Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Przełomowa promocja karty Simplicity! Do zgarnięcia świeżutki smartfon OPPO AX7 o wartości 949 zł!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

Nie tak dawno zakończyła się niezwykle popularna promocja, w której Citi Handlowy obdarowywał swoich klientów telefonami Redmi 6A. Dostaliśmy już mnóstwo zdjęć Waszych nowych smartfonów.

Teraz to prawdziwe szaleństwo! W zamian za założenie i przetestowanie karty Simplicity dostaniesz GWARANTOWANY smartfon OPPO AX7, który jest wart 949 zł. Kto by nie chciał? Nowiutki smartfon, w zafoliowanym pudełku, z dwuletnią gwarancją – marzenie. I w dodatku nie trzeba za niego płacić ani grosza!!

Czy jest tu jakiś haczyk? Postanowiłam prześwietlić tę niecodzienną ofertę banku i sprawdzić, gdzie kryje się pułapka. I wiesz co? Nie znalazłam! Regulamin jest mega czytelny i prosty. Nie ma żadnych losowań, żadnych konkursów w stylu „kto pierwszy ten lepszy”.

Po prostu – spełniasz proste warunki i odbierasz od kuriera przesyłkę z nowiutkim telefonem.

Promocja trwa do 15 lipca 2019 roku. Nie jest w żaden sposób limitowana. Każda osoba, która założy kartę Simplicity i spełni warunki otrzyma od banku telefon za darmo.

Czy bank w ogóle da mi coś za darmo?

No cóż – tutaj niech wypowiedzą się czytelnicy, którzy już odebrali swoje nagrody w innych promocjach:

I tak moglibyśmy naprawdę bardzo długo. Jak widzisz są ludzie, którzy zarabiają na bankach nie ponosząc absolutnie żadnych kosztów. Czemu więc nie spróbować i nie odebrać nowiutkiego telefonu OPPO AX7?

Czy warto się w ogóle starać o taki bonus?

Wartość tego telefonu mówi sama za siebie. Co prawda OPPO to wciąż mało znana w Polsce firma, jednak podobnie było do niedawna z Xiaomi. Jakie są parametry telefonu, który chce Ci dać bank?

Są całkiem niezłe – wytrzymała bateria, dobry wyświetlacz i ekran, który się nie rysuje. A co mówią o tym telefonie użytkownicy?

Jak sam widzisz – mimo że marka telefonu nie jest jeszcze znana w Polsce, jest o co powalczyć. To teraz przejdźmy do konkretów, czyli…

Czy każdy może wziąć udział w promocji i zgarnąć telefon OPPO AX7?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku oraz klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2017 r. nie posiadali w Citibanku głównej karty kredytowej.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, jak wygodna i tania jest karta Citi Simplicity – to teraz możesz to zrobić, a dodatkowo zgarnąć telefon wart niemal 1000 zł zupełnie za darmo!

Wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocyjnej, wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a kiedy przyjdzie Twoja karta będziesz z niej aktywnie korzystać. To wszystko dzieje się naturalnie, nie musisz robić nic specjalnego. Po prostu używasz karty Simplicity podczas zakupów i to wszystko.

Czy karta Simplicity to bezpieczny produkt?

Karta Simplicity, jak każda karta kredytowa, ma swoje plusy i minusy. Będę z Tobą absolutnie szczera – jest z nią jak ze wszystkim w życiu. Można z niej bezpiecznie korzystać, bez obaw o przykre konsekwencje, ale można też przeholować i narobić sobie kłopotów. Są osoby, które ze zwykłego sznurka zrobią zabójczą broń, ale czy trzeba wierzyć w to, że sznurek jest śmiertelnym zagrożeniem?

Karta kredytowa to tylko kawałek plastiku, który umożliwia Ci płacenie za codzienne zakupy. Pokażę Ci jak to zrobić, żeby była całkowicie bezpłatna i aby uniknąć odsetek i jakiegokolwiek zagrożenia. A jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, koniecznie zerknij na nasz kultowy poradnik o kartach kredytowych.

Wysokie opłaty za kartę kredytową? Obalamy mity!

Pewnie nasłuchałeś się o wysokich opłatach za kartę, odsetkach i innych strasznych rzeczach. Prawda wygląda trochę inaczej. Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Nie płacę za kartę ani grosza!

I słusznie, bo przecież pokazujemy Ci, jak zarabiać na bankach, a nie dokładać do tego „interesu”. Co więc zrobić, żeby karta Simplicity była dla Ciebie zupełnie za darmo?

 • karta kredytowa została stworzona do płatności bezgotówkowych. Nie wypłacaj pieniędzy z bankomatu i nie rób przelewów z karty kredytowej na konto. (Prowizja 8% kwoty transakcji, min. 10 zł).
 • unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę.
 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej podczas rozmowy z konsultantem;
 • spłacaj kartę regularnie – masz na to aż miesiąc od momentu otrzymania wyciągu karty. Dzięki temu unikniesz odsetek.
 • unikaj dokonywania transakcji szczególnych (wyjaśnienie w ramce poniżej).

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revoult).
Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

Z karty możesz zrezygnować bez dodatkowych opłat po otrzymaniu nagrody – obowiązuje Cię jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Albo zachowaj ją – zawsze może się przydać, a przecież nic nie kosztuje, jeśli tylko leży w portfelu.

To teraz przejdźmy do sedna całego tekstu, czyli:

Zgarniam smartfon OPPO AX7 wart 949 zł w 3 prostych krokach

KROK 1. Złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej do 15 lipca 2019 roku wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity.

Formularz może okazać się długi i czasochłonny na pierwszy rzut oka, ale jeszcze nie rzucaj talerzami. To prawda, że im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Jednak najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby konsultant wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 7 dni) zadzwoni do Ciebie konsultant banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane. Podczas rozmowy z konsultantem:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity (w przypadku innych kart są naliczane wyższe opłaty);
 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

To było proste, prawda? Krok 1. masz już za sobą, karta w drodze, sprawdźmy, co dalej.

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej

Najpóźniej do końca 3 miesiąca po tym, jak zawarłeś umowę o kartę:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

I tym sposobem już jesteś w 2/3 drogi do nowego smartfona 🙂

Krok 3. Używaj karty Simplicity podczas zakupów

Najpóźniej do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na podpisanej przez siebie umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 4000 zł.

Możesz pójść na wielkie zakupy i zapłacić np. za wyjazd wakacyjny lub sprzęt RTV. Możesz też dokonać wielu drobniejszych zakupów. Ważne jest, żeby ich łączna wartość w ciągu 3 miesięcy wyniosła 4000 zł.

Płacąc za codzienne zakupy szybko przekonasz się, że ten warunek jest naprawdę banalnie łatwy do spełnienia. Wystarczy, że codziennie wydasz ok. 45 zł – i po 3 miesiącach warunek spełniony. Możesz płacić za zakupy spożywcze, za paliwo, w restauracjach, kinie, pubach. Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję).

Łatwe, prawda? To już koniec, nie ma żadnych innych warunków. Żadnych haczyków, żadnego drobnego druczku. Trzy kroki spełnione, teraz pozostaje Ci czekać na wizytę kuriera, który przywiezie Ci nowy smartfon OPPO AX7.

Pamiętaj, że karta musi być aktywna aż do momentu odebrania nagrody. Potem możesz ją zamknąć bez żadnych dodatkowych opłat ,zachowując jednomiesięczny okres wypowiedzenia.

Kiedy kurier przywiezie mój smartfon?

Jak już spełnisz warunki promocji, bank poinformuje Cię o tym w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Potem bank ma kolejne 60 dni na wysłanie telefonu, lecz wiemy z doświadczenia, że odbywa się to znacznie szybciej. Zdarzało się, że już tydzień po otrzymaniu potwierdzenia o spełnieniu warunków czytelnicy otrzymywali przesyłkę z telefonem.

Telefon ma 24 miesiące gwarancji na podstawie numeru IMEI. Nie musisz mieć paragonu ani faktury.

Faktem jest, że im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz swój smartfon.

Podsumowanie

Ta promocja spodobała mi się od razu, tym bardziej, że regulamin jest jasny i klarowny. Nie ma w nim żadnych haczyków ani klauzul. Teraz Ty też wiesz jak przejść przez tę promocję. Zatem – do dzieła! Smartfony OPPO AX7 o wartości 949 zł czekają.

A jeśli nie chcesz nowego smartfona? Zawsze możesz go sprzedać lub podarować bliskiej osobie!

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 54

 1. Adrian pisze:
  Szkoda że tak długi okres nieposiadania karty trzeba mieć
 2. piotr pisze:
  Witam co oznacza określenie nie posiadanie karty głównej kredytowej. Żonie zastała przyznana karta w zeszłym roku , taki był wymóg otrzymania kredytu gotówkowego dla mnie w tym banku. Żona i tak tej karty nie aktywowała. Czy to oznacza że może wsiąść udział w tej ofercie.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Piotr – jeśli ma kartę kredytową w Citi Banku to nie może wziąć udziału.
  • Piotr pisze:
   Jej karta jest przyznana do mojego limitu kart kredytowej. Ona nie posiada własnej karty z przyznanym limitem tylko korzysta z mojego limitu. To też odpada?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Piotr, jeśli nazwisko Twojej żony nie figuruje nigdzie w umowie, a ta karta jest dodatkowa, to może brać udział 🙂
 3. Konrad pisze:
  Czyli że np. jak podpisze się umowę w czerwcu a od razu w lipcu zapłacę za wczasy 4000 zł to już w sierpniu jest szansa na otrzymanie nagrody?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jest szansa 🙂 My podajemy terminy maksymalne, takie, jakie bank gwarantuje sobie w regulaminie. Często zdarza się, że czytelnicy otrzymują bonusy dużo szybciej.
 4. Jacek pisze:
  czyli trzeba wydac min 4000 zeby miec telefon za 950 PLN! Super Interes!! Nie ma co 😀
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jacek, a Ty nie robisz codziennych zakupów? Przecież nikt nie każe Ci robić dodatkowych zakupów. Możesz po prostu zmienić środek płatności i nie dopłacać do tego ani grosza.
  • Bartek pisze:
   Jacek, wybacz ale chyba masz problemy ze zrozumieniem podstawowych zasad tej promocji. nikt nie mówi że masz kupić telefon wart 950zl za 4000 tylko masz zapłacić kartą za SWOJE zakupy 4000 w ciagu 3 miesięcy. wydawalo mi się że to dosyc proste
 5. Tomek pisze:
  kiedy najlepiej wypełnić formularz, chodzi mi aby data umowy była około początku lipca aby było więcej czasu (prawie 4 miesiące) na nazbieranie 4000zł
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Trudno powiedzieć. Czasami konsultanci oddzwaniają w ciągu 1 dnia, czasem 2 tygodni. Najlepiej od razu, bo weryfikacja może trochę potrwać.
 6. Przemysław pisze:
  Czy trzeba przenosić wynagrodzenie do banku?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Wynagrodzenie? Na konto karty kredytowej? Nie trzeba, chyba nawet nie bardzo się da 🙂 Nie otwierasz konta tylko kartę kredytową.
 7. NINA pisze:
  A rolnicy jakie dokumenty muszą przedstawić
 8. Piotrek pisze:
  Czy podpięcie karty do konta allegro i dokonywanie za nie platnosci również jest kwalifikowane do puli 4.000 zł?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli jesteś pewien, że to płatność kartą, a nie przelew z karty – to tak. Ale najlepiej upewnij się bezpośrednio w Allegro.
 9. Mariusz pisze:
  Podczas składania wniosku zawiesil się komputer.Przy ponownym wypelnianiu system informuje ze wniosek jest w trakcie i po weryfikacji przenosi do dokończenia.Niestety wyskakuje informacja o 4 bledach których nie można poprawić. Chyba czegos nie dopatrzyli informatycy.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Mariusz, jeśli udało Ci się wypełnić pierwszą stronę, to już jest ok. Teraz czekaj na kontakt od konsultanta z banku. Ale dzięki za wiadomość o błędzie.
 10. Andrzej pisze:
  A gdy już otrzymam telefon to w jaki sposób zrezygnować zlikwidować kartę i zamknąć rachunek?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz to zrobić w bankowości internetowej, osobiście w banku lub listownie.
 11. Andrzej pisze:
  Był u mnie właśnie kurier.
  A jak i kiedy otrzymam informacje do logowania, do bankowości internetowej?
 12. Artur pisze:
  Witam.
  Złożyłem wniosek o kartę pod koniec czerwca. Mamy początek lipca. Gdyby teraz zadzwonił konsultant i karta przyszła w połowie lipca to czy mogę już w lipcu zapłacić 4000pln i spełnić warunki promocji, czy płatność musi nastąpić dopiero w ciągu następnych, pełnych trzech miesięcy po otrzymaniu karty? Pytam ponieważ o ile dobrze pamiętam, kiedyś był taki warunek gdy rozdawali tablety Lenovo.
  Pozdrawiam,
  Artur.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Regulamin mówi o „Najpóźniej do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę ” czyli możesz zacząć od razu i masz na to 3 miesiące.
 13. Karol pisze:
  Witam ,
  Ile mam czasu na splacenie tych 4k aby nie mieć żadnej prowizji i wyjsc na 0 ?
 14. Tomek pisze:
  do 15 lipca ale liczy się aby złożyć wniosek online czy podpisać umowę do 15 lipca?
 15. Wojciech pisze:
  Dzień dobry,
  W maju zmieniłem pracę, jestem teraz na 3 miesięcznym okresie próbnym.
  Dobrze rozumiem, że to dyskwalifikuje mnie z obecnej promocji?
  Widzę jakiś dokumenty alternatywne ale nie wiem czy któryś będzie się kwalifikował w mojej obecnej sytuacji.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Wojciech, próbuj. To zawsze jest decyzja banku. Nie musisz zostać zdyskwalifikowany.
 16. Zielony KamiL pisze:
  Witam,
  W jaki sposób z poziomu strony www zapłacić np. czynsz nie mając faktury tak, żeby liczyło się to do warunków promocji i nie płacić prowizji? Jak to technicznie zrobić?
  Opcja przelewu to 8% transakcji a chcemy bezkosztowo
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz spróbować przez aplikację Sprytny Bill, ale tu trzeba mocno uważać. Bank może to potraktować jako przelew z karty.
 17. Zielony KamiL pisze:
  Witam,
  W jaki sposób z poziomu strony www zapłacić np. czynsz nie mając faktury tak, żeby liczyło się to do warunków promocji i nie płacić prowizji? Jak to technicznie zrobić?
  Opcja przelewu to 8% transakcji a chcemy bezkosztowo
 18. ab pisze:
  Jak powinien wyglądać wyciąg z konta potwierdzający zarobki?
  Czy płątności zagranicą też są włączone?
 19. Marek pisze:
  Wszystkie formalności załatwia się online, czy trzeba podpisać umowę fizycznie np. przy kurierze ?
  Czy można wszystkie formalności załatwić w oddziale ?
 20. Andrzej pisze:
  A gdy już otrzymam telefon to w jaki sposób zrezygnować zlikwidować kartę i zamknąć rachunek? Proszę o prostą instrukcję?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Umowę o kartę możesz rozwiązać za jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia poprzez:
   złożenie oświadczenia o wypowiedzeniu za pośrednictwem Citibank Online, wybierając: Kontakt > Napisz nową wiadomość > Zapytania > Karty . W treści dyspozycji wpisz numer karty, której dotyczy rezygnacja,
   złożenie oświadczenia o wypowiedzeniu w CitiPhone (wymaga weryfikacji CitiPhone PINem),
   przesłanie oświadczenia o wypowiedzeniu podpisanego zgodnie ze złożonym w Banku wzorem podpisu Klienta na adres:
   Bank Handlowy w Warszawie S.A.
   Biuro Obsługi Rachunków
   ul. Goleszowska 6
   01-249 Warszawa
   złożenie w Oddziale pisemnego oświadczenia o wypowiedzeniu Umowy.
 21. Monika pisze:
  Czy transakcje mogą być zwrócone, na przykład kupno sprzętu, a następnie zwrócenie go do sklepu? Czy bank zatwierdzi te transkacje do puli tych 4 tys. zł?
 22. Piotr pisze:
  Czy kartą można zapłacić za wakacje?
 23. AGATA pisze:
  Link do wniosku działa. Czy mimo podanego nieprzekraczalnego terminu 15.07. promocja jest jeszcze aktualna/przedłużona?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli promocja została zakończona, to raczej już za późno, mimo że link działa 🙂
 24. Piotr pisze:
  Płatność kartą przez PayPal będzie uznana? Będzie naliczone przewalutowanie?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Powinna być uznana. Regulamin nie zakazuje płatności PayPalem.
 25. Piotr pisze:
  Trzeba czekać na wyciąg miesięczny czy można od razu spłacić kartę?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Najlepiej poczekać na wyciąg, bo jeśli nadpłacisz kartę, to bank może naliczyć prowizję 20 zł.
 26. Mariusz pisze:
  Warunki spełnione, bank potwierdził mailem i teraz tylko czekać na telefony (dwie karty)
 27. Mariusz pisze:
  Telefony dotarly ,nawet lepsze niż miały być .Zamiast 3gb ramu maja 4 gb 🙂
 28. Marcin pisze:
  Dziś dotarł telefonik, spóźnili się z wysyłką 4 dni, ale wybaczam :))

Napisz komentarz