Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zestaw Korzyści Od Raiffaisen Polbank i Virgin Mobile – Sprawdź, jak odebrać smartphone na fajnych warunkach!

Karta kredytowa

Dziś przychodzę do Was z nowością, jakiej jeszcze nie było na naszym blogu. Raiffaisen Polbank przy współpracy z Virgin Mobile przygotował specjalny zestaw, w którym możecie na preferencyjnych warunkach zmienić obecnego operatora komórkowego i odebrać atrakcyjny smartphone.

Wszystkie detale (trochę skomplikowanie przedstawione) znajdziesz tutaj: http://lp.raiffeisenpolbank.com/wzestawietaniej ale nie odchodź tak szybko. Przeczytaj jeszcze moją analizę całej oferty 🙂

Dla kogo ta promocja?

Zanim zaczniesz wchodzić szczegóły i rozważać rezygnację z usług obecnego operatora (lub podpisanie nowej umowy, bo przenoszenie numeru nie jest konieczne), przeczytaj dokładnie kto może skorzystać z tej propozycji:

 • Po pierwsze jest to zestaw z kartą kredytową, więc aby skorzystać z tej okazji musisz dysponować zdolnością kredytową, którą bank ocenia indywidualnie w trzecim kroku (będzie o tym później) procedury.
 • Po drugie musisz mieć świadomość, że skorzystanie z promocji wiąże się z podpisaniem umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z Virgin Mobile, więc musisz chcieć skorzystać z ich propozycji (czy warto przekonasz się poniżej).

Co się składa na zestaw?

No właśnie… Trochę już zdradziłem, dlatego zerknijmy z jakich elementów składa się zestaw, który Wam tutaj prezentuję:

#1. Smartphone Samsung

A prezentację zaczynamy od wysokiego C, czyli atrakcyjnych telefonów marki Samsung (do wyboru):

smartphony-samsungvirgin

#2. Pakiet Zintegrowany #BezLimitu

Drugim elementem zestawu jest umowa telekomunikacyjna z Virgin Mobile na następujących warunkach:

 • Do wyboru umowa na 12 lub 24 miesiące
 • Nowy numer lub możesz przenieść swój obecny numer
 • Nielimitowane rozmowy do wszystkich
 • Nielimitowane smsy do wszystkich
 • 5 GB internetu miesięcznie

Jestem specjalistą od banków, a nie od rynku telekomunikacyjnego, ale w porównaniu z moim obecnym pakietem, parametry zaproponowane przez Virgin Mobile wypadają bardzo atrakcyjnie.

Niemniej koniecznie sprawdź jak to porównanie wypadnie na tle Twojej obecnej taryfy. Zupełnie nie sugeruj się moimi opiniami.

#3. Karta kredytowa Raiffaisen Polbank

A na koniec przedstawiam ostatniego – ale niezwykle istotnego – członka tego zestawu czyli kartę kredytową od Raiffaisen Polbank. Dlaczego jest ona tutaj ważna? Po pierwsze, dlatego że tylko w zestawie możesz skorzystać z preferencyjnych warunków. Po drugie, dlatego że to właśnie karta kredytowa (i specjalne raty 0%) pokryją Twoje zobowiązania na rzecz Virgin Mobile (kwotę wskazaną na stronie promocji płacisz do Raiffaisen Polbank jako spłatę kredytu, a nie do Virgin).

Parametry karty wyglądają następująco:

 • Opłata miesięczna – 5zł
 • Maksymalny limit – 10 000zł (ustalany na podstawie zdolności kredytowej)
 • Oprocentowanie podstawowe – 10% (nie dotyczy wspomnianego przed chwilą zobowiązania na rzecz Virgin Mobile)
 • Możliwość wypowiedzenia umowy o kartę w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni wypowiedzenia.

W tym miejscu warto również wspomnieć, że jeśli zostanie nam przyznany limit wyższy niż świadczenie na rzecz Virgin Mobile to różnica tych kwot jest oczywiście dla nas dostępna na takich samych zasadach jak przy zwykłej karcie kredytowej bez promocji.

Ile kosztuje ten zestaw?

Konkretna kwota, którą będziesz spłacać co miesiąc zależy oczywiście od tego jak długi wybierzesz okres umowy oraz który z telefonów Cię interesuje. Wszystkie szczegóły znajdziesz wybierając odpowiednie parametry na http://lp.raiffeisenpolbank.com/wzestawietaniej – polecam się nimi trochę pobawić i posprawdzać różne kombinacje.

virgin-obrazek-z-cenami

Warto mieć na uwadze, że kwota podana na powyższej grafice to nie abonament, który będziemy płacić do Virgin Mobile, a wysokość specjalnej nieoprocentowanej raty, którą będziemy spłacać w ramach zaciągniętego limitu na karcie.

Innymi słowy mówiąc – Raiffaisen zapłaci za nas wszystkie zobowiązania na rzecz Virgin Mobile poprzez zaciągnięcie na naszej karcie odpowiedniego limitu.

Ten „specjalny” kredyt, jaki zaciągamy w ramach promocji, jest oprocentowany na 0%, do których należy doliczyć opłatę 0,3% za rozłożenie kwoty na razy.

No i oczywiście płacimy, co miesiąc 5zł za utrzymanie karty.

Jak odebrać zestaw korzyści?

Choć początkowo cała procedura wydała mi się być odrobinę skomplikowana, to po zagłębieniu się w szczegóły (i wysłaniu zapytania do banku) wszystko stało się jasne. Aby skorzystać z tej promocji czeka Cię tylko 6 kroków:

 1. Wchodzisz pod adres http://lp.raiffeisenpolbank.com/wzestawietaniej, wybierasz interesujący Cię model telefonu i okres umowy.
 2. Podajesz swoje dane i czekasz na kontakt z Call Center Raiffaisen Polbank.
 3. Podczas rozmowy telefonicznej konsultant potwierdzi Twoją zdolność kredytową.
 4. Następnie oczekuj kuriera z umową.
 5. Na podstawie podpisanej umowy Bank opłaci Twoje zobowiązanie na rzecz Virgin Mobile uruchamiając promocyjne raty na karcie kredytowej.
 6. Do 14 dni później Virgin Mobile wyśle do Ciebie kartę SIM i telefon.

Jak widać procedura jest dziecinnie prosta i nie komplikuje jej nawet ewentualne przenoszenie Twojego obecnego numeru do Virgin Mobile, bo wtedy składasz tylko odpowiednie oświadczenie i przez okres wypowiedzenia umowy korzystasz z tymczasowej karty SIM.

Zakończenie

Podsumowując… Myślę warto przyjrzeć się temu zestawowi bliżej i przekalkulować, czy skorzystanie z tej promocji przyniesie nam odpowiednie korzyści. Biorąc pod uwagę, że jakiś czas temu za swojego Samsunga Galaxy S6 Edge (jest świetny!) zapłaciłem prawie 3 500 zł (bez abonamentu) i uwzględniając fakt, że musiałem całą gotówkę wyłożyć od razu, stwierdzam że to ciekawa propozycja, ponieważ tutaj mamy go już od 150 zł miesięcznie.

Oczywiście, jak w każdej promocji bankowej trzeba i tę rozpatrzeć względem swoich indywidualnych możliwości – do czego Cię gorąco zachęcam. Zawsze popieram świadome i przemyślane decyzje, co do długoterminowych zobowiązań – a takim niewątpliwie jest przedstawiona tutaj promocja.

Gwarancja Uczciwości. Możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Viola pisze:
  Czy ta oferta jest też dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą mogą skorzystać z promocji, ale muszą liczyć się z tym, że bank będzie weryfikował ich zdolność kredytową.

Napisz komentarz