Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Co wybierzesz? 350 zł do H&M/Rossmann/Leroy Merlin czy na Orlen? Nowa promocja od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Bony o wartości 350 zł do wybranego sklepu.

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– w październiku min. 3 płatności kartą oraz min. 1 przelew z konta;

ORAZ

– w listopadzie wykonanie min. 6 płatności kartą, min. 1 logowanie na konto oraz zapewnienie wpływów min. 1000 zł na konto ;

ORAZ

— w grudniu wykonanie min. 12 płatności kartą, min. 1 logowanie na konto oraz zapewnienie wpływów min. 1000 zł na konto

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

Nagroda 1 – do 30 listopada;

Nagroda 2 – do 31 stycznia 2021 roku.

Nagroda 3 – do 28 lutego 2021 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 15 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 4 października 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Co powiesz na to, że za przetestowanie darmowego konta możesz otrzymać od banku vouchery o wartości aż 350 zł do wybranego przez Ciebie sklepu? Taka jest właśnie najnowsza promocja od BNP Paribas. Wykonujesz proste czynności (płacisz kartą, robisz przelewy) i odbierasz nagrody.

A wybierasz spośród 4 sklepów. Co wolisz? Modowe szaleństwo w H&M? Zrobić zapas kosmetyków w Rossmannie? Tankować za darmo na Orlenie? Czy też przyda Ci się coś do domu z Leroy Merlin?

Niezależnie od tego, co wybierzesz, warunki promocji są takie same. Brzmi interesująco? Sprawdźmy tę promocję.

Promocja potrwa 🗓 do 4 października lub do wyczerpania puli pierwszych 3000 promocyjnych wniosków.

Jeśli promocja zakończy się przed czasem to strona promocji zostanie zablokowana i nie będziesz miał możliwości złożenia wniosku. Ostatnia promocja zakończyła się po kilku dniach. Zatem jeśli chcesz skorzystać z obecnej – nie warto z tym zwlekać, by nie było za późno.

Czy łapiesz się do promocji?

Jeśli 🗓 w okresie ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas to jak najbardziej możesz wziąć udział w obecnej promocji.

Jeśli masz inne produkty w BNP oraz dostęp do nich przez Internet najprawdopodobniej niestety nie uda Ci się założyć konta – chociaż spośród czytelników są wyjątki, więc warto spróbować.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Tak jak zaznaczyłam już na wstępie, konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Nie przejmujesz się żadnymi warunkami do bezpłatności konta, typu przelewy na określoną kwotę. Samo konto, odkąd sięgam pamięcią jest, i oby zawsze było, bezpłatne.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 23 października 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

Konto kontem, a karta kartą. Jak wyglądają opłaty za kartę? Zacznijmy od tego, że w tej promocji masz ich do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat.

Ponieważ jestem fanką bezpłatnych kont i kart omówimy sobie jedną z nich, dokładniej Kartę Otwartą na Dzisiaj, ponieważ wystarczy 1 płatność w miesiącu na dowolną kwotę, by była ona za darmo. A jeśli masz mniej niż 26 lat to nie musisz robić nawet tej jednej płatności – i tak masz kartę za friko.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 23 października 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

Miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą w EUR w krajach EOG

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Zgarniam bony na 350 zł – 3 proste kroki

Już wiesz, że nagrodę wybierasz sam. Zrobisz to zaraz na początku promocji, jeszcze przed założeniem konta (za chwilę opiszę to szerzej). Następnie przyjdzie czas na spełnianie kolejnych warunków promocji. Za każdy warunek otrzymasz kartę podarunkową – w sumie możesz otrzymać ich aż 3, o łącznej wartości 350 zł. Pierwsza karta będzie opiewać na kwotę 50 zł, druga na 100 zł a ostatnia aż na 200 zł.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 4 października 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 3000 pierwszych wniosków.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji. W tym kroku 🔎 wybierz nagrodę. Pamiętaj, że po wybraniu nagrody do konkretnego sklepu nie ma możliwości jej zmiany.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego klikasz w przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji, konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Masz dwie możliwości otworzenia konta: tradycyjnie, przez stronę internetową (umowę podpiszesz sms-em a kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje tożsamość) lub przez aplikację GoMobile z wideoweryfikacją.

1. Wniosek tradycyjny

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego klikasz w przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji, konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

2. Wniosek przez aplikację GoMobile

W tym przypadku uzupełniasz formularz rejestracyjny a następnie 🔎 pobierasz aplikację GoMobile i klikasz opcję „Otwórz nowe konto”.

Najpierw uzupełniasz swoje dane, załączasz zdjęcia dowodu osobistego oraz nagrywasz swoją twarz (wg instrukcji w aplikacji). Następnie Twój wniosek jest weryfikowany – o wyniku weryfikacji dowiesz się z maila i sms-a od banku. Następnie podpisujesz umowę przez sms-a, ale o tym już w kolejnym akapicie.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a i aktywuj kartę

Niezależnie od tego, w jaki sposób złożyłeś wniosek umowę podpisujesz tak samo: sms-em w serwisie Autenti. Na 🔎 podpisanie umowy oraz nadanie PINu do karty masz czas maksymalnie 🗓 do 16 października.

Jeśli wniosek składałeś tradycyjnie to kurier dostarczy Ci kartę i zweryfikuje tożsamość.

Jeśli natomiast składałeś wniosek przez aplikację karta przyjdzie pocztą.

