Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT CITIBANKU: Zgarnij voucher o wartości aż 300 zł do drogerii HEBE za założenie karty Simplicity

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

Każdy kto nas zna, doskonale wie, że korzystając z promocji opisanych na naszym blogu może zdobywać przeróżne nagrody.

Dziś mamy coś dla tych, którzy dużą wagę przywiązują do wyglądu – a jak się domyślam dobrze wyglądać chce każdy z nas, czy to w pracy czy normalnie na co dzień! Co więc powiecie na voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w drogeriach Hebe? Nagrodę otrzyma dosłownie każdy kto przetestuje kartę w Citibanku wykonując nią 10 dowolnych płatności. Sprawdź jakie to proste.

Hebe – kosmetyczny świat piękna i zdrowia

Hebe to jedna z najnowocześniejszych obecnie drogerii, w której masz stały dostęp do wyselekcjonowanych, produktów znanych marek, wysokiej klasy w atrakcyjnych cenach, którym często towarzyszą świetne rabaty. Hebe to prawdziwe idealne miejsce dla zdrowia i piękna każdej kobiety, ale również mężczyzny.

W Hebe znajdziesz produkty m.in.: Ava, Purederm, Hask, Gosh, P2, LomiLomi, Mades, Nacomi, Ingrid, Beautylab, Bandi, Desigual, Jasques, Battini, Nivea, Yasumi. Ja osobiście jestem fanką kosmetyków do domowego spa. Bardzo często, asortyment sieci dostępny na wyłączność, a to oznacza, że tak dobre produkty dostaniesz tylko w Hebe. A w wyborze idealnego produktu pomoże profesjonalna obsługa.

>>Sprawdź lokalizacje sklepu Hebe

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tradycyjnie jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 18 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać darmowy voucher na 300 zł do Hebe to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 300 zł do Hebe<<

Odbierz DARMOWY voucher na 300 zł do Hebe

KROK#1 rejestracja w promocji [do 31.10.2018 roku] – przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach (max. 14 dni) oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł;
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 300 zł do Hebe<<

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

#2 KROK – najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonaj DWA proste zadania zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku – najlepiej zrób to od razu jak tylko otrzymasz pocztą kartę;

#3 KROK – najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę (data będzie widniała na umowie) wykonaj kartą po 5 dowolnych płatności w sklepach stacjonarnych lub internecie.

Czyli jeżeli umowę podpiszesz:

 • w lipcu – 5 płatności wykonujesz w lipcu i 5 płatności w sierpniu LUB 5 płatności wykonujesz w sierpniu i 5 płatności we wrześniu;
 • w sierpniu – 5 płatności wykonujesz w sierpniu i 5 płatności we wrześniu  LUB 5 płatności wykonujesz we wrześniu i 5 płatności w październiku;
 • we wrześniu – 5 płatności wykonujesz we wrześniu i 5 płatności w październiku LUB 5 płatności wykonujesz w październiku i 5 płatności w listopadzie.

To wszystko!

Teraz czas na nagrody. Bank o przyznaniu nagrody poinformuje Cię do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia dwóch warunków (płatności + logowanie) – wiadomość otrzymasz w systemie bankowości online.

Czyli jeżeli wszystkie warunki spełnisz najszybciej jak to możliwe, czyli do końca sierpnia to nagroda trafi do Ciebie już do końca września.

Voucher na kwotę 300 zł do Hebe będzie ważny 6 miesięcy od dnia jego przyznania i będzie można wykorzystać go w częściach. Mi od razu do głowy przyszła myśl, aby zachować go do grudnia i wykorzystać np. na zakup prezentów dla bliskich.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 300 zł do Hebe<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł – za nadpłatę jako nagrodę w tej promocji Bank nie pobiera prowizji
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam „co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 20

 1. Adrian pisze:
  Jak długo karta hebe będzie ważna oraz czy będzie to karta wielokrotnego użytku ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Karta podarunkowa do Hebe będzie ważna 6 miesięcy i będzie można ją wykorzystać na jednorazowe zakupy. Dodaję informację do artykułu.
  • Czytelniczka pisze:
   Cześć, czy aby na pewno kartę można wykorzystać jednorazowo?
   W regulaminie znalazłam taki zapis: „Voucher może być wykorzystany w częściach.”
   Proszę o weryfikację tej informacji.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zamiast „częściowo” poszło, że „jednorazowo”. Korekta już poszła 🙂
 2. Katarzyna pisze:
  A czy można podpisac umowę o kartę w Banku bezpośrednio zamiast przez str i kurierem, aby otrzymac kupon do Hebe?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Generalnie, aby przystąpić do promocji trzeba zgłosić się do promocji za pośrednictwem strony internetowej. Następnie jest kontakt ze strony pracownika Banku i po rozmowie wysyłany jest kurier. Raczej nie ma tak, że idzie się do Banku, ale zawsze można dopytać konsultanta czy będzie to możliwe. 🙂
 3. Gosia pisze:
  Okazuje sie, ze niestety promocja jest troche inna. Nie jest to tak, ze sie placi za 10 bułek i rezygnuje z karty, tylko bank przyznaje Ci kredyt w zaleznosci od tego jakie masz dochody i wydatki, potem odblokowuje Ci np. 3000 z ktorych mozesz korzystac i musisz je spłacać w 12 rownych ratach przez 12 miesiecy. Niestety nie jest to tak, ze mozna zaplacic 10 razy za byle co i potem po 2 miesiacach zrezygnowac z karty. Zdziwila mnie ilosc pytan przez telefon, jednak to jest pozyczka wiec stad tyle pytan sie pojawilo.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, to nie prawda. Bank przyznaje np. 3 000 zł limitu i masz go na karcie jeżeli z tych 3 000 zł wydasz 30 zł to oddajesz tylko i wyłącznie 30 zł. Mam tę samą kartę i u mnie oraz setek osób, które skorzystały z podobnych do tej promocji działa to właśnie w taki sposób. 🙂

   Mylisz Gosiu KREDYT z KARTĄ KREDYTOWĄ – kredyt dostajesz i go spłacasz + oprocentowanie, karta kredytowa ma to do siebie, że spłacasz tyle ile wydajesz. Skąd takie Twoje stanowisko?

  • Lena pisze:
   Gosiu, pewnie pan/pani konsultantka chciała Ci zaproponować przelew z karty kredytowej, który tak się właśnie spłaca jak opisujesz. Ale nie trzeba się na niego godzić i wtedy po prostu masz samą kartę kredytową i wystarczy 10 operacji po 1 PLN 🙂
 4. Ewa pisze:
  Postąpiłam zgodnie z instrukcją i otrzymałam kartę kredytową☺ martwi mnie tylko fakt, że karta przyszła 2 tyg. temu a podpisana umowa nadal do mnie nie dotarła. Czy to faktycznie tak długo trwa?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja pamiętam, że do mnie też najpierw przyszła umowa a chwilę później umowa 🙂
 5. Ania pisze:
  Cześć, Dominiko potwierdź proszę, czy w Twojej umowie w pozycji 2. „całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta” widnieje kwota limitu powiększona o jakąś sumę? Pytam, ponieważ nie ma przy tym punkcie żadnego dopisku w stylu „jest to przykładowa kwota, jaką spłaca konsument w przypadku wyczerpania całego limitu i zwrócenia go pożyczkodawcy po roku”; czy nie muszę się tym martwić, jeśli spłacę w bezodsetkowym terminie całą kwotę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak u mnie też tak było, to przykład reprezentatywny na wypadek gdybyś jednego dnia wydała całe przyznane pieniądze od razu i powiedzmy, że mija czas na spłatę, a Ty nie spłacasz tego. 🙂 Generalnie mnie jeszcze nic złego ze strony karty nie spotkało 🙂
 6. Ewa pisze:
  Hej Dominika, wiem że promocja jest już zakończona. Biorę w niej udział ale nie jestem pewna jednej rzeczy. Będę wdzięczna za.informację. Czy liczba przelewów ma wynosić dokładnie 5 w danym miesiącu czy może być ich więcej? Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ewo w promocji wykonujemy PŁATNOŚCI nie przelewy (to chyba przejęzyczenie – tak?) mamy w każdym miesiącu wykonać min. 5 więc może być równo 5 lub więcej 🙂
 7. Ewa pisze:
  Super 🙂 dziękuję Ci za informację. Tak to przejęzyczenie 😉 jeszcze jedno: czy musi być jakiś konkretny tytuł przelewu spłaty zadłużenia na karcie City?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wystarczy „spłata karty kredytowej” ja dopisuję jeszcze w tytule moje imię i nazwisko. 🙂
 8. Ewa pisze:
  Wielka radość 🙂 trochę to trwało, ale doczekałam się nagrody w postaci karty podarunkowej do HEBE! jupiiii 🙂 🙂 .
  Rozumiem, że skoro nie jestem zainteresowana utrzymaniem karty kredytowej, wypowiadam pisemnie umowę, a po 30 dniach rozwiązuje się umowa bez jakichkolwiek konsekwencji finansowych?
 9. Ewa pisze:
  Bardzo dziękuję za kolejne cenne wskazówki 🙂
  Serdecznie pozdrawiam 🙂

Napisz komentarz