Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Chwyć Voucher 200 zł na Allegro z kartą kredytową od Citi Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher na Allegro o wartości 200 zł

Za co?

– za założenie karty Simplicity z dedykowanego linku;

– za zalogowanie się do aplikacji do końca pierwszego miesiąca po podpisaniu umowy oraz wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 1500 zł do końca trzeciego miesiąca po podpisaniu umowy;

Ile to kosztuje?

0 zł po wykonaniu płatności na min. 1000 zł miesięcznie, inaczej 12 zł miesięcznie

Kiedy bonus?

Do 60 dni od momentu otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Lubicie Allegro? Ja – bardzo! Wbrew powszechnym opiniom, nie wszystkie kobiety lubią chodzenie po sklepach. Zakupy w moim przypadku owszem, ale tylko przez Internet. Po co marnować czas na chodzenie po galeriach, skoro wszystko można zamówić do domu, i to często taniej niż w sklepach stacjonarnych? Allegro odgrywa bardzo dużą rolę w moim życiu.

Jeśli myślisz podobnie, to w dzisiejszej promocji karty kredytowej Simplicity możecie w łatwy sposób zgarnąć voucher na Allegro o wartości 200 zł. A w dalszej części artykułu podpowiem Ci, jak dodatkowo zyskać cashback na Allegro.

Promocja potrwa do 🗓 30 września. Pamiętaj, że im szybciej złożysz wniosek o kartę i spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Karta kredytowa – fakty i mity

Wokół tematu kart kredytowych narosło tyle faktów i mitów że czasami trudno się połapać, co jest czym. Ba, nawet pracownicy banków czasami nie do końca wiedzą jak działa karta. A prawda jest taka że wystarczy pamiętać o kilku rzeczach z nią związanych, by nie ponosić żadnych opłat. Karta kredytowa naprawdę potrafi ułatwić życie, a czasami jest wręcz niezbędna.

Po co ją w ogóle mieć? Zalet jest wiele, ale wymienię tylko kilka z nich.

 • Po pierwsze, na wypadek niespodziewanych wydatków masz czym zapłacić. Samochód się zepsuł? Pralka przecieka? Trafiły się mega wyprzedaże a do 1-go jeszcze daleko? Po to ją masz w portfelu, żeby nie martwić się, skąd pożyczyć pieniądze.
 • Po drugie, rezerwacje chociażby samochodu bez karty kredytowej mogą okazać się niemożliwe. W tym roku wyjazdy wakacyjne zapewne ograniczą się w dużej części do Polski, ale gdybyś planował jednak wypad za granicę i potrzebował wypożyczyć samochód to kredytówka może okazać się niezbędna.
 • Po trzecie, jeśli spłacasz kartę w terminie to nie ponosisz kosztów odsetek – korzystasz z pieniędzy banku za darmo.

A o czym musisz pamiętać?

O podstawowych rzeczach:

 • kartą płacisz, nie wypłacasz gotówkę czy robisz przelewy na konto (prowizja);
 • nie doładowujesz nią Revoluta (prowizja);
 • spłacasz w terminie (nie będzie odsetek). Pamiętaj, że aby nie płacić odsetek musisz spłacić całość zadłużenia z ostatniego wyciągu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o funkcjonowaniu kart kredytowych to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. To prawdziwa kopalnia wiedzy o karcie kredytowej w pigułce.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z tej promocji możesz skorzystać, jeśli 🗓 od 1 stycznia 2018 roku nie posiadałeś w Citi Banku głównej karty kredytowej. Wyłączeni są również nierezydenci podatkowi, czyli osoby pracujące za granicą i rozliczające się za granicą z podatków.

Jeśli posiadasz tam inne produkty, na przykład konto osobiste, to nadal możesz wziąć udział w promocji.

Pamiętaj, że aby wziąć udział w promocji musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać udokumentowane źródło dochodu:

 • jeśli pracujesz, to w obecnej firmie musisz mieć przepracowane min. 3 miesiące, a Twój dochód netto musi wynosić min. 1200 zł miesięcznie;
 • jeśli natomiast prowadzisz działalność gospodarczą, to musi ona być prowadzona od min. 2 lat, a Twój miesięczny dochód netto musi wynosić min. 2500 zł.

Karta kredytowa Simplicity – opłaty

Karta Simplicity będzie na pewno wielu z Was znana z poprzednich promocji, jako całkowicie bezpłatna karta. Niestety od maja tego roku, aby karta nadal pozostawała bezpłatna, trzeba spełnić jeden warunek co miesiąc, mianowicie wykonać kartą transakcje płatnicze na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie. By spełnić warunek najlepiej po prostu przestawić się z płatności kartą do konta na płatności Simplicity. Możesz nią płacić w sklepach stacjonarnych, na stacjach benzynowych i w Internecie.

Citi Simplicity

  Aktualne na dzień: 17 lipca 2020

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kreytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

9,59%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewlutowanie transakcji

6,8%

Jak w łatwy sposób zgarnąć 200 zł na Allegro – instrukcja krok po kroku

Abyś mógł cieszyć się voucherem na 200 zł na Allegro nie musisz robić nic szczególnego. Wystarczy złożyć umowę o kartę, podpisać umowę, aktywować aplikację na telefonie oraz płacić kartą za codzienne zakupy.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej 🗓 do 30 września 2020 roku wejdź na dedykowaną stronę i 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Sam wniosek jest bardzo prosty do wypełnienia, poradzisz sobie z nim bez trudu w 10 minut.

1. 🔎 Składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę, 🗓 najpóźniej do 30 września 2020 roku.

2. Po wstępnej weryfikacji wniosku pojawi się propozycja karty kredytowej.

3. Teraz musisz 🔎 potwierdzić swoją tożsamość – możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • Sposób 1 – weryfikacja biometryczna. Na podany nr telefonu otrzymujesz sms-a z linkiem oraz jednorazowy kod, dzięki którym zostaniesz przeniesiony do procesu zdalnej weryfikacji tożsamości. Musisz jeszcze udzielić zgody na ten rodzaj weryfikacji, zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz twarzy – i gotowe!
 • Sposób 2 – tradycyjna weryfikacja. Jeżeli nie chcesz weryfikacji za pomocą biometrii lub ten sposób nie zadziałał możesz przejść do tradycyjnego sposobu weryfikacji. Do wniosku załączasz skan/zdjęcia dowodu osobistego. Następnie będzie telefonicznie kontaktował się z Tobą konsultant banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej.

4. 🗓 W ciągu 10 dni od złożenia wniosku 🔎 dostarcz dokumenty dochodowe. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Wyciągi możesz w wygodny i bezpieczny sposób wysłać za pomocą dedykowanej strony LINK. Tutaj również znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące dokumentowania dochodu. Jest to niezbędne do wzięcia udziału w promocji.

5. Pozostało Ci już tylko podpisać umowę – może zostać przesłana na maila bądź też tradycyjnie kurierem – i czekać na kartę.

#Krok 2 – zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej

Kolejnym krokiem jest zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citi Mobile. Dokładniej mówiąc masz na to czas 🗓 do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę zawarcia umowy znajdziesz na umowie, którą otrzymałeś).. Musisz 🔎 zalogować się minimum jeden raz, nieważne czy w aplikacji czy też w tradycyjnej bankowości. I tak musisz się zalogować żeby nadać PIN do karty.

Przykład

Umowę podpisałeś w lipcu Do końca sierpnia zaloguj się min. 1 raz do aplikacji lub bankowości internetowej.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

Pozostała Ci do wykonania ostatnia część zadania w promocji, czyli płacenie kartą za codzienne zakupy. Mianowicie, 🗓 nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę 🔎 dokonaj płatności kartą na min. 1500 zł.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Są to płatności kartą za zakupy, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Możesz wykonać jedną dużą płatność, jak też kilkadziesiąt drobnych – ważne, by suma wyniosła min. 1500 zł.

Jakie transakcje nie będą brane pod uwagę w tej promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Przykład

Umowę o kartę podpisujesz w lipcu. Do końca października zapłać kartą na łączną kwotę min. 1500 zł.

Na pierwszy rzut oka 1500 zł może wydawać się sporą kwotą. Pamiętaj jednak o tym że masz na to aż 3 miesiące. A po drugie, aby karta była darmowa i tak musisz zapłacić nią na min. 1000 zł miesięcznie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LIPCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w SIERPNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych we WRZEŚNIU

Kiedy otrzymam nagrodę?

Czas na najprzyjemniejszą część promocji, czyli oczywiście nagrodę. Po spełnieniu wszystkich warunków najpierw otrzymasz w swojej bankowości internetowej wiadomość o tym, że je spełniłeś i należy Ci się nagroda. Wiadomość ta zostanie do Ciebie wysłana 🗓 najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki. 🗓 W ciągu kolejnych 60 dni od momentu otrzymania wiadomości otrzymasz w bankowości internetowej drugą wiadomość – tym razem z kodem do wykorzystania na Allegro.

Sam voucher jest ważny 12 miesięcy od daty jego otrzymania i jest jednorazowy. Warto więc mieć w koszyku zakupy za min. 200 zł, ponieważ niewykorzystana część vouchera przepadnie. W przypadku gdybyś zwrócił zamówiony towar otrzymujesz zwrot środków w postaci vouchera.

Cashback Allegro

Na wstępie obiecałam opowiedzieć o sposobie na cashback na Allegro (do 3%). Sama korzystam (o ile tylko o tym pamiętam) i rzeczywiście działa. Mianowicie chodzi mi o aplikację Goodie. Pomimo że to aplikacja konkurencyjnego banku to każdy może z niej korzystać. Znajdziesz tam różne promocje oraz właśnie cashback. Cały myk polega na tym, żeby na stronę sklepu wejść przez aplikację i w ten sposób zrobić zakupy. A cashback nalicza się sam w Goodie – kiedy nazbierasz min. 20 zł możesz wypłacić środki. Znajdziesz tam wiele innych sklepów, nie tylko Allegro. Warto o tym pamiętać, bo nic cię to nie kosztuje, a kilka złotych zawsze się uzbiera.

UWAGA

Pamiętaj aby nie wypowiadać umowy karty przynajmniej do momentu otrzymania nagrody. Karta nie może być również ani zastrzeżona ani zablokowana.

Podsumowanie

Voucher na Allegro zawsze się przyda – możesz za niego kupić dosłownie wszystko. Na przykład części do auta, coś do domu, ubrania, kosmetyki, czy cokolwiek innego, co przyjdzie Ci do głowy i co znajdziesz na Allegro. Jeśli dużo płacisz kartą to jak najbardziej ta promocja jest dla Ciebie. A po otrzymaniu nagrody to Ty decydujesz, czy zostawiasz kartę czy ją zamykasz.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz