PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak ominąć WSZYSTKIE opłaty i dostać voucher 400 zł na perfumy w Douglas.pl za założenie karty?

Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Citibank wystartował z promocją, w której możesz zdobyć voucher 400 zł do sklepu Douglas.pl (kosmetyki, perfumy damskie i męskie) za założenie u nich karty.

Co więcej… Przygotowałem dla Ciebie również opis metody, jak przejść przez całą promocję omijając WSZYSTKIE opłaty i haczyki. Postępując zgodnie z moimi wskazówkami zdobędziesz gwarantowany voucher na 400 zł nie płacąc ani złotówki.

Voucher o wartości 400 zł na zakupy w Douglas.pl dostanie każdy kto do 31 stycznia 2017 (włącznie) założy kartę w Citibanku i 1 raz (słownie: jeden raz!) zaloguje się do bankowości elektronicznej! Nie ma żadnych dodatkowych warunków!

O udziale w promocji decyduje data wypełnienia tego formularza zgłoszeniowego.

Czytaj dalej, aby poznać instrukcję krok po kroku i ominąć WSZYSTKIE opłaty.

Bonus jest super-atrakcyjny, a to jego szczegóły:

 • Dostajesz voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie Douglas.pl
 • Możesz tę kwotę wydać na dowolne zakupy z asortymentu sklepu
 • Możesz kupić jedną droższą rzecz lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia zostanie obniżona o 400 zł
 • Możesz również zdecydować się na jakieś drogie perfumy i mieć je po prostu 400 zł taniej dopłacając tylko różnicę
 • Voucher będzie ważny aż do 30.06.2017r. więc możesz go zachować i użyć w przyszłości
 • Voucher jest oczywiście zwolniony z podatku

Ponadto liczba voucherów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Każdy, kto założy kartę, otrzyma taki bon o wartości 400 zł. To prezent GWARANTOWANY. Możesz wydać go na perfumy, kosmetyki i wszystko inne co znajdziesz na Douglas.pl

Wystarczy podać swoje dane na tej stronie i po założeniu karty, jeden raz zalogować się do panelu bankowości elektronicznej.

Co bank ma z tego?

Citibank na przejrzystych zasadach rozdaje ludziom kody na darmowe zakupy – to fakt bo już setki naszych czytelników skorzystały z tej jak i z poprzednich promocji (tutaj możesz zobaczyć zdjęcia i komentarze, jakie do nas trafiają).

Ale co ma z tego bank?

Na pewno ma nowego klienta, który liczy się do ich wewnętrznych statystyk, a wiadomo, że wzrost nowych klientów równa się zadowoleniu zarządu i akcjonariuszy.

Ale co więcej ma z tego bank? Nie do końca wiadomo, bo w regulaminie nie ma żadnych haczyków czy ukrytych opłat, na których mógłby zarabiać. Jeśli wybierzesz darmową kartę Citi Simplicity i będziesz podążać za wskazówkami, które opisuję w tym artykule to z tą promocją nie wiążą się żadne opłaty.

Ale wracając do tematu…

Może być też tak, że bank liczy, że spodoba Ci się ta darmowa karta i że będziesz korzystać z niej na stałe. A może liczą, że w przyszłości skorzystasz z innych ich produktów, na których sowicie zarobią np. kredyt mieszkaniowy? A może mają nadzieję, że będąc zadowolonym klientem polecisz ich swoim znajomym? Możliwe…

Jest też spora szansa że odpowiedź na to pytanie jest prostsza niż nam się wydaje. Otóż reklamy w telewizji kosztują setki tysięcy złotych dziennie, a organizując taką promocję bank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają.

W ten sposób bank zdobywa nowych klientów, a część z pieniędzy zaoszczędzonych na reklamie oddaje klientom w formie vouchera na 400 zł i wszyscy są zadowoleni. No może wszyscy oprócz telewizji 🙂

Trudno powiedzieć, którą z tych motywacji kieruje się bank ale warto docenić fakt, że przygotował tak atrakcyjną promocję na uczciwych warunkach i skorzystać z tej okazji i zgarnąć 400 zł do wydania na dowolne kosmetyki.

Skąd się biorą takie okazje?

Jeśli jesteś na naszym blogu po raz pierwszy to możesz się dziwić skąd się biorą takie okazje i dlaczego w ogóle bank miałby nagradzać ludzi za to, że korzystają oni z jego usług?

Doskonale to rozumiem – lata temu sam obserwowałem z niedowierzaniem różne promocje bankowe i doszukiwałem się w nich haczyka. Dziś, po ponad 2 latach obserwowania rynku bankowego i 1,5 roku prowadzenia bloga o promocjach bankowych, widzę że to całkowicie normalna – można powiedzieć że standardowa – praktyka banków na pozyskanie nowych klientów.

baner250Włączasz telewizor i czasem rzuci Ci się w oczy jedna czy druga reklama banku, ale kiedy spojrzysz na rynek bankowy w całości to zauważysz, że praktycznie każdy bank w taki lub podobny sposób próbuje przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Promocje bankowe i korzystanie z nich, po to, aby zdobyć jakiś bonus to dla naszych stałych czytelników chleb powszedni. Wiedzą oni, że wystarczy tylko przeczytać regulamin promocji (lub artykuł na naszym blogu, który ZAWSZE napisany jest na podstawie regulaminu) i postępować wg jego wytycznych. W ten sposób łatwo otrzymują premie pieniężne, bony na zakupy lub gadżety.

Jednocześnie rozumiem, że dla osób z zewnątrz może to być trochę czarną magią, dlatego żeby ułatwić naszym nowym czytelnikom poruszanie się w tym świecie przygotowaliśmy specjalny poradnik PDF, który możesz pobrać klikając tutaj lub w okładkę po prawej.

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Wkładamy dużo wysiłku w wyszukanie, prześwietlenie i dokładne opisanie najlepszych ofert bankowych, a korzystając z linków zamieszczonych na naszej stronie doceniasz naszą pracę i pozwalasz nam zarobić za to kilka złotych, które otrzymamy od banku za Twoje uczestnictwo w promocji.

Kto już z tego skorzystał?

Jak wspomniałem, promocje bankowe to coś całkiem normalnego i to nie pierwsza taka promocja, w której można odebrać atrakcyjny bonus od Citibanku (choć najłatwiejsza w historii!).

Z poprzedniej takiej promocji skorzystało na naszym blogu aż 1835 osób i opisałem całą tę promocję w artykule „Tabletowe Szaleństwo” – zachęcam przeczytać. Czytelnicy byli zachwyceni całą akcją i podsyłali nam nawet zdjęcia odebranego w ramach promocji sprzętu (wtedy były tylko 3 gadżety elektroniczne do wyboru, więc teraz jest znacznie lepiej bo możesz kupić co tylko dusza zapragnie!):

2015-10-13_0830

Ty też możesz dołączyć do tych osób. Cała procedura jest bardzo prosta:

Tutaj wypełniasz formularz -> Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku -> Ustalasz szczegóły podpisania umowy -> Przyjeżdża kurier z umową -> Logujesz się do bankowości internetowej -> Odbierasz bon na 400 zł do Douglas.pl -> Robisz zakupy tańsze o 400 zł

Teraz, kiedy już wiesz, dlaczego banki organizują takie fajne promocje i jak wygląda cała procedura chcę żebyś przeczytała jeszcze szczegółowy opis tego, co należy wykonać (na podstawie regulaminu promocji), aby bez przeszkód otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepie internetowym Douglas.pl:

2 Dziecinnie Proste Kroki, Aby Dostać 400 zł!

KROK #1 – załóż kartę

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Rozmawiając z konsultantem wybierz kartę Citi Simplicity bo jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków), a Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie.

2016-11-23_1552

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2014. Ważne tylko, aby spełniać następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie.

Na dołączenie do promocji masz czas do 31 stycznia 2017r do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz bon na 400 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

KROK #2 – zaloguj się do bankowości internetowej

Drugim – i zarazem ostatnim – krokiem w drodze po otrzymanie vouchera na 400 zł jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (sprawdź datę na dokumentach). Krótko mówiąc, jeśli umowę podpiszesz w listopadzie (data na umowie), to logowanie spełniające warunek promocji wykonasz w grudniu.

Oczywiście w miesiącu poprzedzającym i w kolejnych również możesz się logować. Chodzi tylko o to, żeby nie zapomnieć o logowaniu w miesiącu następującym po dacie podpisania umowy.

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

To wszystko! Na co wydasz swoje 400 zł !?

To już wszystko. Bon na zakupy na Douglas.pl otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz drugi krok promocji.

Znaczy to, że jeśli umowę podpiszesz w listopadzie, to w grudniu musisz zalogować się do bankowości internetowej, a wtedy do końca stycznia dostaniesz swój bon o wartości 400 zł.

Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Wystarczy w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości internetowej, skopiować kod przyznanego Ci bonu i cieszyć się z zakupów.

Wszystko fajnie, ale kiedy mogę zrezygnować z karty?

Od pierwszych chwil po pojawieniu się tej promocji pytacie bardzo intensywnie – kiedy mogę zrezygnować z karty? Odpowiedź jest bardzo prosta. Z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Karta jest darmowa, ale jeśli Ci się nie spodoba to bez żadnych konsekwencji możesz z niej zrezygnować. Obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Możesz potraktować tę promocję jako okres testowy karty w Citibanku. W dodatku zdecydujesz ile będzie on trwał 🙂

Sprawdzisz, jak Ci pasuje taka karta i otrzymasz za to voucher na 400 zł. Jeśli dojdziesz do wniosku, że jej nie potrzebujesz, to wystarczy kilka kliknięć w panelu online lub jeden telefon do Citibanku, aby wypowiedzieć umowę.

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Podsumowanie

To zdecydowanie jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji w historii naszego bloga. Gorąco zachęcam z niej skorzystać, a jeśli korzystałaś z poprzednich promocji Citibanku, załóż kartę żonie, mężowi, rodzicom czy dziadkom i wspólnie cieszcie się z przyznanych bonów zakupowych. To tak jakby dostać 400 zł za przetestowanie karty Citibanku. Nie ma żadnych zobowiązań. Nie ma żadnego ryzyka. WARTO!

Ocena promocji: 5star

Przypominam!: Opisana tutaj promocja owiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z niej teraz klikając tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z BONEM 400 zł << (zajmie Ci to mniej niż 2 minuty)

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: