PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Zgarnij 200 zł w promocji “Czerwiec z kartą kredytową” od Banku Millennium

Promocje Bankowe – jedne się kończą drugie startują. Tak samo jest w Millennium Banku, podobną promocję opisywaliśmy miesiąc temu w “Majówkowej promocji”. Tym razem również, mamy do przetestowania kartę od Banku Millennium, za co możesz dostać nawet 200 zł premii w gotówce.

Promocja dotyczy obecnych klientów banku – jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby nim zostać. Udział możesz wziąć do 30 czerwca 2019 jednak należy się spieszyć – ilość jest ograniczona do 3 000 wniosków. Od zgarnięcia bonusu dzieli Cię kilka prostych warunków.

Kto może zostać uczestnikiem promocji i zgarnąć dodatkową kasę?

Tak samo jak poprzednio, promocja skierowana jest do obecnych klientów banku, którzy nie posiadają karty kredytowej. Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem Millennium to po prostu możesz nim zostać zakładając jedno z poniższych produktów:

 • konto osobiste;
 • konto oszczędnościowe;
 • lokatę.

UWAGA! Z promocji są wykluczone są osoby które od 1 stycznia 2017 roku posiadają lub posiadały kartę kredytową w Banku, bądź były w okresie wypowiedzenia umowy karty kredytowej.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to możesz brać udział w promocji. W jaki sposób? To proste! Wystarczy, że wejdziesz na stronę promocyjną i złożysz wniosek o wydanie karty kredytowej. Masz do wyboru kilka rodzai kart, natomiast ja wybrałam i opisuje najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Opłaty i prowizje – ile kosztuje karta kredytowa w Banku Millennium?

Na tapecie mamy kartę kredytową Impresja oraz Alfa. Dlaczego akurat te? Są one najkorzystniejsze z dwóch powodów, są najtańsza w korzystaniu a także dzięki niem możesz korzystać z innych bonusów.

Millennium Alfa lub Impresja Visa/Mastercard

 • 0 zł – za wydanie karty
 • 0 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jedną transakcje w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł / miesięcznie.
 • W II roku warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN;
 • 3% min 7zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.;
 • 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów
 • 51 dni – okresu bez odsetkowego;
 • 14,18% – RRSO.
 • dodatkowe korzyści z posiadania kart.

Dodatkowe korzyści karty Impresja

Pewnie zaciekawił Cię punkt o dodatkowych korzyściach z tytułu posiadania karty. W takim razie zobaczmy co kryje się pod tym sformułowaniem.

Płacąc kartą w sklepach możesz otrzymać do 5% zwrotu za zakupy u partnerów:

Zwroty naliczane są automatycznie podczas zakupów. Po dokonaniu płatności u powyższych partnerów bank nalicza zwrot do 5% wartości zakupów. Zwroty otrzymujesz na swoją kartę kredytową na początku każdego miesiąca następującego po dokonaniu płatności.

W przypadku zakupów w sklepach Carrefour premie o wartości 1,50 zł za każde wydane 30 zł otrzymujesz niemalże od razu w postaci e-Bonu do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

Premia w sieci Carrefour dotyczy zakupów dokonanych w poniedziałki i piątki z wyłączeniem: alkoholu, papierosów, paliwa, doładowań energetycznych i telefonicznych prepaid, produktów do początkowego żywienia niemowląt oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. ubezpieczeń, kart podarunkowych, Lotto, Eurojackpot, a także usługi „Moje Rachunki).

Dodatkowe korzyści karty Alfa

Posiadając kartę kredytową Alfa możesz liczyć dodatkowo na zwrot 5% wartości zakupów. Możesz uzyskać do 760 zł zwrotu dokonując płatności kartą kredytową Alfa w sklepach Partnerów:

Zwrot 5% tak jak w karcie Impresja, dokonywany jest automatycznie. Bonus w postaci zwrotu otrzymasz na swoją kartę, na początku kolejnego miesiąca po dokonaniu płatności u partnerów.

WAŻNE! Zwrot 5% w:

 • Inter Cars – dotyczy zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl;
 • Empik – dotyczy zakupów w salonach stacjonarnych;
 • Cinema City – nie dotyczy zakupów online.

Jak zgarnąć bonus? Instrukcja krok po kroku

Warunki promocji są bardzo proste a ilość nagród ograniczona. Wniosek? Jeżeli chcesz wziąć udział w promocji to jak najszybciej złóż wniosek o kartę i spełnij wymagania banku. Jak to zrobić?

# Krok 1 – złóż wniosek o kartę kredytową

Najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku złóż wniosek o kartę kredytową w Banku Millennium z limitem kredytowym minimum 3 000 zł. Możesz tego dokonac poprzez:

 • bankowość elektroniczną;
 • aplikację mobilną na telefonie.

Jeżeli Twoje wynagrodzenie od co najmniej 3 miesięcy wpływa na konto w Banku Millennium, to do założenia karty wystarczy Twój dowód osobisty.

Jeżeli dostajesz wynagrodzenie na konto w innym banku, wówczas do uzupełnienia wniosku będzie Ci potrzebny jeden z poniższych dokumentów:

 • zaświadczenie o dochodach;
 • PIT za 2018 rok;
 • wyciąg z przelewami wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy .

# Krok 2 – płać swoją nową kartą za zakupy

W każdym z kolejnych miesięcy (tj. lipiec, sierpień i wrzesień) dokonaj transakcji kartą na kwotę co najmniej 400 zł. Kartą kredytową możesz dokonywać płatności niemalże wszędzie – w sklepach stacjonarnych i internetowych, restauracjach, na stacjach benzynowych i wiele innych.

Bank zastrzega sobie prawo do nie wypłacenia premii w przypadku kiedy wykonane transakcje w danym miesiącu będą:

 • odrzucone i nieautoryzowane;
 • w których dokonano zwrotu towaru lub usługi.

Złota rada: transakcje najlepiej dokonać na początku miesiąca aby mieć pewność, że zostaną one zaksięgowane w danym miesiącu.

Kiedy otrzymam bonus?

Po spełnieniu wszystkich wymaganych warunków bank przeleje pieniądze na konto karty kredytowej najpóźniej do 31 października 2019 roku.

WAŻNE! Do czasu otrzymania premii powinieneś w dalszym ciągu być posiadaczem karty, o którą wnioskowałeś w okresie promocji. Jeżeli chcesz otrzymać 200 zł to nie możesz też złożyć wniosku o zamknięcie karty przed otrzymaniem nagrody.

Podsumowanie

Kolejna przyjemna promocja z pakietem korzyści. Warunki są na prawdę proste a do zgarnięcia bonus i dodatkowe korzyści z posiadania produktu w banku. Jeden minus? Ilość nagród jest ograniczona więc trzeba się spieszyć. Powodzenia!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś dodatkowo chciał zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 2. ewa pisze:
  Gdyby ktoś chciał założyć konto osobiste przy okazji i zdobyć dodatkowe 80 zl w gotowce w postaci zwrotów 10 % za wydatki lub 80 z postaci bonów zalando czy empik 80 zl. to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 24181590 . Trzeba założyć konto 360 lub student 360 i w ciągu 30 dni wydać 360 zl, to oboje otrzymamy nagrody. Pozdrawiam
 3. Jakub pisze:
  Jeśli ktoś by potrzebował kod polecający, to służę, zasady tak jak Pani Ewa opisała wyżej 😉
  25522635
 4. Arek pisze:
  Ja złożyłem wniosek o kartę kredytową. Pomimo że wynagrodzenie otrzymuję na konto w innym banku nie było wymagane podanie PITu, zaświadczenia o dochodach, wyciągów z przelewami z ostatnich 3 miesięcy.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To wszystko zależy od banku. Widocznie masz idealną historię kredytową i dodatkowa weryfikacja nie jest potrzebna.
 5. Grzegorz pisze:
  A można nią doładowywać kartę Revolut bez prowizji?

Napisz komentarz