PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Najlepsza promocja w historii bloga! Odbierz darmowy i GWARANTOWANY voucher na 400 zł do perfumerii Douglas za…za nic!

Historia Kopciuszka jest dla nas kobiet najlepszym  dowodem na to, że nowa para butów może naprawdę odmienić czyjeś życie. A promocja, którą dziś prześwietlam jest rewelacyjnym dowodem na to, że nie robiąc dosłownie nic, możesz odebrać darmowy voucher na 400 zł i to nie do jakiegoś byle jakiego sklepu, ale do perfumerii Douglas.

Voucher dostanie każda z nas, która:

  • do 31.01.2017 roku założy, oczywiście darmową kartę Simplicity w Citibanku
  • w miesiącu następującym po tym, w którym podpisze umowę zaloguje się min. jeden raz do bankowości internetowej

Zgodzisz się ze mną, że prostszej promocji po prostu nie można było zorganizować. Więc nie trać czasu, zerknij na szczegółowy opis promocji i odbierz swój darmowy voucher! Poleć promocję koleżance i razem zaszalejcie na zakupach.

citi-douglas

Dlaczego warto zdobyć ten voucher?

Powodów dla których powinnaś odebrać ten voucher jest bardzo dużo, ale przede wszystkim powinnaś zwrócić uwagę na:

– promocja nie jest żadną grą losową, a co za tym idzie masz wręcz GWARANCJĘ, że zdobędziesz nagrodę – to tak jakby ktoś dał Ci po prostu prezent

– voucher jest całkowicie darmowy – nie płacisz nic za jego odbiór i wykorzystanie

– voucher możesz wykorzystać na dowolny zakup z asortymentu sklepu douglas.pl – może masz jakieś ulubione perfumy więc będzie to świetna okazja żeby kupić je 400 zł taniej i dodatkowo dokupić sobie coś jeszcze

– voucher nie jest imienny więc możesz go komuś oddać, a tym samym zrobić mu mały prezent

Przyznasz, że upominek jest wyjątkowy i naprawdę bardzo korzystny, w końcu…kiedy ostatnio ktoś do Ciebie przyszedł, dał Ci 400 zł i powiedział “idź wydaj na siebie”. Trochę luksusu należy się każdej kobiecie, a jeżeli jest on całkowicie darmowy to wręcz koniecznie trzeba z niego skorzystać.

Twój voucher trafi do Ciebie i zrobisz znim co zechcesz, wystarczy tylko, że zarejestrujesz się na tej promocyjnej stronie i przetestujesz zupełnie darmową kartę kredytową w Citibanku. Chociaż…w sumie nawet nie musisz jej używać, wystarczy że będziesz ją posiadać. 🙂

Która z nas powinna koniecznie przystąpić do promocji?

Warunki są tak bardzo proste, że wręcz nie wyobrażam sobie, że Ty z tej promocji nie skorzystasz. Dołączysz do niej pod warunkiem, że nie posiadałaś żadnej karty w Citibanku od 1 stycznia 2014 roku oraz jesteś:

a) osoba fizyczna

  • masz min. 21 lat
  • pracujesz w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące
  • Twój dochód to min. 1 200 zł

b) firma

  • masz min. 25 lat
  • prowadzisz własną działalność od min. 2 lat

Do promocji mogą również przystąpić osoby przebywające na emeryturze lub rencie. Dla tych osób, dokumentem potwierdzającym dochody będzie: decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Jeżeli spełniasz te warunki to jesteś o krok od odebrania swojego vouchera na 400 zł. Dlatego teraz skup się ponieważ pokażę Ci, jak krok po kroku szybko i sprawnie odebrać bonus.

Odbierz gwarantowany voucher 400 zł do Douglas.pl [prosta instrukcja]

KROK #1 – zgłoś się do promocji 

Pierwszy krok, jak zawsze polega na tym, aby zgłosić się do promocji, masz na to czas do 31.01.2017 roku. Zrobisz to na poniższej stronie, poprzez wypełnienie i wysłanie krótkiego formularza.

>>Odbierz darmowy voucher 400 zł do perfumerii Douglas<<

Następnie maksymalnie do 7 dni roboczych (ale myślę, że wcześniej) skontaktuje się z Tobą konsultant i przeprowadzi kilku minutową rozmowę, a podczas niej:

– wybierzesz kartę, którą zdecydujesz się przetestować – naturalnie polecam wybrać kartę Simplicity, będzie ona dla Ciebie bezwarunkowo darmowa, każda inna to koszt 18 zł/m-c

– wybierzesz dokument potwierdzający, że pracujesz – zazwyczaj wystarczy wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy

– ustalisz termin i miejsce, w którym ma Cię odwiedzić kurier – dojedzie on tam gdzie będzie Ci wygodniej, do domu lub do pracy

Po podpisaniu umowy o kartę, w ciągu tygodnia pocztą zostanie dostarczona Ci karta kredytowa. Naturalnie możesz ją od razu aktywować, aby ustalić pin.

Do końca promocji pozostało:

KROK #2 zaloguj się do bankowości internetowej

Ostatni już krok do wykonania polega na zalogowaniu się do systemu bankowości online. Należy zrobić to w miesiącu następującym po miesiącu, w którym została podpisana umowa o kartę. Czyli jeżeli podpiszesz umowę w listopadzie to koniecznie zaloguj się na www.citibankonline.pl w grudniu.

I to wszystko! 

Wszystko co konieczne zrobione i jak widzisz, jeszcze nic za to nie zapłaciłaś! I tak już będzie do końca, ponieważ teraz to bank będzie działał.

W drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym zalogowałaś się do systemu bankowości online bank przyzna Tobie voucher. Zostaniesz poinformowana o tym poprzez wiadomość sms. Twój woucher będzie natomiast dostępny po zalogowaniu do bankowości internetowej, w zakładce wiadomości.

A co dalej? 

A później robisz co chcesz. Oczywiście w pierwszej kolejności robisz upragnione zakupy, będzie Ci do tego potrzebna karta kredytowa Citibanku. To przy jej użyciu zrobisz zakupy, których wartość będzie zmniejszona o 400 zł.

A dalej to możesz albo zatrzymać kartę – jeżeli Ci się spodoba i będziesz chciała z niej jeszcze morzystać, bo przecież i tak jest darmowa. Ale równie dobrze możesz z niej zrezygnować, oczywiście bez konsekwencji i kar umownych.

>>Odbierz darmowy voucher 400 zł do perfumerii Douglas<<

A co ma z tego bank?

Bank ma klientkę, która może będzie zadowolona z karty i zatrzyma ją na dłużej. Wiadomo, jak będziesz czasami robić zakupy przy jej użyciu to bankowi też jakiś % od transakcji skapnie.

Poza tym, jak Ty będziesz zadowolona z promocji to poleciszą ją przyjaciółce, a to dla banku kolejny nowy klient. A może Ty będziesz kiedyś chciała skorzystać z jakiegoś innego produktu banku i to również będzie gdzieś tam dla banku jakiś zysk.

Ale chyba prostota tej promocji może świadczyć o tym, że w związku ze zbliżającym się końcem roku, Citibank musi ścignąć jak najwięcej nowych klientów, aby zgadzały sie wszystkie statystyki.

Podsumowanie

Śmiało mogę powiedzieć, że ta promocja jest mega, super, fajną propozycją. Aby wziąć w niej  udział naprawdę nie trzeba spełniać ogromnych wymagań. Ponadto, udział w niej, nic Cię nie kosztuje, poza czasem, który poświęciłaś na przeczytanie tego artykułu i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zgodzisz się chyba ze mną, że jest to promocja bardzo prosta i naprawdę zasługuje na tytuł najlepszej promocji roku. Jeżeli popierasz moje zdanie to odbierz swój voucher i nie zapomnin polecić przyjaciółce:

>>Darmowy voucher 400 zł do perfumerii Douglas – dołącz już teraz<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji: