PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz gwarantowany voucher na 250 zł do Biedronki w Wielkim Konkursie Citibanku
– wystarczy wykonać te 3 kroki:

Banki walczą o klientów i coraz mocniej prześcigają się w akcjach promocyjnych, więc warto wiedzieć “co w trawie piszczy” i jakie bonusy można aktualne zgarnąć. Tym razem z łatwą okazją na horyzoncie pojawił się Citibank.

Właśnie wystartował z Wielkim Konkursem, o łącznej puli nagród w wysokości pół miliona złotych. Konkurs składa się z dwóch części, z których jedna jest NAGRODĄ GWARANTOWANĄ:

  • CZĘŚĆ 1 – Voucher do sklepów Biedronka o wartości 250 zł [nagroda gwarantowana]
  • CZĘŚĆ 2 – Nagroda główna – 250 000 zł lub jeden z 200 telefonów Samsung Galaxy A6 Dual o wartości około 1 000 zł [trzeba wymyślić hasło reklamowe]

Co ciekawe, voucher na 250 zł do Biedronki otrzyma każdy, kto wykona 3 kroki opisane w dzisiejszym artykule. Regulamin gwarantuje nam, że otrzymamy go bez żadnych losowań. I takie podejście do konkursu mi się podoba!

Choć kilka razy w życiu wygrałem już w konkursach jakieś książki i drobne nagrody pieniężne, to jednak lubię wiedzieć na czym stoję i mieć pewność, że nagroda wpadnie z moje ręce. Brawa dla Citibanku za ustalenie właśnie takich zasad w konkursie. Teraz przyjrzyjmy się poszczególnym jego elementom:

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które nigdy nie miały karty kredytowej w Citibanku, lub zrezygnowały z niej przed 1 czerwca 2015 r.

Limit karty ustalany jest na podstawie zarobków, dlatego dodatkowo podany jest również minimalny próg dochodów: Osoby na umowie o pracę lub zlecenie muszą mieć minimum 18 lat, być zatrudnione w obecnym zakładzie pracy przez minimum 3 miesiące i mieć dochód powyżej 1 200 zł netto. Osoby z własną działalnością gospodarczą muszą prowadzić firmę ponad 2 lata i mieć ukończone 18 lat i dochód minimum 2500 zł netto.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 1 października 2018 r., a o udziale w niej decyduje data wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/konkurs/.

Polecam wypełnić formularz zgłoszeniowy teraz, bo później wiele osób pisze do nas wiadomości, że nie zorientowało się, że to już koniec promocji i pyta czy da się jeszcze coś zrobić, aby do niej dołączyć. Niestety nie da się, więc warto pilnować terminu, a najlepiej dołączyć do promocji od razu po przeczytaniu tego poradnika.

CZĘŚĆ 1 – Odbierz 250 zł do Biedronki [instrukcja]

Po dokładnym przeanalizowaniu regulaminu stwierdzam, że zasadniczo część 1 konkursu, czyli odbiór nagrody gwarantowanej, sprowadza się do założenia darmowej karty Citi Simplicity, zalogowania się do bankowości internetowej i wykona płatności na kwotę min. 1000 zł.

Można pokusić się o przedstawienie wszystkich szczegółów w postaci 3 kroków. Nie powinny one zabrać uczestnikowi więcej niż 11 minut:

  1. Wypełniamy ten formularz konkursowy – podanie hasła reklamowego nie jest wymagane. Możemy zostawić to pole puste, a i tak otrzymamy voucher do Biedronki. Po 3-7 dniach od wypełnienia formularza oddzwoni konsultant Citibanku, wtedy ustalamy, gdzie ma przyjechać kurier z umową.
  2. Rozmawiając z konsultantem wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (wymaga tego regulamin promocji).
  3. Po podpisaniu umowy, czekamy na list, w którym będzie karta Simplicity, a następnie do 30.11.2018r. logujemy się do bankowości internetowej oraz wykonujemy płatności kartą na kwotę min. 1000 zł (w sklepach lub internecie).

Należy pamiętać, że w kroku 3 bank nie zaliczy transakcji zwróconych, wypłat z bankomatu, przelewów z karty oraz płatności związanych z hazardem i bukmacherką.

Oczywiście korzystamy tutaj z karty kredytowej, więc najpierw płacimy za zakupy, a później uzupełniamy wydaną kwotę robiąc przelew do banku. Zalecam zrobić to w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od daty wystawienia wyciągu – wtedy unikniemy jakichkolwiek opłat.

Odbiór vouchera do Biedronki

Jak dowiadujemy się z regulaminu promocji, bank udostępnia voucher w formie 13-sto cyfrowego kodu i przesyła go jako prywatną wiadomość w panelu bankowości internetowej. Voucher powinien dotrzeć do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji – tych opisanych powyżej.

Voucher jest wielorazowego użytku. Wystarczy po zeskanowaniu ostatniego produktu powiedzieć kasjerowi “Zapłacę voucherem z Citibanku” i podać numer vouchera.

Po odebraniu vouchera można w dowolnym momencie zrezygnować z karty (obowiązuje 30 dni wypowiedzenia). Umowę można w Citibanku wypowiedzieć internetowo, telefonicznie lub listownie. Kartę oczywiście można również zachować sobie na dłużej – w końcu jest darmowa.

CZĘŚĆ 2 – Walcz o nagrodę główną i telefon [instrukcja]

Druga część konkursu – czyli ta, w której nagrody nie są już gwarantowane – polega na wymyślenia hasła reklamowego dla karty Citi Simplicity:

Nagrodę główną otrzyma autor najbardziej oryginalnego i ciekawego hasła. Hasło powinno być krótkie i chwytliwe, może być zabawną grą słów lub pozytywnym skojarzeniem z kartą kredytową Citi Simplicity. Pamiętaj, możesz zgłosić tylko jedno hasło!

Jak widać po powyższym cytacie, największe szanse w drugiej części konkursu mają osoby kreatywne, lubiące zabawę słowami i z łatwością układające różne wierszyki. Wszyscy inni oczywiście mogą pominąć w formularzu konkursowym ten etap, albo wpisać tam cokolwiek np. “Lubię czytać Moniaki” 😉 – w ten sposób skorzystasz z okazji na nagrodę gwarantowaną i będziesz mógł cieszyć się darmowymi zakupami w Biedronce.

Jeśli jednak masz pomysł na fajne hasło reklamowe to wpisz je koniecznie i czekaj na informację o przyznaniu nagrody, która powinna do Ciebie dotrzeć SMSem oraz w bankowości internetowej do 16 stycznia 2019 r.

Podsumowanie

W skrócie ujmując – Citibank dobrze przemyślał ten konkurs i cieszę się, że pierwsza jego część zawiera nagrodę gwarantowaną. Wszystko jest niezwykle łatwe i pozbawione haczyków. Szczerze mówiąc i mnie samego kusi powalczenie o tak atrakcyjne nagrody, jednak muszę jeszcze pogłówkować nad hasłem reklamowym 🙂

Aby wziąć udział w Wielkim Konkursie Ciitibanku wypełnij na tej stronie formularz zgłoszeniowy, a następnie postępuj według instrukcji opisanej powyżej.

Moja ocena promocji: 5star

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Komentarze: 1

  1. Anna pisze:
    Bym chcała te 250 zl

Napisz komentarz