PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank się pomylił i teraz KAŻDY może odebrać voucher 400 zł do perfumerii Douglas. Zobacz jak:

Robert Wiliński

18 stycznia 2017

Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Teraz możesz zdobyć voucher 400 zł do perfumerii Douglas (kosmetyki, perfumy damskie i męskie) za założenie DARMOWEJ karty w MEGA prostej promocji Citibanku.

Kiedy pierwszy raz przeczytałem regulamin, byłem pewien, że bank się pomylił. Jednak wszystko dokładnie zweryfikowałem i potwierdzam (czytelnicy bloga również), że promocja DZIAŁA poprawnie na tych prostych zasadach.

unnamed-2

Voucher o wartości 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas dostanie każdy kto do 31 stycznia 2017 (włącznie) założy kartę w Citibanku i 1 raz (słownie: jeden raz!) zaloguje się do bankowości elektronicznej! Nie ma żadnych dodatkowych warunków, ani haczyków!

O udziale w promocji decyduje data wypełnienia tego formularza zgłoszeniowego.

Czytaj dalej, aby poznać instrukcję krok po kroku. Pomoże Ci ona zgarnąć łatwe 400zł.

Bonus jest super-atrakcyjny, a to jego szczegóły:

 • Dostajesz voucher o wartości 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas lub na Douglas.pl
 • Możesz tę kwotę wydać na dowolne zakupy z asortymentu sklepu
 • Możesz kupić jedną droższą rzecz lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia zostanie obniżona o 400 zł
 • Możesz również zdecydować się na jakieś drogie perfumy i mieć je po prostu 400 zł taniej dopłacając tylko różnicę
 • Voucher będzie ważny aż do 30.06.2017r. więc możesz go zachować i użyć w przyszłości
 • Voucher jest oczywiście zwolniony z podatku

Ponadto liczba voucherów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Każdy, kto założy kartę, otrzyma taki bon o wartości 400 zł. To prezent GWARANTOWANY. Możesz wydać go na perfumy, kosmetyki i wszystko inne co znajdziesz w perfumerii Douglas lub na Douglas.pl

Wystarczy podać swoje dane na tej stronie i po założeniu karty, jeden raz zalogować się do panelu bankowości elektronicznej.

citi-douglas

Co bank ma z tego?

Citibank na przejrzystych zasadach rozdaje ludziom kody na darmowe zakupy – to fakt bo już setki naszych czytelników skorzystały z tej jak i z poprzednich promocji (tutaj możesz zobaczyć zdjęcia i komentarze, jakie do nas trafiają).

Ale co ma z tego bank?

Na pewno ma nowego klienta, który liczy się do ich wewnętrznych statystyk, a wiadomo, że wzrost nowych klientów równa się zadowoleniu zarządu i akcjonariuszy.

Ale co więcej ma z tego bank? Nie do końca wiadomo, bo w regulaminie nie ma żadnych haczyków czy ukrytych opłat, na których mógłby zarabiać. Jeśli wybierzesz darmową kartę Citi Simplicity i będziesz podążać za wskazówkami, które opisuję w tym artykule to z tą promocją nie wiążą się żadne opłaty.

Ale wracając do tematu…

Może być też tak, że bank liczy, że spodoba Ci się ta darmowa karta i że będziesz korzystać z niej na stałe. A może liczą, że w przyszłości skorzystasz z innych ich produktów, na których sowicie zarobią np. kredyt mieszkaniowy? A może mają nadzieję, że będąc zadowolonym klientem polecisz ich swoim znajomym? Możliwe…

Jest też spora szansa że odpowiedź na to pytanie jest prostsza niż nam się wydaje. Otóż reklamy w telewizji kosztują setki tysięcy złotych dziennie, a organizując taką promocję bank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają.

W ten sposób bank zdobywa nowych klientów, a część z pieniędzy zaoszczędzonych na reklamie oddaje klientom w formie vouchera na 400 zł i wszyscy są zadowoleni. No może wszyscy oprócz telewizji 🙂

Trudno powiedzieć, którą z tych motywacji kieruje się bank ale warto docenić fakt, że przygotował tak atrakcyjną promocję na uczciwych warunkach i skorzystać z tej okazji i zgarnąć 400 zł do wydania na dowolne kosmetyki.

Skąd się biorą takie okazje?

Okazje bankowe to nie żadna nowość. Już 5-6 lat temu korzystałem z promocyjnych lokat o podniesionym oprocentowaniu. Zdarzały się też konta z dodatkowym bonusem…

Zawsze lubiłem być najlepszy. Jestem fatalny w sporcie i nie lubię piłki nożnej. Za to dobrze wychodzi mi znajdowanie najlepszych lokat, darmowych kont bankowych i innych okazji do zarobku.

Pewnego razu, chwaląc się tym przed kolegami zauważyłem ich żywe zainteresowanie oraz… mnóstwo wątpliwości związanych z tym, że nie do końca znają regulamin danego produktu.

W związku z moją pracą zawodową, na co dzień dużo piszę. Postanowiłem więc napisać krótki artykuł odpowiadający na ich wątpliwości. Opublikowałem go w internecie. Pokazałem kumplom oraz szerszej publiczności wstawiając link na facebooku…

…reakcja ludzi mnie zszokowała – pozytywnie. To był zaczątek bloga, który właśnie czytasz.

Coraz więcej ludzi dziękowało za moje porady. Zacząłem wierzyć, że to co zrobiłem początkowo dla siebie i swoich kumpli ma naprawdę szerszy sens.

Minęło półtora roku. Zaprosiłem do współpracy przyjaciół. Regularnie wyszukujemy i opisujemy prostym językiem najlepsze promocje bankowe. Do tego budujemy wzajemnie wspierającą się społeczność.

Dołącz do nas na facebooku:

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymamy od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką wkładamy w rzetelne prześwietlanie promocji.

Niektóre osoby odwiedzające bloga boją się, że chcemy ich oszukać i że jesteśmy opłacani przez bank. Prawda jest inna. Sami wybieramy najlepsze promocje bankowe i rzetelnie je opisujemy. Nie ma znaczenia, czy bank umożliwia nam zarobienie tych kilku złotych, czy nie.

Uczciwość i zaufanie naszych czytelników są ważniejsze niż dorobienie paru złotych do etatowej pensji. Uważam, że zaufanie to w dzisiejszych czasach najwyższe uznanie i bezcenna waluta. Ponad wszystko zależy nam na budowaniu rzetelnej i uczciwej marki naszego bloga.

Poniżej masz okazję zobaczyć twarze całego naszego zgranego zespołu razem. Wbrew pozorom wcale nie jest to częstym widokiem. Każdy z nas pracuje nad blogiem zdalnie ze swojego domu – w różnych częściach Polski.

Tylko kilka razy do roku spotykamy się wszyscy razem. Najczęściej żeby świętować jakieś małe sukcesy. Po kliknięciu w guzik “play” zobaczysz video-relację z jednego z takich spotkań:


Zespół przyjaciół z Moniaki.pl podczas świętowania pierwszych urodzin bloga (Sopot 2016)

Kto już z tego skorzystał?

Jak wspomniałem, promocje bankowe to coś całkiem normalnego i to nie pierwsza taka promocja, w której można odebrać atrakcyjny bonus od Citibanku (choć najłatwiejsza w historii!).

Z poprzedniej takiej promocji skorzystało na naszym blogu aż 1835 osób i opisałem całą tę promocję w artykule „Tabletowe Szaleństwo” – zachęcam przeczytać. Czytelnicy byli zachwyceni całą akcją i podsyłali nam nawet zdjęcia odebranego w ramach promocji sprzętu (wtedy były tylko 3 gadżety elektroniczne do wyboru, więc teraz jest znacznie lepiej bo możesz kupić co tylko dusza zapragnie!):

2015-10-13_0830

Ty też możesz dołączyć do tych osób. Cała procedura jest bardzo prosta:

Tutaj wypełniasz formularz -> Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku -> Ustalasz szczegóły podpisania umowy -> Przyjeżdża kurier z umową -> Logujesz się do bankowości internetowej -> Odbierasz bon na 400 zł do Douglas -> Robisz zakupy tańsze o 400 zł

Teraz, kiedy już wiesz, dlaczego banki organizują takie fajne promocje i jak wygląda cała procedura chcę żebyś przeczytała jeszcze szczegółowy opis tego, co należy wykonać (na podstawie regulaminu promocji), aby bez przeszkód otrzymać bon na 400 zł do wydania w fizycznych placówkach Douglas lub w sklepie internetowym Douglas.pl:

2 Dziecinnie Proste Kroki, Aby Dostać 400 zł!

KROK #1 – załóż kartę

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Rozmawiając z konsultantem wybierz kartę Citi Simplicity bo jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków), a Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie.

2016-11-23_1552

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2014. Ważne tylko, aby spełniać następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie.

Na dołączenie do promocji masz czas do 31 stycznia 2017r do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz bon na 400 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

KROK #2 – zaloguj się do bankowości internetowej

Drugim – i zarazem ostatnim – krokiem w drodze po otrzymanie vouchera na 400 zł jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (sprawdź datę na dokumentach). Krótko mówiąc, jeśli umowę podpiszesz w listopadzie (data na umowie), to logowanie spełniające warunek promocji wykonasz w grudniu.

Oczywiście w miesiącu poprzedzającym i w kolejnych również możesz się logować. Chodzi tylko o to, żeby nie zapomnieć o logowaniu w miesiącu następującym po dacie podpisania umowy.

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

To wszystko! Na co wydasz swoje 400 zł !?

To już wszystko. Bon na zakupy w perfumerii Douglas otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz drugi krok promocji.

Znaczy to, że jeśli umowę podpiszesz w listopadzie, to w grudniu musisz zalogować się do bankowości internetowej, a wtedy do końca stycznia dostaniesz swój bon o wartości 400 zł.

Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Wystarczy w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości internetowej, skopiować kod przyznanego Ci bonu i cieszyć się z zakupów.

Wszystko fajnie, ale kiedy mogę zrezygnować z karty?

Od pierwszych chwil po pojawieniu się tej promocji pytacie bardzo intensywnie – kiedy mogę zrezygnować z karty? Odpowiedź jest bardzo prosta. Z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Karta jest darmowa, ale jeśli Ci się nie spodoba to bez żadnych konsekwencji możesz z niej zrezygnować. Obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Możesz potraktować tę promocję jako okres testowy karty w Citibanku. W dodatku zdecydujesz ile będzie on trwał 🙂

Sprawdzisz, jak Ci pasuje taka karta i otrzymasz za to voucher na 400 zł. Jeśli dojdziesz do wniosku, że jej nie potrzebujesz, to wystarczy kilka kliknięć w panelu online lub jeden telefon do Citibanku, aby wypowiedzieć umowę.

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Podsumowanie

To zdecydowanie jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji w historii naszego bloga. Gorąco zachęcam z niej skorzystać, a jeśli korzystałaś z poprzednich promocji Citibanku, załóż kartę żonie, mężowi, rodzicom czy dziadkom i wspólnie cieszcie się z przyznanych bonów zakupowych. To tak jakby dostać 400 zł za przetestowanie karty Citibanku. Nie ma żadnych zobowiązań. Nie ma żadnego ryzyka. WARTO!

Ocena promocji: 5star

Przypominam!: Opisana tutaj promocja owiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z niej teraz klikając tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z BONEM 400 zł << (zajmie Ci to mniej niż 2 minuty)

Najczęściej zadawane pytania


Tak, jeśli rozmawiając z konsultantem Citibanku zdecydujesz się na wybór karty Citi Simplicity to będzie ona dla Ciebie całkowicie darmowa.


Jeśli nie będzie Ci potrzebna to z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Pamiętaj, że obowiązuje o 30 dni wypowiedzenia umowy.


Nie ma wymogu minimalnej wartości zakupów. Możesz zrobić zakupy za 100zł, za 300zł, za 400zł, jak i za 500zł. Po prostu wartość Twoich zakupów zostanie obniżona o 400zł. Pamiętaj tylko, że niewykorzystana kwota vouchera przepada.


Tak, z vouchera można skorzystać tylko przy jednych zakupach. Ewentualna niewykorzystana kwota przepada, dlatego warto wybrać się na zakupy za 400 zł lub więcej.


Wszystko zależy od sprawności procedur bankowych. Cała promocja od wypełnienia formularza do otrzymania vouchera powinna zająć max. 3 miesiące, z czego oczywiście 99% czasu to oczekiwanie na procedury bankowe i przesłanie vouchera.


Nie, z promocji mogą korzystać również mężczyźni. Nie ma żadnych przeciwwskazań.


Niestety nie. Promocje wykluczają się i należy wybrać tylko jedną z ofert opisanych u nas na blogu.


Standardowo karta wysyłana jest po podpisaniu umowy Pocztą Polską za 0zł, natomiast na życzenie klienta dostępna jest również opcja przesłania karty kurierem i kosztuje to wtedy 30zł.


Tak, voucher jest aktywny zarówno w fizycznych placówkach perfumerii Douglas, jak i w sklepie internetowym Douglas.pl


Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 6

 1. Marta pisze:
  Niestety nie. Napisaliście o tym ze trzeba jeszcze wydać 1 tys żeby dostać ten. Voucher.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Marto mylisz promocje. Ta pod którą komentujesz jest promocją zakończoną w styczniu 2017 roku – była to I edycja Douglasa i tu NIE TRZEBA BYŁO wydawać kartą 1 000 zł. Zatem nie można było w artykule wspominać o tym warunku skoro go nie było.
   Obecnie mamy już nową, II edycję promocji i tu w artykule jest już opisany warunek wydania kartą 1 000 zł. Zapraszam do aktualnego artykułu: http://moniaki.pl/voucher-na-400-zl-do-douglasa/?label=v-1-1-promoted

   Początkowo błędnie odpowiedziałam na Twój komentarz – przeprasza.

 2. Marta pisze:
  Niestety nie. Napisaliście o tym ze trzeba jeszcze wydać 1 tys żeby dostać ten. Voucher tak wiec jest jakiś haczyk.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz…haczyk jest wtedy gdy coś się ukrywa,o czymś się nie mówi. My dokładnie opisujemy promocję i w opisie zwracamy uwagę na każdy warunek jaki trzeba spełnić. ? W pierwszej edycji promocji (pod którą umieszczasz komentarz, a która już się zakończyła) nie było potrzeby wydawać kartą 1 000 zł, wystarczyło tylko zalogować się do bankowości online.

   Obecnie mamy już II edycję promocji i tu, w najnowszym artykule opisujemy nowe warunki, które należy spełnić w tej drugiej (podkreślam) edycji: http://moniaki.pl/voucher-na-400-zl-do-douglasa/?label=v-1-1-promoted

 3. Rafał pisze:
  1000 zł? W Artykule nic nie napisaliście, że trzeba jeszcze wydać pieniądze.
  Nie czytałem regulaminu no bo przecież po to jest ten artykuł w którym niby wszystko jest napisane. TAK?
  Tym razem naciągnęliście trochę osób i zgarnęliście prowizję od banku za ich dane osobowe.
  Zrobię sobie zrzut ekranu, żeby nie było że zmienicie zaraz treść artykułu.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   STOP! Przepraszam bardzo z mojej winy udzieliłam błędnej odpowiedzi na komentarz Marty. Już wszystko wyjaśniam:
   Do końca stycznia 2017 roku – obowiązywała I edycja promocji z Douglasem i w niej wystarczyło założyć kartę i wykonać logowanie i w zamian za to otrzymywało się voucher na 400 zł. Jeżeli ktoś wziął udział w I edycji to obowiązywały tylko takie warunki.

   Od 24 lutego mamy już II edycję promocji i osoby które w niej będą uczestniczyć muszą: założyć kartę + zalogować się do bankowości online + wydać kartą 1 000 zł.

   Różnica: w pierwszej edycji promocji nie trzeba było wydać 1 000 zł a w drugiej trzeba wydać 1 000 zł. Marta odrobinę wprowadziła zamieszanie bo pod promocją ZAKOŃCZONĄ w styczniu dodała komentarz odnoszący się do OBECNEJ promocji. Ja tego nie wychwyciłam i odpisałam biorąc (błędnie) pod uwagę obowiązującą promocję.

   Już piszę sprostowanie do odpowiedzi na komentarz Marty. Przepraszam za uchybienie i powtarzam:
   Jak ktoś skorzystał z promocji do końca stycznia 2017 roku – NIE MUSI WYDAWAĆ 1 000 ZŁ (zgodnie z informacjami zawartymi w tym artykule i regulaminie)
   Jak ktoś korzysta z obecnie obowiązującej promocji to – MUSI WYDAĆ 1 000 ZŁ (zgodnie z informacjami zawartymi w aktualnym opisie promocji: http://moniaki.pl/voucher-na-400-zl-do-douglasa/?label=v-1-1-promoted

   Wesołych Świąt!

Napisz komentarz