PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Niecodzienna promocja od T-Mobile Usługi Bankowe: otwórz bezpłatne konto bankowe i zgarnij bon do Allegro w kwocie 100 zł

Bardzo często znajdziesz u nas promocje bankowe, w których możesz otrzymać konkretną nagrodę lub bon do sklepu. Z kolei w tej akcji możesz zgarnąć 100 zł do Allegro – a tam możesz znaleźć wszystko – artykuły nowe i używane, książki, elektronikę, zabawki. To właśnie najnowsza promocja „Alle Okazja T-Mobile Usługi Bankowe”. Wystarczy otworzyć darmowe konto i zamówić kartę, a w zamian otrzymasz nie tylko usługi bankowe bez opłat, ale również 100 zł do wykorzystania na zakupy na Allegro.

Czy to dobry pomysł, aby zakładać konto bankowe u operatora komórkowego?

Nasuwa się pytanie, czy bezpieczne jest zakładanie konta bankowego u operatora sieci komórkowej? Jak najbardziej. Usługi bankowe dostarczane są przez Alior Bank, duży i stabilny bank, nadzorowany przez Komisję Nadzoru Bankowego, więc Twoje pieniądze są całkowicie bezpieczne.

Możesz pomyśleć również: „nie jestem klientem T-Mobile, pewnie to nie dla mnie”. Nic bardziej mylnego. Nie musisz mieć telefonu w T-Mobile, żeby skorzystać z promocji i założyć konto. Mało tego, nie musisz nawet wychodzić z domu. Cała procedura zajmuje dosłownie chwilę, a wszystko załatwiasz przez Internet – tutaj. Bez zbędnych formalności, dokumentów, wizyt w banku i stania w kolejkach.

Kolejnym plusem jest, że nagroda jest całkowicie darmowa, bo zwolniona z podatku. Nie musisz więc załatwiać żadnych dodatkowych formalności w Urzędzie Skarbowym. Bon dostajesz w formie kodu na numer swojego telefonu komórkowego. Cała procedura jest naprawdę prosta, a założenie konta zajmuje nie więcej niż kilka minut. Zresztą, zaraz sam się o tym przekonasz.

Kto może skorzystać?

Z promocji „Alle Okazja T-Mobile Usługi Bankowe” może skorzystać każdy, kto w trakcie trwania promocji otworzy bezpłatne konto Freemium oraz zamówi kartę płatniczą na specjalnej stronie promocyjnej. Możesz to zrobić tutaj ONLINE,

Są jedynie dwa ograniczenia. Promocja skierowana jest dla NOWYCH klientów, którzy w ciągu ostatnich 120 dni od zawarcia umowy nie posiadali żadnego konta bankowego w T-Mobile Usługi Bankowe. Klienci Aliorbanku również mogę wziąć udział w tej promocji.

Dodatkowo – do czasu otrzymania bonu na Allegro (czyli maksymalnie 60 dni) nie można zamknąć konta. Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko jeden raz.

UWAGA! Promocja jest limitowana. Co prawda nie znajdziemy w regulaminie adnotacji, ile jest dostępnych kont promocyjnych, jednak jest informacja, że jeśli nie będziesz mógł założyć konta na tej stronie z Ofertą Specjalną, oznacza to, że pula nagród się wyczerpała. Nie warto więc zwlekać, tym bardziej, że warunki prowadzenia konta są naprawdę bardzo korzystne.

Co zyskam zakładając konto w T-Mobile Usługi Bankowe?

Nie dość, że prowadzenie konta Freemium i obsługa karty płatniczej jest darmowa, to jeszcze możesz na tym koncie zarobić 100 zł. Ale przejdźmy do konkretów:

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowe)
 • 0 zł – za krajowe przelewy internetowe, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne
 • 0 zł – za pierwszą wpłatę we wpłatomacie w każdym miesiącu
 • 0 zł – za 3 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie w każdym miesiącu
 • 0 zł  – za obsługę karty płatniczej debetowej wydanej do konta. Wystarczy, że raz w miesiącu dokonasz transakcji bezgotówkowej tą kartą na kwotę 200 zł. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 6 zł.

Jeśli jesteś abonentem sieci T-Mobile otrzymujesz dodatkowo bonus w wysokości 20% podczas doładowania telefonów w T-Mobile na kartę oraz Heyah, MIX i Heyah-MIX.

Jak otrzymać bon na 100 zł do Allegro w 5 prostych krokach?

Wiesz już wszystko o zasadach funkcjonowania konta Freemium, teraz czas sprawdzić, jak otrzymać bon na Allegro. Pamiętaj, że ilość kont promocyjnych jest ograniczona, więc nie ma na co czekać. A więc:

Krok #1. Jak najszybciej wejdź na stronę promocyjną: https://konto.t-mobilebankowe.pl/ i złóż wniosek o konto Freemium i kartę płatniczą.

Krok #2 Podpisz umowę. Możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • Online – wystarczy, że dokonasz przelewu ze swojego obecnego banku na podany numer rachunku. W ten sposób w ciągu 5 minut masz otwarte i działające konto bankowe. Jest tutaj jedna uwaga! Upewnij się, że dane adresowe w przelewie są takie same jak te, które podałeś we wniosku.
 • Jeśli wolisz metodę tradycyjną – żaden problem. W ciągu 2-4 dni kurier dostarczy Ci  do domu lub pracy dokumenty do podpisania.

Krok #3. W ciągu 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy logujesz się na swoje konto za pomocą aplikacji Mobilnej.

Krok #4. W ciągu 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy dokonujesz minimum 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł.

Jakie transakcje zostały wykluczone?
Płatności kartą to według regulaminu to zapłata za towary i usługi za pomocą karty płatniczej (tradycyjnie lub zbliżeniowo) lub przez Internet. Z promocji zostały jednak wykluczone płatności w punktach posiadających MCC określający poniższe branże:

 • 7995, kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, m.in. usługi transportowe,
 • 6012, instytucje finansowe;
 • 6211, brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900, narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Krok #5. Nie zamykaj konta do momentu otrzymania nagrody.  Bon zostanie przesłany w formie kodu na numer telefonu komórkowego, który podałeś we wniosku o założenie konta w terminie do 60 dni kalendarzowych od dnia spełnienia warunków promocji.

Podsumowanie

To naprawdę fajna promocja, z której warto skorzystać, zwłaszcza, jeśli wolisz płacić kartą. Konto jest całkowicie darmowe, więc nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Mało tego, możesz nawet na nim zarobić.  Dodatkowo bon do Allegro, który nie ma ograniczeń co do asortymentu. Możesz kupić wszystko, na co masz ochotę i mieć te zakupy o 100 zł taniej. Zawsze to dobra wiadomość, na podreperowanie budżetu po Bożym Narodzeniu i Sylwestrze.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 45

 1. ADRIAN pisze:
  czesc, czy posiadanie konta w Alior Bank eliminuje z otrzymania bonu?
 2. Jerzy pisze:
  podbijam pytanie Adriana… jestem współwłaścicielem konta w Aliorze… w regulaminie nic na ten temat nie ma 😛
 3. Michał pisze:
  Z jakich banków można wysłać przelew weryfikacyjny aby założyć konto w t-mobile? bo próbowałem już z santander i getin i nie działa – piszę że z tych banków nie można
 4. Marcin pisze:
  JAK CHCE OTWORZYĆ KONTO I WSZYSTKO WYPEŁNIAM POJAWIA SIĘ KOMUNIKAT”Złożenie wniosku nie powiodło się.Prosimy o kontakt z Wirtualnym Oddziałem lub Infolinią pod numerem 19 506″.

  PAN NA INFOLINII PROSI O KONTAKT W PON BO TEN DZIAŁ PRZEZ WEEKEND NIE PRACUJE. TAKA TO PROMOCJA ŻE W PON BEDZIE PO WYCZERPANIU PULI NAGRÓD…

 5. Michał pisze:
  czy po wyczerpaniu nagród link przestanie działać ?
 6. DAwid pisze:
  Krok 4/4 Oświadczenia jest zapis:

  Aby wziąć udział w Promocji, należy skontaktować się z infolinią pod numerem 19 506, lub przystąpić do promocji w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe bądź wysłać wiadomość z chęcią przystąpienia do Promocji w Bankowości Internetowej.

  Trochę tego nie rozumiem, muszę osobno wysłać wiadomośc z chęcia przystąpienia do promocji

 7. Patryk pisze:
  Dzwoniłem pod ten numer i Pani nic nie wie o tym ze trzeba do nich zadzwonić i sie zgłosić do promocji hmmm..
 8. Piotr pisze:
  5 transakcji po min 200 zł, czy 5 transakcji na łączną sumę min 200 zł
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wykonujesz min. 5 płatności i ich suma musi wynosić min. 200 zł (suma wszystkich płatności) 🙂
 9. Monika pisze:
  Aby wziąć udział w promocji “Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe” należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz upoważnić Bank do zasięgania informacji o zobowiązaniach.
  Czy ten zapis dotyczy powyższej promocji? Czy trzeba zaznaczać wszystkie zgody marketingowe?
 10. ŻAL pisze:
  LIPA! Kurier żąda dodatkowego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, co dla 18-latka jest trochę nie na miejscu! Jakoś wszystkim sam dowód wystarczał, a oni sobie coś ubzdurali…
 11. barbara pisze:
  nie dostałam sms-a z hasłęm aktywacyjnym do konta, co zrobić??
 12. Łukasz pisze:
  Witam zakup na allegro z użyciem karty kredytowe na kwotę 200zl liczy się?
  1 zakup na allegro 200zl kartą?
 13. Rafał pisze:
  Czy płatność kartą przez internet np na internetowej stronie Zary, będzie traktowana jako płatność kartą?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jak zapłacisz kartą przy użyciu jej numeru i kodu ccv to będzie to zaliczone jako płatność kartą 🙂
 14. Bartosz pisze:
  Czy mogę zrezygnować z karty po dokonaniu tych 5 płatności na 200zl aby nie płacić 6zl za nią?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do dnia przekazania nagrody nie możesz zamknąć zarówno konta jak i karty, która została do niego wydana.
 15. Bartosz pisze:
  Ok A te 5 transakcji może być jednego dnia?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, możesz jednego dnia wykonać 5 płatności kartą na łączną kwotę 200 zł i będzie ok 🙂
 16. Michał pisze:
  czekam juz 2 tygodnie na nagrode ktoś wie ile to potrwa ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bon zostanie przesłany w terminie do 60 dni kalendarzowych od dnia spełnienia warunków promocji wiec jeżeli czekasz 14 dni to musisz jeszcze trochę poczekać 🙂
 17. Bart pisze:
  Aby nie płacić za kartę należy wydać 200zl/mc. Czy może to być płatność blik np. Na konto zakładów bukmacherskich online?
 18. Bart pisze:
  Nie było pytania. Teraz doczytałem ?
 19. Bart pisze:
  Nie było pytania. Teraz doczytałem ?
 20. Piotr pisze:
  Czy jeśli po spełnieniu wszelkich warunków zrezygnuje z karty płatniczej, dostanę kod z rabatem na Allegro?:)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z §5 Regulaminu nie możemy zamknąć i konta i karty, aż do momentu odbioru nagrody 🙂
 21. Irek pisze:
  Ktoś już dostał kod?
 22. Irek pisze:
  Dostałem kod 22/02, równo miesiąc po spełnieniu warunków.
  • Sabina pisze:
   W regulaminie kart allegro jest taki zapis:
   “Kartę podarunkową możesz wykorzystać tylko przy jednej płatności. Jeżeli nie wykorzystasz pełnej wartości karty podarunkowej w trakcie jednej płatności, nie będzie można już wykorzystać pozostałej kwoty, ani otrzymać zwrotu w gotówce, bądź jakiejkolwiek innej formie.”
   Trzeba zrobić zakup za 100 lub więcej złotych. Niestety :/
 23. barbara pisze:
  spełniłam warunki pod koniec stycznia, a kodu nie mam….. gdzie to można sprawdzić?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Barbaro, bank ma 60 dni kalendarzowych na przesłanie kodu, jeśli warunki spełniłaś z końcem stycznia, jest jeszcze kilka dni. Kod powinien przyjść na Twój telefon komórkowy, który podałaś we wniosku. Jeśli nie przyjdzie do końca marca, proponuję skontaktować się z Infolinią i złożyć reklamację.
 24. barbara pisze:
  witam 🙂 w jaki sposób wypisać się z tego banku? tylko osobiście?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz to zrobić z poziomu bankowości internetowej, wysyłając do banku wiadomość. Aby możliwe było przyjęcie zgłoszenia poprzez opcję „Napisz Wiadomość” bardzo musisz podać informacje:
   – Numer zamykanego rachunku;
   – Numer rachunku do przekazania ewentualnej nadpłaty;
   – wypowiedzenie umoy o rachunek, kartę, ewentualne dodatkowe usługi.

Napisz komentarz