PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank się pomylił i teraz KAŻDY może odebrać voucher 400 zł do perfumerii Douglas. Zobacz jak:

Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Teraz możesz zdobyć voucher 400 zł do perfumerii Douglas (na kosmetyki, perfumy damskie i męskie) za założenie DARMOWEJ karty w MEGA prostej promocji Citibanku.

Kiedy pierwszy raz przeczytałem regulamin, byłem pewien, że bank się pomylił. Jednak wszystko dokładnie zweryfikowałem i potwierdzam (czytelnicy bloga również), że promocja DZIAŁA poprawnie na tych prostych zasadach.

unnamed-2

Voucher o wartości 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas dostanie każdy kto do 31 stycznia 2017 (włącznie) założy kartę w Citibanku i 1 raz (słownie: jeden raz!) zaloguje się do bankowości elektronicznej! Nie ma żadnych dodatkowych warunków, ani haczyków!

O udziale w promocji decyduje data wypełnienia tego formularza zgłoszeniowego.

Czytaj dalej, aby poznać instrukcję krok po kroku. Pomoże Ci ona zgarnąć łatwe 400zł.

Jak to działa?

Działa to trochę, jak wykonywanie misji w grze komputerowej. Z tą różnicą, że tutaj nagrodą jest fizyczny voucher o wartości 400 zł, a nie wirtualne punkty, które nic nie znaczą. Po przejściu całej procedury otrzymasz e-mail (w bankowości internetowej Citibanku), w którym będzie podany kod vouchera.

Po odebraniu vouchera możesz natychmiast zrezygnować z karty (bez konsekwencji). Możesz też zachować ją na dłużej jeśli Ci się spodoba (jest darmowa!).

Przygotowałem dokładny opis całej procedury. Zdobycie vouchera przy jej pomocy, będzie dla Ciebie proste i zrozumiałe. Chcę byś wiedział krok po kroku co należy zrobić. Przeczytaj uważnie ten artykuł.

Zanim przejdę do omawiania szczegółów, chcę Ci jeszcze coś powiedzieć. To nie jest konkurs, ani żadne losowanie.

Regulamin mówi, że KAŻDY kto odpowiednio przetestuje tę nową kartę Citibanku, dostanie voucher na 400 zł do perfumerii Douglas (można wykorzystać w sklepie stacjonarnym lub na Douglas.pl). Liczba voucherów jest nieograniczona.

Za chwilę powiem Ci jak go zdobyć, ale najpierw przyjrzyjmy się nagrodzie:

Sample_of_Fragonard_women's_perfumes

Jak skorzystać z vouchera?

Oto szczegóły vouchera:

 • Dostajesz voucher o wartości 400 zł na zakupy w w perfumerii Douglas
 • Voucher zrealizujesz zarówno na Douglas.pl lub w fizycznym sklepie tej marki
 • Zamawiając przez internet wpiszesz kod vouchera w koszyku w pole „kod rabatowy”, a jeśli zdecydujesz się na zakupy w placówce stacjonarnej powiedz przy kasie „Dzień dobry, mam voucher z Citibanku” i podyktuj kasjerce kod vouchera
 • Możesz tę kwotę wydać na dowolne zakupy z asortymentu sklepu
 • Nie ma minimalnej kwoty zamówienia aktywującej voucher
 • Możesz kupić jedną droższą rzecz lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia zostanie obniżona o 400 zł
 • Możesz również zdecydować się na jakieś drogie perfumy i mieć je po prostu 400 zł taniej dopłacając tylko różnicę
 • Voucher jest jednorazowy. Niestety niewykorzystana kwota przepada, więc lepiej od razu wybrać się na zakupy za min. 400 zł
 • Voucher będzie ważny aż do 30.06.2017r. więc możesz go zachować i użyć w przyszłości
 • Voucher jest oczywiście zwolniony z podatku

Ponadto liczba voucherów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań.

Te dodatkowe 400 zł możesz wydać na perfumy, kosmetyki i wszystko inne co znajdziesz na Douglas.pl lub w fizycznej perfumerii marki Douglas. Voucher nie jest imienny, więc możesz również podarować go komuś bliskiemu lub kupić za tę kwotę jakiś miły prezent.

Możesz też przechować voucher kilka miesięcy (max. do 30.06.2017r.) i mieć idealny prezent na urodziny lub inną okazję.

Inne rozwiązanie to po prostu sprzedać voucher. Za zarobione pieniądze zrobisz niespodziankę sobie i swojej rodzinie.

citi-douglas

Wszyscy robią promocje to i banki nie chcą być gorsze. Dlaczego?

pisza_o_citibankuNie wiem, czy pamiętasz te czasy… Kilka lat temu rynek bankowości to było istne eldorado. Mała konkurencja i dużo lojalnych klientów. To gwarantowało duuuuuże, naprawdę duże zarobki dla banków. Nie musiały się zbytnio nawet starać i reklamować.

Niestety (a dla nas konsumentów – stety) z czasem konkurencja rosła. Zaczęliśmy porównywać oferty między sobą. Doprowadziło to banki do szaleństwa. Rozpoczęła się walka ceną.

Często i gęsto pojawiały się konta “za zero” z dopisanym małym druczkiem… Który niestety nie każdy doczytał…

Ale ludzie nie są głupi… Złapać się na ukryte opłaty można – jeden raz. Więcej nie dasz się nabrać i ostrzeżesz znajomych. To postawiło banki na przegranej pozycji.

Ludzie stali się świadomymi konsumentami i wiedzą, jak to działa.

Zaczęliśmy masowo odchodzić od tych banków, które podnosiły opłaty i “naciągały” swoich klientów małym druczkiem.

Nastąpiły czasy, w których uczciwość banku stała się dla nas kluczowa. Często ważniejsza niż 2 zł zaoszczędzone u ciągle kombinującej konkurencji.

Banki widząc, że ludzie nie są głupi zaczęły traktować nas bardzo serio. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Oferty zaczęły być naprawdę atrakcyjne. Korzystne zarówno dla banku jak i klienta.

Banki skupiają się teraz na tym, aby uczciwie przyciągnąć do siebie nową osobę. Chcą zachęcić ją do przetestowania konta czy karty. Liczą, że Ci się spodoba i zostaniesz lojalnym klientem.

Większość banków proponuje na zachętę darmowe konto i kartę bez opłat (bank BZ WBK). Czasem rozdają bilety do kina (bank Millenium), czy jak ostatnio powerbanki (bank SMART).

W nagradzaniu nowych klientów zdecydowanym liderem jest Citibank. Tym razem oferuje voucher o wartości 400 zł za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity.

Działa to trochę jak w sieciach komórkowych, kiedy dostajesz darmowy telefon do abonamentu na 3 lata. Z tą różnicą, że tutaj nie ma umowy na 3 lata. Nie ma żadnych zobowiązań. Możesz rozwiązać umowę z Citibankiem od razu po odebraniu nagrody. Bez konsekwencji. Nagroda zostaje dla Ciebie.

Oznacza to, że Citibank ryzykuje bardzo wiele. Widać są pewni jakości swoich produktów, skoro decydują się na takie kroki.

4

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

Takie zachęcanie praktycznie darmowym voucherem jest dla banku mimo wszystko korzystne. Ma okazję przekonać Cię o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji. W końcu chętniej wybieramy na stałe coś co już znamy, prawda?

Nie pozwólmy sobie jednak ulec pozorom, że banki są takie dobroduszne. Nikt bez powodu nie rozdaje darmowych voucherów…

Jest przynajmniej kilka powodów, przez które im się to opłaci. Mimo, że karta jest darmowa (bez haczyków):

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. W promocji, dla chętnych, możliwe jest wybranie karty Mastercard World. Kosztuje ona 18 zł miesięcznie. Zamiast niej polecam wybrać Citi Simplicity za 0zł miesięcznie (szczegóły opiszę niżej).
 3. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów (płatnych albo darmowych ale z długim terminem przywiązania klienta), na które skusi się kolejna część uczestników.
 4. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci vouchera i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki.

Wiedzą, że uczciwym podejściem wygrają więcej niż ukrywając coś małym druczkiem, na który już nikt się nie nabiera…

Cieszę się, że poważnie traktuje się nas konsumentów i myśli w kategoriach wygrany-wygrany. Każdy jest zadowolony wywiązując się ze swojej części umowy.

Bo musisz wiedzieć, że zasady, na których przyznawany jest ten voucher są zapisane i GWARANTOWANE w regulaminie promocji. To na jego podstawie przygotowałem instrukcję do tego artykułu.

Działa to tak samo jak każda inna umowa z bankiem. Zawsze dostajesz dokumenty, w których masz opisane warunki korzystania z konta i opłaty.

Tutaj jest tak samo. Dostajesz dokumenty mówiące, że karta jest darmowa. Dostajesz też regulamin promocji mówiący co trzeba zrobić, aby otrzymać voucher do Douglas.

Linki do wszystkich dokumentów, jak zawsze zamieściłem na końcu artykułu.

Przedsiębiorczy Tata poleca…

Okazje bankowe to nie żadna nowość. Już 5-6 lat temu korzystałem z promocyjnych lokat o podniesionym oprocentowaniu. Zdarzały się też konta z dodatkowym bonusem…

Zawsze lubiłem być najlepszy. Jestem fatalny w sporcie i nie lubię piłki nożnej. Za to dobrze wychodzi mi znajdowanie najlepszych lokat, darmowych kont bankowych i innych okazji do zarobku.

Pewnego razu, chwaląc się tym przed kolegami zauważyłem ich żywe zainteresowanie oraz… mnóstwo wątpliwości związanych z tym, że nie do końca znają regulamin danego produktu.

W związku z moją pracą zawodową, na co dzień dużo piszę. Postanowiłem więc napisać krótki artykuł odpowiadający na ich wątpliwości. Opublikowałem go w internecie. Pokazałem kumplom oraz szerszej publiczności wstawiając link na facebooku…

…reakcja ludzi mnie zszokowała – pozytywnie. To był zaczątek bloga, który właśnie czytasz.

Coraz więcej ludzi dziękowało za moje porady. Zacząłem wierzyć, że to co zrobiłem początkowo dla siebie i swoich kumpli ma naprawdę szerszy sens.

Minęło półtora roku. Zaprosiłem do współpracy przyjaciół. Regularnie wyszukujemy i opisujemy prostym językiem najlepsze promocje bankowe. Do tego budujemy wzajemnie wspierającą się społeczność.

Dołącz do nas na facebooku:

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymamy od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką wkładamy w rzetelne prześwietlanie promocji.

Niektóre osoby odwiedzające bloga boją się, że chcemy ich oszukać i że jesteśmy opłacani przez bank. Prawda jest inna. Sami wybieramy najlepsze promocje bankowe i rzetelnie je opisujemy. Nie ma znaczenia, czy bank umożliwia nam zarobienie tych kilku złotych, czy nie.

Uczciwość i zaufanie naszych czytelników są ważniejsze niż dorobienie paru złotych do etatowej pensji. Uważam, że zaufanie to w dzisiejszych czasach najwyższe uznanie i bezcenna waluta. Ponad wszystko zależy nam na budowaniu rzetelnej i uczciwej marki naszego bloga.

Poniżej masz okazję zobaczyć twarze całego naszego zgranego zespołu razem. Wbrew pozorom wcale nie jest to częstym widokiem. Każdy z nas pracuje nad blogiem zdalnie ze swojego domu – w różnych częściach Polski.

Tylko kilka razy do roku spotykamy się wszyscy razem. Najczęściej żeby świętować jakieś małe sukcesy. Po kliknięciu w guzik „play” zobaczysz video-relację z jednego z takich spotkań:


Zespół przyjaciół z Moniaki.pl podczas świętowania pierwszych urodzin bloga (Sopot 2016)

UWAGA! To uzależnia!

Wiem to po sobie i wiem po naszych czytelnikach. Korzystanie z promocji bankowych daje tyle radości, że wręcz uzależnia.

Źródło: https://moniaki.pl/premia-350-zl-od-credit-agricole-za-przeniesienie-konta/#comment-1767

Tylko pomyśl… Korzystasz z okazji, o której piszę na tej stronie. Dostajesz praktycznie ZA DARMO voucher na 400 zł. Uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy przez wiele godzin – gwarantuję!

Przetestujesz na tym pierwszym przykładzie, jak łatwe jest zgarnianie premii od banków. Wtedy pewnie zechcesz wrócić na Moniaki.pl.

Poszukasz kolejnej okazji do skorzystania. Może to będzie 50zł za założenie lokaty, może 120zł za założenie konta bankowego albo bilety do kina (autentyczne przykłady!).

Setki naszych czytelników działają w ten sposób. To sprawi, że twój voucher o wartości 400 zł zamieni się ostatecznie w 1000-1500zł rocznie w postaci różnych premii i nagród.

Poniżej zobaczysz dowód w postaci wiadomości, którą przesłał nam Damian na facebooku:

Źródło: https://facebook.com. Prywatna wiadomość.

Tylko pomyśl, jak to zmieni Twoje życie. Zamiast z przymusu chodzić do bankowego “okienka”, zaczniesz świadomie przebierać w ofertach.

Dzięki wskazówkom z bloga Moniaki.pl staniesz się dumnym, w pełni świadomym konsumentem. Będziesz korzystać z tych ofert, które najlepiej do Ciebie pasują i dają najwięcej korzyści.

Stanie się to po prostu zabawą w poszukiwanie okazji do kolejnego zarobku. Aż do 1000-1500zł rocznie lub nawet więcej…

Wróćmy teraz z obłoków i przejdźmy do obiecanej na początku instrukcji. Cała procedura jest dziecinnie prosta:

Tutaj wypełniasz formularz → Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku → Ustalasz szczegóły podpisania umowy → Przyjeżdża kurier z umową → Logujesz się do bankowości internetowej → Odbierasz wiadomość z voucherem na 400 zł do perfumerii Douglas

2 Dziecinnie Proste Kroki, Aby Dostać 400 zł!

KROK #1 – załóż kartę

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Rozmawiając z konsultantem wybierz kartę Citi Simplicity bo jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków), a Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie.

2016-11-23_1552

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2014. Ważne tylko, aby spełniać następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie.

Na dołączenie do promocji masz czas do 31 stycznia 2017r do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz bon na 400 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

KROK #2 – zaloguj się do bankowości internetowej

Drugim – i zarazem ostatnim – krokiem w drodze po otrzymanie vouchera na 400 zł jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (sprawdź datę na dokumentach). Krótko mówiąc, jeśli umowę podpiszesz w styczniu (data na umowie), to logowanie spełniające warunek promocji wykonasz w lutym.

Oczywiście w miesiącu poprzedzającym i w kolejnych również możesz się logować. Chodzi tylko o to, żeby nie zapomnieć o logowaniu w miesiącu następującym po dacie podpisania umowy.

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

2

To wszystko! Na co wydasz swoje 400 zł !?

To już wszystko. Bon na zakupy w perfumerii Douglas otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz drugi krok promocji.

Znaczy to, że jeśli umowę podpiszesz w styczniu, to w lutym musisz zalogować się do bankowości internetowej, a wtedy do końca marca dostaniesz swój bon o wartości 400 zł.

Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Wystarczy w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości internetowej, skopiować kod przyznanego Ci bonu i cieszyć się z zakupów.

Zobacz również podsumowanie kroków w formie video:

Wszystko fajnie, ale kiedy mogę zrezygnować z karty?

Od pierwszych chwil po pojawieniu się tej promocji pytacie bardzo intensywnie – kiedy mogę zrezygnować z karty? Odpowiedź jest bardzo prosta. Z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Karta jest darmowa, ale jeśli Ci się nie spodoba to bez żadnych konsekwencji możesz z niej zrezygnować. Obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Możesz potraktować tę promocję jako okres testowy karty w Citibanku. W dodatku zdecydujesz ile będzie on trwał 🙂

Sprawdzisz, jak Ci pasuje taka karta i otrzymasz za to voucher na 400 zł. Jeśli dojdziesz do wniosku, że jej nie potrzebujesz, to wystarczy kilka kliknięć w panelu online lub jeden telefon do Citibanku, aby wypowiedzieć umowę.

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Kliknij w powyższy link, aby zgłosić się do testowania karty Citi Simplicity i odebrać voucher na 400 zł GRATIS.

A jeśli potrzebujesz ostatniego argumentu, żeby mi zaufać – przejdź na sam koniec tego artykułu. Pobierz regulamin promocji i sam przeczytaj warunki. Staram się być przejrzysty w tym co robię. Możesz łatwo zweryfikować każde słowo i obietnicę zamieszone w tym artykule.

7 razy “tak” czyli największe atuty tej propozycji:

 • Do wypełnienia jest tylko 1 krótki formularz, który oszczędzi Twój czas i nerwy stania w kolejkach w banku.
 • Kurier przyjedzie do domu, biura lub innego dowolnie umówionego miejsca, co maksymalizuje wygodę.
 • Pocztą otrzymasz darmową kartę, która już nigdy nie nadwyręży Twojego domowego budżetu zbędnymi opłatami.
 • Żadnych zobowiązań – z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni wypowiedzenia.
 • Poczujesz w rękach nowiutkie perfumy lub kosmetyki i satysfakcję ze świadomego korzystania z promocji i zdobycia vouchera na 400 zł.

A to tylko jedna z wielu możliwości, jakie dają promocje bankowe. Dołącz do grupy 19 549 czytelników, którzy korzystają już z naszych porad i odbierają bonusy od banków.

19 549 zadowolonych czytelników

Z promocji opisanych na naszym blogu skorzystały jak dotąd 19 549 osoby (stan na 07.01.2017). Poniżej możesz zobaczyć wybrane komentarze pełne radości i poczucia zwycięstwa po odebraniu nagrody:

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Kliknij teraz w powyższy link i wypełnij formularz.

Najgorsze co mógłbyś zrobić to zamknąć teraz tę stronę. Wtedy już nigdy tu nie wrócisz i wizja o premiach 1000zł – 1500zł rocznie pozostanie tylko marzeniem.

To tak, jakby zarobić 400 zł w 22 minuty…

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 400 zł na nowe kosmetyki i perfumy? Teraz wystarczą 22 minuty:

 • 8 minut na wnikliwe przeczytanie tego artykułu (musiałbyś czytać bardzo wolno!)
 • 1 minuta na wypełnienie tego formularza zgłoszeniowego
 • max 10 minut na podpisanie umowy przy kurierze
 • 3 minuty na zalogowanie do bankowości internetowej, aby spełnić warunek promocji

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura.

Całą procedurę od wypełnienia formularza do odebrania vouchera można zamknąć już w 5-6 tygodni. 99% tego czasu to oczekiwanie na procedury bankowe.

Twój udział to jedynie zgłoszenie się po kartę, podpisanie umowy przy kurierze i jedno logowanie. W sumie zajmie to pewnie mniej niż pół godziny.

Następnie zgarniesz voucher i zrezygnujesz z karty (albo nie, jeśli będziesz chciał).

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Do końca tej promocji pozostało coraz mniej czasu. Dołącz teraz, aby uniknąć tłoku. Dzieje się tak zawsze na ostatnie dni promocji. Procedury wydłużają się wtedy znacząco, a Ty będziesz niepotrzebnie czekał i się denerwował.

Ściągawka na później, czyli co i kiedy:

Obserwuję swoich czytelników i wiem że niektórym ciężko jest spamiętać wszystkie kroki i terminy. Właśnie specjalnie dla nich (i dla Ciebie!) przygotowałem znaczące ułatwienie. Poniższa lista opisuje dokładnie co i kiedy należy zrobić, aby otrzymać voucher na 400 zł do perfumerii Douglas.

 1. Upewnij się, że spełniasz kryteria promocji: Nie posiadałeś karty w Citibanku po 1 stycznia 2014r. oraz masz skończone 21 lat, dochód minimum 1200 zł i 3 miesiące stażu w obecnej pracy (kryteria dla działalności gospodarczej oraz emerytów i rencistów znajdziesz powyżej w artykule).
 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na telefon konsultanta.
 3. Ustal z konsultantem wszystkie szczegóły i z pomocą kuriera podpisz umowę o kartę Citi Simplicity.
 4. W kolejnym miesiącu po podpisania umowy (liczy się data na dokumentach) zaloguj się do bankowości internetowej. Skorzystaj z danych otrzymanych od banku wchodząc na https://www.citibankonline.pl lub przez aplikację mobilną na telefonie lub tablecie (w miesiącu wcześniejszym i później również możesz się dowolnie logować).
 5. Aby uniknąć naliczenia opłat, zawsze spłacaj kartę w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu). Oczywiście możesz spłacić kartę bez czekania na wyciąg, od razu po dokonaniu płatności. Zrobisz to kilkoma kliknięciami w bankowości internetowej lub wykonując zwykły przelew na rachunek podany przez bank.
 6. Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz wiadomość (w bankowości internetowej) zawierającą voucher na 400 zł do Douglas

Promocja jest łatwa jak barszcz. Wystarczy założyć kartę i wykonać jedno logowanie. Nawet nie odczujesz żadnego wysiłku.

Aby powyższą ściągawkę mieć zawsze pod ręką zapisz ją sobie na pulpicie w pliku tekstowym.

Dobiegamy już powoli do końca tego artykułu. Ale zanim to nastąpi, chcę Ci powiedzieć o czymś jeszcze:

Szczerze, jak na spowiedzi. Gwarantuję.

To, co przeczytałeś w tym artykule jest prawdą i niczego nie pominąłem – gwarantuję. Opisałem wszystko szczerze, jak na spowiedzi. Moje obietnice opierają się w 100% o regulamin promocji.

Prześwietlanie ofert bankowych to od prawie 1,5 roku moje hobby, pasja i również praca. Traktuję to bardzo serio. Czuję się odpowiedzialny za wszelkie obietnice składane na blogu. Choć pracuję również normalnie na etacie to zależy mi na budowaniu uczciwej marki bloga Moniaki.pl.

Chcę żeby czytelnicy go odwiedzający mieli pewność, że wybieramy te najlepsze oferty bankowe i opisujemy je szczerze, jak na spowiedzi. Pokazujemy ich wielkie korzyści ale również wszystkie haczyki i ewentualne opłaty. Piszemy jak jest.

Każdy regulamin analizuję skrupulatnie i dbam o pokazanie wszystkich istotnych detali. Jestem tak pewny uczciwości mojego artykułu, że obiecuję Ci 100 zł w gotówce, jeśli znajdziesz tutaj choć 1 element niezgodny z tym co napisano w regulaminie promocji.

Jeśli masz ochotę zweryfikować moją prawdomówność – zapraszam. Listę dokumentów do pobrania znajdziesz na końcu artykułu, a tutaj masz kontakt do mnie: [email protected]

Dwa słowa zakończenia

To zdecydowanie jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji w historii naszego bloga. Gorąco zachęcam z niej skorzystać, a jeśli korzystałeś z poprzednich promocji Citibanku, załóż kartę żonie, mężowi, rodzicom czy dziadkom i wspólnie cieszcie się z przyznanych bonów zakupowych. To tak jakby dostać 400 zł za proste przetestowanie karty Citibanku. Nie ma żadnych zobowiązań. Nie ma żadnego ryzyka. WARTO!

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

PS. Serdecznie Ci gratuluję, jeśli doczytałeś do tego momentu. Siadając do tego tekstu nie miałem pojęcia, że wyjdzie tak długi. Jednocześnie chcę byś wiedział, że bardzo przyjemnie mi się go pisało.

Miałem wrażenie, że opowiadając te wszystkie historie o sobie i o naszym blogu, rozmawiam z kimś mi bliskim. Wierzę, że ta szczerość i w Tobie wywołała choć odrobinę sympatii do mnie i bloga, którego tworze z przyjaciółmi.

Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Ocena promocji: 5star

Najczęściej zadawane pytania


Tak, jeśli rozmawiając z konsultantem Citibanku zdecydujesz się na wybór karty Citi Simplicity to będzie ona dla Ciebie całkowicie darmowa.


Jeśli nie będzie Ci potrzebna to z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Pamiętaj, że obowiązuje o 30 dni wypowiedzenia umowy.


Nie ma wymogu minimalnej wartości zakupów. Możesz zrobić zakupy za 100zł, za 300zł, za 400zł, jak i za 500zł. Po prostu wartość Twoich zakupów zostanie obniżona o 400zł. Pamiętaj tylko, że niewykorzystana kwota vouchera przepada.


Tak, z vouchera można skorzystać tylko przy jednych zakupach. Ewentualna niewykorzystana kwota przepada, dlatego warto wybrać się na zakupy za 400 zł lub więcej.


Wszystko zależy od sprawności procedur bankowych. Cała promocja od wypełnienia formularza do otrzymania vouchera powinna zająć max. 3 miesiące, z czego oczywiście 99% czasu to oczekiwanie na procedury bankowe i przesłanie vouchera.


Nie, z promocji mogą korzystać również mężczyźni. Nie ma żadnych przeciwwskazań.


Niestety nie. Promocje wykluczają się i należy wybrać tylko jedną z ofert opisanych u nas na blogu.


Standardowo karta wysyłana jest po podpisaniu umowy Pocztą Polską za 0zł, natomiast na życzenie klienta dostępna jest również opcja przesłania karty kurierem i kosztuje to wtedy 30zł.


Tak, voucher jest aktywny zarówno w fizycznych placówkach perfumerii Douglas, jak i w sklepie internetowym Douglas.pl


Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: