Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Studenci rządzą w Santanderze – po 100 zł dla każdego z Was za założenie konta

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste

Od początku października Santander Bank kusi studentów nowoczesnym i darmowym kontem. Za  otwarcie i wypróbowanie Konta Jakie Chcę wynagradza ich premią 100 zł w promocji “Studenci rządzą”.


To konto jest naprawdę warte wypróbowania! Posiadając je możesz zapomnieć o noszeniu portfela. Masz do dyspozycji kartę mobilną oraz cały pakiet płatności cyfrowych z Google Pay, Apple Pay i Blikiem włącznie.

Twój przelew pojawia się u odbiorcy po kilku minutach, a nie kolejnego dnia, ponieważ korzystasz z przelewów natychmiastowych za darmo. Wypłacasz pieniądze ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą bez opłat!

A dodatkowo wpada Ci do kieszeni “stówka” na dobry początek roku akademickiego. Brzmi nieźle!

Kto może odebrać stówkę?

Jeśli zatem, jesteś studentem uczelni w Polsce i masz od 18 do 26 lat, oraz nie posiadałeś konta osobistego w Banku Zachodnim WBK po 1 marca 2018 r. – śmiało możesz ruszyć po nagrodę!

Wypróbuj Konto Jakie Chce i zgarnij 100 zł >>

Konto Jakie Chcę – jak to działa?

0 zł – za prowadzenie konta,

0 zł – za przelew zwykły i natychmiastowy w internecie,

0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą autoryzowana kodem BLIK dla klientów poniżej 26 roku życia,

0 zł – za kartę do konta, pod warunkiem wykonania 5 płatności w miesiącu, w przeciwnym razie 5 zł. Jeśli nie chcesz pilnować ilości wykonywanych płatności możesz wybrać opcję stałej opłaty 3 zł.

Co musisz zrobić, aby otrzymać premię 100 zł?

Krok #1 – Otwórz Konto Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną i usługami Santander online (jako jedyny posiadacz)  w terminie do 31.12.2018. Oczywiście lepiej zrobić to wcześniej, aby szybciej otrzymać premię. Konto możesz założyć przez internet tutaj lub w oddziale banku.

Krok #2 – Wypełnij formularz na tej  specjalnej stronie promocji i zaakceptuj regulamin.

Krok #3 – Pobierz na telefon lub tablet i zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

Krok #4 – Wykonaj w sumie 10 płatności cyfrowych w miesiącu, w  którym założyłeś konto albo w kolejnym.

Płatności cyfrowe to płatności za pomocą urządzeń mobilnych, w tym transakcje BLIK, transakcje kartą mobilną do konta lub z portfeli cyfrowych na przykład Google Play, Apple Play, płatności zegarkiem Garmin Play oraz Fitbit Play.

Krok #5 – Aż do odbioru premii nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

To wszystko!

Nagroda w wysokości 100 zł zostanie wypłacona na Twoje nowo-otwarte konto w Santander do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki promocji.

Wypróbuj Konto Jakie Chce i zgarnij 100 zł >>

Nie chodzi tylko o nagrodę!

Poznanie Konta Jakie Chcę może okazać się ciekawą przygodą z nowoczesną bankowością. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z BLIKa i portfeli cyfrowych to już czas to zrobić. Klasyczny portfel z gotówką i przelewy, które idą do odbiorcy w dwa dni to już przeszłość. Chociaż, swoją drogą, nie byłbym z tym taki restrykcyjny – banknot 50 zł w kieszeni jeszcze nie raz może się przydać 🙂

Wypróbuj Konto Jakie Chce i zgarnij 100 zł >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz