Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Hit! Odbierz voucher na 300 zł do siłowni w zamian za wykonanie 10 płatności kartą Citibanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

Zaczęło się wielkie odliczanie do wakacji, a co za tym idzie zwiększa się nasza motywacja do poprawy sylwetki. Siłownia – czemu nie – idealne miejsce na profesjonalny trening. Teraz wstęp do profesjonalnej siłowni CityFit można mieć zupełnie za darmo.

Wszystko za sprawą najnowszej promocji Citibanku, w której odbieramy voucher na 300 zł właśnie do sieci CityFit. To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców: Warszawy, Gdańska, Białegostoku, Bydgoszczy, Lublina, Wrocławia, Wałbrzycha, Chorzowa, Bielsko-Białej, Krakowa i Rzeszowa – uzyskacie darmowy dostęp do ponad 100 zajęć grupowych oraz treningów na profesjonalnym sprzęcie, w zamian za wykonanie 10 płatności kartą Citibanku.

Ważne jest również to, że:

 • voucher jest zwolniony z podatku więc masz gwarancję, że otrzymujesz równe 300 zł na zakupy;
 • voucher jest jednokrotnego użytku – wykorzystasz go na zakupy za pow. 300 zł czyli np. 301 zł – możesz więc zainwestować voucher w karnety – to kilka miesięcy darmowych treningów!
 • voucher jest ważny aż do 31.12.2018 roku – możesz więc wykorzystać go od razu lub pozostawić na późniejsze zakupy;
 • voucher nie ma żadnych ograniczeń możesz więc wykorzystać go na dowolne zakupy.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 300 zł do siłowni<<

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tradycyjnie jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 21 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 25 lat;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać 300 zł na siłownię to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

Jak szybko i łatwo odbierzesz 300 zł do siłowni?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 22.08.2018 roku] – przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach (max. 14 dni) oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji o rachunkach oraz handlowych drogą elektroniczną
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych Banku i podmiotów z nim współpracujących
 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – od marca będzie płatna 5 zł
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 300 zł do siłowni<<

#2 KROK – najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku; najlepiej zrób to od razu jak tylko otrzymasz pocztą kartę

#3 KROK – w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy wykonaj po 5 dowolnych płatności, na dowolną kwotę – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i/lub internecie. Czyli jeżeli:

 • umowę podpiszesz w czerwcu – 5 płatności wykonaj w czerwcu i lipcu lub lipcu i sierpniu
 • umowę podpiszesz w lipcu – 5 płatności wykonaj w lipcu i sierpniu lub w sierpniu i wrześniu
 • umowę podpiszesz w sierpniu – 5 płatności wykonaj w sierpniu i wrześniu lub we wrześniu i październiku

Pamiętaj, że wykonujesz min. 5 płatności w jednym z miesięcy i min. 5 w drugim. Zawsze możesz wykonać więcej tych płatności, ale nigdy mniej. Pamiętaj też, że nie możesz w jednym miesiącu wykonać od razu 10 płatności, a w kolejnym, w ogóle – płatności muszą być rozłożone na dwa miesiące.

To wszystko!

Po spełnieniu tych warunków otrzymasz voucher na 300 zł do CityFit, który Bank wyśle poprzez bankowość online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Jeżeli podpiszesz umowę w czerwcu i zalogujesz się do systemu bankowości online, a następnie w czerwcu i lipcu wykonasz po 5 płatności to do końca sierpnia otrzymasz nagrodę.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 300 zł do siłowni<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam „co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Łukasz pisze:
  Witam;)
  Czy mogę np. Zrobić tak ze wezmę w sklepie pięć produktów i zapłacę za nie każde osobno czyli spełniam juz warunek? Wtedy kartę spłacać i czekam do następnego miesiąca w którym zrobię tak samo? Pozdrawiam
 2. Marek pisze:
  Witam, czy po otrzymaniu vouchera można od razu zamknąć kartę wraz z kontem? W moim mieście nie ma oddziału citibanku- czy można je zamknąć przez internet?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak po odebraniu nagrody można zamknąć kartę i można to zrobić poprzez system bankowości online, bez wizyty w oddziale Banku. 🙂

Napisz komentarz