UWAGA

Nadaj PIN do karty w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu jej otrzymania – tylko wtedy konto będzie w pełni aktywne. Jeśli tego nie zrobisz będziesz musiał dzwonić na infolinię i prosić o ponowną możliwość aktywowania karty.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Czas na spełnianie warunków: przez kolejne 3 miesiące będziesz spełniał proste warunki aktywności na koncie. Za każdy spełniony miesiąc otrzymasz bon podarunkowy do wybranej sieci. Pamiętaj, że jeśli pominiesz któryś miesiąc to nie otrzymasz pozostałych nagród (na przykład spełniłeś warunki w miesiącu 1 i 3 to otrzymasz tylko nagrodę za pierwszy miesiąc).

⭐️  Zgarniam pierwszą część nagrody – kartę podarunkową o wartości 50 zł

Aby zdobyć pierwszą nagrodę 🗓 w październiku wykonaj łącznie obie poniższe czynności:

 • 🔎 wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 1 przelew z konta z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Do promocji liczą się również płatności kartą dokonane przez Google Pay/Apple Pay. Kwoty transakcji są dowolne – ważne by wykonać ich min. 3.

Do promocji nie liczą się następujące płatności:

 • BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media,
 • MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

📄 Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Wystarczy że zalogujesz się na swoje konto przez bankowość lub aplikację i zrobisz przynajmniej 1 zwykły przelew z konta w BNP Paribas na inny rachunek. Możesz na przykład przelać złotówkę na swoje konto w innym banku i to w zupełności wystarczy.

Do promocji nie liczą się następujące przelewy:

 • przelewy natychmiastowe;
 • przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Pierwszy krok już za Tobą. Zasłużyłeś na swoją pierwszą nagrodę, czyli bon na 50 zł. Ale to nie koniec promocji, przed Tobą ostatnie dwa kroki i jeszcze aż 300 zł nagrody.

⭐️  Zgarniam drugą część nagrody – kartę podarunkową o wartości 100 zł

Aby otrzymać bon na 100 zł do wybranego sklepu 🗓 w listopadzie wykonaj łącznie trzy poniższe czynności:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej lub aplikacji na telefonie

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 6 płatności płatności kartą

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Myślę że warunku logowania do bankowości nie trzeba nikomu tłumaczyć. Płatności kartą również już sobie omówiliśmy w akapicie wyżej. Zajmijmy się zatem definicją wpływów na konto.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł nie muszą być jednorazowe. Oznacza to, że możesz zrobić kilka przelewów ze swojego konta w innym banku (na przykład 5 przelewów po 200 zł będzie OK). Środki po zaksięgowaniu w BNP możesz z powrotem odesłać na inne konto. Nie musi to być przelew wynagrodzenia od pracodawcy, w zupełności wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku.

Do promocji nie liczą się:

 • wpłaty gotówki;
 • przelewy z Twoich innych kont w BNP Paribas lub BGŻ Optima;
 • wpływy środków z udzielonych kredytów.

⭐️  Zgarniam trzecią część nagrody – kartę podarunkową o wartości 200 zł

Ostatni krok przed Tobą – jeśli go wykonasz kolejne 200 zł do wybranego sklepu trafi w Twoje ręce. Na szczęście nie będzie to nic nowego, wszystkie aktywności wykonywałeś już wcześniej więc nic Cię nie zaskoczy.

A dokładniej 🗓 w grudniu wykonaj łącznie trzy poniższe czynności:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej lub aplikacji na telefonie

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 12 płatności płatności kartą

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Kiedy otrzymasz nagrody?

Jeśli wybrałeś jako nagrodę bony do H&M to nie musisz robić już nic więcej, jak tylko oczekiwać na przekazanie nagród. Dokładniej rzecz ujmując, otrzymasz je sms-em na podany w banku numer telefonu.

Natomiast karty podarunkowe Orlen, Rossmann oraz Leroy Merlin wydawane są w formie fizycznej i będziesz musiał wykonać jeszcze jedną czynność, aby je otrzymać – mianowicie 🔎 uzupełnić dane do wysyłki nagrody.

Jak to wszystko wygląda?

 • 🗓 do 30 listopada otrzymasz wiadomość z adresu [email protected] o przyznaniu pierwszej nagrody. Jeśli wybrałeś Orlen/Rossmann/Leroy Merlin to w wiadomości otrzymasz link z unikalnym kodem do logowania, dzięki którym uzupełnisz numer konta;
 • 🗓 do 15 grudnia 🔎 zaloguj się za pomocą linku z wiadomości i uzupełnij adres do wysyłki nagrody (nie dotyczy nagrody do sklepów H&M);
 • 🗓 do 31 grudnia otrzymasz pierwszą nagrodę oraz wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody (nic więcej nie musisz robić);
 • 🗓 do 31 stycznia 2021 roku otrzymasz drugą nagrodę oraz wiadomość o przyznaniu trzeciej nagrody;
 • 🗓 do 28 lutego otrzymasz trzecią nagrodę.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Podsumowanie

Jaką nagrodę wybierasz? Darmowe tankowanie? Modowe szaleństwo w H&M? Zapasy kosmetyków z Rossmanna? Czy też akurat planujesz remont i 250 zł do Leroy Merlin akurat byłoby na miejscu?

Niezależnie co wybierzesz gwarantuję jedno: na pewno nie pożałujesz udziału w tej promocji 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz