Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

T-Mobile Usługi Bankowe – poleć konto znajomemu i odbierz 50 zł za każde skuteczne polecenie

PROMOCJA ZAKOŃCZONA T-mobile Usługi Bankoweobecny klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

– 50 zł za każde skuteczne polecenie, max. 500 zł;

– 5% za płatności wykonane kartą i/lub BLIKiem.

Za co?

Osoba polecająca:

– generuje link w bankowości internetowej i przekazuje znajomym;

Osoba polecona:

– zakłada konto w T-Mobile Usługi bankowe;

otrzyma na konto wpłaty w łącznej wysokości minimum 500 zł (np. przelew wynagrodzenia, albo przelew od kogoś z rodziny lub znajomych);

– dokona minimum jednej płatności kartą debetową.

Ile to kosztuje?

0 zł

Kiedy bonus?

Do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przez osobę poleconą.

Dla kogo?

Dla nowych i obecnych klientów T-Mobile Usługi Bankowe

Do kiedy promocja?

Do odwołania

Skorzystaj z tej promocji »

Dziś kolejny program poleceń, tym razem w roli głównej występuje T-Mobile Usługi Bankowe. Nie często zdarza się nam opisywać promocje TMUB, ale dlatego że takie promocje nie są organizowane.

Może się jednak zdarzyć, że ktoś jest klientem T-Mobile Usługi Bankowe, bardzo mu się tam podoba i chciałby polecić konto znajomym lub komuś z rodziny, a przy tym trochę zarobić.

Jeżeli tak to ten artykuł jest właśnie dla Was, ponieważ za każde skuteczne polecenie konta możecie odebrać 50 zł premii. Ilość poleceń nie jest ograniczona, a to oznacza, że jeżeli polecisz skutecznie np. 10 kont to zyskujesz 500 zł. Promocja ma jeden minus – nagrodę odbiera tylko osoba polecająca.

Kto może skorzystać z programu poleceń T-Mobile? 

Jak zwykle musi to być obecny klient T-Mobile Usługi Bankowe, który posiada w nim indywidualne Konto Osobiste (nie może być firmowe). Polecający musi zarekomendować założenie Konta Osobistego za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej.

W promocji uczestniczy również polecony, czyli  osoba pełnoletnia, która nigdy wcześniej nie posiadała w T-Mobile Usługi Bankowe konta, które ma mu być polecone w programie poleceń.

Konto w T-Mobile Usługi Bankowe – charakterystyka 

Przyznam, że Konto Freemium (to podstawowe w T-Mobile UB) jest wciąż mało popularne. Raczej nie ma żadnych głośnych promocji, które przyciągałyby nowych klientów. Nie da się zaprzeczyć temu, że konto jest darmowe, a dodatkowo jego posiadacz może uczestniczyć w programie 5% moneybacku za zakupy kartą i BLIKiem.

Na pierwszy rzut oka 5% to może wydawać się dużo, ale…maksymalnie w każdym miesiącu możemy liczyć na zwrot maksymalnie 15 zł. Głowy nie urywa – inne banki dają więcej. A jak kształtują się opłaty za Konto Freemium?

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wydanie karty debetowej;
 • 0 zł/6 zł – miesięcznie za kartę – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania nią płatności na 200 zł/m-c;
 • 0 zł/6 zł – za 3 pierwsze wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą – 4 i każda kolejna wypłata kosztuje 6 zł;
 • 0 zł – za przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty;
 • 6 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 5 zł – za przelew SEPA;

Jak skutecznie korzystać z programu poleceń? 

Poznaliśmy już główny produkt T-Mobile to teraz sprawdźmy jak skutecznie go polecić, aby na tym dodatkowo zarobić.

#1 KROKzaloguj się do bankowości online T-Mobile Usługi Bankowe i zarejestruj swój udział w Programie rekomendacyjnym.  Rejestracja jest możliwa poprzez wybranie zakładki „Program rekomendacyjny” w lewym Menu w Systemie Bankowości Internetowej.

#2 KROK – będą zalogowanym do bankowości online, na stronie Produktów do rekomendacji, wybierz produkt konta osobistego, który chcesz polecić. Kliknij “Rekomenduj” przy wybranym koncie, a następnie wypełnij formularz, oraz wpisz w nim adresy mailowe osób, którym chcesz polecić konto; Najlepiej polecać Konto Freemium gdyż jest ono najkorzystniejsze.

#3 KROK – osoba polecona otrzymuje maila polecającego, a w nim link do założenia konta z polecenia. Musi go kliknąć i wypełnić wniosek o konto.

#4 KROK – w ciągu 30 dni od dnia wysłania wniosku o konto, osoba polecona podpisuje umowę o Konto Osobiste. Czyli jeżeli wniosek będzie złożony np. 20 października to na podpisanie umowy masz czas do 18 listopada.

#5 KROK – w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy o konto osobiste, osoba polecona musi spełnić dwa warunki:

 • otrzyma na konto wpłaty w łącznej wysokości minimum 500 zł (np. przelew wynagrodzenia, albo przelew od kogoś z rodziny lub znajomych);
 • dokona minimum jednej płatności kartą debetową.

Czyli jeżeli umowa będzie podpisana np. 15 listopada to na spełnienie warunków mamy czas do 13 stycznia.

To wszystko! 

Po spełnieniu tych warunków, które będą świadczyły o skutecznym poleceniu konta T-Mobile Usługi Bankowe będzie przyznawać premie osobie polecającej. 50 zł za każde skuteczne polecenie, będzie trafiało do osoby polecającej do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Czyli jeżeli ktoś wszystkie warunki spełni do 13 stycznia (jak wynika z mojego przykładu) to na premię za skuteczne polecenie może liczyć do 25 lutego.

Warto zwrócić uwagę na to, że osoba która w tej promocji było polecona i dopiero co założyła konto, może stać się osobą polecającą i również zarabiać na poleceniach.

5% moneybacku za aktywne płacenie kartą i/lub BLIKiem 

Jeżeli ktoś już będzie klientem T-Mobile Usługi Bankowe to może liczyć na zwrot 5% za płatności wykonane kartą i/lub BLIKiem w stacjonarnych sklepach internetowych lub internecie.

Moneyback można odbierać przez 6 miesięcy w kwocie maksymalnej 15 zł. Łącznie będzie więc można odebrać 90 zł. To fajna opcja dla osoby poleconej w promocji ponieważ z polecenia nie odbierze premii więc może ją zyskać za płatności.

Aby móc taki moneyback odbierać należy spełnić w każdym miesiącu warunki podstawowe (które zaraz wymienię) oraz jak najwięcej płacić kartą – maksymalny moneyback osiągniemy po wykonaniu płatności na min. 300 zł.

Warunki podstawowe: 

 • wyrażona zgoda na działa marketingowe T-Mobile Usługi Bankowe oraz sprawdzanie historii zobowiązań;
 • zgłoszenie się do promocji 5% moneyback w bankowości online lub na infolinii;
 • wykonywanie płatności kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 200 zł.

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Marcin pisze:
  Polecam tam założyć konto, tym bardziej że można przedłużyć sobie moneyback poprzez jakikolwiek produkt kredytowy. Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z kodu polecenia to zapraszam – bankowo1(małpa)wp.pl
  Pozdrawiam!
 2. Szymon pisze:
  Jeśli ktoś chciałby skorzystać z mojego kodu polecenia – proszę pisać dadadaq (małpa) o2.pl

Napisz komentarz