Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Tylko dla młodych[18-24]: zyskaj 120 zł za eKonto w promocji mBanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 120 zł premii za spełnienie poszczególnych warunków promocji.

Za co?

– Za założenie konta z kartą z dedykowanego linku ORAZ;

– Za trzy płatności kartą przez Google Pay lub Apple Pay (premia 20 zł) ORAZ;

-Za trzy przelewy na telefon BLIK (premia 20 zł) ORAZ;

-Za posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego (premia 20 zł) ORAZ;

-za spełnienie wszystkich powyższych warunków (dodatkowa premia 60 zł).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za konto; 0 zł – opłata miesięczna za kartę; 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Kiedy bonus?

Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego.

Dla kogo?

Dla osób od 18 do 24 roku życia, które w okresie od 1 stycznia 2017 roku do dnia dzisiejszego nie były właścicielem lub współwłaścicielem RORu lub konta oszczędnościowego w mBanku.

Do kiedy promocja?

Do 28 lutego 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Ruszyła najnowsza edycja promocji dla młodych w mBanku. Jeśli masz od 18 do 24 lat i nie miałeś jeszcze konta w mBanku to ta promka zdecydowanie jest dla Ciebie!

Co zyskasz? Do 120 zł nagrody za założenie konta i kilka aktywności. W pełni mobilne nowoczesne konto z fajną apką na telefon. Bezwarunkowo darmowe konto dla młodych. Karta do konta z własnym wizerunkiem. Jednym słowem niezły pakiet korzyści!

Promocja potrwa 🗓 do 18 lutego 2021 roku. Masz więc sporo czasu na założenie konta, ale pamiętaj – im szybciej to zrobisz i spełnisz warunki tym szybciej kasa będzie na Twoim koncie.

Czy łapiesz się do promki

Aby wziąć udział w tej promce musisz spełniać dwa wymagania:

 • po pierwsze – masz od 18 do 24 lat;
 • po drugie – 🗓 od 1 stycznia 2017 roku do dzisiaj nie byłeś i nie jesteś właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) lub konta oszczędnościowego (numery rachunków w tym okresie, które wyłączają Cię z promocji to o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017).

Zgarniam nagrody

To będzie szybka i prosta promocja – nie ma co tracić czasu na mozolne spełnianie warunków. Raz dwa i będzie po wszystkim, a Ty dostaniesz przelew na 120 zł 🙂

 1. 🔎 Załóż konto z kartą z TEGO LINKU do 🗓 28 lutego 2021 roku. Wybierz kartę standardową, z wizerunkiem lub zaprojektuj własną (nic za to nie płacisz). Razem z kontem 🔎 otwórz konto oszczędnościowe. Umowę podpiszesz w placówce lub przywiezie Ci ją kurier.
 2. 🔎 Zrób 3 przelewy, 3 płatności i załóż cel oszczędnościowy. Na wykonanie tych zadań masz czas 🗓 od dnia otwarcia konta do końca kolejnego miesiąca

Za to dostaniesz nagrody:

 • premia 20 zł za płatności telefonem: 🔎 zrób przynajmniej 3 płatności telefonem korzystając z Google Pay lub Apple Pay. Dodaj kartę do Google Pay lub Apple Pay i zapłać nią 3 razy na dowolne kwoty, nieważne czy w sklepach stacjonarnych czy przez Internet.
 • premia 20 zł za przelew BLIK: 🔎 dokonaj minimum 3 przelewy na numer telefonu za pomocą BLIKa. Możesz przesłać trzy razy po 1 zł dla koleżanki – masz w tym zakresie pełną dowolność. Wystarczy imię, nazwisko i nr telefonu osoby, do której chcesz zrobić przelew.
 • premia 20 zł za aktywny cel oszczędnościowy: 🔎 otwórz rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie. Na tym koncie w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego musi być odłożone przynajmniej 20 zł. Możesz przelać te pieniądze ze zwykłego konta na cel.
 • premia 60 zł za spełnienie wszystkich warunków – jeśli spełnisz wszystkie 3 powyższe warunki to bank naliczy Ci dodatkowo premię 60 zł.

To wszystko! Nagrodę otrzymasz przelewem 🗓 do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków.

Przykład

Otwierasz konto w grudniu. Warunki promocji musisz spełnić do końca stycznia. Premię otrzymasz najpóźniej do końca lutego.

O co chodzi z aktywnym celem oszczędnościowym?

Cel oszczędnościowy to inaczej konto oszczędnościowe na które pieniądze same się odkładają przy okazji płatności kartą. Jeśli nie otworzyłeś go razem z kontem to zrobisz to w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu się na stronie mBanku. Sam ustalasz, w jaki sposób pieniądze mają się na nim odkładać. Możesz wybierać spośród:

 • zaokrąglania transakcji do pełnych dziesiątek (płacisz kartą 7 zł a na koncie odkłada się 3 zł);
 • stałej kwoty przy każdej transakcji (np. 3 zł przy każdej płatności kartą, nieważne ile zapłacisz to 3 zł zawsze się odłożą);
 • procentu od każdej transakcji (np. 10% od każdej transakcji kartą);
 • stałego przelewu co miesiąc (ustalasz kwotę, na przykład 10 zł i co miesiąc 10 zł samo się odkłada);
 • jednorazowego przelewu na cel (po prosttu wchodzisz na cel, klikasz „zasil cel”, wybierasz kwotę i przelewasz pieniądze).

Pamiętaj aby zebrać na celu oszczędnościowym przynajmniej 20 zł do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w GRUDNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w STYCZNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LUTYM

eKonto dla młodych za free!

Jesteś młody, po co masz płacić za konto? W mBanku nie płacisz za nic – wszystko jest za free. Konto, karta, wszystkie bankomaty w Polsce, przelewy. Korzystaj i nie płać. Na dodatek możesz za darmo zaprojektować sobie swoją własną kartę. Masz ulubione zdjęcie? Zrób z niego kartę.

Korzystaj i nie płać.

eKonto Możliwości

  Aktualne na dzień: 6 lipca 2020

Prowadzenie konta

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów w Polsce

0 zł

Niezależnie od kwoty wypłaty

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł

Prowizja za wypłaty wynosi 0 zł ale jest doliczana prowizja za przewalutowanie

Karta z Twoim zdjęciem

0 zł

Po ukończeniu 25 lat konto przekształci się w eKonto osobiste – wtedy wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu, aby nadal nie płacić za konto i kartę (wypłaty gotówki za bankomatów będą darmowe dla kwoty wypłaty wyższej niż 100 zł).

Podsumowanie

Czego szukasz? Dobrego konta? Taniego? Mobilnego? Nowoczesnego? Promocji? W mBanku masz to wszystko na raz. Nie bez przyczyny ulubionym bankiem młodych jest właśnie mBank. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć, przy okazji zgarniając 120 zł na dobry początek.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz