PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak Legalnie Oszczędzać 1 zł Na Litrze Paliwa Płacąc Na Stacjach Benzynowych Tą Specjalną Kartą Od Citibanku?

Citibank przygotował kolejną świetną promocję, w której dla swoich nowych klientów przewidział prezent w postaci zwrotu wydatków za tankowanie (1zł na litrze) oraz dodatkowe bonusy: Wideorejestrator MIO Mivue 600 i nawet 3000 gratisowych punktów PAYBACK.

Korzystać z tańszego tankowania możemy dzięki karcie Citibank BP-Payback. Otrzymasz ją po wypełnianiu tego formularza rejestracyjnego. Zanim jednak to zrobisz, przeczytaj dokładnie ten artykuł, aby poznać wszystkie szczegóły tej akcji.

Do kiedy obowiązuje promocja i jak
odebrać 200 zł za tankowanie?

Oferta obowiązuje do 31.12.2015r. Jest jeszcze sporo czasu, aby do niej dołączyć, ale należy też pamiętać, że im szybciej dołączymy, tym szybciej otrzymamy gotówkę.

Może być też tak, że promocja będzie cieszyć się ogromną popularnością i za kilka tygodni bank ogłosi jej zamknięcie. Niby ilość kart Citibank BP-Payback jest nielimitowana, ale takie sytuacje miały już miejsce.

Póki jednak akcja jeszcze trwa, musisz wykonać 2 proste kroki, aby odebrać 200zł zwrotu za tankowanie:

KROK 1: Złóż wniosek o kartę Citibank BP-Payback

Kartę zdobędziesz dzięki wypełnieniu formularza na tej specjalnej stronie:

>> Rejestracja w promocji Citibank BP-Payback <<

Po wypełnieniu formularza (w ciągu max. 2 dni) skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, potwierdzi chęć skorzystania z promocji oraz Twoje dane i prześle kurierem umowę do podpisu. W kilka dni później otrzymasz pocztą kartę.

KROK 2: Płać kartą za paliwo na stacjach BP

Posiadając kartę BP-Payback otrzymujesz zwrot wydatków za tankowanie na stacjach BP.

Za każdy zatankowany 1 litr paliwa, otrzymasz 1zł zwrotu na swoje konto karty kredytowej. Oczywiście za paliwo musisz zapłacić kartą Citibank BP-Payback. Maksymalnie możesz otrzymać 200 zł zwrotu. Aby nie dopłacać do tego interesu, warto regularnie spłacać kartę. Okres bezodestkowy to w tym wypadku 26 dni od wystawienia wyciągu.

Okres, w którym możesz korzystać ze zwrotu wydatków na paliwo to aż 6 miesięcy od podpisania przez bank umowy o kartę, a zwrot dostaniesz za jedno tankowanie miesięcznie (jeśli tankujesz kilka razy w miesiącu to zwrot będzie dotyczył największego tankowania w danym miesiącu).

Jednocześnie nie ma górnego limitu zwrotu w danym miesiącu. Możesz pierwszego miesiąca zatankować na raz 200 litrów albo rozbijać sobie tę kwotę na 6 miesięcy.

Cashback za tankowanie zostanie wypłacony na Twoje konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcja została zaksięgowana.

Warto wiedzieć również, że z karty można, bez żadnych konsekwencji, zrezygnować w dowolnym momencie. Należy jednak zachować 30 dni wypowiedzenia (patrz regulamin Kart Kredytowych, Rozdział XIV, § 20, punkt 1.).

Jak widać, jest to bardzo atrakcyjna promocja, ale zanim z niej skorzystasz musisz wiedzieć coś jeszcze…

Kto może skorzystać z promocji?

Wszystko przygotowane zostało z myślą o nowych klientach Citibanku. Zaliczają się do nich osoby, które od 1 stycznia 2013 roku nie posiadały żadnej Karty Citibanku. Ponadto, osoba zainteresowana ofertą powinna spełniać następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • min. 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

Osoby z fatalną sytuacją w BIKu, również powinny sobie odpuścić tę ofertę, ponieważ nie dostaną pozytywnej decyzji o wydaniu karty kredytowej.

A gdzie haczyk?

Trudno nazwać to haczykiem, ale jak w każdej promocji, tak i tutaj jest kilka warunków, o których warto abyś wiedział, zanim z niej skorzystasz:

 • Oferta obowiązuje tylko do 31 grudnia 2015, więc czas ucieka i trzeba pilnować, żeby tego terminu nie przegapić. Decyduje data wypełnienia formularza rejestracyjnego.
 • Promocja przygotowana została z myślą o nowych klientach Citibanku spełniających określone kryteria dochodu (o czym pisałem powyżej).
 • Po aktywowaniu karty wyłącz usługę CitiPhone – taki luksus kosztuje aż 6 zł/m-c i szkoda tracić pieniądze. Wyłączysz ją kilkoma kliknięciami w panelu on-line.
 • Po aktywowaniu karty wyłącz usługi CitiAlerts – pierwszy miesiąc jest gratis, a później kosztują 6zł i 10zł (odpowiednio dla opcji Standard i Premium). Wyłączysz ją kilkoma kliknięciami w panelu on-line.
 • Umowę o kartę podpisujemy standardowo na okres 12 miesięcy, ale trzeba pamiętać, że możemy rozwiązać ją w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni okresu wypowiedzenia (wspomniałem o tym powyżej).

Kolejna kwestia to wybór karty kredytowej. W zależności od tego, którą wybierzesz, za jej utrzymanie zapłacisz 8zł lub 18zł miesięcznie (odpowiednio dla wersji Silver i Gold). Tak przedstawiają się wspomniane karty:

Z promocją nie wiążą się żadne inne dodatkowe opłaty – zapłacisz tylko za użytkowanie karty. W dodatku, jak widać na powyższej grafice, opłatę za kartę możesz zlikwidować do zera, jeśli w danym miesiącu wydasz odpowiednio 2000zł (karta Silver) lub 4000zł (karta Gold). Niemniej nawet i bez tego karta bardzo się opłaca. Jeśli zatankujesz miesięcznie więcej niż 8 litrów paliwa, jesteś na plusie.

Rodzaj karty, jaką wybierzesz wyznacza maksymalny limit kredytu, o jaki będziesz wnioskować. Możesz ustalić go sobie sam, ale w ostateczności to bank zdecyduje, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Karta Silvert to limit od 1700 zł do 10 000 zł. Natomiast karta Gold umożliwia limit od 6000 zł do nawet 400 000 zł.

Od wybranego typu karty zależy również ilość gratisowych punktów Payback, które dostaniesz w tej promocji, ale o tym za chwilę. W tym momencie chciałbym podsumować co powyżej.

Promocja z kartą BP-Payback jest niezwykle prosta i przejrzysta:

 1. Należy złożyć wniosek o kartę Citibank BP-Payback
 2. Po jej otrzymaniu płacić nią za paliwo na stacjach BP
 3. To wszystko! Na opisanych powyżej warunkach wróci do Ciebie nawet 200zł.

Wiesz już co i jak, więc teraz przejdźmy do… bonusów!

BONUS #1
Odbierz Rejestrator Drogowy
MIO Mivue 600

Bonus ten możesz zdobyć, jeśli w ciągu 30 dni od podpisania przez bank umowy o kartę, wykonasz transakcje na łączną kwotę 1000zł oraz przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości internetowej.

Następnie bank wyśle do Ciebie e-mail z informacją o przyznaniu nagrody (w pierwszych dwóch tygodniach miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki opisane w regulaminie).

Później zaś przyśle kuriera z wiedeorejestratorem Mio Mivue 600 bez żadnych opłat (do 30 dni od wysłania e-maila o przyznaniu nagrody).

Warto wiedzieć również, że aby uzyskać nagrodę powinno się utrzymać kartę minimum do dnia, w którym kurier przywiezie nagrodę od banku. Po tym czasie można bez żadnych konsekwencji zrezygnować z karty (patrz regulamin Kart Kredytowych, Rozdział XIV, § 20, punkt 1.).

BONUS #2
Zbieraj Punkty PAYBACK

Bonus drugi polega na zbieraniu punktów PAYBACK, za płacenie kartą, które będą automatycznie przechodzić na Twoje konto payback (jeśli takiego nie masz to w kilka minut założysz je na tej stronie.).

Otrzymasz 1 punkt PAYBACK za każde 5 zł wydane bezgotówkowo kartą.

Do transakcji wliczają się płatności kartą za zakupy internetowe, natomiast wykluczone zostały transakcje związane z hazardem, rynkiem FOREX oraz opłaty za paliwo na stacjach BP (za nie dostajemy 200zł zwrotu, o których pisałem na początku).

Dodatkowo, po dokonaniu pierwszej transakcji bezgotówkowej (na dowolną kwotę) otrzymujemy prezent na powitanie:

 • 1500 bonusowych punktów PAYBACK jeśli wybraliśmy kartę Silver
 • 3000 bonusowych punktów PAYBACK jeśli wybraliśmy kartę Gold

Podsumowanie

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji? Zdecydowanie tak. Każdy, kto korzysta z auta może dzięki niej oszczędzać 1zł na każdym zatankowanym litrze paliwa, a w skali kilku miesięcy może to być całkiem pokaźna kwota – w sumie aż do 200zł, które możemy przeznaczyć na wyjście z rodziną lub inne przyjemności.

Kiedy dodamy do tego 2 świetne bonusy, na których skorzystają nie tylko kierowcy, otrzymujemy ofertę nie do odrzucenia. Oczywiście możemy skorzystać tylko z tańszego tankowania, bez spełniania warunków odbioru dodatkowych bonusów. Jednak przy takiej propozycji banku, warto je rozważyć.

Ocena redakcji:

Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty kliknij tutaj: >> Zamów Kartę Citibank BP-Payback << i wypełnij formularz rejestracyjny.

Lista obowiązujących dokumentów:

Wszystkie regulaminy pochodzą bezpośrednio ze strony citibank.pl.