Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Jak dostać telefon Xiaomi Redmi 9 o wartości 500 zł? Skorzystać z promocji karty Simplicity!

Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją producenta telefon Xiaomi Redmi 9 3/32 GB o wartości rynkowej około 500 zł.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej i aktywowanie za jej pomocą karty oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 10,95%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków promocji otrzymasz nagrodę na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 31 lipca 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

To nie ściema ani scam: Citibank przygotował bardzo prostą promocję karty kredytowej Simplicity, w której za spełnienie warunków otrzymasz gwarantowaną nagrodę. A jest nim nowy, na 24-miesięcznej gwarancji producenta telefon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB. Jego cena na Allegro to około 500 zł – tak wartościowej nagrody dawno nie było w żadnej promocji bankowej.

Sprawdziłam warunki, haczyków nie znalazłam – ruszamy do prześwietlenia tej promocji!

Promocja potrwa 🗓 do 31 lipca. Pamiętaj: nagrody są gwarantowane i nie ma limitu wniosków. Każdy, kto spełni opisane w tym artykule warunki dostanie nowego Xiaomi 🙂

Xiaomi Redmi 9 – warto?

Moim zdaniem – warto! Sama od prawie 2 lat mam Xiaomi i też Redmi, ale jeszcze starszy model (BTW, kupiłam go częściowo za voucher z innej promocji bankowej 🙂 ). I co mogę powiedzieć to to, że telefon naprawdę daje radę. Jestem z niego bardzo zadowolona – myślę że stosunek jakość/cena w Xiaomi jest nie do pobicia.

Ale skupmy się na Redmi 9 z promocji, nie na moim. Dostajesz nowy, objęty 24-miesieczną gwarancją producenta telefon Redmi 9 3GB/32 GB w kolorze Carbon Grey (koloru nie możesz zmienić). Gwarancja jest realizowana na podstawie numeru IMEI urządzenia.

Źródło: https://mi-home.pl/telefony-redmi/redmi-9-3gb-32gb-carbon-grey

Nie będę może opisywać wszystkich parametrów telefonu. Wymienię tylko kilka, moim zdaniem tych najbardziej istotnych:

 • poczwórna kamera tylna 13 Mpx (ultraszerokokątna, szerokokątna, czujnik głębokości i makro);
 • kamera przednia 8 Mpx;
 • procesor Mediatek Helio G80 2 GHz, 8 rdzeni;
 • RAM 3 GB;
 • wbudowana pamięć 32 GB;
 • pojemność baterii 5020 mAh;
 • ekran 6.53″ Full HD;
 • wbudowany moduł NFC.

Kto może wziąć udział w promocji Simplicity?

Każda pełnoletnia osoba mieszkająca w Polsce, która spełni dwa niżej wymienione warunki:

 • nie masz głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym przynajmniej od 1 stycznia 2020 roku;
 • w obecnej firmie pracujesz min. 3 miesiące i zarabiasz min. 1200 zł netto, lub prowadzisz działalność gospodarczą od min. 2 lat i Twój miesięczny dochód to min. 2500 zł netto.

Pamiętaj, że jest to promocja karty kredytowej i to do banku należy ostateczna decyzja o przyznaniu karty.

Jak otrzymać Xiaomi Redmi 9 – instrukcja

Promocja jest dziecinnie prosta. To tylko 4 kroki, a im szybciej je spełnisz, tym szybciej otrzymasz nagrodę w swoje ręce. Popatrz, co musisz zrobić po kolei:

 1. 🗓 Do 31 lipca z TEGO LINKU 🔎 złóż wniosek o kartę Simplicity i podpisz umowę o kartę.
 2. 🗓 W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku 🔎 dołącz wymagane przez bank dokumenty dochodowe. Najczęściej bank poprosi o wyciągi z konta z 3 miesięcy. Dokumenty dodaj podczas składania wniosku o kartę (jeśli otrzymasz propozycję karty z mniejszym limitem i bez dostarczania dokumentów to i tak do promocji musisz dokumenty dostarczyć) lub dodaj je później, na TEJ STRONIE.
 3. 🗓 Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej banku i aktywuj przez nią kartę. Z polskiego na nasze: ściągasz na telefon apkę, logujesz się do niej i nadajesz PIN do karty przez aplikację.
 4. 🔎 Płać kartą za codzienne zakupy. 🗓 Do końca trzeciego miesiąca po podpisaniu umowy musisz zapłacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł. Płać kartą przez Internet i stacjonarnie.

UWAGA OD AUTORKI

PIN do karty nadaj przez aplikację, nie przez stronę internetową. To jeden z wymogów regulaminu, a wiele osób o tym zapomina.

Przykład

Umowę podpisujesz w maju. Do końca czerwca ściągnij aplikację i nadaj PIN do karty. Masz czas do końca sierpnia, aby zapłacić kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Wszystko! Po spełnieniu wszystkich warunków czekasz na wiadomość w bankowości o przyznaniu nagrody. Bank wyśle ją maksymalnie do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym skończysz spełniać warunki. Następnie, w ciągu 60 dni od momentu w którym dostaniesz tę wiadomość bank wyśle na Twój adres korespondencyjny nagrodę, czyli Xiaomi Redmi 9. Do tego momentu nie zamykaj karty.

PRZYKŁAD

Podpisujesz umowę o kartę w maju. Do końca czerwca spełniłeś wszystkie warunki. Do końca lipca dostaniesz wiadomość o przyznaniu nagrody, a telefon zostanie do Ciebie wysłany w ciągu 60 dni od momentu otrzymania tej wiadomości.

Jakie płatności kartą będą się liczyć, a jakie nie do promocji?

Jeśli ktoś mi napisze, że promocja to ściema, bo najpierw musisz wydać 1000 zł żeby dostać telefon za 500 zł to obiecuję: w całości zacytuję takiej osobie ten akapit.

Nie chodzi o to, żebyś dla promocji wydawał pieniądze. Chodzi o to, żebyś przez jakiś czas za codzienne zakupy płacił inną kartą. Idziesz do Biedronki, robisz zakupy – zapłać za nie kartą z promocji. Zamawiasz coś z Allegro? Zapłać Simplicity. Tankujesz na stacji? Zamiast gotówką zapłać kartą. Ani się obejrzysz, a wymagane do promocji 1000 zł nazbiera się w mgnieniu oka.

To może być jedna duża płatność lub wiele drobnych – jak wolisz. Pamiętaj – IM SZYBCIEJ SPEŁNISZ WARUNKI, TYM SZYBCIEJ DOSTANIESZ NAGRODĘ.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga – transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w czerwcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

Simplicity za darmo – podpowiadam, jak to zrobić

Jeśli założysz Simplicity w tej promocji to oprócz vouchera na Allegro otrzymasz również dużo łatwiejsze warunki do zwolnienia karty z opłaty miesięcznej.

Bez promocji – musisz wydać kartą min. 1000 zł w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym.

W promocji – wystarczy że zapłacisz kartą na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Jedna ważna uwaga: jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata Ci się pobierze, ale zostanie zwrócona w kolejnym okresie rozliczeniowym. Dlatego nie zdziw się, jeżeli wykonasz warunki, a na wyciągu zobaczysz opłatę. Zostanie ona zwrócona.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 16 czerwca 2021

Opłata miesięczna za kartę przez 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

10,95%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł). Wg informacji jakie uzyskałam w banku również transakcje na poczcie mogą zostać uznane jako gotówkowe;

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych – jest to transakcja szczególna za którą naliczy się prowizja.
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,95%.

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Połącz promocje bankowe, zyskaj więcej

Nie jest żadną tajemnicą, że promocje bankowe można łączyć i zarabiać jeszcze więcej. Moniaki są zdania, że im więcej nagród, tym lepiej 🙂

Jeśli nie masz jeszcze konta w Citibanku to masz dobry powód, by je otworzyć: czeka 200 zł gotówki w zamian za bezwarunkowo darmowe konto. Warunki promocji znajdziesz w artykule poniżej:

Podsumowanie

Moje podsumowanie tej promocji ujmę w jednym zdaniu: ta promocja to HIT, jakiego od dawna nie było.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Wiesław pisze:
  czy z tej promocji citi banku Xiaomi Redmi 9 może skorzystać osoba mająca rentę w wysokości 1700zł netto
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wniosek można złożyć – minimalne wymaganie to 1200 netto. Ale czy karta zostanie przyznana, tego nie wiem – to już jest indywidualna ocena i decyzja banku.
 2. Wojak pisze:
  Czy platnosci karta kredytowa jak PZU, OC Ubezpieczyciela, beda zaliczone do tych 300zl zwalniajacych z oplaty 12zl i najwazniejsze do promocji/otrzymania smartfona ?
  Czy to sa transakcje szczegolne, bo chyba za rachunki czynsz, prad, gaz itd. bedzie pobierana prowizja.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wg mnie będą się liczyć.
   Wg regulaminu kart kredytowych transakcje szczególne to:
   – wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
   – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
   – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.
   Chociaż na przykład na moje pytanie dot. płatności na poczcie dostałam od banku odpowiedź, że może to być traktowane jako transakcja szczególna, a dokładniej gotówkowa – z poradą, by przed płatnością zapytać o kod MCC.
 3. Krzysztof pisze:
  niedoczytałem i aktywowałem kartę przez citi bank online czy nie uznają mi promocji i telefonu?

  można to jakoś odkręcić

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Odkręcić się raczej już nie da. Trochę patowa sytuacja: jeśli zrezygnujesz w ogóle z karty to na nowo wniosku i tak nie możesz złożyć, ponieważ wpadasz w karencję. Ja w takiej sytuacji spełniałabym warunki płatności i próbowała ewentualnie reklamacji.
 4. Krzysztof pisze:
  napisałem do nich zapytanie czy wypadam z promocji, ponieważ w liscie z kartą wg instrukcji było iż jeżeli ktoś aktualnie nie jest użytkownikiem citibank online lub citi mobile to musi sie zarejestrowac na citibankonline.pl i tam 3 krok to było aktywacja karty…..
  napisałem iż ich instrukcja jest niewspomina o promocji i warunku aktywacji karty przez aplikacje mobilną… ewentualnie żeby dezaktywowali mi tą kartę a ja ją aktywuje ponownie poprzez aplikacje mobilną….

  zastanawiam się czy ewentualnie zamówienie nowej karty i aktywacje jej poprzez aplikacje mobilną a tej zgłoszenie jako uszkodzonej nie rozwiąże problemu?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Postaram się uzyskać jakąś interpretację tego zapisu, ponieważ sama nie jestem w stanie ocenić, jak do tego podejdzie bank. Wiem że w innych promocjach z takim samym zapisem jak ktoś napisał reklamację to mu nagrodę przyznawali, ale też nie jestem w stanie powiedzieć czy było tak w każdym przypadku.
 5. Krzysztof pisze:
  dostałem odpowiedź z banku odnosnie aktywacji karty poprzez citti online zamiast citi mobile

  Szanowna Pani,

  W odpowiedzi na zgłoszenie uprzejmie informuję, że zgodnie z regulaminem jednym z warunków koniecznych do spełnienia do otrzymania Nagrody jest konieczność aktywacji karty w Citi Mobile.

  Wyjaśniam, że obecnie trwa weryfikacja, a o spełnieniu warunków przyznania Nagrody, Uczestnicy zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki Oferty.

  Z przykrością wyjaśniam również, że jeśli karta została aktywowana to nie ma możliwości jej dezaktywacji i ponownej aktywacji.

  moja wiadomość
  witam
  założyłam karte kredytową ze względu na promocje iż można otrzymać telefon komórkowy skusiła mnie oferta. Dostałam list z kartą kredytową i aby ją aktywować użyłam citi strone internetową według instrukcji w liscie ponieważ nie miałam konta już założonego ani citi mobile…. w regulaminie promocji jest iż musze aktywować kartę przez aplikacje mobilną…. czy jestem wykluczona z promocji? wasze instrukcje nie były jasne w liscie pocztowym i nic o tym nie mówiły, a jedynie jeżeli nie mam konta to żeby założyć poprzez strone internetową…. jeżeli tak to prosze o dezaktywacje karty i aktywuje ją ponownie za pomocą citi mobile

  czy zastrzeżenie karty i wyrobienie nowej oraz aktywacja jej w aplikacji mobilnej i spełnienie kolejnego warunkui czyli wydanie 1000zł rozwiąże problem i nagroda w postaci telefonu zostanie przyznana?

  jest tam jakas drobna opłata za wyrobienie nowej karty
  Zastrzeż swoją kartę i uzyskaj nową lub Wymień swoją zniszczoną kartę na nową
  brak opłaty za wydanie nowej karty jest jedynie w przypadku kradzieży…..

 6. Krzysztof pisze:
  przypadkowo aktywowałem kartę poprzez citi online www zamiast poprzez citi mobile
  czy zastrzeżenie karty jako zaginiona/uszkodzona, kolejnie aktywacja nowej poprzez aplikacje mobilna i spełnienie warunków spełni wymogi przyznania nagrody w postaci telefonu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety ja nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Czekam na odpowiedź od banku w tej sprawie.

Napisz komentarz