PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste

Załóż Konto 360° i odbierz 200 zł premii od banku Millennium

“Rusz po 200 zł” to nazwa najnowszej promocji od banku Millennium. Do zgarnięcia 200 zł za założenie konta 360° i spełnienie bardzo prostych warunków.

Udział w promocji możesz wziąć do 25 września 2019 roku. Uwaga! Jest limit! Tylko pierwsze 9 000 kont może wziąć udział w promocji. Trzeba się spieszyć.

Kto może wziąć udział w promocji?

Oferta skierowana jest dla nowych klientów, którzy na dzień przystąpienia do promocji nie posiadają żadnego produktu w banku. Wyłączeni są wszyscy Ci, którzy mają w banku kredyt, kartę kredytową a nawet inwestycje, nie weźmiesz udziału jeżeli jesteś współwłaścicielem rachunku.

Udział w promocji możesz wziąć jeżeli:

 • jesteś nowym klientem i na dzień przystąpienia do promocji nie posiadasz żadnego produktu w banku Millennium;
 • ukończyłeś 18 lat;
 • nie brałeś wcześniej udziału w akcji promocyjnej Konta 360°.

Ile kosztuje konto? Tabela Opłat i Prowizji

W promocji założyć możesz Konto 360° lub Konto 360° Student. Ile to kosztuje? To pytanie wszystkich zawsze zastanawia “bo przecież bank nie daje nic za darmo”. A jednak! W łatwy sposób można uniknąć opłat i zgarnąć czystą premię bez dodatkowych kosztów. Zobaczmy zatem co zrobić aby zgarnąć 200 zł i nie zapłacić ani złotówki za prowadzenie rachunku.

Konto 360° Student (dla osób poniżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Jak widzisz przy spełnieniu bardzo prostych warunków, konto będzie całkowicie bezpłatne. Warto więc wziąć udział w promocji i mieć dodatkową gotówkę na swoje wydatki bez dodatkowych kosztów.

Co trzeba zrobić aby cieszyć się dodatkową kasą? Instrukcja krok po kroku

Teraz najważniejsza część każdej promocji. Spełnienie warunków. Co zatem musimy zrobić?

Krok 1# – złóż wniosek o konto i podpisz umowę

Do 25 września 2019 roku złóż wniosek o konto z kartą debetową, korzystając ze specjalnej strony banku. Podczas składania wniosku wyraź zgody na:

 • przetwarzanie Twoich danych przez bank;
 • przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych przez bank;
 • przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych przez podmioty powiązane z bankiem.

Umowę musisz podpisać do 30 września 2019. Jak podpisać umowę? Masz do wyboru dwie opcję:

 • podpisanie umowy w placówce banku – umowę podpisujesz w oddziale, a później pocztą wyślą Ci kartę do konta;
 • podpisanie umowy u kuriera – bank umówi wizytę kuriera, który przywiezie Ci umowę wraz z kartą do konta. Kurier będzie prosił o Twój dowód osobisty w celu weryfikacji tożsamości.

Krok 2# – aktywuj aplikację mobilną na telefonie

Do wykonania tego kroku chyba nie muszę Cię namawiać. Bo kto teraz nie korzysta z aplikacji mobilnej? Ta aplikacja na pewno ułatwi Ci życie.

Aby warunek był zaakceptowany, musisz aktywować aplikację do 30 września 2019 roku.

Pobierz aplikację:

Zobacz dlaczego warto korzystać z aplikacji banku Millennium:

Krok 3# – aktywnie korzystaj z konta, zapewnij wpływ i płać kartą

Aby spełnić ostatni warunek po prostu korzystaj ze swojego nowo otwartego rachunku. W kolejnych miesiącach tj. październik, listopad oraz grudzień spełniaj łącznie obydwa warunki:

 • zapewnij łączny wpływ na konto 360° na kwotę minimum 1 000 zł, przelew na 1 000 zł lub kilka mniejszych na łączną kwotę 1 000 zł wykonaj z konta w innym banku. Pieniądze możesz ponownie przelać na swoje konto w innym banku;
 • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK’iem. Płacić możesz np. za codzienne zakupy w punktach usługowo-handlowych.

Uwaga! Pamiętaj, że płatności muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu. Proponuję spełnić ten warunek na początku miesiąca, aby mieć pewność, że zostaną zaakceptowane. Wypłata gotówki z bankomatu nie spełnia warunki wykonania płatności.

Kiedy otrzymam swoja premię?

Jeżeli spełnisz wszystkie warunki, to nie pozostaje nic innego jak czekać na swój zapracowany bonus. Pamiętaj aby do czasu otrzymania pieniędzy nie zamykać a nawet nie składać dyspozycji zamknięcia konta. Nie możesz również wycofać zgód, które zaznaczyłeś podczas składania wniosku.

Premia zostanie wypłacona w formie przelewu na Twoje Konto 360°. Swój bonus otrzymasz najpóźniej 31 stycznia 2020 roku.

Przykład: Andrzej dowiedział się o promocji i tego samego dnia złożył wniosek o konto. Podczas wypełniania wniosku zaznaczył wszystkie wymagane zgody. Andrzej nie ma czasu na wizytę w oddziale więc wybrał opcję podpisania umowy u kuriera. Jeszcze w sierpniu kurier przywiózł dokumenty wraz z kartą i Andrzej podpisał umowę. We wrześniu zainstalował i aktywował aplikację mobilną banku Millennium. W kolejnych miesiącach czyli w październiku, listopadzie i grudniu Andrzej przelewał po 1000 zł, płacił za zakupy w sklepie raz w miesiącu a później przelewał pieniądze z powrotem na swój główny rachunek w innym banku. Andrzej spełnił wszystkie warunki i do końca stycznia 2020 roku otrzyma swoje 200 zł w formie przelewu na swoje konto w banku Millennium.

Podsumowanie

Jak widzisz konto może być całkowicie darmowe, a warunki do zgarnięcia premii są bardzo łatwe i przyjemne. Jeżeli nigdy nie miałeś produktu z banku Millennium to śmiało korzystaj z promocji i zgarnij łatwe 200 zł w gotówce.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Kacper pisze:
  Jeśli ktoś już kiedyś korzystał z promocji na wejście i jest wykluczony z tej promocji (bo Millenium wyklucza niestety dożywotnio), to jest jeszcze opcja otworzenia konta z polecenia (oczywiście jeżeli nie korzystało się z tej opcji w przeszłości). Premia co prawda mniejsza ale zawsze. Gdyby ktoś zechciał to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam
 2. piotr pisze:
  Bank Millennium wyklucza wszystkich swoich byłych klientów z brania udziału w promocji? Kiedyś miałem u nich kartę kredytową.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Wyklucza tych, którzy otwierali Konto 360 w promocji. Jeśli miałeś u nich kartę, ale już nie masz – to możesz wziąć udział.
 3. marta pisze:
  mam kod polecający gdyby ktoś chciał skorzystać 25952429
 4. Krzysztof pisze:
  KOD polecający 26129662 dla osób, które chciałyby dodatkowo skorzystać z nagrody przy zakładaniu konta. Wszystkie warunki spełnione.
 5. Julia pisze:
  Cześć
  Zakładając konto skorzystaj z mojego kodu polecenia: 25024845 wpisz go podczas wypełniania wniosku i wybierz nagrody, które chcesz otrzymać.
  Julka
 6. ness pisze:
  Czy da się jakoś sprawdzić czy konto w Millenium było otwierane “w promocji”. Moja mama kiedyś otworzyła w oddziale banku (za namową koleżanki z tegoż banku) z tym, że nie pamięta czy była przy tym jakaś promocja. Ktoś ma jakieś informacje na ten temat?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Najlepiej sprawdzić to na infolinii 🙂 Albo w umowie rachunku powinna być taka informacja.
 7. Sławek pisze:
  Jak by ktoś chciął, podaję swój kod polecający 21542688
 8. Natalia pisze:
  Kiedy można zamknąć konto ?
 9. JAROSŁAW pisze:
  Oszuści !!!Założyłem konto ze strony moniaków w maju we wrześniu miałem dostać premię ,nie chcą jej mi wypłacić bo twierdzą że założyłem konto ze złej strony, więc gdzie leży prawda dedykowane strony na moniakach to oszustwo ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jarosław, o ile pamiętam to były kłopoty z wypłatą tej premii. Jeśli zakładałeś konto z naszego linku, składaj reklamację do skutku. Mają obowiązek wypłacić premię.

Napisz komentarz