PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Aktywnie płacisz kartą za zakupy? Załóż to bezpłatne i w pełni mobilne Konto Direct i odbierz bonus w wysokości 100 zł

W te upalne dni, i tak wysoką już temperaturę, podkręca nam, laureat I-wszej nagrody w kategorii „Bankowość mobilna” w rankingu „Przyjazny Bank Newsweek 2014” – ING Bank Śląski.

Jak bumerang, wraca do nas promocja, w której za założenie bezpłatnego, wielofunkcyjnego, internetowego konta osobistego w łatwy i przyjazny sposób, odebrać można aż 100 zł premii.

Jako, że promocja, już od pierwszych dni obowiązywania cieszy się tak ogromną popularnością, wśród wielu klientów, nie pozostaje mi nic innego, jak dokładnie prześwietlić wszystkie jej warunki.

Konto Direct

Czas to pieniądz, ale dla kogo ten pieniądz?

Jeżeli chodzi o czas trwania promocji, to obowiązuje ona od dnia 3 sierpnia 2015r. do dnia 26 luty 2016r. Z tym, że 26 luty to dzień, do którego wypłacony zostanie nam bonus w wysokości aż 100 zł. Mamy zatem aż pół roku na spełnienie wszystkich warunków i odebranie tego atrakcyjnego bonusu.

Oferta, stworzona została z myślą o osobach, które są nowymi klientami banku. Należą do nich Ci, którzy od 1 stycznie 2014r. do 2 sierpnia 2015r. nie byli właścicielami, ani nawet współwłaścicielami jednego z tych Kont z Lwem:

  • Direct
  • Klasyczne
  • Student
  • Komfort
  • Premium

To podstawowe kryterium, które jest naszym pomostem, do skorzystania z naprawdę atrakcyjnej oferty ING Banku Śląskiego.

Jesteś już o krok od odebrania, wyjątkowego bonusu w wysokości 100 zł

Nigdy nie byłeś klientem ING? to świetnie się składa. Właśnie w tym momencie, pojawia się idealna okazja by się nim stać. Jak widzimy, założenie konta będzie nam wynagrodzone.

Dodatkowe pieniądze będą w sam raz żeby zrobić sobie małą przyjemność. Bonus możemy wykorzystać na zupełnie dowolny cel. Wyobraź sobie ten moment, w którym za zarobione pieniądze, kupujesz bliskiej osobie upominek. Albo sprawiasz jakąś przyjemność sobie, może wyjazd do kina albo teatru? Jakiś nowy gadżet?

Jak odebrać 100 zł – mini kalendarium promocji

1. Do dnia 31 sierpnia 2015 roku, zakładamy Konto Direct z Lwem. Dokonamy tego na tej stronie internetowej: Konto Direct z Lwem. Wypełniamy formularz, a następnie wybieramy formę podpisania umowy, do wyboru mamy:

– podpisanie umowy przy kurierze

– wykonanie przelewu weryfikacyjnego z naszego konta w innym banku

Do konta wybieramy sobie również kartę. Musimy pamiętać, że umowę z bankiem podpisać musimy najpóźniej do 30 września 2015 roku.

2. Następnie, powinniśmy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na tej stronie: Formularz rejestracyjny.

Należy dokonać tego oczywiście jak najszybciej, bowiem, im wcześniej się zarejestrujemy tym szybciej uzyskamy bonus w wysokości 100 zł. Ostatnim dniem, w którym możemy wypełnić ten formularz, jest 31 stycznia 2016r.

Bonus + 100 zł – sprawdź jakie to proste

Warunkiem, uzyskania bonusu w wysokości 100 zł jest dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł, przy wykorzystaniu dołączonej do konta. Musimy spełnić to do dnia 31 stycznia 2016 roku.

Jest to prosty do zrealizowania warunek, zważywszy na to, że przecież każdy z nas robi zakupy czy też opłaca rachunki za pośrednictwem karty. W ten sposób wykonujemy codzienne czynności, a w zamian za to dostaniemy atrakcyjny bonus + 100 zł.

To bezpłatne konto z bonusem w ING Banku Śląskim, otworzysz właśnie na tej stronie:

>>>ZAŁÓŻ KONTO I ODBIERZ 100 ZŁ<<<

Konto Direct

O samym Koncie Direct z Lwem słów kilka Konto Direct

Jeżeli chodzi o główny produkt, który oferuje nam bank jest to oczywiście Konto Direct z Lwem. Bank wychodzi z założenia, że jeżeli mamy dostęp do internetu i korzystamy z bankowości mobilnej to takie konto, będzie dla nas całkowicie bezpłatne.

Jednak nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła, jak dokładnie kształtują się opłaty za oferowane nam konto. Szczerze przyznam, że jestem usatysfakcjonowana.

ZAŁOŻENIE I UTRZYMANIE KONTA – 0 zł

WYCIĄG Z KONTA DOSTĘPNY ONLINE – 0 zł

PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł

WYPŁATY Z BANKOMATÓW – 0 zł

PŁATNOŚĆ BLIK – 0 zł

KORZYSTANIE Z APLIKACJI MOBILNEJ – 0 zł, doskonała, nowoczesna aplikacja do pobrania na tablet i telefon – bank masz zawsze pod ręką

WPŁATA GOTÓWKI WE WPŁATOMATACH ING – 0 zł

UTRZYMANIE KARTY – 0 zł, ale pod warunkiem, że w danym miesiącu dokonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł, w przeciwnym razie, za kartę zapłacimy 7zł/m-c. Od Banku ING otrzymamy nowoczesną kartę, którą zapłacimy również w internecie.

Dla zdecydowanych, dodatkowe bonusy

Dla tych, którzy zdecydują się założyć konto, bank przewiduje dodatkowe upominki. Nie jest to nic wielkiego, ale zawsze to pewnego rodzaju wyróżnienie dla klienta.

FINANSOMERT – system, który umożliwi nam śledzenie naszych wydatków, będziemy dokładnie wiedzieć na co i ile wydajemy, nie ma nic lepszego jak pełna kontrola nad finansami

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE – możliwość otwarcia specjalnego konta, na którym będziemy mogli oszczędzać aż 2,5% w skali roku przez pierwsze 4 miesiące korzystania z konta

SMART SAVER – możesz go założyć, zagwarantuje Ci to automatyczne odkładanie ustalonego przez Ciebie procentu od kwoty transakcji lub jej zaokrąglenia, z Twojego konta na to konto oszczędnościowe

Podsumowanie

Nie pozostaje mi nic innego jak ocenić ofertę ING Banku Śląskiego bardzo pozytywnie. Stabilne konto z gwarantowanym bezpłatnym utrzymaniem.

Najwięcej zyskają na niej Ci, którzy aktywnie korzystają z karty kredytowej, jak również Ci, którzy chcą mieć całkowicie bezpłatne konto. Plus to również możliwość skorzystania z dodatkowych upominków od banku.

Wynagrodzenie w wysokości 100 zł, za wykonywanie transakcji bezgotówkowych, to bardzo korzystna oferta, z której z całą pewnością warto skorzystać.

Skorzystać z oferty powinny również osoby, które cenią sobie dostęp do najnowszych form oszczędzania i nie wyobrażają sobie życia bez dostępu do bankowości internetowej.

Oferta mocna i godna polecenia, zatem, polecam!