Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Darmowe vouchery do Biedronki i Allegro za przetestowanie płatności telefonem w BGŻ BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klient

13:22 – siedzę i popijam popołudniową kawę (niestety bez ciasteczka – dieta) i nagle przychodzi SMS od BGŻ BNP Paribas, o treści „Płać mobilnie i wygrywaj! Kod na 50 zł do Biedronki i 50 zł do Allegro. Promocja ograniczona czasowo.” Oferta przeznaczona dla obecnych klientów Banku więc sprawdzam co i w jaki sposób można zgarnąć!

Kto może śmiało skorzystać z promocji? 

Do promocji może przystąpić każdy kto posiada w BGŻ BNP Paribas jakąkolwiek kartę kredytową lub debetową z logiem MasterCard. Dodatkowo istotne jest, aby nie uczestniczył wcześniej w promocjach: „Wygraj z Android Pay” oraz „Kupuj z Apple Pay”.

Najistotniejszym jednak warunkiem odebrania nagrody jest fakt, że klient nie mógł przed dniem 23 sierpnia 2018 roku posiadać zarejestrowanej karty BGŻ w aplikacji Apple Pay lub Google Pay.

Jeżeli jakiś klient BGŻ BNP Paribas spełnia te 3 warunki to nie pozostaje nic innego jak skorzystać z promocji z nagrodą 50 zł do Biedronki i 50 zł do Allegro.

Kupony na 100 zł za kilka płatności telefonem 

W promocji zgarniamy dwa kupony o łącznej wartości 100 zł do Allegro oraz do Biedronki. Istotne jest również to, że w promocji będzie aktywna do momentu osiągnięcia 3 000 rejestracji na specjalnej stronie promocyjnej. To oznacza, że warto przystąpić do promocji jak najszybciej.

#1 KROKdo 31.10.2018 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 3 000 rejestracji) przejdź na stronę Banku i zarejestruj swój udział, a podczas tego wyraź wszystkie 4 zgody/oświadczenia.

#2 KROKdo 31.10.2018 roku zarejestruj się w Aplikacji Apple Pay albo Aplikacji Google Pay oraz dodaj do niej kartę, którą posiadasz w BGŻ BNP Paribas (kredytową lub MasterCard debetową).

#3 KROK – aby odebrać 50 zł do Biedronki -w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dodania karty do aplikacji (patrz. 2 KROK) wykonaj min. 3 Transakcje Apple Pay albo Transakcje Google Pay Tokenem.

#4 KROK – aby odebrać 50 zł do Allegro – w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym dodałeś kartę do aplikacji, wykonaj minimum 8 transakcji Apple Pay albo Transakcji Google Pay Tokenem. Do płatności wykonanych w tym kroku nie będą zaliczać się płatności wykonane w 3 kroku.

*Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
  zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

To wszystko! 

Tradycyjnie już po spełnieniu warunków odbieramy nagrodę, tym razem aż dwie – 50 zł do Biedronki i 50 zł do Allegro.

O przyznaniu tej pierwszej nagrody (kod do Biedronki) zostaniemy poinformowani do 25 dnia od dnia dodania karty do aplikacji, czyli:

 • jeżeli kartę dodamy do aplikacji 28.08.2018r. to pierwsze 3 płatności wykonuje w ciągu 14 dni i o przyznaniu nagrody zostaniemy powiadomieni do 22.09.2018r.

O przyznaniu drugiej nagrody (kod do Allegro) zostaniemy poinformowani do 10 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym wykonaliśmy 8 płatności mobilnych. Czyli jeżeli ktoś doda kartę do aplikacji w sierpniu, 8 płatności wykona we wrześniu to do 10.10.2018 roku otrzyma nagrodę.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 22

 1. Beata pisze:
  Jeśli muszę dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na 300 zł w ramach innej promocji, to te transakcje wykonane telefonem będą się zaliczać do transakcji bezgotówkowych ? Tak jakbym płaciła kartą ?
  • Janek pisze:
   Tak, transakcje zbliżeniowe telefonem to transakcje bezgotówkowe! A w Regulaminach nic nie ma o wykluczaniu się promocji
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale uczestniczysz w innej promocji BGŻ tak?
  • Beata pisze:
   Uczestniczę w „Załóż Konto Maksymalne i odbierz nawet 250 zł premii za regularne spełnianie tylko 2 warunków!”. Aby karta była darmowa to muszę płacić kartą 300 zł. Dlatego pytam czy te transakcje telefonem będą się wliczać jako transakcje kartą bezgotówkowe.
 2. Beata pisze:
  Czy karta musi być podpięta pod telefon, który podaję przy rejestracji czy może być do innego numeru ?
  • Janek pisze:
   Przy dodawaniu karty do telefonu trzeba wpisać kod z smsa, więc po prostu ten drugi telefon musi być pod ręką 🙂
 3. Robert pisze:
  Czy osoba niepełnoletnia może wziąć udział w promocji jeśli ma konto i kartę? W regulaminie pisze że powinna to być osoba pełnoletnia, ale dlaczego formulrz od razu nie odrzucił takiej osoby po peselu?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, osoba niepełnoletnia nie może brać udziału w promocji. Nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi dlaczego formularz nie odrzucił osoby po numerze PESEL – o to należy już zapytać Bank, jako twórcę formularz – może warto zwrócić im uwagę na to, aby zwrócili na to uwagę.
 4. Piotrek pisze:
  Witam,
  biorę udział w promocji Zakupy z kontem w banku BGŻ BNP Paribas – https://moniaki.pl/150-zl-za-zalozenie-konta-optymalnego-w-bgz-bnp-paribas/?label=home
  Jako wymóg promocji mam m.in. miesięcznie dokonywać tranzakcji kartą na min, 300 zł – czy jeśli będę płacił poprzez kartę wirtualną BGŻ w aplikacji Google Pay, to nadal spełni to wymóg promocji Zakupy z kontem?
  Pozdrawiam, Piotrek
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wydaje mi się, że tak ponieważ nadal używasz karty tylko nie fizycznie, a wirtualnie.
 5. Justyna pisze:
  Jak płacić tym google pay w aplikacji allegro? Dodałam kartę, ale nie mam opcji wyboru płatności za pomocą google pay. Obie apki są zaktualizowane.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Szczerze przyznam, że nie wiem, ale może możesz wykonać płatności Google Pay w innych punktach, a nie w aplikacji Allegro.
 6. Tomek pisze:
  „w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym dodałeś kartę do aplikacji”
  Chodzi tutaj od pierwszego, do pierwszego, niezależnie od daty zapisania się do promocji? Czyli chodzi tutaj o listopad, w przypadku aktywacji w październiku?
 7. Beata pisze:
  Czy były już informacje o przyznaniu nagród do Allegro? Powinny być do 10.10 a nic nie otrzymałam.
 8. Michał pisze:
  U mnie również brak jakiejkolwiek informacji. 11.10 wysłałem maila do organizatora i wciąż czekam na odpowiedź.
 9. Paulina pisze:
  Czy płatności w internecie poprzez Google Pay liczą się (niestety mam smartfon bez NFC) ?
 10. Rafał pisze:
  Już wcześniej korzystałem z płatności telefonem Google Pay, ale kartą debetową z innego banku. Konto w BGŻ BNP Paribas chcę otworzyć po raz pierwszy. Czy jeśli teraz do aplikacji Google Pay dodam kolejną kartę (ale pierwszą z BGŻ BNP Paribas) i spełnię warunki promocji to otrzymam nagrodę? Czy może posiadanie już od dłuższego czasu innej karty z innego banku w aplikacji Google Pay dyskwalifikuje mnie z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli będzie to pierwsza karta BGŻ to będzie ok. Istotne jest również to żebyś wcześniej nie korzystał z promocji „Wygraj z Android Pay” oraz „Kupuj z Apple Pay” nawet jeżeli używałeś wtedy kart z innego banku. 🙂

Napisz komentarz