PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak otrzymać 400 zł do wydania na remont lub wystrój domu oraz ogrodu zakładając (w 2 minuty) BEZPŁATNĄ kartę w Citibanku?

Citibank wystartował z MEGA promocją, która ucieszy wszystkich, którzy chcieliby odświeżyć wystrój swojego domu lub ogrodu. To prawdopodobnie najkorzystniejsza promocja w historii naszego bloga – zarówno pod względem atrakcyjności bonusu jak i łatwości jego zdobycia!

Voucher o wartości 400 zł na zakup wyposażenia domu i ogrodu w sklepie internetowym www.nexterio.pl dostanie każdy kto do 30 września 2016 (włącznie) założy kartę w Citibanku i 1 raz (słownie: jeden raz!) zaloguje się do bankowości elektronicznej!

white-fireplace-living-room

Bonus jest super-atrakcyjny, a to jego szczegóły:

 • Dostajesz voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie nexterio.pl (remont, dekoracje, ogród, oświetlenie, agd i inne…)
 • Możesz tę kwotę wydać na dowolne przedmioty z asortymentu sklepu
 • Możesz kupić jeden droższy produkt lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia musi wynosić minimum 400,01 zł (i zostanie obniżona o 400 zł)
 • Możesz również zdecydować się na jakiś drogi zakup (np. wannę) i mieć go po prostu 400 zł taniej
 • Voucher będzie ważny aż do 30.11.2016r. więc nie musisz realizować go od razu.
 • Kwota voucherów nie sumuje się (np. kiedy kartę założy kilka osób z rodziny) ale możesz złożyć kilka mniejszych zamówień i każde z nich będzie obniżone o 400 zł.
 • Taki bonus od Citibanku jest oczywiście zwolniony z podatku

Ponadto liczba voucherów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Każdy, kto założy kartę, otrzyma taki voucher o wartości 400 zł. To prezent GWARANTOWANY.

Wystarczy podać swoje dane na tej stronie i jeden raz zalogować się do panelu bankowości elektronicznej.

Po wykonaniu tych 2 prostych kroków praktycznie „ZA DARMO” kupisz rzeczy do remontu lub wystroju domu czy mieszkania. Kilka przykładów zamieszczam poniżej:

Grill węglowy do ogrodu

134889_PU_lupa.8750BE6B-D1CC-47A0-BD6F-B6F19A2F773C

Basen dla dzieci

127056_PU_lupa.C8BAABE2-A4A3-4BF2-BA0A-70F5216A5FDB

Meble ogrodowe

136430_PU_lupa.386BF992-3CC4-4BC1-9B0C-89B911B96D2E

Komplet pościeli

127329_PU_lupa.FD9B5D3E-B92F-452A-9DFA-75BA078833F7

Farby do odświeżenia mieszkania

128076_PU_lupa.AF3A3BCF-D3FC-4A86-9F86-0FC4318435C1

Panele podłogowe

122940_PU_lupa.6A4023E0-254E-4719-AEFB-B3E3D753E7AE

…i wiele, wiele więcej… Przejdź na nexterio.pl i wybierz coś dla siebie >>

Jak już wspomniałem, możesz zrobić dużo większe zakupy i mieć je 400 zł taniej, płacąc tylko różnicę w cenie.

Co bank ma z tego?

Citibank na przejrzystych zasadach rozdaje ludziom vouchery – to fakt bo już setki naszych czytelników skorzystały z tej jak i z poprzednich promocji (tutaj możesz zobaczyć zdjęcia i komentarze, jakie do nas trafiają). Ale co ma z tego bank?

Na pewno ma nowego klienta, który liczy się do ich wewnętrznych statystyk, a wiadomo, że wzrost nowych klientów równa się zadowoleniu zarządu i akcjonariuszy.

Ale co więcej ma z tego bank? Nie do końca wiadomo, bo w regulaminie nie ma żadnych haczyków czy ukrytych opłat, na których mógłby zarabiać. Jeśli wybierzesz darmową kartę Citi Simplicity i będziesz podążać za wskazówkami, które opisuję w tym artykule to z tą promocją nie wiążą się żadne opłaty.

Ale wracając do tematu…

Może być też tak, że bank liczy, że spodoba Ci się ta darmowa karta i że będziesz korzystał z niej na stałe. A może liczą, że w przyszłości skorzystasz z innych ich produktów, na których sowicie zarobią np. kredyt mieszkaniowy? A może mają nadzieję, że będąc zadowolonym klientem polecisz ich swoim znajomym? Możliwe…

Jest też spora szansa że odpowiedź na to pytanie jest prostsza niż nam się wydaje. Otóż reklamy w telewizji kosztują setki tysięcy złotych dziennie, a organizując taką promocję bank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają.

W ten sposób bank zdobywa nowych klientów, a część z pieniędzy zaoszczędzonych na reklamie oddaje klientom w formie vouchera na 400 zł i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Trudno powiedzieć, którą z tych motywacji kieruje się bank ale warto docenić fakt, że przygotował tak atrakcyjną promocję na uczciwych warunkach i skorzystać z tej okazji i zgarnąć 400 zł do wydania na dowolne zakupy.

Skąd się biorą takie okazje?

Jeśli jesteś na naszym blogu po raz pierwszy to możesz się dziwić skąd się biorą takie okazje i dlaczego w ogóle bank miałby nagradzać ludzi za to, że korzystają oni z jego usług?

Doskonale to rozumiem – lata temu sam obserwowałem z niedowierzaniem różne promocje bankowe i doszukiwałem się w nich haczyka. Dziś, po ponad 2 latach obserwowania rynku bankowego i ponad roku prowadzenia bloga o promocjach bankowych, widzę że to całkowicie normalna – można powiedzieć że już standardowa – praktyka banków na pozyskanie nowych klientów.

baner250Włączasz telewizor i czasem rzuci Ci się w oczy jedna czy druga reklama banku, ale kiedy spojrzysz na rynek bankowy w całości to zauważysz, że praktycznie każdy bank w taki lub podobny sposób próbuje przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Promocje bankowe i korzystanie z nich, tylko po to aby zdobyć jakiś bonus to dla naszych stałych czytelników chleb powszedni. Wiedzą oni, że wystarczy tylko przeczytać regulamin promocji (lub artykuł na naszym blogu, który ZAWSZE napisany jest na podstawie regulaminu) i postępować wg jego wytycznych. W ten sposób łatwo otrzymują premie pieniężne, bony na zakupy lub gadżety.

Jednocześnie rozumiem, że dla osób z zewnątrz może to być trochę czarną magią, dlatego żeby ułatwić naszym nowym czytelnikom poruszanie się w tym świecie przygotowaliśmy specjalny poradnik PDF, który możesz pobrać klikając tutaj lub w okładkę po prawej.

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Wkładamy dużo wysiłku w wyszukanie, prześwietlenie i dokładne opisanie najlepszych ofert bankowych, a korzystając z linków zamieszczonych na naszej stronie doceniasz naszą pracę i pozwalasz nam zarobić za to kilka złotych, które otrzymamy od banku za Twoje uczestnictwo w promocji.

Kto już z tego skorzystał?

Jak wspomniałem, promocje bankowe to coś całkiem normalnego i to nie pierwsza taka promocja, w której można odebrać atrakcyjny bonus od Citibanku (choć pierwsza tak łatwa!).

Z poprzedniej takiej promocji skorzystało na naszym blogu aż 1835 osób i opisałem całą tę promocję w artykule „Tabletowe Szaleństwo” – zachęcam przeczytać. Czytelnicy byli zachwyceni całą akcją i podsyłali nam nawet zdjęcia odebranego w ramach promocji sprzętu (wtedy były tylko 3 gadżety do wyboru, więc teraz jest znacznie lepiej!):

2015-10-13_0830

Ty też możesz dołączyć do tych osób. Cała procedura jest bardzo prosta:

Tutaj wypełniasz formularz -> Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku -> Ustalasz szczegóły podpisania umowy -> Przyjeżdża kurier z umową -> Logujesz się do bankowości internetowej -> Odbierasz voucher na 400 zł do nexterio.pl -> Zamawiasz upatrzone wcześniej przedmioty i odnawiasz swoje mieszkanie.

Teraz, kiedy już wiesz, dlaczego banki organizują takie fajne promocje i jak wygląda cała procedura chcę żebyś przeczytał jeszcze szczegółowy opis tego, co należy wykonać (na podstawie regulaminu promocji), aby bez przeszkód otrzymać voucher na 400 zł do wydania w sklepie internetowym nexterio.pl:

2 Dziecinnie Proste Kroki, Aby Dostać 400 zł!

KROK #1 – załóż kartę

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Polecam wybrać kartę Citi Simplicity bo jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków), a Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie.

2016-07-14_1328

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2014. I które jednocześnie spełniają następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie.

Na dołączenie do promocji masz czas do 30 września 2016r do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz voucher na 400 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

KROK #2 – zaloguj się do bankowości internetowej

Drugim – i zarazem ostatnim – krokiem w drodze po otrzymanie vouchera na 400 zł jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (sprawdź datę na dokumentach). Krótko mówiąc, jeśli umowę podpiszesz w lipcu (data na umowie), to logowanie spełniające warunek promocji wykonasz w sierpniu.

Oczywiście w miesiącu poprzedzającym i w kolejnych również możesz się logować. Chodzi tylko o to, żeby nie zapomnieć o logowaniu w miesiącu następującym po dacie podpisania umowy.

KROK #3 – zapłać nową kartą (12 razy)

Co prawda wykonanie tego trzeciego kroku nie jest obowiązkowe, jednak postanowiłem napisać o nim w tym miejscu, bo jest równie istotny co dwa pozostałe. Chodzi o to, żeby przez rok od otrzymania karty, wykonywać co miesiąc, co najmniej 1 transakcję kartą. Łącznie minimum 12 razy musisz zapłacić za zakupy (w internecie lub zwykłych sklepach). Może to być transakcja na dowolną kwotę – możesz zapłacić za 2 bułki w piekarni i załatwione 🙂

Z doświadczenia wiem, że najłatwiej ustawić sobie przypomnienie w kalendarzu lub telefonie. Ja co miesiąc płacę kartą za doładowanie telefonu. A że robię to raz w miesiącu, na początku każdego miesiąca to nigdy nie zapominam o wykonaniu tego punktu.

A dlaczego to ważny punkt? Za niewykonanie transakcji kartą w choć jednym miesiącu, zapłacimy jednorazową karę umową w wysokości 200 zł – co i tak sprawia, że w razie sklerozy, jesteśmy 2 stówki do przodu.

Oczywiście możesz też pogodzić się z zapłaceniem kary umownej 200 zł, nie wykonywać kroku trzeciego i zamknąć kartę od razu po odebraniu vouchera na 400 zł. Problem z głowy, a dwie stówki w kieszeni 🙂

To wszystko! Na co wydasz swoje 400 zł !?

To już wszystko. Voucher na zakupy w nexterio.pl otrzymasz w drugim tygodniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś drugi krok promocji.

Znaczy to, że jeśli umowę podpiszesz w lipcu, to w sierpniu powinieneś zalogować się do bankowości internetowej, a wtedy w połowie września dostaniesz swój voucher o wartości 400 zł.

Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Wystarczy w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości internetowej, skopiować kod przyznanego Ci vouchera i cieszyć się z zakupów.

VENTAS_ESTADOSUNIDOS_BLACKFRIDAY

Podsumowanie

To zdecydowanie najbardziej atrakcyjna promocja w historii naszego bloga. Gorąco zachęcam z niej skorzystać, a jeśli korzystałeś z poprzednich promocji Citibanku, załóż kartę żonie, mężowi, rodzicom czy dziadkom i wspólnie cieszcie się z przyznanych voucherów na remont czy wystrój domu. To tak jakby dostać 400 zł za ustawienie jednego przypomnienia w telefonie lub kalendarzu. Nie ma żadnego ryzyka. WARTO!

Ocena promocji: 5star

Przypominam!: Opisana tutaj promocja owiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z niej teraz klikając tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z VOUCHEREM 400 zł << (zajmie Ci to mniej niż 2 minuty)

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: