Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zakupy w Trybeco 300 zł taniej? Załóż darmowe CitiKonto i odbierz voucher na 300 zł do Trybeco

Citi Handlowynowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher o wartości 300 zł do wydania w Trybeco

Za co?

Za założenie Citikonta z kartą;

-za zapewnienie w dwóch kolejnych miesiącach wpływów na min. 2000 zł/m-c;

-za zalogowanie się do aplikacji mobilnej;

-za dodanie karty do Apple lub Google Pay.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę, 0 zł za przelewy internetowe, 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu, 0 zł 4 wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce w miesiącu.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym skończysz spełniać wszystkie warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w banku ROR-u lub rachunku oszczędnościowego.

Do kiedy promocja?

Do 30 lipca lub do wyczerpania limitu 300 kont promocyjnych.

Skorzystaj z tej promocji »

Citibank przygotował nową, niebanalną promocję swojego całkowicie darmowego konta osobistego. I pisząc całkowicie mam na myśli całkowicie – Citikonto jest najbardziej darmowym kontem w Polsce.

Co do samej promocji to za wykonanie 3 banalnie prostych czynności otrzymasz voucher o wartości aż 300 zł do wydania w sklepie Trybeco. Ja bym nie narzekała, gdyby ktoś mi sprezentował taki bon rabatowy.

Myślisz o zakupie roweru elektrycznego, skutera lub hulajnogi elektrycznej? W takim razie ta promocja jest dla Ciebie – zrobisz zakupy 300 zł taniej.

Promocja potrwa 🗓 do 30 lipca lub do wyczerpania limitu 300 kont promocyjnych. Nie warto zostawiać wniosku na później, limit jest niewielki a promocja bardzo prosta. Myślę, że zakończy się dużo wcześniej niż przed 30 lipca.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy, że 🗓 po 1 stycznia 2020 roku nie miałeś w Citibanku konta osobistego i/lub rachunku oszczędnościowego, również jako współposiadacz. Posiadanie innych produktów, na przykład popularnej karty Simplicity, nie wyklucza Cię z promocji.

Jak w 2 krokach odebrać 300 zł do Trybeco

Promocja jest naprawdę bardzo prosta. A co lepsze, im szybciej spełnisz wszystkie warunki, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

#Krok 1 – załóż darmowe Citikonto

Wystarczy że wejdziesz na stronę promocji, 🔎 wypełnisz formularz kontaktowy i zaznaczysz wymagane zgody. Oddzwoni do Ciebie konsultant banku, z którym wypełnisz wniosek. Umowę dostarczy Ci kurier.

#Krok 2 – spełnij proste warunki aktywności

🗓 Do końca drugiego miesiąca po miesiącu podpisania umowy:

  • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

ORAZ

  • 🔎 dodaj kartę do usługi Apple Pay lub Google Pay. Usługa musi być aktywna na dzień wydania nagrody, a jeśli z niej nie będziesz korzystał, to po 90 dniach jest automatycznie wyłączana. Zatem sugeruję od czasu do czasu zrobić transakcję, choćby niewielką, aby nie okazało się, że do dnia otrzymania nagrody usługa się zdezaktywowała i przez to nie otrzymasz nagrody.

ORAZ

  • 🔎 w dwóch kolejnych miesiącach zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 2000 zł/m-c. Możesz przelać co miesiąc jednorazowo 2000 zł ze swojego konta w innym banku i warunek będzie spełniony. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie, możesz je przelać z powrotem po zaksięgowaniu. Jedynym warunkiem jest to, że środki nie mogą zostać przelane z innego rachunku dla osób indywidualnych prowadzonych w Citibanku.

PRZYKŁAD

Podpisujesz umowę o konto w maju. Do końca lipca zaloguj się do aplikacji, dodaj kartę do Apple/Google Pay oraz w dwóch miesiącach (na przykład maj-czerwiec) zapewnij wpływ na min. 2000 zł.

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym skończysz spełniać warunki otrzymasz voucher na 300 zł do Trybeco. Znajdziesz go w bankowości internetowej, w zakładce Korzyści i produkty.

Voucher jest ważny w sklepie internetowym oraz stacjonarnym. Możesz go wykorzystać do 30 listopada 2021 r. Voucher jest jednorazowego użytku. Jeśli robisz zakupy w sklepie internetowym www.trybeco.pl to kod z karty podarunkowej wpisujesz w koszyku w miejscu „Wpisz kod promocyjny”.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju

Citikonto w 100 % darmowe?

Często pytacie mnie o konto, które będzie w 100% za darmo. Niestety niewiele takich jest, gdzie nie płacisz ani za konto, ani za kartę, ani za bankomaty (mówimy oczywiście o braku opłat bez spełniania żadnych warunków).

A Citikonto takie właśnie jest. 0 zł za konto, 0 zł za kartę, 4 wypłaty w miesiącu z dowolnych bankomatów w Polsce, 3 przelewy natychmiastowe co miesiąc w pakiecie.

Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych usług (CitiPhone, CitiAlerts) to zwróć uwagę, czy są one wyłączone. Są płatne dodatkowo, a nie są w żaden sposób wymagane do promocji.

CitiKonto

  Aktualne na dzień: 16 czerwca 2021

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Bezwarunkowo

Internetowy przelew krajowy

0 zł

Internetowe przelewy natychmiastowe

0 zł/5 zł

0 zł za 3 pierwsze w miesiącu przelewy natychmiastowe. Można je zrealizować w Citibank Online (z wyłączeniem aplikacji mobilnej)

Wypłata gotówki z bankomatów Citi Banku

0 zł

Zarówno w kraju, jak i za granicą

Wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach w Polsce

0 zł/8 zł

0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu

Pakiet CitiAlerts

6 zł/10 zł

6 zł za pakiet Standard, 10 zł za Premium – nie jest obowiązkowy do promocji

Opłata za dostęp do bankowości telefonicznej Citi Phone

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem że średniomiesięczne saldo na rachunkach wynosi min. 100 000 zł – nie jest obowiązkowe do promocji

Łącz promocje w Citibanku

Nie musisz ograniczać się do jednej promocji w Citibanku. Możesz na przykład powiększyć swój stan posiadania o kolejne 400 zł, tym razem na Allegro, w promocji karty kredytowej Simplicity.

Podsumowanie

Moim zdaniem ta promocja to niezły hit. Warunki są bardzo proste do spełnienia, a nagroda bardzo atrakcyjna. Kto ma w planach zakupy na Trybeco ten z pewnością powinien z niej skorzystać. Z której strony nie spojrzeć, bon rabatowy na 300 zł do Trybeco to niezła gratka.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz