PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank się pomylił i teraz KAŻDY może odebrać voucher 400 zł do perfumerii Douglas. Zobacz jak:

Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Teraz możesz zdobyć voucher 400 zł do perfumerii Douglas (kosmetyki, perfumy damskie i męskie) za założenie DARMOWEJ karty w MEGA prostej promocji Citibanku.

Kiedy pierwszy raz przeczytałem regulamin, byłem pewien, że bank się pomylił. Jednak wszystko dokładnie zweryfikowałem i potwierdzam (czytelnicy bloga również), że promocja DZIAŁA poprawnie na tych prostych zasadach.

unnamed-2

Voucher o wartości 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas dostanie każdy kto do 31 stycznia 2017 (włącznie) założy kartę w Citibanku i 1 raz (słownie: jeden raz!) zaloguje się do bankowości elektronicznej! Nie ma żadnych dodatkowych warunków, ani haczyków!

O udziale w promocji decyduje data wypełnienia tego formularza zgłoszeniowego.

Czytaj dalej, aby poznać instrukcję krok po kroku. Pomoże Ci ona zgarnąć łatwe 400zł.

Bonus jest super-atrakcyjny, a to jego szczegóły:

 • Dostajesz voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie stacjonarnym Douglas lub na Douglas.pl
 • Możesz tę kwotę wydać na dowolne zakupy z asortymentu sklepu
 • Możesz kupić jedną droższą rzecz lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia zostanie obniżona o 400 zł
 • Możesz również zdecydować się na jakieś drogie perfumy i mieć je po prostu 400 zł taniej dopłacając tylko różnicę
 • Voucher będzie ważny aż do 30.06.2017r. więc możesz go zachować i użyć w przyszłości
 • Voucher jest oczywiście zwolniony z podatku

Ponadto liczba voucherów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Każdy, kto założy kartę, otrzyma taki bon o wartości 400 zł. To prezent GWARANTOWANY. Możesz wydać go na perfumy, kosmetyki i wszystko inne co znajdziesz w perfumerii Douglas lub na Douglas.pl

Wystarczy podać swoje dane na tej stronie i po założeniu karty, jeden raz zalogować się do panelu bankowości elektronicznej.

citi-douglas

Co bank ma z tego?

Citibank na przejrzystych zasadach rozdaje ludziom kody na darmowe zakupy – to fakt bo już setki naszych czytelników skorzystały z tej jak i z poprzednich promocji (tutaj możesz zobaczyć zdjęcia i komentarze, jakie do nas trafiają).

Ale co ma z tego bank?

Na pewno ma nowego klienta, który liczy się do ich wewnętrznych statystyk, a wiadomo, że wzrost nowych klientów równa się zadowoleniu zarządu i akcjonariuszy.

Ale co więcej ma z tego bank? Nie do końca wiadomo, bo w regulaminie nie ma żadnych haczyków czy ukrytych opłat, na których mógłby zarabiać. Jeśli wybierzesz darmową kartę Citi Simplicity i będziesz podążać za wskazówkami, które opisuję w tym artykule to z tą promocją nie wiążą się żadne opłaty.

Ale wracając do tematu…

Może być też tak, że bank liczy, że spodoba Ci się ta darmowa karta i że będziesz korzystać z niej na stałe. A może liczą, że w przyszłości skorzystasz z innych ich produktów, na których sowicie zarobią np. kredyt mieszkaniowy? A może mają nadzieję, że będąc zadowolonym klientem polecisz ich swoim znajomym? Możliwe…

Jest też spora szansa że odpowiedź na to pytanie jest prostsza niż nam się wydaje. Otóż reklamy w telewizji kosztują setki tysięcy złotych dziennie, a organizując taką promocję bank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają.

W ten sposób bank zdobywa nowych klientów, a część z pieniędzy zaoszczędzonych na reklamie oddaje klientom w formie vouchera na 400 zł i wszyscy są zadowoleni. No może wszyscy oprócz telewizji 🙂

Trudno powiedzieć, którą z tych motywacji kieruje się bank ale warto docenić fakt, że przygotował tak atrakcyjną promocję na uczciwych warunkach i skorzystać z tej okazji i zgarnąć 400 zł do wydania na dowolne kosmetyki.

Skąd się biorą takie okazje?

Okazje bankowe to nie żadna nowość. Już 5-6 lat temu korzystałem z promocyjnych lokat o podniesionym oprocentowaniu. Zdarzały się też konta z dodatkowym bonusem…

Zawsze lubiłem być najlepszy. Jestem fatalny w sporcie i nie lubię piłki nożnej. Za to dobrze wychodzi mi znajdowanie najlepszych lokat, darmowych kont bankowych i innych okazji do zarobku.

Pewnego razu, chwaląc się tym przed kolegami zauważyłem ich żywe zainteresowanie oraz… mnóstwo wątpliwości związanych z tym, że nie do końca znają regulamin danego produktu.

W związku z moją pracą zawodową, na co dzień dużo piszę. Postanowiłem więc napisać krótki artykuł odpowiadający na ich wątpliwości. Opublikowałem go w internecie. Pokazałem kumplom oraz szerszej publiczności wstawiając link na facebooku…

…reakcja ludzi mnie zszokowała – pozytywnie. To był zaczątek bloga, który właśnie czytasz.

Coraz więcej ludzi dziękowało za moje porady. Zacząłem wierzyć, że to co zrobiłem początkowo dla siebie i swoich kumpli ma naprawdę szerszy sens.

Minęło półtora roku. Zaprosiłem do współpracy przyjaciół. Regularnie wyszukujemy i opisujemy prostym językiem najlepsze promocje bankowe. Do tego budujemy wzajemnie wspierającą się społeczność.

Dołącz do nas na facebooku:

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymamy od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką wkładamy w rzetelne prześwietlanie promocji.

Niektóre osoby odwiedzające bloga boją się, że chcemy ich oszukać i że jesteśmy opłacani przez bank. Prawda jest inna. Sami wybieramy najlepsze promocje bankowe i rzetelnie je opisujemy. Nie ma znaczenia, czy bank umożliwia nam zarobienie tych kilku złotych, czy nie.

Uczciwość i zaufanie naszych czytelników są ważniejsze niż dorobienie paru złotych do etatowej pensji. Uważam, że zaufanie to w dzisiejszych czasach najwyższe uznanie i bezcenna waluta. Ponad wszystko zależy nam na budowaniu rzetelnej i uczciwej marki naszego bloga.

Poniżej masz okazję zobaczyć twarze całego naszego zgranego zespołu razem. Wbrew pozorom wcale nie jest to częstym widokiem. Każdy z nas pracuje nad blogiem zdalnie ze swojego domu – w różnych częściach Polski.

Tylko kilka razy do roku spotykamy się wszyscy razem. Najczęściej żeby świętować jakieś małe sukcesy. Po kliknięciu w guzik „play” zobaczysz video-relację z jednego z takich spotkań:


Zespół przyjaciół z Moniaki.pl podczas świętowania pierwszych urodzin bloga (Sopot 2016)

Kto już z tego skorzystał?

Jak wspomniałem, promocje bankowe to coś całkiem normalnego i to nie pierwsza taka promocja, w której można odebrać atrakcyjny bonus od Citibanku (choć najłatwiejsza w historii!).

Z poprzedniej takiej promocji skorzystało na naszym blogu aż 1835 osób i opisałem całą tę promocję w artykule „Tabletowe Szaleństwo” – zachęcam przeczytać. Czytelnicy byli zachwyceni całą akcją i podsyłali nam nawet zdjęcia odebranego w ramach promocji sprzętu (wtedy były tylko 3 gadżety elektroniczne do wyboru, więc teraz jest znacznie lepiej bo możesz kupić co tylko dusza zapragnie!):

2015-10-13_0830

Ty też możesz dołączyć do tych osób. Cała procedura jest bardzo prosta:

Tutaj wypełniasz formularz -> Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku -> Ustalasz szczegóły podpisania umowy -> Przyjeżdża kurier z umową -> Logujesz się do bankowości internetowej -> Odbierasz bon na 400 zł do Douglas -> Robisz zakupy tańsze o 400 zł

Teraz, kiedy już wiesz, dlaczego banki organizują takie fajne promocje i jak wygląda cała procedura chcę żebyś przeczytała jeszcze szczegółowy opis tego, co należy wykonać (na podstawie regulaminu promocji), aby bez przeszkód otrzymać bon na 400 zł do wydania w perfumerii Douglas lub sklepie internetowym Douglas.pl:

2 Dziecinnie Proste Kroki, Aby Dostać 400 zł!

KROK #1 – załóż kartę

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Rozmawiając z konsultantem wybierz kartę Citi Simplicity bo jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków), a Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie.

2016-11-23_1552

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2014. Ważne tylko, aby spełniać następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie.

Na dołączenie do promocji masz czas do 31 stycznia 2017r do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz bon na 400 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

KROK #2 – zaloguj się do bankowości internetowej

Drugim – i zarazem ostatnim – krokiem w drodze po otrzymanie vouchera na 400 zł jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (sprawdź datę na dokumentach). Krótko mówiąc, jeśli umowę podpiszesz w listopadzie (data na umowie), to logowanie spełniające warunek promocji wykonasz w grudniu.

Oczywiście w miesiącu poprzedzającym i w kolejnych również możesz się logować. Chodzi tylko o to, żeby nie zapomnieć o logowaniu w miesiącu następującym po dacie podpisania umowy.

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

To wszystko! Na co wydasz swoje 400 zł !?

To już wszystko. Bon na zakupy do perfumerii Douglas otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz drugi krok promocji.

Znaczy to, że jeśli umowę podpiszesz w listopadzie, to w grudniu musisz zalogować się do bankowości internetowej, a wtedy do końca stycznia dostaniesz swój bon o wartości 400 zł.

Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Wystarczy w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości internetowej, skopiować kod przyznanego Ci bonu i cieszyć się z zakupów.

Wszystko fajnie, ale kiedy mogę zrezygnować z karty?

Od pierwszych chwil po pojawieniu się tej promocji pytacie bardzo intensywnie – kiedy mogę zrezygnować z karty? Odpowiedź jest bardzo prosta. Z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Karta jest darmowa, ale jeśli Ci się nie spodoba to bez żadnych konsekwencji możesz z niej zrezygnować. Obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Możesz potraktować tę promocję jako okres testowy karty w Citibanku. W dodatku zdecydujesz ile będzie on trwał 🙂

Sprawdzisz, jak Ci pasuje taka karta i otrzymasz za to voucher na 400 zł. Jeśli dojdziesz do wniosku, że jej nie potrzebujesz, to wystarczy kilka kliknięć w panelu online lub jeden telefon do Citibanku, aby wypowiedzieć umowę.

Wypełnij ten formularz i załóż kartę z Voucherem 400zł do Douglas >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Podsumowanie

To zdecydowanie jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji w historii naszego bloga. Gorąco zachęcam z niej skorzystać, a jeśli korzystałaś z poprzednich promocji Citibanku, załóż kartę żonie, mężowi, rodzicom czy dziadkom i wspólnie cieszcie się z przyznanych bonów zakupowych. To tak jakby dostać 400 zł za przetestowanie karty Citibanku. Nie ma żadnych zobowiązań. Nie ma żadnego ryzyka. WARTO!

Ocena promocji: 5star

Przypominam!: Opisana tutaj promocja owiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z niej teraz klikając tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z BONEM 400 zł << (zajmie Ci to mniej niż 2 minuty)

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 7

 1. Martyna pisze:
  jeśli ktoś korzystał z promocji z tabletami w obecnej nie otrzyma bonu na zakupy promocja nie jest dla osób które miały kratę w okresie od 01.01.2014
 2. Aga pisze:
  Za założenie karty debetowej dostałam bon na 100 zł. Wszystko super, płatności kartą bez prowizji. Pewnego dnia zrobiłam wypłatę gotówkową, którą szybko spłaciłam (zaledwie kilka dni). A tu niespodzianka! 100 zł naliczyli mi prowizji! Chytry traci, bo bank zawsze się odkuje na nas… 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dostałaś bon na 100 zł czy na 400 zł w tej promocji? No niestety, transakcje bezgotówkowe są darmowe, ale transakcje gotówkowe (wypłaty z bankomatów) już są objęte prowizją.
 3. magda pisze:
  to teraz pytanie o warunki wykorzystania bonu w doglas 🙂 gdzies mozna znalezc regulamin wykorzystania tego vouchera?
  w jakim terminie jest ona ważny? czy obowiązuje na wszystkie zakupy czy cos jest wylaczone? i przede wszystkim – czy jest kwota minimalna do wykorzystania tego bonu, że np. dopiero przy zakupach za 800 zł mozna go wykorzystać i obnizyc koszt o 400 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Magdo, w regulaminie promocji jest opis nagrody, czyli vouchera. Voucher jest ważny do 30.06.2017 roku. Możesz go wykorzystać na dowolny zakup z asortymentu sklepu. Nie ma żadnej kwoty minimalnej uprawniającej do wykorzystania vouchera. 🙂
 4. Moinka pisze:
  W tabeli opłat jest 8 zł miesięcznie za posiadanie karty kredytowej. To dlaczego twierdzicie że jest za darmo?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Moniko a na jaką kartę patrzysz, pewnie na pierwszą kolumnę z kartami Silver? One są płatne, ale nie musisz się na nie decydować, weź bezpłatną Simplicity bo jak widzisz ona jest za darmo 🙂

Napisz komentarz