Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

I gra muzyka! Słuchawki Oppo Enco W31 o wartości 300 zł w zamian za przetestowanie karty kredytowej Citibanku [+150 zł za konto osobiste]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 Biały z etui ładującym.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 9,59%

Kiedy bonus?

– najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji;

– najpóźniej w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody zostanie ona wysłana na Twój adres korespondencyjny.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 24 listopada 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Lubisz słuchać muzyki? Bo ja bardzo! W samochodzie, w domu, na ulicy, w drodze do pracy, na spacerze, na rowerze, podczas biegania, na zakupach. W domu wolę muzykę z głośników, w miejscach publicznych korzystam ze słuchawek. Niestety, mam jakiegoś chronicznego pecha do nich: a to się zgubią, a to zepsują, a to kabel się przełamał. Audiofilem co prawda nie jestem, ale doceniam porządnej jakości sprzęt.

I właśnie dla fanów muzyki i wyrazistych dźwięków przygotowana jest ta oto promocja od Citibanku. W zamian za przetestowanie karty kredytowej otrzymasz nowość na rynku – słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 w kolorze białym. Ich cena to około 300 zł.

Dodatkowo możesz założyć bardzo fajne, całkowicie darmowe konto osobiste i zgarnąć jeszcze 150 zł w gotówce.

Promocja potrwa 🗓 do 24 listopada 2020 roku. Pamiętaj, że im szybciej założysz kartę i spełnisz warunki promocji to tym szybciej słuchawki trafią w Twoje ręce.

Oppo Enco W31

Zanim rozpoczniemy podróż przez warunki promocji warto na początku zaznajomić się bliżej z samą nagrodą.

Otrzymasz słuchawki bezprzewodowe z etui ładującym. To etui to fajna sprawa – jesteś w sklepie, wyjmujesz słuchawki przy kasie, wkładasz je do etui a one w tym czasie się ładują. Koniec z problemem rozładowanych słuchawek w najmniej dogodnym momencie. Idziesz do pracy, słuchasz muzyki, potem w czasie pracy one się ładują. Bez żadnych kabli i ładowarek.

Słuchawki są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Gdyby coś się z nimi działo, zgłaszasz to bezpośrednio do Autoryzowanego Centrum Serwisowego pod adresem support.oppo.com/pl/ lub pod nr telefonu: 00 800 112 4439.

 • Czas pracy: Słuchanie muzyki: do 3,5 godz. (na pojedynczym ładowaniu) / do 15 godz. (z etui ładującym)
  Prowadzenie rozmów: do 2,5 godz. (na pojedynczym ładowaniu) / do 12 godz. (z etui ładującym)
 • Wsparcie dla inteligentnego asystenta: Asystent Google, Siri
 • Czas ładowania: 80 min (słuchawki) / 150 min (etui ładujące)
 • Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy
 • Czas ładowania: 80 min (słuchawki) / 150 min (etui ładujące)
 • Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa
 • Zasięg połączenia: 10 m
 • Wodoszczelność: IP54

TUTAJ i TUTAJ możesz poczytać, jak wypadły Enco W31 w teście na żywo. Opinie w Internecie zachęcają 🙂

Karta kredytowa – jak jej używać z głową

Nie raz i nie dwa pisałam o tym, że karta kredytowa to nie dzieło szatana, ale wynalazek, który – słowo klucz – rozsądnie używany potrafi w nieoceniony sposób ułatwić nam życie. Niespodziewane wydatki, awaria samochodu, super okazja, a do wypłaty daleko? Po to jest właśnie ta karta.

Boimy się tego, czego nie znamy, ale w przypadku karty kredytowej wcale nie ma wielu tajemnic do poznania. Wystarczy że będziesz pamiętać o 3 poniższych wskazówkach – i będziesz miał pewność, że karta będzie dla Ciebie darmowa, a Ty przy okazji spełnisz warunki promocji i otrzymasz nagrodę.

Po pierwsze – pamiętaj o wymaganych obrotach kartą. Oznacza to, że w każdym okresie rozliczeniowym musisz wykonać płatności kartą na określoną kwotę, aby nie płacić za kartę.

Po drugie – wszystko sprowadza się do tego, by kartą płacić (nie wypłacać gotówkę) i spłacać ją w terminie – wtedy nie naliczą się żadne odsetki. Pilnuj dnia spłaty – ustaw przypomnienie w telefonie, a spłacona w terminie karta nie wygeneruje żadnych kosztów.

I po trzecie – nie chodzi o to, byś wydawał pieniądze „niepotrzebnie” dla promocji. Wystarczy że za codzienne zakupy zapłacisz inną kartą. Pieniądze, które i tak byś wydał na przykładowo jedzenie. A w zamian za to dostaniesz fajne słuchawki 🙂

Zajrzyj do naszego poradnika na temat kart kredytowych – znajdziesz tam szczegółowe informacje na temat działania kart kredytowych.

Karta Simplicity – jak mieć ją za darmo

Aby karta Simplicity była za darmo, w każdym okresie rozliczeniowym musisz nią zapłacić na min. 1000 zł. Nie musi to być oczywiście jedna płatność – możesz po prostu płacić nią za codzienne zakupy.

Citi Simplicity

  Aktualne na dzień: 21 lipca 2021

Opłata za kartę

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

9,59%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

A poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł);

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych i w urzędach pocztowych (jest to transakcja szczególna, za którą naliczy się prowizja)

 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 9,59%.

Warto poświęcić jeszcze kilka słów terminowi okres bezodsetkowy. Okres bezodsetkowy możemy podzielić na dwie części: miesiąc, w trakcie którego dokonujesz płatności kartą (następnie otrzymujesz wyciąg) oraz okres do spłaty karty (od momentu wystawienia wyciągu do dnia spłaty). W Citi Banku okres bezodsetkowy może wynieść aż do 56 dni (zależy, kiedy zrobisz transakcje). Jeśli spłacisz całość zadłużenia w dniu spłaty (lub szybciej) nie policzą Ci się żadne odsetki. Jeśli tego nie zrobisz, tracisz prawo do okresu bezodsetkowego i naliczone zostanie Ci oprocentowanie za wszystkie dni korzystania z limitu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby otrzymać promocyjną kartę kredytową musisz spełniać kilka wymagań:

 • nie mogłeś mieć w Citibanku głównej karty kredytowej 🗓 od 1 stycznia 2019 roku;
 • musisz być pełnoletni;
 • musisz rozliczać się z podatków w Polsce (czyli być polskim rezydentem podatkowym);
 • musisz zarabiać pewną minimalną kwotę, aby zawnioskować o kartę.

O co chodzi z tą minimalną kwotą? Po prostu aby zawnioskować o kartę musisz spełniać minimalne wymagania:

 • musisz zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • musisz być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

LUB

 • musisz prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Na początku wspomniałam że możesz połączyć promocje i zgarnąć dwie nagrody za jednym zamachem. I jest to jak najbardziej prawda. Jeśli 🗓 od 1 stycznia tego roku nie miałeś konta osobistego w Citibanku koniecznie sprawdź poniższą promocję, w której za kilka naprawdę prostych czynności otrzymasz 150 zł w gotówce. W końcu skoro można mieć dwie nagrody za jednym zamachem to czemu nie skorzystać?

Jak odebrać słuchawki – instrukcja w 3 krokach

To wcale nie będzie trudne. Musisz tak naprawdę zawnioskować o kartę, podpisać umowę, dostarczyć dokumenty, a później płacić nią za codzienne, małe i duże zakupy. Po szczegóły zapraszam do dalszej części artykułu.

#Krok 1 – Złóż wniosek o kartę Simplicity

🗓 Maksymalnie do 24 października 2020 roku wejdź na dedykowaną stronę i 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Sam wniosek jest bardzo prosty do wypełnienia, poradzisz sobie z nim bez trudu w 10 minut: wypełniasz swoje dane, dane o zarobkach i pracodawcy.

1. 🔎 Składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę, najpóźniej do 24 października roku.

2. Po wstępnej weryfikacji wniosku pojawi się propozycja karty kredytowej. Dla potrzeb tej promocji musisz 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę 🔎 dostarczyć do banku dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące). Będziesz miał możliwość ich dołączenia na końcu wniosku lub zrób to poprzez TĘ STRONĘ.

3. Teraz musisz potwierdzić swoją tożsamość – możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • Sposób 1 – weryfikacja biometryczna. Na podany nr telefonu otrzymujesz sms-a z linkiem oraz jednorazowy kod, dzięki którym zostaniesz przeniesiony do procesu zdalnej weryfikacji tożsamości. Musisz jeszcze udzielić zgody na ten rodzaj weryfikacji, zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz twarzy – i gotowe!
 • Sposób 2 – tradycyjna weryfikacja. Jeżeli nie chcesz weryfikacji za pomocą biometrii lub ten sposób nie zadziałał możesz przejść do tradycyjnego sposobu weryfikacji. Do wniosku załączasz skan/zdjęcia dowodu osobistego. Następnie będzie telefonicznie kontaktował się z Tobą konsultant banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej.

4. Zostaniesz poproszony o 🔎 dostarczenie dokumentów dochodowych. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące.

5. Pozostało Ci już tylko 🔎 podpisać umowę – może zostać przesłana na maila bądź też tradycyjnie kurierem – i czekać na kartę.

Podczas składania wniosku o kartę może pojawić się Tobie oferta karty kredytowej z niższym limitem, ale za to bez dokumentów dochodowych. Dla celów promocji dostarczenie dokumentów jest niezbędne by otrzymać nagrodę.

#Krok 2 – zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citi Mobile

Pierwszy krok masz już za sobą, karta szczęśliwie dotarła. Kolejnym krokiem będzie 🔎 zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Musisz to zrobić 🗓 nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Przykład

Umowę podpisałeś we wrześniu. Do końca października zaloguj się do bankowości internetowej lub ściągnij i aktywuj aplikację, oraz przynajmniej raz zaloguj się do niej.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

To już ostatni krok w tej promocji. Wystarczy że będziesz płacił swoją nową kartą za codzienne zakupy. A dokładniej, 🗓 do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać kartą na łączną sumę min. 1500 zł.

Czyli na spełnienie ostatniego warunku masz aż 3 miesiące. Jeśli uda Ci się zapłacić kartą na wymaganą kwotę wcześniej, to tym lepiej dla Ciebie – szybciej otrzymasz nagrodę. Poza tym pamiętasz, że aby karta była za darmo, i tak musisz nią co miesiąc płacić na min. 1000 zł. Po prostu płać kartą za codzienne zakupy: spożywkę, bilety, paliwo, ubrania – a wymagana do promocji kwota nazbiera się bardzo szybko.

Założyłeś kartę we wrześniu. Na wykonanie transakcji na łączną kwotę 1500 zł masz czas do końca grudnia 2020 roku.

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów zawartych we WRZEŚNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów zawartych w PAŹDZIERNIKU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów zawartych w LISTOPADZIE

Kiedy otrzymam nagrodę?

Po dokonaniu płatności kartą na wymagana kwotę 🗓 maksymalnie do końca kolejnego miesiąca w którym dokonałeś płatności otrzymasz w bankowości internetowej wiadomość o przyznaniu nagrody.

Następnie 🗓 w ciągu 60 dni od momentu otrzymania wiadomości otrzymasz na swój adres korespondencyjny słuchawki Oppo.

Teraz sam rozumiesz, dlaczego warto jak najszybciej spełniać warunki promocji 🙂 Im szybciej, tym szybciej otrzymasz nagrodę. Na szczęście podane wyżej terminy są to terminy maksymalne, czyli istnieje spora szansa że swoje słuchawki otrzymasz dużo wcześniej.

Pamiętaj o jednej ważnej kwestii: do momentu otrzymania nagrody Twoja karta musi być aktywna. Nie wypowiadaj umowy i nie zamykaj jej przynajmniej do tej chwili.

Przykład

Otworzyłeś kartę we wrześniu, do końca października wydałeś nią 1500 zł oraz zalogowałeś się do bankowości. Do końca listopada otrzymasz wiadomość w serwisie Citibank Online, a w ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości zostanie wysłana nagroda.

Podsumowanie

Szukając informacji na internecie na temat słuchawek Oppo poczułam się przyjemnie zaskoczona. Wydają się one sprzętem dobrej jakości i na pewno nie odmówiłabym ich posiadania. Zatem jeśli potrzebujesz dobrych słuchawek lub chciałbyś je komuś podarować – jest okazja by je dostać nie wydając ani złotówki. A jeśli z jakiegoś powodu nie spodobają Ci się, zawsze możesz sprzedać je na przykład na Allegro.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Paweł pisze:
  Czy płatność w Moje Usługi są transakcją szczególną i nie wliczają się to warunku obrotu kartą?
 2. Tomasz pisze:
  muszę powiedzieć że, bank się ociąga z przyznaniem nagrody. W połowie września złożyłem wniosek o kartę i do końca września wydałem ponad 1500 zł, w październiku też wydałem ponad 1500 zł i do tej pory nie otrzymałem informacji o przyznaniu nagrody. Oczywiście kartę spłaciłem na początku i na końcu października. Mam nadzieję, że do końca listopada w końcu dadzą znać.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, spróbuj napisać wiadomość w bankowości kiedy otrzymasz nagrodę skoro warunki już dawno spełniłeś – czasami pomaga (koleżanka dostała w ten sposób w odpowiedzi zwrotnej voucher, u mnie nie zadziałało, kazali czekać).
 3. Paweł pisze:
  Wiadomość o spełnieniu warunków z 8 grudnia u mnie.

Napisz komentarz