PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Douglas współpracuje z Citibankiem – rozdają vouchery o wartości 400 zł na kosmetyki i perfumy. Zobacz instrukcję, jak odebrać:

Perfumerie Douglas podjęły współpracę z Citibankiem i zorganizowały wspaniałą okazję dla osób ceniących wysokiej jakości kosmetyki i perfumy. Kobiety (i w sumie nie tylko kobiety) mogą w łatwy sposób dostać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania właśnie do perfumerii Douglas. Wystarczy wypróbować za darmo kartę Citi Simplicity.

To już kolejna edycja tej bestsellerowej promocji, z której ostatnio skorzystały 2284 czytelniczki naszego bloga. Voucher o wartości 400 zł do perfumerii Douglas otrzymujesz GRATIS po wykonaniu kroków opisanych w tym artykule. I co najważniejsze – nie ma żadnych losowań! Każdy, kto wykona te kroki otrzymuje voucher.

Ponadto… Wcale nie musisz rezygnować z obecnej karty i konta.

Płacisz za zakupy i… zarabiasz

Kartę Citi Simplicity możesz potraktować jako miły dodatek do swojego życia, który pozwoli Ci zdobyć od banku bonus o wartości 400 zł. Będziesz robić to co dotychczas (płacić za zwykłe zakupy), a GRATIS otrzymasz voucher na perfumy i kosmetyki.

Takie atrakcyjne promocje, kuszące prezentem o dużej wartości, możesz znać z sieci komórkowych. Często dają Ci telefon za darmo do abonamentu na 3 lata. Niestety, nie zawsze się to opłaca. Na szczęście w tej promocji jest inaczej – wszystko jest całkowicie bez zobowiązań i bez kosztów. Ta promocja się opłaca, a z karty możesz zrezygnować nawet następnego dnia po odebraniu vouchera.

Z naszych blogowych statystyk wiem, że taką okazję przetestowały w poprzedniej edycji (styczeń 2017) aż 2284 czytelniczki. Za pośrednictwem naszej strony wypełniły formularz i zgłosiły się do promocji. Poniżej możesz przeczytać kilka ich komentarzy z facebooka i bloga (kliknij na komentarz, aby go powiększyć):

Napisałem ten artykuł, aby poprowadzić Cię za rękę w drugiej edycji tej promocji. Obiecuję pomóc Ci przejść przez nią krok po kroku, abyś i Ty mogła zdobyć voucher 400 zł. Tymczasem…

Osobista historia od: Roberta Wilińskiego, Kwiecień 2017

Witam Cię serdecznie na blogu Moniaki.pl. W miejscu, które zostało stworzone, aby pomagać ludziom zarabiać na promocjach bankowych. Ściskam Cię szczególnie ciepło, jeśli jest to Twoja pierwsza (liczę, że nie ostatnia) wizyta na naszej stronie.

Zdaję sobie sprawę, że możesz być teraz zaskoczona i lekko nie dowierzać, że to wszystko jest prawdziwe. Zapewniam – jest. Po prostu nie interesowałaś się tym dotychczas. Widzisz w telewizji mnóstwo reklam banków, ale Twój mózg nauczył się je ignorować. Bierzesz pilot do ręki i zmieniasz kanał, zamiast poznać szczegóły reklamowanej promocji.

Teraz, na kilka minut, zabiorę Cię do świata promocji bankowych, które sowicie wynagradzają uczestników. Pomogę Ci zrozumieć, że nie ma tutaj żadnych haczyków i podstępów.

Jestem tutaj, aby prostymi słowami opisać Ci regulamin oraz poprowadzić krok po kroku przez wszystkie procedury – aż do odebrania nagrody. W tym wypadku vouchera 400 zł do perfumerii Douglas.

Przedsiębiorczy tata też bierze udział…

Musisz wiedzieć, że okazje bankowe to żadna nowość. Już 5-6 lat temu korzystałem z promocyjnych lokat o podniesionym oprocentowaniu. Zdarzały się też konta z dodatkowym bonusem…

Zawsze lubiłem być najlepszy. Jestem fatalny w sporcie i nie lubię piłki nożnej. Za to dobrze wychodzi mi znajdowanie najlepszych lokat, darmowych kont bankowych i innych okazji do zarobku.

Pewnego razu, chwaląc się tym przed kolegami zauważyłem ich żywe zainteresowanie oraz… mnóstwo wątpliwości związanych z tym, że nie do końca znają regulamin danego produktu.

W związku z moją pracą zawodową, na co dzień dużo piszę. Postanowiłem więc napisać krótki artykuł odpowiadający na ich wątpliwości. Opublikowałem go w internecie. Pokazałem kumplom oraz szerszej publiczności wstawiając link na facebooku…

…reakcja ludzi mnie zszokowała – pozytywnie. To był zaczątek bloga, który właśnie czytasz.

Coraz więcej ludzi dziękowało za moje porady. Zacząłem wierzyć, że to co zrobiłem początkowo dla siebie i swoich kumpli ma naprawdę szerszy sens.

Minęły już prawie dwa lata. Zaprosiłem do współpracy przyjaciół. Regularnie wyszukujemy i opisujemy prostym językiem najlepsze promocje bankowe. Do tego budujemy wzajemnie wspierającą się społeczność.

Dołącz do nas na facebooku:

Kim jesteśmy, czyli konkrety o blogu Moniaki.pl

Dotychczas zaufało nam już ponad 26 000 osób korzystając z różnorakich promocji bankowych.

Ponad 18 000 z nich obserwuje nas na facebooku, a jeszcze więcej zagląda co jakiś czas na bloga, aby poczytać o nowych okazjach.

Szczerze mówiąc, nie jestem w stanie podać jednego powodu, dlaczego tak dużo osób nam ufa. Mogę tylko przypuszczać, że stało się tak między innymi dlatego, że:

 • Piszemy tego bloga już prawie 2 lata, a  to dużo czasu, abyśmy zostali zauważeni
 • Opisaliśmy dotychczas 164 promocje bankowe, więc jest z czego wybierać
 • Pomagając czytelnikom napisaliśmy 1 968 odpowiedzi na komentarze na blogu, bo pomoc i wsparcie są dla nas bardzo istotne
 • Przynajmniej tyle samo odpowiedzi udzieliliśmy czytelnikom na facebooku (nie potrafię tego policzyć dokładnie)
 • Szacujemy, że nasi czytelnicy zarobili 2 621 533 zł (stan na 11 kwietnia 2017)
 • Sami korzystamy z okazji, które opisujemy (mój jednorazowy rekord to 800 zł z promocji na konto firmowe!)
 • Opisujemy tylko najlepsze promocje – takie, które bez wahania byśmy polecili naszej rodzinie i przyjaciołom (co z resztą robimy)
 • Zawsze jesteśmy chętni do pomocy i pielęgnujemy atmosferę wzajemnego wsparcia

Myślę, że znając te fakty możesz czuć się bezpiecznie i traktować nas jako wspierającego partnera w tej podróży po voucher o wartości 400 zł.

Nie martw się jeśli początkowo coś będzie dla Ciebie niezrozumiałe. Dla mnie też kiedyś to było czarną magią. Natomiast, kiedy zacząłem czytać regulaminy i zrozumiałem jak to działa, całkowicie się w tym zakochałem.

Postaram się jak najbardziej Ci wszystko wyjaśnić, a w razie kłopotów zawsze możesz zadać pytanie w komentarzu na dole lub pisząc na adres e-mail: [email protected]

Jak się domyślam, pewnie jeszcze nie całkiem wierzysz, że możliwe jest zdobycie vouchera na 400 zł bez żadnych kosztów i haczyków. Większość osób potrzebuje przeczytać ten artykuł do końca, aby poznać wszystkie fakty i podjąć świadomie rozważną decyzję. Dlatego chcę Ci wyjaśnić jeszcze jedną ważną rzecz i przejdę do szczegółów:

Dlaczego Citibankowi się opłaca dawać
vouchery praktycznie za darmo?

Widzisz, najczęściej słyszaną przeze mnie obiekcją jest “nie ma nic za darmo”. To prawda. Też uważam, że w życiu nie ma nic za darmo. Za wszystko płacimy. Zazwyczaj pieniędzmi, a kiedy nie płacimy pieniędzmi to płacimy wtedy swoim czasem, zaangażowaniem, uwagą.

W tej promocji też nie ma nic za darmo. Choć, jak już pisałem, wszystko jest bezpłatnie.

Zauważ, że płacisz tutaj właśnie swoim czasem i zaangażowaniem. Zaczniesz, w ramach testów, używać nowej karty Citi Simplicity i bank liczy, że Ci się ona spodoba. Wtedy zostaniesz z nimi na dłużej – mimo, że nie ma żadnych zobowiązań.

Bank współpracując z Douglas’em zachęca Cię praktycznie darmowym voucherem na 400 zł i ponosi ogromne koszty finansowe. Jednak kiedy przyjrzymy się temu bliżej, dla banku jest to nadal korzystna sytuacja.

Poniżej wypisałem kilka argumentów dowodzących, że Citibankowi się to opłaci. Mimo, że karta jest darmowa (bez haczyków). Ostatni argument wyjaśnia wszystko:

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. W promocji, dla chętnych, możliwe jest wybranie karty Mastercard World. Kosztuje ona 18 zł miesięcznie. Zamiast niej polecam wybrać Citi Simplicity za 0zł miesięcznie (szczegóły opiszę niżej).
 3. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów (płatnych albo darmowych ale z długim terminem przywiązania klienta), na które skusi się kolejna część uczestników.
 4. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywają w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci vouchera i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki i wiedzą, że część zadowolonych klientów testujących tę darmową kartę zostanie z nimi na dłużej. O oszczędnościach na reklamie w radiu i telewizji już nawet nie wspominam…

Co zyskasz i co stracisz?

Na pewno znasz to uczucie, kiedy chodząc po sklepie co kilka kroków dostrzegasz okazję, aby kupić sobie coś wyjątkowego. Już wyciągasz rękę po produkt, oczami wyobraźni widzisz, jak stosujesz go każdego dnia. Wiesz, że Ci się przyda, ale…

Jest niewidzialna bariera, która nie pozwala Ci na pełną satysfakcję z tych zakupów – CENA. To normalne, że podchodzisz do tematu rozsądnie i odkładasz produkt na półkę. Zwyczajnie wolisz zaoszczędzić pieniądze na pilniejsze wydatki.

Ostatecznie, zamiast oddać się przyjemności zakupów między półkami z kosmetykami i perfumami, wychodzisz ze sklepu z jednym małym produktem lub (o zgrozo!) z pustym koszykiem… Ale mając ten voucher, będzie zupełnie inaczej…

Po raz pierwszy w życiu będziesz mogła pójść na zakupy i przestać zadręczać się pytaniem “Cholera, kto za to wszystko zapłaci?” – otóż tym razem za wszystko zapłaci Citibank (do 400 zł). Możesz ruszyć na miasto albo zamówić wybrane kosmetyki i perfumy przez internet na Douglas.pl.

Torba pełna kosmetyków czy mały luksus?

Co sobie kupisz za te 400 zł? Który scenariusz jest Ci bliższy? Zdecydujesz się na zrobienie zapasu ulubionych kosmetyków na następne kilka miesięcy? A może raczej pozwolisz sobie na odrobinę luksusu i wybierzesz kosmetyki lub perfumy, na które normalnie nigdy byś sobie nie pozwoliła? Decyzja należy tylko do Ciebie…

Z relacji czytelniczek wiem, że z wyborem kosmetyków w perfumerii Douglas nie ma żadnego problemu. Doskonale wiedzą, co chcą sobie kupić za te 400 zł.

Wyobraź sobie miny swoich koleżanek, kiedy powiesz im, że wczoraj nakupowałaś całą torbę kosmetyków za 400 zł i dostałaś je zupełnie ZA DARMO. Gwarantuję, że będą zbierać szczęki z podłogi, a w ich oczach ujrzysz niecodzienną mieszankę podziwu i sympatycznej zazdrości.

Wszyscy chcieliby mieć ten voucher i torbę pełną kosmetyków, ale początkowo są sceptycznie nastawieni. Targają nimi różne obawy. Na szczęście wraz z czytaniem kolejnych akapitów tekstu zaczynają rozumieć jak to działa. Dla pewności sprawdzają regulamin promocji oraz tabelę opłat i prowizji (linki do tych dokumentów jak zawsze zamieściłem na końcu artykułu).

To naturalne i Ciebie też zachęcam, abyś po przeczytaniu całego artykułu, dokładnie wszystko zweryfikowała i uspokoiła swoją podejrzliwość.

Tak samo było z Gabrielą. Uczestniczyła ona w poprzedniej edycji tej promocji i ostatnio przesłała nam taką wiadomość:

“Wszystko przebiegło jak należy.
Miałam dostać 400 zł i dostałam…”

Któregoś dnia wyświetlił mi się na facebooku Wasz blog. Zainteresowałam się tą promocją, bo mnie zawsze interesuje otrzymywanie pieniędzy bez większego wysiłku. Jak to mówią pieniądze leżą na ulicy, tylko trzeba się po nie schylić.

Początkowo byłam sceptyczna. Szukałam tego haczyka, ale nie znalazłam. Wysłałam to nawet do dwóch znajomych bankowców, żeby prześwietlili promocję i sprawdzili czy jest wiarygodna. Dostałam od nich zielone światło. Mało tego – oni sami również zgłosili się do promocji 🙂

Po ich opinii wiedziałam już, że jak zaryzykuję, a się nie uda, to przynajmniej nic nie stracę.

Wszystko przebiegło jak należy. Miałam dostać 400 zł i dostałam, nic mnie nie zaskoczyło. No może tylko to, że dostałam voucher szybciej niż się spodziewałam 🙂

Oczywiście polecam tę promocję wszystkim! Ja nawet pisałam o niej na fejsie, ale moi znajomi bali się haczyków mimo iż mówiłam, że ich tam nie ma! A jak już dostałam voucher to wtedy nagle chcieli wziąć udział – ale było już po promocji haha 😀

~Gabriela Nagórska, 27 lat, Lębork

Specjalistka od kosmetyków przeczytała regulamin
– jaka jest jej opinia?

Zdaję sobie doskonale sprawę, że nie każdy jest biegły w tematach bankowych. Niektórzy, tak jak Gabriela, potrzebują skonsultować tę promocję z innymi osobami. Oczywiście nie każdy ma w gronie znajomych, dwóch zaufanych bankowców, ale poniżej możesz posłuchać opinii vlogerki specjalizującej się w tematach kosmetyków. Przesłałem jej regulamin promocji i poprosiłem, aby wyraziła swoje zdanie na ten temat:

Co dokładnie dostajesz?

Trochę się rozgadałem – przyznaję. To przez to, że fascynują mnie promocje bankowe i historie sukcesów naszych czytelników. Jednocześnie myślę, że nadszedł czas na kolejną garść konkretów. Poniżej wypunktowałem wszystkie szczegóły odnośnie vouchera:

 • Dostajesz voucher o wartości 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas
 • Voucher zrealizujesz zarówno na Douglas.pl, jak i w fizycznym sklepie tej marki
 • Zamawiając przez internet wpiszesz kod vouchera w koszyku w opcji „Karta Upominkowa”, a jeśli zdecydujesz się na zakupy w placówce stacjonarnej powiedz przy kasie „Dzień dobry, mam voucher z Citibanku” i podyktuj kasjerce kod vouchera
 • Możesz te 400 zł wydać na dowolne zakupy z asortymentu sklepu (nie ma wykluczeń!)
 • Nie ma minimalnej kwoty zamówienia aktywującej voucher
 • Możesz kupić jedną droższą rzecz lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia zostanie obniżona o 400 zł
 • Możesz również zdecydować się na jakieś drogie perfumy i mieć je po prostu 400 zł taniej dopłacając tylko różnicę
 • Voucher jest jednorazowy. Niestety niewykorzystana kwota przepada, więc lepiej od razu wybrać się na zakupy za min. 400 zł
 • Voucher będzie ważny aż do 31.12.2017r. więc możesz go zachować i użyć np. na Boże Narodzenie.
 • Voucher jest oczywiście zwolniony z podatku i nie musisz się martwić formalnościami

Ponadto, jak już wspomniałem na początku liczba voucherów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że zgłosić się do promocji możesz tylko do 30 czerwca 2017.

Te dodatkowe 400 zł możesz wydać na perfumy, kosmetyki i wszystko inne co znajdziesz na Douglas.pl lub w fizycznej perfumerii marki Douglas.

Voucher nie jest imienny, więc możesz również podarować go komuś bliskiemu lub kupić za tę kwotę jakiś miły prezent. Możesz też przechować voucher kilka miesięcy (max. do 31.12.2017r.) i mieć idealny prezent na urodziny lub inną okazję.

Inne rozwiązanie to po prostu sprzedać voucher. Za zarobione pieniądze zrobisz niespodziankę sobie i swojej rodzinie.

Co robić, jeśli obawiasz się promocji bankowych?

Czasem słyszę od naszych czytelniczek, że początkowo trochę obawiają się rozpocząć przygodę z promocjami bankowymi. Voucher jest dla nich atrakcyjny, ale nie są zorientowane w tym temacie i boją się coś pominąć. Myślę, że jeśli należysz do takich osób, to jesteś we właściwym miejscu.

Teraz jest idealny moment na start Twojej przygody z promocjami bankowymi. Ta promocja jest łatwa (w dodatku poprowadzę Cię za rękę krok po kroku) oraz nie ma tutaj żadnego ryzyka ponieważ karta Citi Simplicity jest całkowicie darmowa.

Jak powiedziała powyżej Gabriela – nie można nic stracić, można tylko zyskać. Musisz jedynie przestrzegać wskazówek z tego artykułu.

Citibank jest liderem pod względem promocji bankowych. W innych bankach możesz dostać 100 zł za założenie konta, bilety do kina czy powerbank (to autentyczne przykłady). Oczywiście te “darmowe pieniądze” też są fajnym bonusem… Jednak myślę, że 400 zł na perfumy i kosmetyki z Douglasa, będzie satysfakcjonującą nagrodą za pokonanie swoich początkowych wątpliwości.

Jakby tego było mało, formalności załatwisz przez internet, bez wstawania od komputera (i denerwowania się w długich kolejkach), kurier przywiezie umowę do podpisania i później pocztą otrzymasz kartę Citi Simplicity.

Zaczniesz wyjmować ją przy kasie i każde codzienne zakupy będą Cię przybliżać do zdobycia vouchera 400 zł do perfumerii Douglas. Już sobie wyobrażam z jaką satysfakcją będziesz chodzić na zakupy wiedząc, że za każdym razem jesteś o krok bliżej nagrody. To taki dodatkowy promyk słońca dla Twojej codzienności 🙂

Pokazałem Ci już szczegóły vouchera, przyjrzyjmy się więc teraz szczegółom karty:

Dlaczego karta Citi Simplicity to dobry wybór?

W promocji dostępne są dwie karty: Citi Simplicity (opłata 0zł/m-c) oraz Mastercard World (opłata 18zł/m-c), więc jak widzisz, nie bez powodu przez cały artykuł wspominam tylko o tej pierwszej. A dlaczego jeszcze ta karta jest dobrym wyborem?

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana pocztą za 0zł (możesz poprosić o kuriera za 30zł)
 • dostajesz dodatkową “naklejkę do płatności zbliżeniowych”, aby móc płacić nawet gdy zapomnisz portfela
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 3% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?). Z tą różnicą, że Citi Simplicity jest w pełni darmowa i dostajesz bonus w wysokości 400 zł za wyciąganie jej podczas zakupów.

A teraz zapraszam Cię do szczegółowej instrukcji, która krok po kroku pokaże Ci co dokładnie trzeba zrobić, aby otrzymać voucher 400 zł do perfumerii Douglas.

3 Proste Kroki, Aby Dostać 400 zł

KROK #1 – załóż kartę

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Wypełniasz formularz, jak na obrazku poniżej, a kilka dni później oddzwoni konsultant z Citibanku, aby ustalić szczegóły.

Powiedz mu wtedy, że chcesz wybrać kartę Citi Simplicity w promocji z Voucherem na 400zł do perfumerii Douglas. To ważne, ponieważ karta Citi Simplicity jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków), a Mastercard World kosztuje 18 zł miesięcznie.

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2015. Ważne tylko, aby spełniać następujące kryteria

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie.

Połączenie na stronie jest szyfrowane i możesz być spokojna o swoje dane (imię, nazwisko, telefon, PESEL, adres e-mail). Trafią w zabezpieczone miejsce, bezpośrednio do Citibanku. Nikt inny ich nie zobaczy. Dane te posłużą jedynie do właściwej identyfikacji Twojej osoby, a dzięki numerowi PESEL bank będzie mógł wstępnie zweryfikować, czy masz szansę na przyznanie karty czy nie.

Na dołączenie do promocji masz czas do 30 czerwca 2017r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz bon na 400 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz.

Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę, która trafi do Ciebie zwykłym listem pocztowym. Bez żadnych opłat. Ewentualnie gdybyś miała takie życzenie, to powiedz o tym konsultantowi i kartę może przywieźć kurier – kosztuje to wtedy 30 zł.

KROK #2 – zaloguj się do bankowości internetowej

Drugim krokiem w drodze po otrzymanie vouchera na 400 zł jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy (sprawdź datę na dokumentach). Krótko mówiąc, jeśli umowę podpiszesz w marcu (data na umowie), to logowanie spełniające warunek promocji wykonasz w marcu, kwietniu lub maju.

Oczywiście możesz się logować więcej niż 1 raz. Chodzi tylko o to, żeby nie zapomnieć o logowaniu zanim upłyną 2 pełne miesiące kalendarzowe od podpisania umowy. Najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty i mieć temat z głowy.

KROK #3 – płać kartą za zakupy

Trzecim krokiem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej testowanej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby bank przyznał voucher, należy wydać łącznie 1 000 zł. Na szczęście nie musisz robić tego od razu. Masz na to 2 miesiące. Kwotę tę trzeba przekroczyć do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa z bankiem.

Jeśli umowę podpiszesz w kwietniu (liczy się data na umowie), to płatności na łączną kwotę 1 000 zł wykonasz w kwietniu (zostanie Ci pewnie jeszcze kilka dni kwietnia po podpisaniu umowy) oraz w maju i czerwcu.

Będziesz mieć 2 pełne miesiące, więc jestem przekonany, że 500 zł miesięcznie jest to dla Ciebie realna kwota do wydania. Do tego limitu zaliczają się wszystkie transakcje w punktach usługowo-handlowych. Czyli sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

Do tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie. Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV z odwrotu karty.

Żeby ułatwić sobie wyczerpanie tego limitu 1 000 zł możesz skorzystać z poniższych „tricków” polecanych przez naszych czytelników:

 • opłać rachunki używając karty poprzez aplikację sprytnybill.pl
 • jeśli ktoś z Twoich znajomych naprawia właśnie auto lub remontuje mieszkanie pojedź z nim na zakupy i zaproponuj, że zapłacisz kartą, a on da Ci gotówkę
 • będąc z przyjaciółmi na mieście zaproponuj, że zapłacisz kartą za ich drinki, a oni niech dadzą Ci gotówkę
 • jeśli jesteś zmotoryzowany możesz kupić bony na paliwo i wykorzystać je na spokojnie w ciągu najbliższych miesięcy
 • możesz też kupić karty podarunkowe na ubrania, książki itd., które wykorzystasz w przyszłości lub podarujesz komuś na urodziny
 • jeśli od dawna odkładasz zakup jakiegoś drogiego sprzętu do domu: pralka, lodówka, telewizor itd. to jest to idealny moment, aby zapłacić za ten zakup kartą

Jak widzisz zrealizowanie tego zadania w ciągu 2 pełnych miesięcy jest banalnie proste. Później wydaną kwotę przelewasz do Citibanku w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu).

Oczywiście transakcje kartą na 1 000 zł możesz wykonać szybciej niż w 2 miesiące i szybciej otrzymać voucher. Może to być kilka czy nawet kilkadziesiąt mniejszych zakupów lub jeden większy.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (minimum 10zł za jedną wypłatę).

Bank nie zaliczy do promocji również transakcji zwróconych, zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

I to właśnie jest już cała “recepta na sukces” i zdobycie vouchera na 400 zł do perfumerii Douglas. Poznałaś wszystkie kroki i możesz z pełną świadomością kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zgłosić się do promocji:

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Tu znajdziesz Twój voucher:

To już wszystko. Voucher na zakupy w perfumerii Douglas otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie 3 kroki promocji.

Znaczy to, że jeśli powyższe kroki wykonasz przed końcem kwietnia, to wtedy do końca maja dostaniesz swój bon o wartości 400 zł.

Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Wystarczy w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości internetowej, skopiować kod przyznanego Ci bonu i cieszyć się z zakupów.

Tutaj będzie Twój voucher:

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Teraz znasz już całą procedurę promocji i wszystkie terminy. Dla większego porządku przygotowałem poniżej zwięzłe podsumowanie wszystkich kroków wraz z terminami ich wykonania:

Ściągawka na później, czyli co i kiedy:

Obserwuję swoich czytelników i wiem że niektórym ciężko jest spamiętać wszystkie kroki i terminy. Dlatego przygotowałem krótką ściągawkę. Poniższa lista opisuje dokładnie co i kiedy należy zrobić, aby otrzymać voucher na 400 zł do perfumerii Douglas. Z nią będziesz pamiętać o wszystkim:

 1. Upewnij się, że spełniasz kryteria promocji: Nie posiadałeś karty w Citibanku po 1 stycznia 2015r. oraz masz skończone 21 lat, dochód minimum 1200 zł i 3 miesiące stażu w obecnej pracy (kryteria dla działalności gospodarczej oraz emerytów i rencistów znajdziesz powyżej w artykule).
 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na telefon konsultanta.
 3. Ustal z konsultantem wszystkie szczegóły i z pomocą kuriera podpisz umowę o kartę Citi Simplicity.
 4. Do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy (sprawdź datę na dokumentach) zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej. Skorzystaj z danych otrzymanych od banku wchodząc na https://www.citibankonline.pl lub przez aplikację mobilną na telefonie lub tablecie.
 5. Do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy (sprawdź datę na dokumentach) wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę minimum 1 000 zł.
 6. Aby uniknąć naliczenia opłat, zawsze spłacaj kartę w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu). Oczywiście możesz spłacić kartę bez czekania na wyciąg, od razu po dokonaniu płatności. Zrobisz to kilkoma kliknięciami w bankowości internetowej lub wykonując zwykły przelew na rachunek podany przez bank.
 7. Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz wiadomość (w bankowości internetowej) zawierającą voucher na 400 zł do Douglas.

Promocja jest prosta jak drut. Wystarczy założyć kartę, wykonać jedno logowanie i kilka płatności kartą (lub jedną płatność na większą kwotę) i dostajesz voucher na 400 zł. Nawet nie odczujesz żadnego wysiłku.

Aby powyższą ściągawkę mieć zawsze pod ręką najlepiej zapisz ją sobie na pulpicie w pliku tekstowym lub kliknij obok, aby pobrać specjalną wersję PDF.

Jak rozwiązać umowę i zrezygnować z karty?

Kiedy już przetestujesz kartę Citi Simplicity i odbierzesz voucher może stać się jedna z dwóch rzeczy: karta spodoba Ci się i zechcesz zostawić ją na dłużej (w końcu jest darmowa!) albo uznasz, że jej nie potrzebujesz i rozwiążesz umowę z Citibankiem.

Oczywiście nie ma żadnych zobowiązań i z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Umowę możesz wypowiedzieć:

 • w oddziale banku
 • wysyłając list polecony
 • telefonicznie
 • poprzez panel bankowości online

Kwestię tę gwarantuje XIV rozdział umowy:

Możesz zatem potraktować tę promocję jako okres testowy karty w Citibanku. W dodatku sama zdecydujesz ile będzie on trwał. Sprawdzisz, jak Ci pasuje taka karta i otrzymasz za to voucher na 400 zł.

Jeśli dojdziesz do wniosku, że jej nie potrzebujesz, to wystarczy kilka kliknięć w panelu online lub jeden telefon do Citibanku, aby wypowiedzieć umowę.

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Ile potrzebujesz nadgodzin w swojej obecnej pracy,
aby zarobić 400 zł ?

Zastanów się, ile nadgodzin musiałabyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 400 zł na nowe kosmetyki i perfumy? Teraz wystarczą 22 minuty:

Czasu na wykonywanie płatności kartą nie liczę, bo i tak już robisz zakupy. Teraz po prostu wyjmiesz z portfela inną kartę.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura, a Ty w łatwy sposób zarobisz dodatkowe 400 zł. Dołącz do promocji teraz klikając w poniższy link:

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Informacja: Często ludzie pytają mnie: “Ale co Ty w ogóle z tego masz? Dlaczego całymi dniami przesiadujesz przed komputerem pisząc o bankach?” Spieszę z odpowiedzią.

Otóż linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymamy od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką wkładamy w rzetelne prześwietlanie promocji. To taki układ wygrany-wygrany, w którym Ty dostajesz voucher 400 zł, a my dodatkowe kilka złotych za wyjaśnienie Ci wszystkiego.

Niektóre osoby odwiedzające bloga boją się, że chcemy ich oszukać i że jesteśmy opłacani przez bank. Prawda jest inna. Sami wybieramy najlepsze promocje bankowe i rzetelnie je opisujemy. Oczywiście miło jest zarabiać pieniądze na swojej pasji, ale nie ma dla nas znaczenia, czy bank umożliwia nam zarobienie tych kilku złotych, czy nie. Po prostu opisujemy najlepsze promocje, z których sami korzystamy.

Uczciwość i zaufanie naszych czytelników są ważniejsze niż dorobienie paru złotych do etatowej pensji. Uważam, że zaufanie to w dzisiejszych czasach najwyższe uznanie i bezcenna waluta. Ponad wszystko zależy nam na budowaniu rzetelnej i uczciwej marki naszego bloga.

I zasadniczo to już byłoby na tyle. Wiesz już wszystko o tej promocji… Teraz pozostaje Ci już tylko podjąć odpowiednią decyzję. Na koniec możesz przeczytać kilka kolejnych komentarzy nadesłanych przez nasze czytelniczki:

“Vouchera jeszcze nie zrealizowałam,
ale już cieszę się na nadchodzące zakupy”

Cześć, mam na imię Rosita i mieszkam na Śląsku. Na co dzień pracuję w muzeum. Informację o blogu dostałam na facebooku, jako link sponsorowany. Akurat się dobrze złożyło bo już od jakiegoś czasu szukałam w necie różnych informacji o bankach. Zwłaszcza o promocjach na lokaty. Także sam temat promocji bankowych nie był dla mnie czymś nowym.

Co do promocji z voucherem 400 zł do Douglas to jedynie zastanawiałam się czy karta na pewno jest za darmo.  Po rozmowie z znajomym,  który posiada już kartę kredytową Simpli City, nie miałam wątpliwości i zdecydowałam  się na udział.

Vouchera jeszcze nie zrealizowałam, ale już cieszę się na nadchodzące zakupy 🙂

Promocja świetna – polecałam znajomym ją wcześniej i teraz też polecam. Niestety wiele osób nie wierzy że to takie proste.

PS. Skorzystałam już z kolejnej promocji z bloga. Wasze rady są naprawdę super!

~Rosita Werner, Śląsk

 

“Nie mogłam się doczekać otrzymania vouchera,
cały czas nie wierzyłam, że to takie proste”

Mam na imię Ania i mam 30 lat. Na bloga Moniaki.pl trafiłam zupełnie przez przypadek. Wyświetliliście mi się na facebooku. Promocja zainteresowała mnie chyba tylko z powodu tego, że jestem kobietą 🙂 Natomiast jedyna obawa to taka czy karta faktycznie będzie bezpłatna. Po tym jak wszystko potwierdziliście mi w wiadomości prywatnej, zdecydowałam się wypełnić formularz.

Formalności przebiegły dość szybko, po niecałym tygodniu zadzwonił konsultant z banku, następnie w przeciągu kolejnego tygodnia otrzymałam umowę do podpisu.

Nie mogłam się doczekać otrzymania vouchera, cały czas nie wierzyłam, że to takie proste 🙂 Oceniam promocje na wielki plus. Najprzyjemniejszy moment to pewnie dokonanie zakupu.

~Ania, 30 lat, Zabrze

 

Niektórzy nawet przesyłają nam opinie w formie video:

Jeżeli Ty też masz ochotę dołączyć do tej promocji i zgarnąć voucher na 400 zł do Douglasa to kliknij w poniższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy:

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Polecam Ci jednak nie czekać z decyzją do ostatnich dni promocji bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz bon na 400 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

Dwa słowa zakończenia

To zdecydowanie jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji w historii naszego bloga. Gorąco zachęcam z niej skorzystać, a jeśli korzystałaś z poprzednich promocji Citibanku, załóż kartę mężowi, rodzicom czy dziadkom i wspólnie cieszcie się z przyznanych bonów zakupowych.

To tak jakby dostać 400 zł za proste przetestowanie karty Citibanku. Nie ma żadnych zobowiązań. Nie ma żadnego ryzyka. WARTO!

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

PS. Serdecznie Ci gratuluję, jeśli doczytałaś do tego momentu. Siadając do tego tekstu nie miałem pojęcia, że wyjdzie tak długi. Jednocześnie chcę byś wiedziała, że bardzo przyjemnie mi się go pisało.

Miałem wrażenie, że opowiadając Ci te wszystkie historie o sobie i o naszym blogu, rozmawiam z kimś mi bliskim. Wierzę, że ta szczerość i w Tobie wywołała choć odrobinę sympatii do mnie i bloga, którego tworzę z przyjaciółmi.

Zainwestowałaś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Ocena promocji: 5star

Najczęściej zadawane pytania:


Tak, jeśli rozmawiając z konsultantem Citibanku zdecydujesz się na wybór karty Citi Simplicity to będzie ona dla Ciebie całkowicie darmowa.


Jeśli nie będzie Ci potrzebna to z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Pamiętaj, że obowiązuje o 30 dni wypowiedzenia umowy.


Nie ma wymogu minimalnej wartości zakupów. Możesz zrobić zakupy za 100zł, za 300zł, za 400zł, jak i za 500zł. Po prostu wartość Twoich zakupów zostanie obniżona o 400zł. Pamiętaj tylko, że niewykorzystana kwota vouchera przepada.


Tak, z vouchera można skorzystać tylko przy jednych zakupach. Ewentualna niewykorzystana kwota przepada, dlatego warto wybrać się na zakupy za 400 zł lub więcej.


Wszystko zależy od sprawności procedur bankowych. Cała promocja od wypełnienia formularza do otrzymania vouchera powinna zająć max. 3 miesiące, z czego oczywiście 99% czasu to oczekiwanie na procedury bankowe i przesłanie vouchera.


Nie, z promocji mogą korzystać również mężczyźni. Nie ma żadnych przeciwwskazań.


Niestety nie. Promocje wykluczają się i należy wybrać tylko jedną z ofert opisanych u nas na blogu.


Standardowo karta wysyłana jest po podpisaniu umowy Pocztą Polską za 0zł, natomiast na życzenie klienta dostępna jest również opcja przesłania karty kurierem i kosztuje to wtedy 30zł.


Tak, voucher jest aktywny zarówno w fizycznych placówkach perfumerii Douglas, jak i w sklepie internetowym Douglas.pl


Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

komentarzy 13

 1. Beata pisze:
  Napisaliście, że w przypadku osoby prywatnej z promocji może skorzystać każdy, kto ma 21 lat. Pytanie może zabrzmi absurdalnie, ale czy to jest rozumiane jako minimalny wiek, czy jako jedyny, który łapie się w promocji (i na przykład mając 26 lat nie mogę z niej skorzystać)? Przeczytałam regulamin promocji dostępny w linku na końcu artykułu, ale tam z kolei w ogóle nie znalazłam tych warunków, o których mówicie w artykule… I druga sprawa, dostarczenie zaświadczenia o zarobkach. W jaki sposób będę musiała je dostarczyć i w którym momencie? Po podpisaniu umowy, czy przed? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W tej promocji chodzi o minimalny wiek i jest to 21 lat,czyli jak masz 21 lat i więcej to możesz do tej promocji przystąpić ? Takiej informacji o wieku nie znajszdziesz w regulaminie bo są to ogólne zasady przyznawania przez bank kart kredytowych) (każdy bank ma swoje), znajdziesz je na stronie promocyjnej – po kliknięciu w link w artykule lub dzwoniąc na infolinię banku i po prostu pytając konsultanta. ?

   A co do dokumentów to przekazujesz je kurierowi który przyjedzie do Ciebie z umową,on pakuje to przy Tobie do specjalnej koperty i zawozi do banku. ?

   Czy udało mi się wszystko zrozumiale wytłumaczyć? ?

 2. Beata pisze:
  Jak najbardziej, bardzo dziękuję:)
 3. Małgorzata pisze:
  Zamówiłam kartę i dostałam właśnie papiery, gdzie jest napisane, ze suma środków które mam udostępnione na karcie to 1000 zł, a całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 10549,91 zł. To jakim cudem wszystko za darmo???
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Małgorzato, dziękuję za wiadomość – już wszystko tłumaczę. Bank przyznał Ci limit kredytowy, czyli jakąś tam kwotę (każdy klient ma indywidualnie wyliczony limit) i pomimo tego, że bank ten limit Ci przyznał to te pieniądze i tak należą do banku. Całkowita kwota do zapłaty oznacza to taki przykład reprezentatywny, który ma mówić o tym co się stanie jak wydasz te wszystkie pieniądze i nie oddasz ich w terminie. Tak, czyli niby te pieniądze masz ale dopóki ich nie wydajesz to nie masz co oddawać.

   Dopiero jak w promocji wydasz te 1 000 zł to dokładnie 1 000 zł oddajesz. Czyli najpierw wydajesz pieniądze banku, a później mu je oddajesz. Jeżeli będziesz oddawać pieniądze w terminie to wtedy masz pewność, że nie oddasz więcej niż powinnaś. W terminie, czyli maksymalnie w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu, a z kolei wyciąg wystawiany jest raz w miesiącu. 🙂

   Czy ja wytłumaczyłam to dobrze? Czy potrzebujesz jeszcze jakichś wyjaśnień? Jeżeli tak to pisz ja chętnie odpowiem na każde pytanie 🙂

 4. Małgorzata pisze:
  Dziękuję, znowu wszystko wygląda kolorowo 🙂
 5. Katarzyna pisze:
  A dlaczego piszecie że trzeba do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy wykonać transakcje kartą na łączną kwotę minimum 1 000 zł ?! Na innych stronach dotyczących tej właśnie promocji nie ma takiego warunku :/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Piszemy ponieważ taki jest zapis regulaminu, wykonanie transakcji kartą na kwotę min. 1 000 zł wymaga regulamin promocji. Na dole artykułu jest spis dokumentów – zerknij do regulaminu i zobaczysz, że takie są właśnie wymagania. 🙂 A czemu inne strony tego typu nie piszą o tym? Nie wiem musisz ich zapytać co jest tego powodem 🙂
 6. Agata pisze:
  Mam pytanie odnośnie wykazania dochodu. Pracowałam kilka, lat mam umowę na czas nieokreślony, dochód też był wystarczający ale aktualnie przebywam na urlopie wychowawczym ( brak wypłaty) Do pracy wracam od września. Czy mogę mieć taką kartę w takim razie? Mąż pracuje, jego dochód jest wystarczający ale chciałam kartę na siebie nie na męża.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie masz wypłaty jako od pracodawcy tylko płaci Ci w tej chwili ZUS, czyli stały wpływ masz. Umowę podpisaną masz, czyli jesteś zatrudniona. Moim zdaniem możesz złożyć wniosek o kartę ponieważ każdy przypadek jest traktowany przez bank indywidualnie więc możliwe, że rozpatrzą Twój wniosek pozytywnie. 🙂
 7. Alice pisze:
  Podpinam się pod pytanie Agaty – na urlopie wychowawczym nie otrzymuje się przecież żadnego wynagrodzenia, ani od pracodawcy ani z ZUSu, pani Dominika chyba myli sprawę z urlopem macierzyńskim.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mylę, mylę z rodzicielskim, na którym ma się dochód. Mój błąd. Urlop wychowawczy jest oczywiście bezpłatny, nie otrzymuje się zatem żadnego dochodu, a co za tym idzie nie da się skorzystać z promocji.

Napisz komentarz