Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł na markę Salomon w Intersport za bezwarunkowo darmowe konto w Citi Handlowym

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher 200 zł na markę Salomon do zrealizowania w sklepach Intersport

Za co?

Za założenie konta oraz wykonanie 3 aktywności: wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł, zalogowanie się do aplikacji oraz wykonanie płatności kartą w Google Pay/Apple Pay na min. 100 zł.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę, 0 zł za przelewy internetowe, 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Kiedy bonus?

Maksymalnie do ostatniego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym spełniłeś wszystkie warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w banku ROR-u lub rachunku oszczędnościowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca lub do wyczerpania limitu 500 kont promocyjnych.

Skorzystaj z tej promocji »

Trafiła się gratka dla fanów marki Salomon. W zamian za założenie bezwarunkowo darmowego konta w Citi Handlowym i wykonanie 3 prostych czynności otrzymasz voucher o wartości aż 200 zł na tę markę, do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowym Intersport.

Promocja potrwa 🗓 do 31 marca lub do wyczerpania limitu 500 kont promocyjnych.

Kto może wziąć udział w promocji

Każdy, kto 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie posiadał lub współposiadał rachunku osobistego lub oszczędnościowego. Inne produkty w Citi nie wykluczają z promocji.

Konto i karta za bezwarunkowo 0 zł

Konto osobiste i karta do konta w Citi jako jedne z nielicznych na rynku jest naprawdę i bezwarunkowo darmowe.

Nie płacisz za nic.

Co lepsze, co miesiąc masz za free 3 przelewy natychmiastowe. Jedynie można by się doczepić to do wypłat z bankomatów innych sieci – ale i tu masz co miesiąc 4 darmowe wypłaty.

CitiKonto

  Aktualne na dzień: 21 lipca 2021

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Bezwarunkowo

Internetowy przelew krajowy

0 zł

Internetowe przelewy natychmiastowe

0 zł/5 zł

0 zł za 3 pierwsze w miesiącu przelewy natychmiastowe. Można je zrealizować w Citibank Online (z wyłączeniem aplikacji mobilnej)

Wypłata gotówki z bankomatów Citi Banku

0 zł

Zarówno w kraju, jak i za granicą

Wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach w Polsce

0 zł/8 zł

0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu

Pakiet CitiAlerts

6 zł/10 zł

6 zł za pakiet Standard, 10 zł za Premium – nie jest obowiązkowy do promocji

Opłata za dostęp do bankowości telefonicznej Citi Phone

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem że średniomiesięczne saldo na rachunkach wynosi min. 100 000 zł – nie jest obowiązkowe do promocji

Zakładając konto zwróć uwagę na dodatkowe usługi: CitiPhone oraz CitiAlerts. Nie są one potrzebne do promocji, a mogą generować niepotrzebne koszty. W większości przypadków domyślnie jest włączona usługa Citi Phone. Po założeniu konta zaloguj się do bankowości i wyślij dyspozycję poprzez zakładkę „Kontakt”-> Napisz nową wiadomość-> Dyspozycje-> Rachunki osobiste-> Usługa CitiPhone – Wyłącz.

2 kroki i voucher na 200 zł jest Twój

Prowadzenie konta jest proste, bo nie płacisz za nic. Również zdobycie nagrody nie jest niczym trudnym – wystarczy że założysz konto i wykonasz 3 proste aktywności.

1. Z tego linku 🔎 załóż Citikonto i zaakceptuj regulamin promocji. Karta nie jest wymagana do promocji, ale ułatwi Ci wykonanie jednej z aktywności, od której uzależniona jest wypłata nagrody.

Konto założysz całkowicie zdalnie, na selfie, a umowę otrzymasz na maila. Jeśli chciałbyś najpierw zobaczyć, jak przebiega zakładanie konta na selfie rzuć okiem na ten krótki film:

2. Spełnij warunki aktywności

Czas na aktywności. Na ich wykonanie masz czas 🗓 od dnia założenia konta do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto:

 • 🔎 zapewnij min. 1 wpływ w jednorazowej wysokości min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia

ORAZ

 • 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 wykonaj płatności kartą przez Google/Apple Pay na min. 100 zł.

Przykład

Zakładasz konto w styczniu. Do końca lutego przelej min. 2000 zł tytułem wynagrodzenia, zaloguj się do aplikacji oraz zrób płatności kartą przez Google Pay/Apple Pay na min. 100 zł.

📄 Wpływ z tytułu wynagrodzenia – sprawdzamy definicję

Regulamin definiuje to następująco:

„Wpłata wynagrodzenia (…)oznacza sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu: (i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.”

📄 Transakcje Google/Apple Pay – sprawdzamy definicję

Musisz podłączyć kartę do konta do Google/Apple Pay i wykonać płatności na łączną kwotę min. 100 zł. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych (jeśli masz NFC) lub przez Internet. Nie mogą to być transakcje zwrócone.

Nagrodę, czyli voucher 200 zł, otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Znajdziesz go w bankowości internetowej, w zakładce „Korzyści i produkty”.

Kod jest ważny do 31 grudnia 2021 roku i możesz go zrealizować w sklepach stacjonarnych lub na www.intersport.pl Voucher jest jednorazowy, co oznacza, że jeśli nie wykorzystasz go w całości podczas jednego zakupu to pozostała kwota przepada. Możesz dokonać zakupów na wyższą kwotę, a różnicę w cenie dopłacić. Jeśli będziesz dokonywać zakupów w sklepie stacjonarnym to kwota zakupu musi być wyższa niż wartość vouchera.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF Z warunkami promocji – wersja dla umów podpisanych w styczniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – wersja dla umów podpisanych w lutym

👉🏻 PDF z warunkami promocji – wersja dla umów podpisanych w marcu

Połącz promocje, zyskaj jeszcze więcej

Każdy z nas zna hasła „Kup 3, zapłać za 2”, „Drugi produkt 50% taniej” itp. Z promocjami bankowymi jest podobnie – z im większej ilości skorzystasz, tym więcej zyskasz.

Zakładając kartę kredytową w promocji możesz zyskać 300 zł do Biedronki lub 400 zł na Allegro.

Podsumowanie

Jeśli miałeś w planach zakupy marki Salomon to z Citikontem zrobisz je o 200 zł taniej. Szybko zakładasz konto, spełniasz warunki i cieszysz się nagrodą. Powodzenia!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Damian pisze:
  Czyli przelew tytułem wynagrodzenia mogę dostać od kogoś, kto prowadzi konto firmowe? Przelew z innego banku ale z konta indywidualnego nie przejdzie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z konta firmowego na pewno będzie ok – problem w tym, że mało osób, nawet znajomych zechce zrobić taki przelew (kwestia z zus i urzędem skarbowym w razie kontroli rachunku firmowego). Niestety odpowiedzi na to, czy przelew z konta indywidualnego z innego banku przejdzie nie otrzymałam – jest bardzo wymijająca i idzie bardziej w twierdzenie, że taki przelew nie przejdzie.

Napisz komentarz