Samsung lub pomiń je jeśli chcesz odebrać jedynie voucher do Biedronki.Po 3-7 dniach od wypełnienia formularza oddzwoni konsultant Citibanku, wtedy ustalamy, gdzie ma przyjechać kurier z umową.
 2. Rozmawiając z konsultantem wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (wymaga tego regulamin promocji).
 3. Po podpisaniu umowy, czekamy na list, w którym będzie karta Simplicity. Następnie do 30.11.2018r. logujemy się do bankowości internetowej oraz wykonujemy płatności kartą na kwotę min. 1000 zł (w sklepach lub internecie).

Należy pamiętać, że w kroku 3 bank nie zaliczy transakcji zwróconych, wypłat z bankomatu, przelewów z karty oraz płatności związanych z hazardem i bukmacherką.

Podsumowując wszystkie 3 kroki sprowadzają się do założenia darmowej karty Citi Simplicity, zalogowania się do bankowości internetowej i wykona nią płatności na kwotę min. 1000 zł.

Po wykonaniu tych kroków regulamin GWARANTUJE nam zdobycie vouchera na 250 zł do Biedronki, a jeśli wymyślimy dodatkowo chwytliwe hasło reklamowe to powalczymy o nagrody dodatkowe.

Bank udostępnia voucher w formie 13-sto cyfrowego kodu i przesyła go jako prywatną wiadomość w panelu bankowości internetowej. Voucher powinien dotrzeć do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji – tych opisanych powyżej.

Informację o przyznaniu nagrody głównej lub telefonu Samsung, otrzymasz SMSem oraz w bankowości internetowej do 16 stycznia 2019 r.

Warto pamiętać, że korzystamy tutaj z karty kredytowej, więc najpierw płacimy za zakupy, a później uzupełniamy wydaną kwotę robiąc przelew do banku. Zalecam zrobić to w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od daty wystawienia wyciągu – wtedy unikniemy jakichkolwiek opłat.

Zgłoś się tutaj do udziału w Wielkim Konkursie Citibanku >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

pisza_o_citibankuTakie zachęcanie praktycznie darmowymi nagrodami (korzystanie z karty jest bezpłatne) jest dla banku mimo wszystko korzystne. Ma on okazję przekonać Cię o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji. W końcu chętniej wybieramy na stałe coś co już znamy, prawda?

Nie pozwólmy sobie jednak ulec pozorom, że banki są takie dobroduszne. Nikt bez powodu nie rozdaje nic za darmo…

Jest przynajmniej kilka powodów, przez które im się to opłaci. Mimo, że karta jest darmowa (bez haczyków):

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując tak wielki konkurs Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie go polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Kim są Moniaki i dlaczego piszą o promocjach bankowych?

Okazje bankowe to nie żadna nowość. Już 5-6 lat temu korzystałem z promocyjnych lokat o podniesionym oprocentowaniu. Zdarzały się też konta z dodatkowym bonusem…

Zawsze lubiłem być najlepszy. Jestem fatalny w sporcie i nie lubię piłki nożnej. Za to dobrze wychodzi mi znajdowanie najlepszych lokat, darmowych kont bankowych i innych okazji do zarobku.

Pewnego razu, chwaląc się tym przed kolegami zauważyłem ich żywe zainteresowanie oraz… mnóstwo wątpliwości związanych z tym, że nie do końca znają regulamin danego produktu.

W związku z moją pracą zawodową, na co dzień dużo piszę. Postanowiłem więc napisać krótki artykuł odpowiadający na ich wątpliwości. Opublikowałem go w internecie. Pokazałem kumplom oraz szerszej publiczności wstawiając link na facebooku…

…reakcja ludzi mnie zszokowała – pozytywnie. To był zaczątek bloga, który właśnie czytasz.

Coraz więcej ludzi dziękowało za moje porady. Zacząłem wierzyć, że to co zrobiłem początkowo dla siebie i swoich kumpli ma naprawdę szerszy sens.

Minęło półtora roku. Zaprosiłem do współpracy przyjaciół. Regularnie wyszukujemy i opisujemy prostym językiem najlepsze promocje bankowe. Do tego budujemy wzajemnie wspierającą się społeczność.

Dołącz do nas na facebooku:

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymamy od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką wkładamy w rzetelne prześwietlanie promocji.

Niektóre osoby odwiedzające bloga boją się, że chcemy ich oszukać i że jesteśmy opłacani przez bank. Prawda jest inna. Sami wybieramy najlepsze promocje bankowe i rzetelnie je opisujemy. Nie ma znaczenia, czy bank umożliwia nam zarobienie tych kilku złotych, czy nie.

Uczciwość i zaufanie naszych czytelników są ważniejsze niż dorobienie paru złotych do etatowej pensji. Uważam, że zaufanie to w dzisiejszych czasach najwyższe uznanie i bezcenna waluta. Ponad wszystko zależy nam na budowaniu rzetelnej i uczciwej marki naszego bloga.

Poniżej masz okazję zobaczyć twarze całego naszego zgranego zespołu razem. Wbrew pozorom wcale nie jest to częstym widokiem. Każdy z nas pracuje nad blogiem zdalnie ze swojego domu – w różnych częściach Polski.

Tylko kilka razy do roku spotykamy się wszyscy razem. Najczęściej żeby świętować jakieś małe sukcesy. Po kliknięciu w guzik „play” zobaczysz video-relację z jednego z takich spotkań:


Zespół przyjaciół z Moniaki.pl podczas świętowania pierwszych urodzin bloga (Sopot 2016)

To tak, jakby zarobić 250 zł (lub więcej) w 22 minuty…

Opowiedziałem Ci już wszystkie zasady konkursu Citibanku, nakreśliłem jak wszystko wygląda ze strony banku oraz opowiedziałem kim jestem i dlaczego warto ufać temu co czytasz na blogu Moniaki.pl. Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić te 250 zł? A żeby zarobić 1000 zł albo 250 000 zł? Teraz wystarczą 22 minuty:

 • 11 minut na wnikliwe przeczytanie tego artykułu (musiałbyś czytać bardzo wolno!)
 • 1 minuta na wypełnienie tego formularza zgłoszeniowego
 • max 10 minut na podpisanie umowy przy kurierze

Czasu przeznaczonego na dokonywanie płatności kartą i jej spłatę nie liczę. I tak robisz to na co dzień. Nie jest to żaden dodatkowy wysiłek.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura.

Twój udział to jedynie zgłoszenie się po kartę (pogłówkowanie nad hasłem reklamowym lub pominięcie go), podpisanie umowy przy kurierze, jedno logowanie i dokonanie płatności kartą. W sumie zajmie to pewnie mniej niż pół godziny.

Pamiętaj, że z założonej w konkursie karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu nagród. Obowiązuje 30 dni wypowiedzenia. Niczym nie ryzykujesz.

Zgłoś się tutaj do udziału w Wielkim Konkursie Citibanku >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Dwa słowa zakończenia

Powiedziałem wszystko co miało być powiedziane (i sporo więcej)… I tak masz już konto w banku, i tak korzystasz już z karty…

Szaleństwem byłoby nie zamienić jej na darmową Citi Simplicity i nie otrzymać GRATIS vouchera do Biedronki o wartości 250 zł. Za robienie, tak jak co dzień, zwykłych zakupów.

Zgłoś się tutaj do udziału w Wielkim Konkursie Citibanku >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Serdecznie Ci gratuluję, jeśli doczytałeś do tego momentu. Siadając do tego tekstu nie miałem pojęcia, że wyjdzie tak długi. Jednocześnie chcę być wiedział, że bardzo przyjemnie mi się go pisało.

Miałem wrażenie, że opowiadając te wszystkie historie o sobie i o naszym blogu, rozmawiam z kimś mi bliskim. Wierzę, że ta szczerość i w Tobie wywołała choć odrobinę sympatii do mnie i bloga, którego tworze z przyjaciółmi.

Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Zgłoś się tutaj do udziału w Wielkim Konkursie Citibanku >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Przez Internet

Wystarczy wypełnić 1 prosty formularz internetowy, aby dołączyć do konkursu. Zajmie Ci to mniej niż 3 minuty i nie będziesz musiał denerwować się oczekiwaniem w długich kolejkach w banku.

Wygodnie

Kurier umówi się z Tobą na wizytę i przywiezie dokumenty do podpisania do Twojego domu lub biura. Formalności zostały ograniczone do minimum, co da Ci komfort i wygodę.

Bez Opłat

Konkurs jest wolny od opłat. Karta Citi Simplicity jest bezpłatna. Nie ma opłaty miesięcznej ani rocznej za utrzymanie karty, a spłacając ją w okresie bezodsetkowym odbierzesz voucher ZA DARMO.Bez Zobowiązań

Podpisujesz z bankiem uczciwą umowę (wzór umowy do pobrania poniżej), która nie zawiera żadnych haczyków ani zobowiązań. Możesz ją rozwiązać w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni wypowiedzenia.

250 zł do Biedronki

Po wypełnieniu 3 dziecinnie prostych kroków konkursu (opisałem je dokładnie powyżej) dostajesz voucher do Biedronki. Jestem pewien, że sprawi on wiele radości Tobie lub bliskim, którym go podarujesz w ramach prezentu.

Szansa na ćwierć miliona

Wystarczy wymyślić chwytliwe hasło reklamowe dla karty Citi Simplicity i masz całkiem spore szanse na zdobycie 250 000 zł. Zdecydowanie łatwiej ją zdobyć nisz wygrać szóstkę w lotto.


Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Napisz komentarz